Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
28. máj 2008

mounty, držíme palce a hlavu hore!! treba veriť 😉 😵

ja zinu natieram 50-tkou, ona patrí k tým bledším, tak nemusí byť hneď červená 😎 teraz dostala k meninám tiež bazénik, ako striešku má muchotrávku,t ak sa teším, keď ho vyskúšame 😵

ingrid78
28. máj 2008

Mounty drz sa, musi to dobre dopadnut.
Salaj a ako sa vam dari so zaspavanim? boze inak treba davat taky pozor, vonku, Kajka dava vsetko do ust, piesok kamene travu, proste vsetko.
Ten bazenik v Tescu je fakt chutny maju ho aj na nete v katalogu, tak kukni Veronika

ingrid78
28. máj 2008

Kajka, teraz zaspala a potom pojdem s nou opat von. Ked ich cez obed davate spat, kedy im davate obed? Pred alebo po spani, lebo pred sa mi to zda skoro , a po zasa neskoro. Niekedy jej dam polievku pred a druhe po

gulicka
28. máj 2008

ahojte vsetky,

ingrid,
Paulinka chodi len doma, od Tv k stoliku, od stolicke k linke, proste take kratke vzdialenosti (mame maly byt), ked sa jej to zda daleko, tak sa da na kolena a pokracuje tak... doma je odvaznejsia. Vonku chodime doobeda za ruku alebo tlaci pred sebou odrazadlo, ale ked ju nieco zaujme, podho na kolena a taku rychlost nahodi, ze mam co robit, minule mi takto na autobus na druhej strane cesty chcela ujst, som bola v panike, tak rychlo sa pustila, dost je to otravne byt takto von, lebo hned je spinava a kadeco chyta, ked nic, tak aspon chodnik potlape...
nastastie mi vydrzi aj v kociku, aj dve hodiny, tak poobede sa prechadzame, ale teraz v lete to budem asi presuvat na vecer, lebo ja snad zdochnem z toho tepla

ja by som chcela byt opalena, ale tak pri 23stupnoch a cez saty 😉

ja som malej davala polievku pred spanim, ale teraz jej vacsinou davam vsetko po spani, kolko zje tolko zje, nejako mi horsie je doobeda, po spanku si dobehne, je to neskoro, ale co uz...
aj sestricka hovorila, ze maloktore babatka zjedia 1. aj 2. chod naraz

gulicka
28. máj 2008

mounty, hadam to nebude nic vazne, mne tiez objavili cosi so zrazanlivostou a nijako to nevnimam, len pocas tehu, musim brat pyridoxin, acidum folic. navyse, a picham si heparin, ale za to stoji, vsak tehotna nie som kazdu chvilu 😉 , drzim palce

ingrid78
28. máj 2008

Guli, diky za vycerpavajuce info 🙂 Nas lenoch nechce chodit ani za ruku, nema este taku stabilitu. Doobeda idem s nou tie len na piesok, alebo na ihrisko, ale dost sa bojim, hneva ma ze je na styroch koli tej spine, nemam tu taky neposkvrneny travnik

gulicka
28. máj 2008

My mame ten Daylong Kids 30, vraj uz 50 nerobia,
baby, a to natierate zakazdym, ked idete von?

gulicka
28. máj 2008

ze neposkvrneny 😀 , taky tu tiez nie je, ma to rozculuje, lebo inac by som jej dovolila valat sa dosyta a nechape, ze u babky moze, chuda

a dala si ju zaockovat proti zltacke? ja chcem, ale este musime mat to povinne ockovanie, tusim v 14mes? tak sa to odlozi az na jul, ak po mesiaci, dovtedy toho pohlce 😖

ingrid78
28. máj 2008

Chcem ju proti nej tiez zaockovat, doki vravela ze mozem kedykolvek

ingrid78
28. máj 2008

A co sa tyka kremu na opalovanie, tak tiez mame microsun baby 30, obsahuje fyzikalne filtre, nie chemicke, ze vraj je to lepsie. A uvazovala som aj o Welede, ale ta je len 20, tak ked sa minie tento tak ju skusim, asi by 20 mala stacit

mounty
28. máj 2008

gulicka, ano , je to asi ta ista diagnoza ako tvoja, vola sa trombofilia ☹ ale si ma potesila ze ked to Ty takto zvladas, tak verim ze este budeme mat aj my plny dom deti 😀

majte sa pekne, moj zlaty dnes nespi vobec, lezi v koci a nie a nie, asi je mu teplo.a v postielke sa jasi......tak sa nebudem stresovat, nech zlozi hlavu ked sa mu zachce.....minule mi na koberci zaspal kym som vesala pradlo 😅

maaja
28. máj 2008

caute,

tak my sme dneska mali vzacnu navstevu - melory a Stelka 😀
su aj nejake fotky, len ja som troska antitalent na take veci, tak musim pockat na Roba aby mi to preniesol do PC

Marek teraz spinka, asi ho Stelka dost unavila a vystavila 😀

mimochodom, Stela je strasne sikovne a krasne dievcatko ... az tak ze som zmenila nazor a Marek namiesto brata bude mat sestru 😉

maaja
28. máj 2008

inak fakt, konecne je teplo jak ma byt ... musime uz tiez Marekovi kupit taky bazenik - on sa bude kupat a ja slnit 😀
ja mam pre seba opalovaci krem Nivea 30ka a pre mareka Nivea kid s ... ale ze aky je to faktor - netusim 😅 navyse, nejak zbudam natierat nie len jeho ale aj seba 😔

maaja
28. máj 2008

ingrid, to aj mna zaujimalo ze ako a kedy davate obed deckam

lebo ked mi zaspi a zobudi sa aj o tretej to sa mi uz zda strasne neskoro na obed ...
dneska zaspal o jednej a predtym sa aj pekne napapal, tak sa tesiiiim 😎

idem vesat pradlo 😀

luminkasp
28. máj 2008

ja davam obed o tretej, maji😀

baby a nemala by uz miminka teraz niekedy rodit?

luminkasp
28. máj 2008

my mame denenes 40, neviem, ci je na slovensku ta znacka, my sme celkovo vybaveni touto kozmetikou 😎

ingrid78
28. máj 2008

My sme dnes nechceli ranajky, takze sa podarilo ovocie o 9.00 a tym padom bol obed o 12,00 este pred spanim, tak tiez super, ale asi sa prestanem s tym jedlom teraz v lete stresovat, bude neskor a hotovo 🙂

anielik
28. máj 2008

Ahojte,

my papame vzdy o 12tej...a potom chrn 2..3 🙂 alias spanok. Bud hned alebo +- okolo 13:30. My spavame uz len 1x tak hodku a pol...v lepsom pripade.

veronikap
autor
28. máj 2008

ja už jedlo absolútne neriešim.. z toho mála čo jedla je teraz ešte menej (idú nám stoličky).. ale ak nestihneme akože obed pred spaním, tak jej ho dám na olovrant... teda skúšam jej ho dať.. obyčajne nechce... ale rada mi vyjedá ovocie, ktoré jem ja, tak aspoň niečo 😝 😎

zuzkafuny
28. máj 2008

My máme altermed sun 16 na slniečko 😉
U nás sa včera poobede skoro stala strašná vec... Auto išlo zaparkovať a neviem či zabudol zabrzdiť alebo čo, ale vybehol na chodník keď tade išla mamička s trojmesačným bábom a narazilo do kočiara... Kočík sa nedal vybrať kým necúvol... bol dolámaný celý. Maminka rýchlo vytiahla bábo z koča.našťastie mu nič nie je ale brala ich rýchla zdravotná. My z toho bolo zle celý deň... ešte keď si predstavím, že tadial chodím a Mišiačik kočík tlačí 😢 😢 😢
A v noci sa mi s tým snívalo... ble!

mounty
28. máj 2008

zuzka ja mam taketo stresy ked cakame na prechod cez cestu a drahy je s kocom uplne natlaceny na cestu,.....ja ked idem sama, tak vzdu som aspon meter od cesty s kocom.....moju tetu totiz takto zabilo auto, ze ju strhlo.........ale nebudem uz pisat take smutne veci........

Mne sa dnes podarilo prehovorit muza a ked maly zaspal, tak sme postavili krasny bazen 2x1,5 metra.....tak petrzalcanky, hotujte plavecky a uz sa konecne dovalte, uz aj jahody sa daju oberat pred domom, dnes som nazbierala plny vandel a prave si pochutnavam na nich so smotanou a piskotami, MNAM 😎

ingrid78
28. máj 2008

Mounty, tomu sa hovori provokacia, s tymi jahodami. Dnes som chcela na trhu kupit od takej babky, ale boli take mizerne, ze som si radsej nechala zajst chut, ja ich strasne milujem a tento rok sa tesim na ne, lebo minuly rok koli kojeniu som nemohla,Adrian ich jedol potajomky, som myslela ze ho zabijem, ked som ich videla v chladnicke 🙂

maaja
28. máj 2008

mnam, jahody 😀
mounty, myslis ze aj "mimopetrzalcanky" mozu dobehnut ???? 😀

melory
28. máj 2008

a keby sa maaja dovalila s melory??? 😀

zuzpidka
29. máj 2008

ahojte. tak ja som tiež papala dnes jahody zo záhrady. aj Rastík si dal. 😀 my sme riadne provokatérky, však Mounty. 😀

mounty
29. máj 2008

mel, Trnava je predmestie Bratislavy, takze kludne sa dovalte aj vy s Maajou 😀

zuzulik22
29. máj 2008

ahojte, ja nechapem. Kubko prisiel k ohradke, chcel do nej ist, tak som ho tam dala a lahol si a zaspal. Nechapem, este nikdy v ohradke nezaspal a to ju mame od 3.mesiaca. Tak si teraz pijem kavicku a oddychujem s PC.
Ohladom obeda mi jedavame obed okolo 11.30 a potom ide maly hajat, a ked nechce alebo nestihneme tak si ho dame, ked sa zobudi, co je bezne okolo 15.00. A som šťastná, ked papa a je mi jedno kedy. V celku teraz strasne malo papa. Ale vcera bol s babkou a zevraj spapal pol rohlika s maslom - moc tomu neverim, ale ked je to tak tak super 🙂

zuzpidka
29. máj 2008

Zuzka, tak to je dobré. Aspoň si oddýchneš. 😉 My ešte nespíme. ☹

zuzulik22
29. máj 2008

ani nas este o takomto case nespava, nechapem co sa to dnes porobilo s nim, ale som spokojna

zuzpidka
29. máj 2008

Zuzka, tak to ti verím. Aj ja by som to chcela zažiť. 😉 Už spíme aj my. Idem vybrať z práčky, dať prať ďalšie a variť.
Čo dnes dobré máte na obed? Ja idem variť cestoviny so zeleninou, také špirálky. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre