Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lucaska
1. jún 2008

byva sa nam celkom v pohodicke, len my tu cele doobedie pece slnko tak je tu hic..........ale inak pohodicka, ma sa mi lucasko kam schovavat...... 😀 😀
a vy ao ste prezili vikendik:?????????

salajcatko
1. jún 2008

tak fajn, že ste spokojní 😉
my a víkend? klasika, vonka v záhrade,včera sme si grilovali obed, deti sa kupkali a pobehovali hore dole a potom išiel peťo na nočnu....dnes tak nudnejšie, tato spal po nočnej, a poobede sme bolo pre plienky, prišla kámoška na pokec a pekný den v čudu

lucaska
1. jún 2008

jaj grilovanie aj my sa uz chystame grilovat, moj manzelik by griloval aj kazdy den,.......... 😎

melory
1. jún 2008

tiez sa pripajame ku grilujucim 😉 teraz ked sme bez auta viac chodime po svojich a tusim je lepsie ako cvicenie 😅
lucaska tiez sme byvali na juznej strane...viem o com hovoris

lucaska
1. jún 2008

ani varit ani nic sa mi v tom hice nechce.......... 😅

melory
1. jún 2008

zaobstarali sme si zaluzie a ventilator, no aj tak.....poznam to, prezila som tam tehotenstva, cize horko na druhu

salajcatko zdraviiim

lucaska
1. jún 2008

zaluzko ani nam nepomaha..........tehotenstvo v takom hice tak to ta obdivujem,,,,,,,,,, 😵

salajcatko
1. jún 2008

aj ja teba mel...ako?
inak ja milujem grilovanie, ja si zvyknem robít také "šašliky" do alobalu, mnamky
od zajtra idem chudnuť, som sa aj do takej temy du na mk zaevidovala, tak mi držte palce, ja mám príšerne slabu pevnú vôlu...teda takmer nulovu,ale už ma to vážne otravuje, tie špeky mi už vadia ☹

melory
1. jún 2008

vysla som zo sprchy a len co som dosla do kuchyne mohla som ist znova...tento bytik je o.k. aj aj.

lucaska a co trenciansky hrad? je pekny? su tam aj dake stanky a atrakcie? chceme ist s hugom, lebo je zblazneny do hradov...a este otazocka...ako s kocikom?

melory
1. jún 2008

salajcatko...tebe ci salajovi??? 😀
mne si sa nezdala na chudnutie suca 😕

salajcatko
1. jún 2008

ja sa do sprchy chystám, nohy mám ako pravá róm.a 😝 milujem chodiť vonka bosá 😵
my v dome máme chladno, niekedy až moc, máme takú izoláciu, že v zime drži teplo a v lete teplo dnu neprepusti, či tak niejako 😵 takže dnu je fajnovo
Idem do tej sprchy

lucaska
1. jún 2008

mel ked je pekne tak je tam pohodicka,ale neviem ci tam teraz nieco nerobia , stanky a atrakcie ani moc nie to len ked su hradne slavnosti, myslim si ze skocikom by nemal byt problem... a kedy sa chystate???

salajcatko
1. jún 2008

tak tosi píš mel, že vadia aj salajovi..večne hundre 😝
ale teraz sa mu ani nečudujem, bo brucho mám už fakt ako pár pneumatik na sebe ☹
ale po pôrode, a po tej operácii a nútenému svalovemu pokoju ho mám hooodne slabé, ochabnuté...tak ako som kedysi brušáky robila úplne v pohode, tak teraz veru eee 😖

melory
1. jún 2008

to este neviem, tehotna som bola len v meste a uvazovali sme tam ist aj byvat...mesto sa nam pacilo. ale to dochadzanie do blavy by bolo hrozneeeee.
ked budu hradne slavnosti urcite mi daj vediet...to prideme cela rodinka.

melory
1. jún 2008

mna donutili len a len na cviceni...som sa hanbila jedina necvicit...pomaly som aj vladala. teraz lavou zadnou.

maaja
1. jún 2008

caute baby,

konecne sa hlasim aj ja ... idem precitat o com je rec a potom prihodim par fotiek s navstevy malej Stely a melory .... melory, mozem ???? 😕 mimochodm - mala som ti ten fotak dat do ruky 😔

melory
1. jún 2008

maaja mozes...mohla, ja fotim celkom o.k. 😵 😵

salajcatko
1. jún 2008

maaja no ahooooooooooooooooooooooooooj vitaj
jako sa máte?
jasné daj foto, mel isto súhlasi
😉

melory
1. jún 2008

salaj a cudujes sa? ze hundre? fesak chce kocicu 😉

salajcatko
1. jún 2008

tak mel....nemôžeme byť rovnaký
on je uzky a vysoký, ja nizka a široká..sa vraví, že opaky sa priťahujú 😀 nie?
ale pravda je, že mu to vadí, nepáči sa a hundre 😒

melory
1. jún 2008

😀 😀 😀 hahaha u nas naopak 😝 😝 😝

maaja
1. jún 2008

som to citanie "dozadu" vzdala 😝
len ma zaujalo, co mounty pisala o tom ze druhe babo nebude len tak ... co to je ta trombofilia ?

my sme dneska boli v Bojniciach - plan bol taky, ze vyrazime o deviatej rano, nech pekne postihame ... lenze sme sa rano tak skaredo pohadali, fakt skaredo, ze to vyzeralo ze ostaneme doma 😝 nakoniec sme isli o jedenastej z domu ... pohadani .... dosli sme tam nejak po jednej .... ani ne ze su tie Bojnice daleko, ale cesta je blba - same dediny 😝 😝 😝 ... v ZOO sme nakoniec aj tak neboli, lebo tam bol rad asi tak na dve hodky 🙄 Robovi sa nechcelo cakat ... chlap jeden ! tak sme isli domov ... cestou sme sa zastavili v TT, boli sme na tom detskom ihrisku pri hradbach --- melory asi vie co myslim 😅 takze tolko naš MDD 😉
stale sme pohadani 😀

a uz treti den mam zapalene oko 😠

maaja
1. jún 2008

idem tie fotky dat 😅

zuzpidka
1. jún 2008

Salaj, aj na mňa šéfko hundre, nech niečo robím so sebou. Takže sme dve. 😠 Ja som tiež rozmýšľala nad tou témou tu. 😒

salajcatko
1. jún 2008

maaja, som dávala sem listky na MDD do VW v Blave, Miriamka mi písala, že bolo skvelo...vidíš, mohli ste ist radšej tam...
aj zuzke som posielala .- zuzi boli ste???

melory
1. jún 2008

maajaka ja som sla okolo toho ihriska o 16hod a hugo nas tam tahal a ja ze nie nie nie domov sa ide...mohli sme sa vidiet.

maaja este ja mam nove...auto v servise...tak budes musiet dojst ty

zapalene oko? opthalmo septhonexova mast alebo opthalmo framikoinova

melory
1. jún 2008

ani foto ani ludia....co sa deje s internetom?

maaja
1. jún 2008

hej, zajtra idem do lekarne ... snad 😖

inak melory, budete musiet dojst znova - jednak kvoli fotkam 😀 aby si ich teraz nafotila ty 😉 a aj preto, lebo uz nam robia zahradu ... jupiiii ... sa tesim ... celkom dobre to vyzera 😎

melory
1. jún 2008

jaaaj to budem musit ale leda tak autobusom 😀 😀 😀

melory
1. jún 2008

zuzpidka tebe somre??? ved to mas lepsie ako on!!!nedaj sa, nedaj sa 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre