Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
4. jún 2008

to je sila, ze vedia doktory, ze tie homeopatika nezaberaju a davaju ich stale detom

salajcatko
4. jún 2008

tak naša detská mudr. homeopatika nedáva vôbec...
dokonca mi viac krát prizvukovala, ked som karinke istu dobu dávala echinaceu v homeop. aby som ju počas liečby ATB vysadila, vraj sa to nesmie kombinovať - ale zasa vidíš, čo človek to iný názor, a čo mudr. to asi tiež 😉

melory
4. jún 2008

😲 cooo???????? a nam po stretku dali antibiotika a stodal na vykasliavanie co je homeopatikum, ako aj ten sprej do nosa 😔

zuzkafuny
4. jún 2008

My máme doktorku čo je ešte aj kardiologička, aj homeopatka a nám keď dá homeopatiká, tak (klop klop klop) zaberú...

melory
4. jún 2008

je mozne, ze to na kazdeho inak posoby? tiez som sa stretla s tym, ze super, alebo vobec.

zuzkafuny
4. jún 2008

Kvapky na kašeľ STODAL myslím... ten je teda super...!!!

salajcatko
4. jún 2008

ahoj zuzi, ved vravím, ono to asi aj od organizmu záleži
no a fakt neviem MEL, fakt mi tak povedala, že ATB a naraz homeopat, isto NIE -aspon teda nie s tou echinaceou - ostatne možno neviadia

inak baby, idem sa vám posťažovať, i ked to asi moc prežívam - ale dnes som prišla o svoje miesto v práci..to ma tak netrapi..ale bolí ma ten fakt, že si vybral moju kámošku (normálne cez inzerát a pohovor) ktorú nemusím, je falošná...a som sviňa,ale vôbec som jej to nepriala, nezaslúži si to 🤐 fuj..ale čo, tak to cítim 😝
a poviem vám, dnes som asi minutku aj ☹

melory
4. jún 2008

inak ten stodal nieje zly, ale ked dam paxeladine za dva dni je po kasli a vsetko mame vykaslane.

melory
4. jún 2008

salajcatko tes sa aspon z toho, ze ta caka nova buducnost

zuzkafuny
4. jún 2008

Salaj... nezúfaj 😉 aj keď to mrzí...
Všetko zlé je na niečo dobré a teraz si užívaj drobca... 🙂 a príde isto iste niečo lepšie 🙂

zuzkafuny
4. jún 2008

Môj drahý robí nejakú sladkú grízovo-pudingovú kašu... mám ju všade 🙂
a za chvíľu ma ide vystriedať za počítačom 😠

zuzkafuny
4. jún 2008

to tu nemôžem byť aspoň do 23hod...??? aaah...

salajcatko
4. jún 2008

zuzi že do 23hod 😵

lepšia budúcnosť? no ja neviem, zatial to vidím presne naopak..v Martine je moc málo práce a ked viem iba nemčinu tak duplom

melory
4. jún 2008

s nemcinou sa da dobre zarobit aj prekladom z domu.

melory
4. jún 2008

idem pomaly....este sa pomocem a idem spat 😵

zuzkafuny
4. jún 2008

Salaj... ja neviem ani to... ☹ A poď do Rimavskej a nenájdeš dupľom nič... a keď, tak za minimálku... Až mám zimomriavky ako z toho tie čo za to musia robiť, vyžijú... 😠

zuzpidka
4. jún 2008

Vy tam na západe a strede hovorte o nezamestnanosti. A čo my tu na východe? 😒 ☹ Bieda, bieda. ☹

veronika13
4. jún 2008

Orava je tiež na tom biedne, chlapy a mladí sú v zahraničí, tu zostali len ženy s deťmi a starí a chorí 😝

veronikap
autor
5. jún 2008

dobré ránko 🙂 tak dnes bude úžasný deň 😖 prší a prší 😠 by som brala radšej tie horúčavy čo boli 😝

anielik
5. jún 2008

dobre ranko 🙂 konecne je lepsi vzdusik 🙂 utekame na plavko
zelame krasny den

miriamka12
5. jún 2008

Dobre uprsane rano 🙂 Ja dnes idem k lekarke na krv 😝 sa mi nechce aj tak mi zas zistia malo zeleza 😅 a poradia zacat jest maso 😖
Zuzpidka, Zuzkafuny, Veronika13 si viem predstavit ako tazko je zohnat robotu u vas ☹ a este k tomu dobre platenu a taka matka s dietatom ☹

zuzkafuny
5. jún 2008

Pekný slnečný deň... 😉 🙂

zuzpidka
5. jún 2008

Ahojte. Tak u nás zatiaľ svieti slniečko, trošku pofukuje vetrík a je teplúčko. Na bazénik to dnes nie je. 😒 Nevadí. Zatiaľ periem, keď Rastík zaspí tak idem variť. Dnes varím zapekané kur. krídelká a stehienka s tými omáčkami od Vitany, na brokolicu a syrová. 😉 A k tomu budú kolienka. Šéfko sa už včera tešil. 😀

janamed
5. jún 2008

ahojte 🙂
u nas od rana svieti slniečko, asi sa vypršalo včera, je teplo, ale pofukuje.
ja som bola dnes dať janku zaočkovať proti tým kliešťom, a s martinkou zas u lekara, ma veľmi silnú hnisavú angínu ☹ , a vysoké teploty od utorka..
U nás u rodičov v PE je tento výkend cesta rozprávkovým lesom, je to úžasná vec pre deti, chodime každý rok, a tento koli chorobe vynecháme ☹ ☹ ☹ a martinka sa tak tešila.

ja idem variť ešte ani neviem čo, ale mam tam gulaš, ktorý jem už 3 dni.. 😀 😀 😀 nema kto len ja, tak babam spravim asi len taku rýchlu mrkvovu polievku, a kupila som im tie cestoviny-šatôčky plnene mesom, tak to im uvarím a nej.smotanovu omačku asi k tomu..

tak sa majte a idem ja kuchtit

melory
5. jún 2008

prisla som od zubara, peru mam strpnutu...este ze pisem. stelka mi zaspala na doraz pred ambulanciou, inak neviem co by som robila.
dnes som daka o nicom, nic sa mi nechce, nic ma nebavi...budem asi citat.

miriamka12
5. jún 2008

Mel, tak to si neni sama 😝 Malej som urobila na obed sliziky s tvarohom a smotanou 🙂 rychle a nenarocne 😝 Dala prat a prednesok to je vsetko co zo seba dostanem 😉

melory
5. jún 2008

tiez by som to rada vzdala, kedy dnes neprisla svagrina....sice len na chvilu, ale poriadok musi byt!
akurat jem obed a bojim sa ze si zakusnem do dasna

zuzpidka
5. jún 2008

Babenky, tak ja neviem čo skôr. Ja som dnes čiperná do práce. Obed sa pečie a varí, práčka perie, doprané idem povešať von. Chcela by som aj žehliť, len neviem či stihnem, kým Rastík spí. 😉
Mel, ja čítam buď večer, keď deti už spia alebo skoro ráno, keď ešte spia. Ináč nestíham. ☹

melory
5. jún 2008

u nas je to tak, ze deti sa hraju vo svojej izbe, len ked som tam ja....takze kniha v ruke to dnes isti. zrejme nebudem mat naladu bojovat s drakom.

miriamka12
5. jún 2008

No my upratane mame permanentne lebo realitky chodia fotit 😝 na citanie cas nemam som rada ked mala zaspi a ja si troska pozrem co nove na MK 😉
A vy mate k tomu o jedno dieta naviac, klobuk dole 😉 alebo uz mate prax? 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre