Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
25. máj 2008

zuzulik to je dost neprijeme, su to zachvaty kaslu....juj, susedin maly to mava... ☹

zuzulik22
25. máj 2008

hej je to taky stekavy kasel a strasne chrapci

melory
25. máj 2008

neprijemeeee, dako sa nem tie chorobi po stretku zorbehli...tak nech je uz tomu koniec, ved chceme krasne leto

zuzulik22
25. máj 2008

tak tak, nam sa to taha odkedy maly dostal tu lopatku plnu piesku do oci. Ocka stale nema v poriadku, najprv 6.choroba, vcera nam zase zacali hnisat obe ocka a dnes nam na pohotovosti povedali - laryngitida. Uz nech sa maly vylieči, nejako sa toho nevieme zbavit. a este aj pocasie je dnes nanic ☹

melory
25. máj 2008

zuzi to moze byt nahoda...ten suvis s pieskom...

melory
25. máj 2008

u nas je ponorkova choroba...stelka je od minuleho pondela doma zatvorena, huga vetrame len na striedacku a uz nam tu peeekne z toho sibe.

melory
25. máj 2008

inak to hnisanie u nas je pri tlaceni stoliciek, aj doktorka si to vsimla a ma na to upozornila....vzdy ked sa tlaci stolicka udiera to na nos a oci. 😒

zuzulik22
25. máj 2008

myslíš, že to moze byt zo stoličiek, maly kuse vsetko ako o zivot

zuzulik22
25. máj 2008

a aj vam na to doktora nieco dala? Nam tie ocka teraz hnisaju tak obden, jeden den ano, den je pokoj a potom zase

maaja
25. máj 2008

zuzulik, ze by sme aj my mali tu siestu chorobu ?
najprv mal teploty, okolo 38 ... dva dni na to sa vyhadzal takymi cervenymi pupackmi ... to trvalo dva dni a zmiszli ...

teraz ma sople, sa mu take sviecky robia pod nosom ... tak este nemal .... ale inak je v pohodke ...

po tych teplotach mu vysla prava dolna stolicka .... na lavo mu ale nevysla .... tak ju cakam 😀

melory
25. máj 2008

zuzulik dala....ocko vymyt prevarenou vodou, nakvapkat opthalmo-septhonex a za 5minut dat opthalmo-framikoin mast....tri krat denne.

veronikap
autor
25. máj 2008

ahojte, tak my sa tiež pridávame.. zinka má od piatku teploty.. chvíľu má, cez deň relatívne v pohode, večer jej zase stúpne.. idú nám dve spodné stoličky naraz.. jedna sa už trošku ukazuje, druhá ešte nič 😒 a nervózna je, chytá záchvaty plaču.. mňa hrdlo pobolieva, s drahým na seba furt štekáme kvôli blbostiam... no proste paráda 😀
tak vám želám ešte peknú nedeľu 😵

zuzpidka
25. máj 2008

ahojte. ta čo sa to tak na nás všetkých navalilo? 😠 už nech to uteká od nás všetkých preč. 😠 nám teraz poobede odviezol svokor Danielku ku kmotre a spolu išli do cirkusu. o chvíľu ideme po ňu, len Rastík teraz zaspal. tak asi zbehneme bez neho. 😒 tiež prajem všetkým príjemnú nedeľu. 😉

veronika13
25. máj 2008

no my sme tiež nie zdravý. Ta štvrtá stolička mu dáva zabrať, až krvavé to má a tiež plače, až tak zúrivo. Posledné dva dni skoro nič nejedol, dnes aspoň trochu polievky. Neviem či večer niečo do neho dostanem

melory
25. máj 2008

ahojte, je to hrozne - tie stolicky...ale ako dobre sa s nimi kuse? ze ?
nasa ju ma uz prerezanu...na stretku sa jej...baby ja verim tomu, ze to mala len zo zubov...som jej neodsavala sopliky a tym jej to zatiaklo, nechcela mat capicu, do toho aj ofuklo....ozaj by som vam to ani vo sne nepriala, ale vidim, ze realita je ina.

melory
25. máj 2008

chcela som si zalozit album a akurat dnes su s tym problemy....!!! zeby znamenie, aby som si ich sem nedavala?

veronika13
25. máj 2008

problémy so strankou sú teraz dosť často 😝

veronika13
25. máj 2008

mel, kuk v albume je fotočka pre teba 😉

andreafa
25. máj 2008

ahojte,
to ste vsetci chorucki?? inak, kajka ma len 4 zubky, teraz sa jej tlaci prava horna dvojka (nie som stomatolog, ale asi je to dvojka) a tiez je zlostna ako nikdy. a vam uz idu stolicky???? 😨 no toto??? 😲
tiez sa chceme pochvalit, ze vo veku 13 mesiacov a 11 dni sme konecne zacali samostatne chodit a ide nam to ako o zavod 😀 taka som pysna!!! 😎 .. zajtra kajuska odchadza aj so svojim tatom k moru na 2 tyzdne, tak mam trosku stres a dufam, ze sa tam dorazia v poriadku ... neviem si predstavit, ze tu budem taky dlhy cas bez nej.. no, nie je mi to jedno....

anielik
25. máj 2008

Ahojte,

my tak po dlhej dobee...sme stale vonku....na jazerach na korculkach a dnes sme boli na ranci v Modre 🙂))))

Juj to je neprijemne ze su vsetky detusky chore, zelame vela zdravicka a posialem pusinky 😉

luminkasp
25. máj 2008

ahojte,

tak opat sme prihodili foto

zelam skore uzdravenie a zas padam

veronikap
autor
25. máj 2008

andrejka, tak to budeš mať teda dovolenku 😵 😎 ale viem si predstaviť ako sa cítiš... tak držím palce nech to všetci dobre zvládnete 😉 a blahoželáme k prvým samostatným krôčikom 😵

my sme boli dnes poobede pri dunaji, pozerať lodičky... Zina až výskala.. 😀

ako tak pozerám predpoveď počasia, tak nás čaká horúci týždeň..leto nám už začalo 😒 😎

veronika13
25. máj 2008

andreafa, anielik vitajte, a prídte častejšie 😉 tiež gratulujeme k prvým krôčikom, a to teplúčko si užívajme a hlavne nech sú už detičky fit a môžu si to užívať tiež naplno

melory
25. máj 2008

ahojte, my sme dnes vrtali 🤐 🤐 detom policky, konecne sa nebudem podkynat o 10ks bedniciek 😵

veronika - uzas...na nepoznanie... 😕 🙂 🙂 🙂

uz len zajtra a domace vezenie konci 😉

maaja
25. máj 2008

dneska Marek spal az 4 hodiny !!! normalne som sa nudila 😝 som chcela ist do TT na kolotoce, ale kedze sa zobudil az o pol piatej, tak sme uz ostali doma 😝 zasa 😠

veronika13, ani Marek mi v poslednej dobe toho moc nezje ☹
vysla mu sice ta jedna stolicka, ale ostatne nevyzeraju ze by sa chystali, tak neviem preco tak malo papa ... a stale ma sople 🙄

melory
25. máj 2008

maaja tak na kolotococh by ste sa stretli s dusanom a hugom 😀 su pri tescu a vsetky vyskusali 😅

moja stelka zas dnes n e s p a l a !!!

maaja
25. máj 2008

xi, len ci by som ich poznala 😀
ale hej, presne na tie kolotoce som chcela ist 😎

melory
25. máj 2008

maaja uz mam auto na stredu slubene...marisku som nezohnala 😀 😀 😀

maaja
25. máj 2008

jeeeej, super, tak dufam pridete 😉
inak v sobotu tu boli zahradkari pripravit si teren ... a vraj pridu az v stredu zasa, ale moc tomu neverim a ked aj pridu tak len kamene budu robit ....
aspon si to pozres jak to tu vyzera bez "marisky" a potom porovnas ako to vyzera s "marisou" 😀

ingrid78
25. máj 2008

No ahojte, sa tu roztrhlo vrece s tymi chorobami do kelu 😠 Vsetkym prajeme nech su rychlo zdravi aby si mohli uzivat leto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre