Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
11. apr 2010

aktualna foto v albume 😉

miriamka12
12. apr 2010

Ahojte kocky, chceme sa pridat a vsetkym oslavencom popriat vsetko najlepsie a tym ktory nastupuju do skolky aj bezbolestne zaradenie do kolektivu 😉
Lumi je z teba krasna tehulka, urcite aj maaja je nadherna, len nikde nezverejnuje aktualne foto potvora 😝
Co sa tyka nasej vahy a vysky 102cm a 17,5 kg ale Sarah je milacik kucharok v skolke dava si vsetky duple co ostanu 😝 Ja cakam pravy opak ze nas dr, stopne v jedeni, ale zatial to neriesim hlavne ze je zdrava. Tak este raz vela pusiniek 3 rocnym aprilovcatkam 😵

mounty
12. apr 2010

Jeej, miriam, to je super ked sa tu obcas objavis..ako zijete? Zrejme praca a pracicka, co? Zavitaj aj castejsie a prihod foto, Sarah uz musi byt riadna kocanda 😉

Dako je tu teraz ticho........ved ani ja moc nechodim ale uz mi obcas chybaju pokeci sa vami......my cakame vysledky zo skolky tento tyzden ale zrejme Nikina nezoberu lebo ja som na materskej.......ale aj tak mi to nebude vadit lebo sa uz celkom pekne hraju s Johankou. Akurat ze v skolke by siel viac popredu ako doma, pri malej sa vobec neda s nim kreslit a robit take velkacke veci ..........

maaja
12. apr 2010

miriamka, ked ja ani nemam tehu fotky ☹ nema ma kto odfotit !!!

mounty, ja som nakoniec prihlasky ani neposlala - lebo ked som povedala kde byvame, tak mi hned povedali ze nemame sancu - byvam mimo BA a Mareka som chcela mat v skolke v BA ... takze ostava tam kde je, v sukromnej ... nejsom moc happy, lebo to stojiiiiii ...

melory
12. apr 2010

ahojte, ja som tu teda tiez dlho nebola 🙂
to uz asi viete, ze stelku mi do skly zobrali od septembra a huga do skoly tiez.
to bude dost zmena v zivote vam poviem - skolak a skolkarka. aj sa tesim, aj sa obavam
teraz som dievcata chora, budem sa liecit, aspon ze prsi cely tyzden a nebude ma to tak mrziet.

mounty
13. apr 2010

No tak Nikinka nam do skolky nezobrali, dnes to prislo postou.......som na rodicovskej, tak nemame sancu az kym nebude mat 5 rokov, hrooooooooooooza. Chcela som ho dat aspon na doobedie ale nic......a na sukromnu nemame, hlavne ze v nej ucim...co uz.Prajem pekny den a sme stale v ocakavani kiahni u Johanky, tak sme izolovani...........pPa

manka
13. apr 2010

my este tiez nemame rozhodnutie, ale ja uz s tym od sept. pocitam. tu by to nemal byt problem. a ak by bolo v jednej plno, zoberu inde

mounty
13. apr 2010

Hm, manka, zeby sme ho dali ku vam do Nitry? 😀

manka
13. apr 2010

no ved daj. a dones aj kiahne 🙂 no teda aby som to este nezakrikla

oli by mal ist do tej istej skolky, kde som chodila ja. este su tam aj tie iste ucitelky, tak dufam,ze nas uprednostnia 🙂 a aj podla bydliska tam patrime

anielik
13. apr 2010

ahojte,

s tymi skolkami mi je to luto, nam zobrali snad vsetkych kamosov...aj takych co maju mamini na MD...neviem podla coho to brali...
a my mame vsetci 4ria ATB...strasny lazaret u nas...

a dodatocne vsetkym naj a bez chorob 😉

mounty
13. apr 2010

Katka a kde beru tak deticky prosim Ta?? Nam by mozno tiez zobrali keby som davala viac prihlasok ale ja som dala iba jednu lebo to mam 2 minuty od domu a je to naj skolka v Karlovke. No a ked dam aj inam, tam mi ho uz nikdy nevezmu sem....navyse odmietam vozit autom lebo od leta chceme ist na tretie..... 😉 kto sa prida? Verim ze aspon veronika13 😉

manka
13. apr 2010

mounty na tretie?si sa volako rozbehla. my hadam koncom leta pojdeme na to druhe

luminkasp
13. apr 2010

mounty, mas moj obdiv 😉

ja som dnes totalne mrtva, bola som rano na prechadzke s malou, potom sme sadili jahody, upratala som cely spodok domu, vydrhla obyvacku uz na san marca, navarila, bola na dalsej prechadzke a uz nevladzem asi ani vecerat

manka
13. apr 2010

tiez mi teraz kamoska volala, ze su vsetci chori...no dufam, ze nam zajtra gratulanti ziadne bacily nedonesu

skore uzdravenie a vsetko naj oslavencom

luminkasp
13. apr 2010

obom vam drzim palce, mozno si date repete ako my smajou:D

zuzpidka
14. apr 2010

ahojte.
mounty, tak to máš môj obdiv púšťať sa do tretieho. 😉
u nás dnes leje ako z krhly, tak sme doma celý deň. priviezli nám drevo, tak sme ho len prikryli a bude čakať na lepšie počasie. hoci dvor je zatarasený kvôli nemu. no čo už. ináč sa máme dobre. 😉
prajem pekný deň. 😉 🙂

maaja
14. apr 2010

fiha mounty, tak drzim palceky nech sa rychlo podari ;)
ja poznam viacero rodin co maju tri deticky a pohodka 🙂
clovek k tomu musi mat predovsetkym vztah - mat taku velku rodinu ... a to mounty ma, nemyslite ? ;)

zuzi, aj tu stale prsi, uz treti den !!!

a pozeram,ze nejak sa rozmohli choroby zasa ...
ja mam tiez pocit ze na Mareka nieco ide ☹ troska pokasliava ...

veronika13
14. apr 2010

mounty, tak držím palce s tým snažením... obdivujem, že si to tak dokážeš povedať a výjde vám to 😔 teda dúfam, že vám to výjde aj pri treťom... hádam náš Riško nezostane jedináčik 😔

luminkasp
14. apr 2010

maja, ved tebe chyba uz len tyzden a zacinas 8. mesiac 😎, kedy konecne pridas nejake foto, hm? uz som na teba naozaj zvedava. Ja som sa zas rozbehla v priberani 😖 , som zvedava co mi povie sestricka v utorok, ups...

veronika13
14. apr 2010

Lumi, veď vyzeráš tak, akoby si sa len lepšie najedla, tak kde prosím ťa priberáš? 😀

manka
14. apr 2010

veru. ja mam take brucho aj bez tehu 🙂 resp. po prvom tehu. veronika aj vy idete na to? ja som dnes bola udokiho na kontrole a mozme tak koncom leta

veronika13
14. apr 2010

my už snažilkujeme cez rok a pol, zatiaľ neúspešne, v máji idem zas ku dr. tak hádam mi už spraví nejaké podrobnejšie vyšetrenia

mounty
14. apr 2010

Jeeeeeeeeej, tak to nas bude mozno viac gulatych od leta,

veronika13, velmi na vas myslim a prajem vam furu deti, vsak ste oravaci!!!

Inak dik za prehnany obdiv, ale zatial mam iba dve, tak uvidime neskor............ja by som chcela mat hned dvojicky teraz a stop, muzik by najradsej pat deti, ale ..............uf, to sa mi zda moc. Moja sestra caka teraz stvrte a myslim ze to je tak najlepsi pocet pre tych co tuzia mat velku rodinku, viac sa podla mna neda stihat.

luminka a kolko si pribrala, az dve kila od poslednej kontroly?? 😉 Ved si ako tehu manekynka.

manka, aj tebe prajem v lete uspesne pocatie, drzte sa!!

Nas Niki ma uz kiahne suche, ale von sa neda ist tak sa uz ide zdiviet...dnes som mu vymyslela hru na orlov, sme lietali po celom byte s rozprestretymi kridlami, stavali si hniezda, lovili kadejake havede.......po hodine som bola uplne odrovnana a on sa stale chcel hrat...............no, tak nato je dobre viac deti doma, nech sa vyblaznia same........ 😀

luminkasp
14. apr 2010

no, mounty, viac ako dve kila a ja mam taku tabulkovu sestricku, tak viem, ze mi povie 😎

verca aj ja na vas myslim, na rok v lete sa iste stretneme s dvoma krpcami 😉

mne sa pacia tri deti, ale ja osobne si netrufam

maaja
14. apr 2010

lumi, to vazne idem uz do osmeho mesiaca ? ja vlastne ani neviem ao sa to pocita ;)
viem, ze mam este tak cca 10 tyzdnov pred sebou ;) a to teda uz neni vela 🙂
mimochodm, ja stale nemam fotky ... hadam aj porodim kym ma moj muz odfoti 🙂

a pribrala som uz 15 kil !!!! a pritom ozaj malicko jem ... som sa aj obavala co povie moja Dr, ale ked som jej vysvetlila co a jak, tak mi povedala, ze to bude hlavne voda na mne a ze s tym nic neurobim :-/

dievcata, tie ktore planujete byt tehulky, zelam nech to skoro vyjde !!!
veronika13 - rok a pol je uz asi dost ... uz nevahaj a sup po doktoroch :-/

mimochodom, ja by som asi ani dve deti nechcela 😀 este ze sa nam ten Filip podaril total mimo plan ;) som rada nakoniec 😎

veronika13
14. apr 2010

Maaji, chodím, chodím, ale ja umelé oplodnenie nechcem, tam nakoniec všetci posielajú... dúfam, že to pôjde prirodzene.. koniec koncov, poznám páry čo otehotneli po omnoho dlhšej dobe a pritom boli obaja zdraví.... tak sa tým utešujem... ale hádam tak to má byť a čo má prísť príde 🙂

maaja
14. apr 2010

presne - co ma prist pride, aj ked clovek casto s tym nepocita ;)

anielik
14. apr 2010

ahojte,

a tu je dnes rusno 🙂)

ja by som aj brala 3tie, ale ja uz len babu, a tym sme aj skoncili...takze mam 3chlapov a staci...dostaviame domcek a svaty pokoj..

maji tak sa odfot sama a Roba to dokope, ci nie?
Kati, no zalezi co si napisala do prihlasky, vacsina napisala ze su zamestnane, a potom to uz nezistovali kedy pojdes spat do prace...no obysli proste system..

veronika13 a preco nie UM? sak tie prve mozu len teba stimulovat liekami aby bola vacsia pravdepodobnost.... ja to neberiem z mojho pohladu ako nieco ine... som stastna ze ich mam 😉

maaja
14. apr 2010

ja tiez nemam problem s UO ...
nakoniec, asi by som nemala Mareka inak 🙂

veronika13
14. apr 2010

baby, ale ja vás neodsudzujem ani nič podobné, to je každého vec 🙂 mňa deprimujú miesta, kde by som musela riešiť takýto delikatny problém ... nemôžem sa s tým stotožniť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre