• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
jeeeej ake su tie fotky kraaaasne...fakt! to je moja ta krasavica??? jeeej a ten chlapec ma uz nevestu??? veno nemame ale dobre meno ano
1. jún 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto !!!!
1. jún 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj sak ked neni auto, tak my po vas prideme :wink:
1. jún 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xi xi ... naco veno :wink: hlavne nech je kočka :grinning:
1. jún 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chutné tie dietky mate mel a maaji
lúčim sa s vami, idem ja hajdy do postielky
pa pa :slight_smile:
1. jún 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auto je len v servise :slight_smile: budete musiet prist, alebo my prideme autobusom, zastavku mame za domom tak 20min co je tu za domom vlastne...poviem ti u vas nam bude lepsie...tak sa mi po vasej navsteve zmensil byy. a ta "obyvacka" tam si mlyske kolo urobim raz.
1. jún 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salaj, ale sak nechod este !
este som nestihla citat co pises v teme chudnutie od 2 juna :grinning:
1. jún 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja ze??? reprzentativna!!!

salaj pod k nam...
1. jún 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory a uz mame aj bazen :grinning:
sice len taky 164cm x 164cm a je hore na terase ... ale zatial staci :grinning: Marek sa cvachce jedna radost :grinning:
1. jún 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, špehuješ hej? :grinning: :grinning:
vieš, vždy som chcela schudnuť ale vždy ma premohla pažravosť a slabá vola
možno sa takto prinútim
i ked sa vám priznám, sú mi tie baby cudzie a tým pádom mi je to aj "jedno" ale pssst
skor by som vašu podporu prijala :wink: vás predsa poznám a mám vás rada :slight_smile:
1. jún 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak muz mi dal varene vino a veru sranda :slight_smile:
sak salajcatko, pobal deti a dojdi aj ty na ten bazen :grinning:
salaj, aj ja som tam pisala - este asi na druhu sstranu, ale odvtedy som tam nebola :sunglasses:
a tiez neverim ze zacnem chudnut ... ale v mojom pripade ide skor o to, aby som prestala maškrty vyžierat :grinning: tak snad aspon to sa mi podari ... sak ja kazdy den spracem nejaku čoko alebo keks alebo tak :pensive:
1. jún 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne muz nedal nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salajcatko ved ta je kus tak ti je dobre....bud rada...ja som mala pol roka svalovicu, kym som sa dostala na zaciatok formovania a uz sa mi nechce nic po tej havarke....nic nic nic. asi len jest!

maaja bazen vyhovujuci, ved ja mam 164...noooo, zas na mna siti.,....to ste nemuseli...ale dakujem :wink:
1. jún 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory, to je rozmer obvodu !!! voda je tak 10 cm :grinning:
1. jún 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja ved ja nejdem chodit...ale lezat! :grinning:
1. jún 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tak lezat mozes :sunglasses:
aj sa opalis, na tej streche dost pecie :sunglasses: Mareka natieram a bazen ma striesku :wink: takze sa nebojim :dizzy_face:
1. jún 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jáj kočky sranda s vami
len škoda, že tak neskoro, ja tu už driemem
a tie nohy stále špinavé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale nech mi marek drží fleka...i ked prevyšujem cm...a tiež by som mala v pláne len ležať :grinning: :grinning: :grinning:

tak seňority moje, fakt idem, už sa mi moc drieme, a ráno nesmiem zaspať, lebo vyprevádzame karinku na týžden do skoly v prírode :slight_smile:

pa pa
škoda že chodite sem tak neskoro :unamused:
1. jún 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, treba mi opalit!!! :angry: to jedine mi k stastiu chyba :slight_smile:
ved mne to bude jedno, len si ten popolnik kupte, lebo neviem neviem, ked bude trava sucha ci to ty susedia zvladnu bez poziaru :slight_smile: inak aj tento tyzden nemam nic a lestit dom kvoli mne nemusis...budeme na terase.
1. jún 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, sak my mame aj popolnik :sweat_smile: by si aj odpadla ze aky :wink: taky original na vonkajsok, taky veliky :grinning: len je niekde v garazi .... nabuduce nachystam :sunglasses:

ja mam tento tyzden dost taky full .... zajtra musim do BA do kancelarie, mam nejake stretka podohadovane .... v utorok si dam upratovaci a variaci den :wink: ... v stredu mi rano svagor donesie jeho syna jednorocneho a budem ho mat do vecera - som zvedava jak to s dvoma deckami zvladnem :grinning: ... vo strtok idem konecne !!!! ku kadernicke - sak s tou sponkou musim vyzerat divne :grinning: ... no a v piatok som slubila mojej mamine ze pridem uz od rana na cely den, bo v piatok ona strazi to druhe dieta :grinning: ... segra ide so starsim synom do nemocky a mladsieho takto porozhadzuje - teda v stredu bude u nas a od stvrtka u nasej maminy :dizzy_face:
1. jún 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja ja som vyrazila k tebe s ruzovou pukackou a pre potravinami som ju strhla.... :confused: ale ku kadernicke sa mi nechce....my ideme 11.6. do viedne obzerat egypt a faraonov...teda muz ja idem na nakupy s bratom. sa taaaak tesim, na dovolenku si nieco kupim pekne a hlavne detom. zajtra sa hugo foti v skole, som ho strihala, nech je pekny, no skoda, mohla som ho nehat ako bol....vyzera divne. :rolling_eyes:
1. jún 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xi, som sa zasmiala, ze vyzera divne :grinning:

my teraz asi dlho nikam nepojdeme :rolling_eyes: takze zavidim aj Vieden a hlavne tu dovolenku :sweat_smile: ale doprajem :wink:

ja uz k tej kadernicke fakt musim :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj sa tesim aj chcem :wink:
1. jún 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez by som sa tesila...uz aj biele obcas zazriem :confounded:
ozaj a co ostatne foto? robo uznal ako nepouzitelne???
tiez by som nesla, ja nemusim nikam, len muzik sa straaaasne tesi na dovcu :unamused: ledva ma ukecal na chorvatsko...chcel grecko...ale stelka je mala...maaja verim, ze ked sa rozsupnete v dovolenkach tak uvidis 7 divov sveta
1. jún 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa v dovolenkach nikdy nerozsupneme :confused: poznam Roba :frowning2:

a veru, jak ma zdusil za tie fotky :rolling_eyes: jak sirotu ... ale on je na vine, mi ten fotak do ruky neda, tak co potom caka zazraky, ne ? :grinning:
1. jún 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze zdusil...su rozmazane???
robo je asi ako ja...tiez nikam, nemusim ale nikde nemozem chybat
1. jún 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ne ze rozmazane, ale take odchrbta a tak ...
1. jún 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si si mala nadstavit aby fotak za detmi utekal??? :slight_smile:
1. jún 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne, ale on je dokonaly, vo vsetkom, chapes - tak on by tie fotky urobil na 100percent :rolling_eyes:
1. jún 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja len na 50%
inak ja fotim a fotim ako salena a dusan chyti fotak urobi cvak a je to najlepsia fotka.... :confused: vsimla si si ze tu v okoli su aky dokonaly chlapy? aj ja mam jedneho doma! hlavne co sa tyka skoly
1. jún 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok