• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
Ahojte, mne dr. odporucala probiotika BIOGaiu, ze vraj su najlepsie aj v lekarni mi to hovorili. Ja uz asi skusim iba 1 spanok, poobede som malu 1 hod uspavala a spala 1/2 hodinu.
21. máj 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my frčíme na dvoch spánkoch cez den, niekedy je to len jeden, ale večer je už K.O, až má problémy zaspať
salaj, presne, nemôžeš ustúpiť, lebo potom ti bude plakávať dlhšie, lebo vie, že tým dosiahne, že pôjde do kočíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2008 o 18:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zinke želáme všetko najlepšie k meninkám :slight_smile: Riško posiela pusinku :dizzy_face:
21. máj 2008 o 18:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ďakujeme :dizzy_face:
21. máj 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako Zinka oslavuje svoje meniny? :slight_smile:
21. máj 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ešte stále spíme. Idem na ňho pootvoriť dvere, nech sa pomaly preberie. :unamused:
21. máj 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj spí od 15:30 :zipper_mouth:
21. máj 2008 o 18:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to vám teda pekne ťahajú.. ja keby nechám malú takto dlho, tak do polnoci nezaspí...
dnes nám prišiel golfáč, takže sa z neho vytešujeme a inak vybavujem zinkinu korešpondenciu - sms-ky, telefonáty :grinning: a dnes by sa len stískala (viac ako obyčajne) :dizzy_face:

ozaj a vpravo dole nám už začína vykúkať prvá stolička :sunglasses:
21. máj 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronikap, tak odfoť a hoď foto sem. My vám chceme v tichu a v dobrom závidieť golfáč. My bez nášho už ani krok, hoci sme ho na stretku nevyužili. Doma je stále vonku, prichystaný a plne využívaný. :wink:
21. máj 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fotky sú v albume :wink:
21. máj 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a už dávam fotky z terchovej na internet, lenže keď je toho tak veľa, tak to dllllllho trvááá... rozdelila som tie fotky do 6 častí, lebo naraz by sa vám to asi nepodarilo stiahnúť...

nájdete ich na: http://www.i1.sk/img/zina/terchova/

ale až o pár hodín, lebo sa to straaaašne pomaly kopíruje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
21. máj 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

musim sa vam pochvalit, terinka dnes urobila svoje prve krocky uplne sama:grinning:

nejake foto som dala aj do albumu, co sme dnes porobili:grinning:

pa, lucim sa s vami
21. máj 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som zabudla, zinke vsetko naj k meninam
21. máj 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ešte stále nahadzujem tie fotky, ale stále mi to padá :angry: :unamused: musím počkať na muža, nech sa na to pozrie :rolling_eyes:
21. máj 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinke všetko najlepšie aj ked asi uz spinka, tak krásne sladke sny :slight_smile:
21. máj 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dneska znižovali postieľku až tesne nad zem, lebo Rišik nám z nej vypadol :confounded: a to bola na najnižšom stupni
21. máj 2008 o 22:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veronika, my ju mame na najnižšie ako sa dá, ale malý tiež vymýšľa akoby z nej vyliezol. Vymýšľajú tie naše dietky :slight_smile:
21. máj 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sme sa zľakli, či si moc neublížil, ale zdá sa, že nie, raz nám už z nej vyliezol, a to tak, že nám tam chýba jedna tyčka, tak sa cez tú dieru prepchal a búchal nam na dver, sme oči vyvaľovali, dnes si chcel asi zalietať :unamused: ale už nevýjde, teda vrchom už nie :slight_smile:
21. máj 2008 o 22:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa máme na čo tešiť
21. máj 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej
21. máj 2008 o 22:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, stelinka je uz uplne fit, bez teplotky...hurrra :dizzy_face:

terese blahozelame k prvym samostatnym krockom a mamicke, ze ma volne rucky.
21. máj 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, tak to je super, teším sa :slight_smile:
21. máj 2008 o 23:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem veronika...zajtra ideme k dokine...ja ako matka a clovek s intuiciou, to vidim tak, ze jej ide stolicka, z toho jej to udrelo do nosa a oci, nemala som odsavacku a tak jej to zatieklo do usiek a z toho dostala silny zapal ako usi tak aj v tele.

mam nastasie u nas maminku, prisla, lebo jej to nedalo, ked videla stelinku...

aj tak mam krasne zazitky z terchovej a veronika moj muz sa zamiloval do zazrivej a dnes sme jedli odtial korbaciky...on len tak slastne prevracal oci, ze krasa...zazriva.
21. máj 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vááááááážne?????????? tak to musíte prísť, je tu jedna super chata, vlastne taký gazdovský dvor, s koňmi, aj tam varia, je tam ubytko, na noc za 250,- myslím, a je tam kráááááásne, tvoj muž sa tam zblááááázni a mi sa vykecááááááme :dizzy_face:
21. máj 2008 o 23:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.penzionagroturistika.sk/index.html

musíš kliknúť dole na tie odkazy
21. máj 2008 o 23:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
faaaaaaaaaakt?????????tak to musime, ked to taaaaaaaakto kraaaaaasne opisujeeeeeeees!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: mi sa budeme opalovat.... :wink:
21. máj 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"my" sa vykecáme, dávam tej gramatike po papuli :grinning:
fakt, je tam super, moja sestra sa tam chodí starať o kone
21. máj 2008 o 23:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ale fakt je tam krasne
21. máj 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, vy tu zijete ???? :confused:
melory, super ze Stela je fit :slight_smile:
21. máj 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: cakame na teba...total telepatia.... :dizzy_face:

maaja dnes som bola treti krat na mixe a uz som sa aj tocila... :grinning:
21. máj 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok