Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
28. apr 2008

maaja tak tie kiahne by si nám doniesla ako bonus a prekonali by ich všetky aprilovčatá naraz, lebo neskôr vraj majú horši priebeh 😎

maaja
28. apr 2008

no by ste mi dali, keby sme vas nakazili 😀
ale nema ich, nebojte 😉

napriklad moj Robo kiahne este nemal 😒

veronika13
28. apr 2008

fakt? vraj v dospelosti môžu byť smrtelné 🤐

maaja
28. apr 2008

fakt ???? to mi ani nevrav ☹
ale sposobuje to neplodnost 😖

maaja
28. apr 2008

ideme kupovat buginu Marekovi .... alebo golfac .... neviem ktory vyraz je spravny 😎

veronika13
28. apr 2008

to som nevedela, že aj neplodnosť, to ako že ich ešte nemal? alebo keby ich dostal teraz? možno ich mal, len si nepamätá...

maaja
28. apr 2008

nie, nemal ich urcite 😔

veronika13
28. apr 2008

to máš jedno, či golfáč alebo buginu 😉
práve čítam o očkovaniach na babatku, lebo máme Prevenar v chladničke a očkovať ideme až o dva mesiace spolu s očkovaním v 15. mesiacoch, ma napadlo či sa to môže dokopi očkovať, či to nejako nevadí.. nevieš náhodou?

maaja
28. apr 2008

ja by som chcela tento kočar http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2771558 ale Robo ne .... tak som, zvedava aky nakoniec kupime

maaja
28. apr 2008

neviem, ale dneska som to očkovanie rozoberala so segrou ... som sa rozhodla ze dam aj ja Mareka s tym Prevenarom zaockovat ... ale netusim kedy sa to ockuje ... ja ho este chcem dat ockovat aj proti zltacke - jedna je povinna a druha ne - neviem ktora ktora - ale chcem aby bol zaockovany na obe

maaja
28. apr 2008

Marek dostal od sestry k meninkam taky domcek - akoby stan - ma to rozlozene v izbe .... strasne rad sa v tom hra - pisem teda tip na darcek 😉

veronika13
28. apr 2008

s tým kočíkom súhlasím s Robom, sorry 😉

tiež chcem ešte kvôli žltačke, je to A myslím, B je povinne, len toľko tých očkovaní, že neviem ako to stihneme, som sa tam dočítala, že medzi jednotlivými očkovaniami má byť odstup mesiac

veronika13
28. apr 2008

ale stále neviem či sa môže zaočkovať v jeden deň dvomi naraz 😒

maaja
28. apr 2008

😀 som sa zasmiala na tom kociku - aspon mi nebude luto ked kupime iny 😉

ja idem v stredu okolo nasej detskej Dr tak sa na to spytam

veronika13
28. apr 2008

ten stan mala aj kamoška pre malú´a tiež sa jej to páčilo, len potom z toho bol sklad oblečenia, ale na dvore to budete mať v lete super 😉

maaja
28. apr 2008

sklad oblecenia ???? 😲 skor sklad na plysaky ... robo mu ich tam nahadzal .... vyhoda, ze to zatial mame kde skladovat .... na dvor dame taky ozajstny ... taky nejak z dreva alebo takeho farebneho plastu .... no musi byt najprv dvor 🙂

veronika13
28. apr 2008

prosím a spýtaš sa aj na to či sa môžu očkovať spolu tie vakcíny? teda aj tá v 15 mesiacoch aj Prevenar? aspoň budem mať info aj od iného DR. bola by som veľmi rada 🙂

maaja
28. apr 2008

jasne, spytam sa 😉

a ideme aj na kontrolu noziciek .... co sme volakedy chodili na klbiky tak vtedy ten Dr povedal, ze po roku sa mame dojst ukazat .... aj vy ste boli ???

veronika13
28. apr 2008

už na tom dvore makáte? inak viem kde bývate, som kukala na nete, dá sa to priblížiť, lebo keď sme išli cez Budmerice pred mesiacom, tak som hľadela ako puk či nazazrem váš dom 😀

veronika13
28. apr 2008

nie neboli, naposledy v piatich mesiacoch

maaja
28. apr 2008

cez Googlearth ci ako s to vola ???? lebo tam vidno aj nas dom ;)

kebyze vies kam sa mas divat, tak zazries

hej hej uz makame, v polke maja nam maju prist robit predny dvor a vcera nam vyvrtali studnu ... takze to tu ficiiii

veronika13
28. apr 2008

takže ste si to dali robiť záhradným architektom?

neviem už cez akú stranku presne, ale bolo vidieť skôr stavenisko, no už tam dom stál, vlastne dva aj susedný a blízko je cintorín, že?

maaja
28. apr 2008

ano, tu nic ine neni, len ten cintorin a dva domy ... rovnake a vzdialenost je 6 metrov medzi nami 😀

maaja
28. apr 2008

idem haji ... paaa

veronika13
28. apr 2008

dobrúúú 😉

melory
29. apr 2008

maaja sli sme okolo cintorina, lebo je na kraji dediny ale dva domy som nevidela nikde 😨

miriamka12
29. apr 2008

Ahojte 😎 maaja to prvy krat pocujem ze na nozicky po roku 😕 Musim zavolat dokine, ta nam sama nic nepovie 😠

veronikap
autor
29. apr 2008

ahojte 🙂 tak o tých nožičkách aj ja počujem prvýkrát... ale nečudujem sa, lebo každý lekár má iné metódy.. napr. my sme boli ako malí 2x, segra musela ísť 4x, pritom mali všetko v poriadku

miriamka12
29. apr 2008

Kazdy inac to je fakt, ale je to logicke ze by predsa mali kontorlovat nozicky sak drobci zacali chodit tak ci tam je vsetko v poriadku.
My dnes idme kupit bazenik na gulicky 😵

http://www.itesco.sk/ponuka/akcia/tesco_nafukov...

a Veronikap vcera kupila uzasny stan pre Zinku 😉 tak mozno aj my ho kupime 😉

anielik
29. apr 2008

ahojte,

my sme chori ☹ mame natchu :(((

Miriamka, to je super, len si dokuúte viac lopticiek Sarinke sa tam bude urcite veeeeeeeeeeeeeelmi pacit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre