Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
1. jún 2008

maaja inak nabuduce dame kafe, popolnik vyuzijem a ficime do parku a ku kastielu...tam som este nebola

maaja
1. jún 2008

moj si mysli ze je dokonaly ... ale ci ozaj je ... neverim 😖

maaja
1. jún 2008

oki, plan nabuduce dohodnuty ... no ale to budes musiet prist este aspon minimalne dva krat, bo aj bazen treba vyskusat 😉

maaja
1. jún 2008

citala som o tej Helenke - co je tema na podporu Helenky ci jak je ten nazov ... na ceskom MK si najdi jej album a tam to ma popisane vsetko ... helisek84
smutne 😔

maaja
1. jún 2008

musim predat ten nas kocar 😖
som myslela ze nechame na druhe bejby, ale Robo nechce ... navyse, bhviekedy bude druhe 😔
... Robo nechce nechat kocar ... druhe bejby asi chce

melory
1. jún 2008

maaji kludne, ked pojdem na nervy vyhod ma z terasy

ja som to citala, krasne to napisala, aj som plakala.

kocik predaj, za rok za dva budu lepsie krajsie modernejsie

maaja
1. jún 2008

uz teraz je nova verzia Casualplay ... tak aj mam strach ci ho vobec predam ☹

maaja
1. jún 2008

melory, idem spat ... boli ma to blbe oko !!!
pa

melory
1. jún 2008

papa 😵

anielik
1. jún 2008

ahojte,

mel my ideme 14teho do viedne a na faraonov... 😉 manzelik dostal darcek od nas 🙂
maaaji, budem ta musiet prist uz naozaj kuknut...len ja akosi tiez nic nestiham ☹

melory
1. jún 2008

anielik potom pod cezomna...nemam teraz auto

salajcatko
2. jún 2008

dobrý deň
Karinka už cestuje do školky v prírode, hádam jej bude dobre 🙂

Maaji,veru kočík predaj, potom si kúpiš krajší,ved tie kočíky napredujú mesiac čo mesiac 😉
ja mám síce riadne staré rachotiny, nemoderné, ale vždy s úžasom obdivujem tie nové moderné kúsky..tak potom budem obzerať ten tvoj 😉

MEL a kedy budete mať vlastne to auto hotové?

Inak idem sa pochváliť a už len budem dúfam, že to nerpekecnem 🤐 - Simonka spinká v postielke, aj pred chvílkou som ju uložila, netuším či už spinká,ale je úplne tichučko hned ako som ju tam nechala 😀
žeby žeby sa zadarilo??? včera zaspinkala do pol hodinky 🙂

melory
2. jún 2008

karinke prajem krasny vyletik.... 😵 😵 😵

salaj neviem ked, dnes len idu obhliadnut z poistovne a neviem kedy zacnu s opravou.kym objednaju diely, kym pridu, kym to urobia, kym to poistovna zaplati...si nohy zatial zoderem.

anielik nas brat varoval pred vikendom, ze su tam velke navali a moj muz chce klidek..;tak isto aj ja co sa tyka obchodov.

anielik
2. jún 2008

Ahoj Mel, mozeme sa dohodnut a skocim po vas ale mam ln 1dnu autosedacku :(

Mel mame casovy listok, tak dufam ze to bude Oki 🙂)) a ideme lodou tak tam snad natresk nebude 😲

Karinke prajeme pekny vyletik

zuzpidka
2. jún 2008

ahojte.
Karinke želáme pekný výlet a príjemný pobyt. 😉
Škoda, že ste všetky tak ďaleko. Tiež by sme zašli, alebo by ste mohli prísť k nám. Máme malý bazénik pre malé deti ako Rastík a veľký bazén pre väčších. Včera naplno využité obidva. Bolo tu 6 detí a potom spúšť. Ale sa riadne vybláznili. 😀

zuzkafuny
2. jún 2008

Ahojte... my sa tiež kupkáme takmer každý deň... ale len tak po hodinke. Keďže mám sfukovací bazénik 😅 musím kúpiť nový... A malý mi spí už dve hodky 😕
Idem skľudniť bandu štvornohú... brechocú ako dilinovci 😠
Dieťa sa prebralo 😀

veronikap
autor
2. jún 2008

ahojte, tak ako po víkende? my sme mali zinku u babky, tak sme stále niekde lietali.. vybavili nejaké nákupy na dovolenku a pod... dnes sme si konečne boli dať urobiť aj nové pasy..
zajtra idem so zinkou na očné, na preventívnu prehliadku... tak sa "teším".. jej doma musím rozkvapkať očká, to bude kriku 😖

zuzulik22
2. jún 2008

ahojte, tak moji chlapy boli vcera na DoD vo VW, bolo super, ja som s nimi nebola, lebo som uz tyzden chora. Chytila som nejaky virus od maleho, mam silny krvavy katar v krku, zapal oci, usi, nosa a strasne strasne mi hnisaju oci, tak mi lekar predpisal atb, tak dufam, ze rychlo zaberu. Inac ja som to chytila od maleho. S malym sme boli s tym na pohotovosti a povedali nam, ze ma laringitidu, ale bol to tento virus. Maly to zvladol za tyzden bez atb a ja po tyzdni som chorsia, chorsia. Ale inac doma vsetko v poriadku, maly sa nejako rozrečnil - vcera cely den rozpraval - toto tam. No podareny je.

melory
2. jún 2008

anielik dobre, ja mam sedacku - ak mas pasy nieje problem.... 😵 😵 😵
to bude krasny vylet...my ideme autom, u brata si dame kafe a vyrazame metrom...ja som za velkomesto, tak sa nadycham

veronikap...dnes som zacala spisovat zoznam na dovolenku 😉

miriamka12
2. jún 2008

Ahojte 😎 Zavidim dovolenku, my ideme az v septembri ☹
Zuzulik, aj my sme boli na DoD vo VW 🙂 Skod aze si nemohla ist tvoji chalani ti urcite povedali ako tam bolo super 😎
Mel, Anielik, super vylet budete mat 😎

melory
2. jún 2008

miriamka tesim sa do viedne, mozno aj zato, ze ideme za brachom s ktorym byvam zriedka kedy, kedze tam zije.

melory
2. jún 2008

www.domasa.sk/domasa2/?lang=sk&vw=7&mn=1&dr=4

komu sa chce pozerat a ist na letne stretko?

miriamka12
2. jún 2008

Vieden je uzasna 😵 Nam tam byva rodina, no vlastne uz len bratranec, ale tiez nebolo casu tam zajst 😝 Kuknem tu Domasu 😎

salajcatko
2. jún 2008

dakujem za karinku, ako ju poznám, isto si to užije..ale stále mi utekajú k nej myšlienky, preda len ešte nebola úplne fit..a či sa jej niečo nestane, a či zaspinká, či nie je smädná, či jej nechýbame, či sa v noci nebude tam báť 😖
ale verím, že je a bude všetko OK

Viedeň by som veru rada videla aj ja 🙂

melory
2. jún 2008

mne pride vieden nudna,,,na mna mooooc konzervativna 😕
muz je chori a vsetko je na mne, minuli tyzden som bola ja chora a tiez bolo vsetko na mne...viete riesenie??? ja nie!!!

veronika13
2. jún 2008

čo tvoj mužík robieva doma? pomáha ti nejako?

melory
2. jún 2008

tak raz za tyzden da do umyvacky 🙂 je s detmi, robi pocitac a to je tam asi vsetko...vlastne je vsetko na mne.

veronika13
2. jún 2008

tak potom nič nové pod slnkom, že? mne ale dosť pomáha, keď je len doma, no neznášam, keď stále visí na PC 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre