• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
maaja inak nabuduce dame kafe, popolnik vyuzijem a ficime do parku a ku kastielu...tam som este nebola
1. jún 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj si mysli ze je dokonaly ... ale ci ozaj je ... neverim :confounded:
1. jún 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, plan nabuduce dohodnuty ... no ale to budes musiet prist este aspon minimalne dva krat, bo aj bazen treba vyskusat :wink:
1. jún 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citala som o tej Helenke - co je tema na podporu Helenky ci jak je ten nazov ... na ceskom MK si najdi jej album a tam to ma popisane vsetko ... helisek84
smutne :pensive:
1. jún 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim predat ten nas kocar :confounded:
som myslela ze nechame na druhe bejby, ale Robo nechce ... navyse, bhviekedy bude druhe :pensive:
... Robo nechce nechat kocar ... druhe bejby asi chce
1. jún 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaji kludne, ked pojdem na nervy vyhod ma z terasy

ja som to citala, krasne to napisala, aj som plakala.

kocik predaj, za rok za dva budu lepsie krajsie modernejsie
1. jún 2008 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz teraz je nova verzia Casualplay ... tak aj mam strach ci ho vobec predam :frowning2:
1. jún 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory, idem spat ... boli ma to blbe oko !!!
pa
1. jún 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa :dizzy_face:
1. jún 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

mel my ideme 14teho do viedne a na faraonov... :wink: manzelik dostal darcek od nas :slight_smile:
maaaji, budem ta musiet prist uz naozaj kuknut...len ja akosi tiez nic nestiham :frowning2:
1. jún 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anielik potom pod cezomna...nemam teraz auto
1. jún 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň
Karinka už cestuje do školky v prírode, hádam jej bude dobre :slight_smile:

Maaji,veru kočík predaj, potom si kúpiš krajší,ved tie kočíky napredujú mesiac čo mesiac :wink:
ja mám síce riadne staré rachotiny, nemoderné, ale vždy s úžasom obdivujem tie nové moderné kúsky..tak potom budem obzerať ten tvoj :wink:

MEL a kedy budete mať vlastne to auto hotové?

Inak idem sa pochváliť a už len budem dúfam, že to nerpekecnem :zipper_mouth: - Simonka spinká v postielke, aj pred chvílkou som ju uložila, netuším či už spinká,ale je úplne tichučko hned ako som ju tam nechala :grinning:
žeby žeby sa zadarilo??? včera zaspinkala do pol hodinky :slight_smile:
2. jún 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karinke prajem krasny vyletik.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

salaj neviem ked, dnes len idu obhliadnut z poistovne a neviem kedy zacnu s opravou.kym objednaju diely, kym pridu, kym to urobia, kym to poistovna zaplati...si nohy zatial zoderem.

anielik nas brat varoval pred vikendom, ze su tam velke navali a moj muz chce klidek..;tak isto aj ja co sa tyka obchodov.
2. jún 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mel, mozeme sa dohodnut a skocim po vas ale mam ln 1dnu autosedacku :(

Mel mame casovy listok, tak dufam ze to bude Oki :slight_smile:)) a ideme lodou tak tam snad natresk nebude :astonished:

Karinke prajeme pekny vyletik
2. jún 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Karinke želáme pekný výlet a príjemný pobyt. :wink:
Škoda, že ste všetky tak ďaleko. Tiež by sme zašli, alebo by ste mohli prísť k nám. Máme malý bazénik pre malé deti ako Rastík a veľký bazén pre väčších. Včera naplno využité obidva. Bolo tu 6 detí a potom spúšť. Ale sa riadne vybláznili. :grinning:
2. jún 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... my sa tiež kupkáme takmer každý deň... ale len tak po hodinke. Keďže mám sfukovací bazénik :sweat_smile: musím kúpiť nový... A malý mi spí už dve hodky :confused:
Idem skľudniť bandu štvornohú... brechocú ako dilinovci :angry:
Dieťa sa prebralo :grinning:
2. jún 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak ako po víkende? my sme mali zinku u babky, tak sme stále niekde lietali.. vybavili nejaké nákupy na dovolenku a pod... dnes sme si konečne boli dať urobiť aj nové pasy..
zajtra idem so zinkou na očné, na preventívnu prehliadku... tak sa "teším".. jej doma musím rozkvapkať očká, to bude kriku :confounded:
2. jún 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak moji chlapy boli vcera na DoD vo VW, bolo super, ja som s nimi nebola, lebo som uz tyzden chora. Chytila som nejaky virus od maleho, mam silny krvavy katar v krku, zapal oci, usi, nosa a strasne strasne mi hnisaju oci, tak mi lekar predpisal atb, tak dufam, ze rychlo zaberu. Inac ja som to chytila od maleho. S malym sme boli s tym na pohotovosti a povedali nam, ze ma laringitidu, ale bol to tento virus. Maly to zvladol za tyzden bez atb a ja po tyzdni som chorsia, chorsia. Ale inac doma vsetko v poriadku, maly sa nejako rozrečnil - vcera cely den rozpraval - toto tam. No podareny je.
2. jún 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anielik dobre, ja mam sedacku - ak mas pasy nieje problem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to bude krasny vylet...my ideme autom, u brata si dame kafe a vyrazame metrom...ja som za velkomesto, tak sa nadycham

veronikap...dnes som zacala spisovat zoznam na dovolenku :wink:
2. jún 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :sunglasses: Zavidim dovolenku, my ideme az v septembri :frowning2:
Zuzulik, aj my sme boli na DoD vo VW :slight_smile: Skod aze si nemohla ist tvoji chalani ti urcite povedali ako tam bolo super :sunglasses:
Mel, Anielik, super vylet budete mat :sunglasses:
2. jún 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka tesim sa do viedne, mozno aj zato, ze ideme za brachom s ktorym byvam zriedka kedy, kedze tam zije.
2. jún 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.domasa.sk/domasa2/?lang=sk&vw=7&mn=1&dr=4

komu sa chce pozerat a ist na letne stretko?
2. jún 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieden je uzasna :dizzy_face: Nam tam byva rodina, no vlastne uz len bratranec, ale tiez nebolo casu tam zajst :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kuknem tu Domasu :sunglasses:
2. jún 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za karinku, ako ju poznám, isto si to užije..ale stále mi utekajú k nej myšlienky, preda len ešte nebola úplne fit..a či sa jej niečo nestane, a či zaspinká, či nie je smädná, či jej nechýbame, či sa v noci nebude tam báť :confounded:
ale verím, že je a bude všetko OK

Viedeň by som veru rada videla aj ja :slight_smile:
2. jún 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pride vieden nudna,,,na mna mooooc konzervativna :confused:
muz je chori a vsetko je na mne, minuli tyzden som bola ja chora a tiez bolo vsetko na mne...viete riesenie??? ja nie!!!
2. jún 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo tvoj mužík robieva doma? pomáha ti nejako?
2. jún 2008 o 22:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak raz za tyzden da do umyvacky :slight_smile: je s detmi, robi pocitac a to je tam asi vsetko...vlastne je vsetko na mne.
2. jún 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom nič nové pod slnkom, že? mne ale dosť pomáha, keď je len doma, no neznášam, keď stále visí na PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2008 o 23:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok