• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
zuzulik to je dost neprijeme, su to zachvaty kaslu....juj, susedin maly to mava... :frowning2:
25. máj 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej je to taky stekavy kasel a strasne chrapci
25. máj 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprijemeeee, dako sa nem tie chorobi po stretku zorbehli...tak nech je uz tomu koniec, ved chceme krasne leto
25. máj 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, nam sa to taha odkedy maly dostal tu lopatku plnu piesku do oci. Ocka stale nema v poriadku, najprv 6.choroba, vcera nam zase zacali hnisat obe ocka a dnes nam na pohotovosti povedali - laryngitida. Uz nech sa maly vylieči, nejako sa toho nevieme zbavit. a este aj pocasie je dnes nanic :frowning2:
25. máj 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to moze byt nahoda...ten suvis s pieskom...
25. máj 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je ponorkova choroba...stelka je od minuleho pondela doma zatvorena, huga vetrame len na striedacku a uz nam tu peeekne z toho sibe.
25. máj 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to hnisanie u nas je pri tlaceni stoliciek, aj doktorka si to vsimla a ma na to upozornila....vzdy ked sa tlaci stolicka udiera to na nos a oci. :unamused:
25. máj 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš, že to moze byt zo stoličiek, maly kuse vsetko ako o zivot
25. máj 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj vam na to doktora nieco dala? Nam tie ocka teraz hnisaju tak obden, jeden den ano, den je pokoj a potom zase
25. máj 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulik, ze by sme aj my mali tu siestu chorobu ?
najprv mal teploty, okolo 38 ... dva dni na to sa vyhadzal takymi cervenymi pupackmi ... to trvalo dva dni a zmiszli ...

teraz ma sople, sa mu take sviecky robia pod nosom ... tak este nemal .... ale inak je v pohodke ...

po tych teplotach mu vysla prava dolna stolicka .... na lavo mu ale nevysla .... tak ju cakam :grinning:
25. máj 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulik dala....ocko vymyt prevarenou vodou, nakvapkat opthalmo-septhonex a za 5minut dat opthalmo-framikoin mast....tri krat denne.
25. máj 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak my sa tiež pridávame.. zinka má od piatku teploty.. chvíľu má, cez deň relatívne v pohode, večer jej zase stúpne.. idú nám dve spodné stoličky naraz.. jedna sa už trošku ukazuje, druhá ešte nič :unamused: a nervózna je, chytá záchvaty plaču.. mňa hrdlo pobolieva, s drahým na seba furt štekáme kvôli blbostiam... no proste paráda :grinning:
tak vám želám ešte peknú nedeľu :dizzy_face:
25. máj 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ta čo sa to tak na nás všetkých navalilo? :angry: už nech to uteká od nás všetkých preč. :angry: nám teraz poobede odviezol svokor Danielku ku kmotre a spolu išli do cirkusu. o chvíľu ideme po ňu, len Rastík teraz zaspal. tak asi zbehneme bez neho. :unamused: tiež prajem všetkým príjemnú nedeľu. :wink:
25. máj 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme tiež nie zdravý. Ta štvrtá stolička mu dáva zabrať, až krvavé to má a tiež plače, až tak zúrivo. Posledné dva dni skoro nič nejedol, dnes aspoň trochu polievky. Neviem či večer niečo do neho dostanem
25. máj 2008 o 16:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je to hrozne - tie stolicky...ale ako dobre sa s nimi kuse? ze ?
nasa ju ma uz prerezanu...na stretku sa jej...baby ja verim tomu, ze to mala len zo zubov...som jej neodsavala sopliky a tym jej to zatiaklo, nechcela mat capicu, do toho aj ofuklo....ozaj by som vam to ani vo sne nepriala, ale vidim, ze realita je ina.
25. máj 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som si zalozit album a akurat dnes su s tym problemy....!!! zeby znamenie, aby som si ich sem nedavala?
25. máj 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
problémy so strankou sú teraz dosť často :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2008 o 16:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, kuk v albume je fotočka pre teba :wink:
25. máj 2008 o 16:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
to ste vsetci chorucki?? inak, kajka ma len 4 zubky, teraz sa jej tlaci prava horna dvojka (nie som stomatolog, ale asi je to dvojka) a tiez je zlostna ako nikdy. a vam uz idu stolicky???? :fearful: no toto??? :astonished:
tiez sa chceme pochvalit, ze vo veku 13 mesiacov a 11 dni sme konecne zacali samostatne chodit a ide nam to ako o zavod :grinning: taka som pysna!!! :sunglasses: .. zajtra kajuska odchadza aj so svojim tatom k moru na 2 tyzdne, tak mam trosku stres a dufam, ze sa tam dorazia v poriadku ... neviem si predstavit, ze tu budem taky dlhy cas bez nej.. no, nie je mi to jedno....
25. máj 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

my tak po dlhej dobee...sme stale vonku....na jazerach na korculkach a dnes sme boli na ranci v Modre :slight_smile:))))

Juj to je neprijemne ze su vsetky detusky chore, zelame vela zdravicka a posialem pusinky :wink:
25. máj 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak opat sme prihodili foto

zelam skore uzdravenie a zas padam
25. máj 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andrejka, tak to budeš mať teda dovolenku :dizzy_face: :sunglasses: ale viem si predstaviť ako sa cítiš... tak držím palce nech to všetci dobre zvládnete :wink: a blahoželáme k prvým samostatným krôčikom :dizzy_face:

my sme boli dnes poobede pri dunaji, pozerať lodičky... Zina až výskala.. :grinning:

ako tak pozerám predpoveď počasia, tak nás čaká horúci týždeň..leto nám už začalo :unamused: :sunglasses:
25. máj 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andreafa, anielik vitajte, a prídte častejšie :wink: tiež gratulujeme k prvým krôčikom, a to teplúčko si užívajme a hlavne nech sú už detičky fit a môžu si to užívať tiež naplno
25. máj 2008 o 21:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme dnes vrtali :zipper_mouth: :zipper_mouth: detom policky, konecne sa nebudem podkynat o 10ks bedniciek :dizzy_face:

veronika - uzas...na nepoznanie... :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

uz len zajtra a domace vezenie konci :wink:
25. máj 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska Marek spal az 4 hodiny !!! normalne som sa nudila :stuck_out_tongue_closed_eyes: som chcela ist do TT na kolotoce, ale kedze sa zobudil az o pol piatej, tak sme uz ostali doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: zasa :angry:

veronika13, ani Marek mi v poslednej dobe toho moc nezje :frowning2:
vysla mu sice ta jedna stolicka, ale ostatne nevyzeraju ze by sa chystali, tak neviem preco tak malo papa ... a stale ma sople :rolling_eyes:
25. máj 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja tak na kolotococh by ste sa stretli s dusanom a hugom :grinning: su pri tescu a vsetky vyskusali :sweat_smile:

moja stelka zas dnes n e s p a l a !!!
25. máj 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xi, len ci by som ich poznala :grinning:
ale hej, presne na tie kolotoce som chcela ist :sunglasses:
25. máj 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja uz mam auto na stredu slubene...marisku som nezohnala :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, super, tak dufam pridete :wink:
inak v sobotu tu boli zahradkari pripravit si teren ... a vraj pridu az v stredu zasa, ale moc tomu neverim a ked aj pridu tak len kamene budu robit ....
aspon si to pozres jak to tu vyzera bez "marisky" a potom porovnas ako to vyzera s "marisou" :grinning:
25. máj 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte, sa tu roztrhlo vrece s tymi chorobami do kelu :angry: Vsetkym prajeme nech su rychlo zdravi aby si mohli uzivat leto :slight_smile:
25. máj 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok