Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
21. máj 2008

galériu si si pozrela? kebyže tu nebývam, tak tam isto pôjdem 😀

melory
21. máj 2008

jasne pozerala, ved uz som sa videla ako sa tam opalujem...co ti poviem
muz na ture a ja na deke.... 😵 😵 😵

veronika13
21. máj 2008

mimo sezony dokonca 200,- som to myslela predtým aj na stretko, ale také veľké to asi nie je a pre toľko malých detí by tam asi neboli priestory a nebolo by to také konfortné ako u šuštiaka, ale myslím, že by sa vám tam páčilo, tak predostri mužikovi nech zajasá 🙂

melory
21. máj 2008

a este ma lakal pohlad na Vah a tie kamene...aj tam si viem predstavit ako lehnim s nohami vo vode

melory
21. máj 2008

uz jasal, ze super, pojdeme.... 😵

veronika13
21. máj 2008

máš ho pri sebe?
ja na opaľovanie moc nie som, teda ležať a chytať bronz, radšej pri nejakej činnosti 😀

melory
21. máj 2008

program necham na teba....

maaja
21. máj 2008

pozrite si video ako sa smeje kilin Samko ... v teme videa nasich ratolesti 😀

melory
21. máj 2008

veronika13 tak opalovanie uz bude u maji a ty vymyslis nieco

maaja
21. máj 2008

mame super velku terasu na opalovanie 😀 v lete tam chcem dat Marekovi taky bazenik s vodou ... aby mu to Lindapes neposkakala 😅

melory
21. máj 2008

tiez mal hugo bazenik na balkone, pokial sa nezacal stazovat sused pod nami 😕

maaja
21. máj 2008

pod nami neni sused 🙂
len vedla .... tak aby sa nestazovali tam, z im do dvora kukame 😀

veronika13
21. máj 2008

mám vymyslieť program??? povedz, kedy tam pôjdete

melory
21. máj 2008

v lete

maaja to je vyhoda rod.domu

veronika13
21. máj 2008

ok, tak niečo vymyslím, napr. piknik v prírode, prechádzky, grilovačka, Hugo sa povozí na koni... ty tiež asi neodoláš 😀 može byť niečo v tom duchu?

salajcatko
22. máj 2008

dobrý deň, ako sa máte?
mne sa chce hrooozne spať, som sama, Kajka v školke, salaj v práci, Simonka chce byť dnes len na rukach, umrnčaná a nervozná zo soplíkov, tak si čítame knižky a utieram soplíky ☹
Na balkone luftujem periny, je konečne ako tak pekne 😎

S tým uspávanim - ja viem, že to bola velka chyba, že som ju dala do kočíka, ale uznajte bez pár minút tam plakala a zúrila 2 hodiny 😖 , v kočíku bola mimo do minuty 😠
Dnes som sa rozhodla, že to skúsim len cez obed, tak držte palce - a viac menej to tak musím aj urobiť, lebo pred 15.tou musím ísť pre Kajku do školky a na tanečnú, takže druhý spánok by sme aj tak nestíhali...a už vôbec nie v postielke 😝

ingrid78
22. máj 2008

Dobre ranko, no konecne je krajsie pocko. Mel aj u nas to tak bolo ked sme mali zapal usiek, sople jej na nich zatiekli a bolo, odvtedy kazdy soplik odsavam ako besna. Super ze je uz v poriadku 🙂
No inak tie chatky v Zazrivej su neskutocne, urcite idem som sa rozhodla, koncom leta alebo na jesen, vyzera to tam uzasne. Pride Adrian z roboty a idem hucat 🙂

mounty
22. máj 2008

Ej, dievcence, to ste este u nas vo Vlkolinci neboli 😉

salajcatko
22. máj 2008

baby, aj vaše deti sú také vytrvalé??? Simonka tam plače už 3/4 hodiny, zúri ako besná 😝
bude tažké vydržat 😒

ingrid78
22. máj 2008

Salaj kajka aj 2 hodky dokazala, som ti pisala, ze ja som to vzdala, lebo vobec nespala a potom bola hrozne unavena. Ja som odvtedy zacala vela veci robit tak ako to citim a nie podla toho co pisu. 🙂

ingrid78
22. máj 2008

Mounty, co space bagy kupene?

salajcatko
22. máj 2008

baby ja mám jednu technickú otázku k tomu zaspávaniu....riadne revala, tak som chodila v predpísaných intervaloch, ale plakala dalej,....pred cvhílou stíchla, a bola ticho asi tak cca 15 minut, a zasa sa rozplakala - kedže bola ticho, nešla som tam ako som mala po 1O minutách,,a teraz plače...čak zasa mám ísř od začiatku??? ako sa rozplakala za 1O min alebo z atých 7? alebo neíst vůbec????? ono tak presne sa to predsa nedá íst podla toho rozspisu..a píšu tam, len ked viac plače,ak len mrnčí tak nie....takže ako??????????????? 😕

salajcatko
22. máj 2008

áno ingi, ja viem, tiež mi to srdce trhá a slzyčky sa aj mne tlačia ked ju vidím a počujem, ale musím ju to naučit,lebo ide leto, a bývame v takej rekreačnej oblasti, my aj susedovci máme bazén, bude tu kopec detí, v kočíku by sa nevyspala...a nehccem ju naučit tak,ako ty kajku, hoci viem, že je to krásne, ja som tak uspávala večer Karinku, to som ti vravela v terchovej...ale ak pojdem čoskoro do práce, nebudem cez den doma a bude s nou streidavo moja mama, svokra a peto, takže by chuda mala z toho len riadny chaos - takto ju naučím na tu postielku a budeme spokojní všetci

inak je tam ticho asi 5 min. normálne sa tam bojím íst aj kuk,aby som ju nezobudila ak spí náhodou 😅

salajcatko
22. máj 2008

po hodine spííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííme 😀 😵

melory
22. máj 2008

salajcatko gratulujem k spanku...nech vam tie sopliky rychlo prejdu a ked sa da aj odsavaj...sa bojim o malu, ked to mojej stelke tak zatieklo do usi.

dnes sme boli na kontrole, vsetko v poriadku, ale v utorok este na kontrolu.

teraz pre zmenu tecie sopel mne 😨

barbiek
22. máj 2008

melory ahoj ty si z trnavy ze

mounty
22. máj 2008

ingi, mam tie spacebagy z Kiky, zatial su super a vobec nefucia, ale planujem si pockat na tie z Ikey, momentalne nemaju ale ked im pridu, tak kupim tam...........pripadne ak chodite niekto do Metra, tak by som mala zaujem aj odtial vyskusat, ale nie moc velke, s tymi je to hrozna robota to tam davat a potom vyberat..dik

janamed
22. máj 2008

caute kočky, tak ja som bola dnes so sebou u žaludkara, s malou Maťkou skrz to vypravanie 😖 ☹ a vyzera to tak že ked sa malinka janka zobudi, pojdem zas na autobus s nou k dr...celu noc kašlala, aj sople jej idu, ale ešte len take blede, ale kašel ma taký ťažky..nie suchy taky prieduškovy..tak neviem či mam dnes utekať či počkať na zajtra???
teplotu neviem zmerať, lebo martinka rozbila rychlobežku a digi teplomer sa nam pokazil..nefunguje. Ale je taka teplejšia, asi ma teplotu.:(

veronika13
22. máj 2008

ja mám tiež niečo s črevami, od rána mám hrozne krče a bolí ma brucho 😖 😖 muž išiel do Blavy, tak si to "užívam" teraz som si dala švedske kvapky, tak to dúfam prejde, idem nakrmiť Riška, lebo od rana je na mlieku chúda moje 😝

janamed
22. máj 2008

ja nemam nič s črevami ani s bruchom...aspon zatial 🙂 ale poslala ma tam plucna..že koli kašlu 😕 tam ludia boli blečdy čo ich brucho bolelo a ja sestričke že prečo ste tu?? ja že lebo kašlem 😀 a ludia sa na mna kukali ako na "pravu blondynu" 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre