• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
to je sila, ze vedia doktory, ze tie homeopatika nezaberaju a davaju ich stale detom
4. jún 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak naša detská mudr. homeopatika nedáva vôbec...
dokonca mi viac krát prizvukovala, ked som karinke istu dobu dávala echinaceu v homeop. aby som ju počas liečby ATB vysadila, vraj sa to nesmie kombinovať - ale zasa vidíš, čo človek to iný názor, a čo mudr. to asi tiež :wink:
4. jún 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: cooo???????? a nam po stretku dali antibiotika a stodal na vykasliavanie co je homeopatikum, ako aj ten sprej do nosa :pensive:
4. jún 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme doktorku čo je ešte aj kardiologička, aj homeopatka a nám keď dá homeopatiká, tak (klop klop klop) zaberú...
4. jún 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mozne, ze to na kazdeho inak posoby? tiez som sa stretla s tym, ze super, alebo vobec.
4. jún 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvapky na kašeľ STODAL myslím... ten je teda super...!!!
4. jún 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi, ved vravím, ono to asi aj od organizmu záleži
no a fakt neviem MEL, fakt mi tak povedala, že ATB a naraz homeopat, isto NIE -aspon teda nie s tou echinaceou - ostatne možno neviadia

inak baby, idem sa vám posťažovať, i ked to asi moc prežívam - ale dnes som prišla o svoje miesto v práci..to ma tak netrapi..ale bolí ma ten fakt, že si vybral moju kámošku (normálne cez inzerát a pohovor) ktorú nemusím, je falošná...a som sviňa,ale vôbec som jej to nepriala, nezaslúži si to :zipper_mouth: fuj..ale čo, tak to cítim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a poviem vám, dnes som asi minutku aj :frowning2:
4. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ten stodal nieje zly, ale ked dam paxeladine za dva dni je po kasli a vsetko mame vykaslane.
4. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salajcatko tes sa aspon z toho, ze ta caka nova buducnost
4. jún 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Salaj... nezúfaj :wink: aj keď to mrzí...
Všetko zlé je na niečo dobré a teraz si užívaj drobca... :slight_smile: a príde isto iste niečo lepšie :slight_smile:
4. jún 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj drahý robí nejakú sladkú grízovo-pudingovú kašu... mám ju všade :slight_smile:
a za chvíľu ma ide vystriedať za počítačom :angry:
4. jún 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu nemôžem byť aspoň do 23hod...??? aaah...
4. jún 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi že do 23hod :dizzy_face:

lepšia budúcnosť? no ja neviem, zatial to vidím presne naopak..v Martine je moc málo práce a ked viem iba nemčinu tak duplom
4. jún 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s nemcinou sa da dobre zarobit aj prekladom z domu.
4. jún 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pomaly....este sa pomocem a idem spat :dizzy_face:
4. jún 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Salaj... ja neviem ani to... :frowning2: A poď do Rimavskej a nenájdeš dupľom nič... a keď, tak za minimálku... Až mám zimomriavky ako z toho tie čo za to musia robiť, vyžijú... :angry:
4. jún 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy tam na západe a strede hovorte o nezamestnanosti. A čo my tu na východe? :unamused: :frowning2: Bieda, bieda. :frowning2:
4. jún 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orava je tiež na tom biedne, chlapy a mladí sú v zahraničí, tu zostali len ženy s deťmi a starí a chorí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2008 o 22:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile: tak dnes bude úžasný deň :confounded: prší a prší :angry: by som brala radšej tie horúčavy čo boli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2008 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: konecne je lepsi vzdusik :slight_smile: utekame na plavko
zelame krasny den
5. jún 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre uprsane rano :slight_smile: Ja dnes idem k lekarke na krv :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mi nechce aj tak mi zas zistia malo zeleza :sweat_smile: a poradia zacat jest maso :confounded:
Zuzpidka, Zuzkafuny, Veronika13 si viem predstavit ako tazko je zohnat robotu u vas :frowning2: a este k tomu dobre platenu a taka matka s dietatom :frowning2:
5. jún 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný slnečný deň... :wink: :slight_smile:
5. jún 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak u nás zatiaľ svieti slniečko, trošku pofukuje vetrík a je teplúčko. Na bazénik to dnes nie je. :unamused: Nevadí. Zatiaľ periem, keď Rastík zaspí tak idem variť. Dnes varím zapekané kur. krídelká a stehienka s tými omáčkami od Vitany, na brokolicu a syrová. :wink: A k tomu budú kolienka. Šéfko sa už včera tešil. :grinning:
5. jún 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
u nas od rana svieti slniečko, asi sa vypršalo včera, je teplo, ale pofukuje.
ja som bola dnes dať janku zaočkovať proti tým kliešťom, a s martinkou zas u lekara, ma veľmi silnú hnisavú angínu :frowning2: , a vysoké teploty od utorka..
U nás u rodičov v PE je tento výkend cesta rozprávkovým lesom, je to úžasná vec pre deti, chodime každý rok, a tento koli chorobe vynecháme :frowning2: :frowning2: :frowning2: a martinka sa tak tešila.

ja idem variť ešte ani neviem čo, ale mam tam gulaš, ktorý jem už 3 dni.. :grinning: :grinning: :grinning: nema kto len ja, tak babam spravim asi len taku rýchlu mrkvovu polievku, a kupila som im tie cestoviny-šatôčky plnene mesom, tak to im uvarím a nej.smotanovu omačku asi k tomu..

tak sa majte a idem ja kuchtit
5. jún 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisla som od zubara, peru mam strpnutu...este ze pisem. stelka mi zaspala na doraz pred ambulanciou, inak neviem co by som robila.
dnes som daka o nicom, nic sa mi nechce, nic ma nebavi...budem asi citat.
5. jún 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mel, tak to si neni sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej som urobila na obed sliziky s tvarohom a smotanou :slight_smile: rychle a nenarocne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala prat a prednesok to je vsetko co zo seba dostanem :wink:
5. jún 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez by som to rada vzdala, kedy dnes neprisla svagrina....sice len na chvilu, ale poriadok musi byt!
akurat jem obed a bojim sa ze si zakusnem do dasna
5. jún 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, tak ja neviem čo skôr. Ja som dnes čiperná do práce. Obed sa pečie a varí, práčka perie, doprané idem povešať von. Chcela by som aj žehliť, len neviem či stihnem, kým Rastík spí. :wink:
Mel, ja čítam buď večer, keď deti už spia alebo skoro ráno, keď ešte spia. Ináč nestíham. :frowning2:
5. jún 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je to tak, ze deti sa hraju vo svojej izbe, len ked som tam ja....takze kniha v ruke to dnes isti. zrejme nebudem mat naladu bojovat s drakom.
5. jún 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my upratane mame permanentne lebo realitky chodia fotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: na citanie cas nemam som rada ked mala zaspi a ja si troska pozrem co nove na MK :wink:
A vy mate k tomu o jedno dieta naviac, klobuk dole :wink: alebo uz mate prax? :grinning: :wink:
5. jún 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok