Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
5. jún 2008

miriamka - vieme si to zariadit 😀
huga mam doma az o 15hod...to sa da zvladnut.

miriamka12
5. jún 2008

Mel moje zariadovacie schopnosti su tusim na bode mrazu 😀 😉 Jednine co som si vedela zariadit je ze mozem chodit na vecerne cvicenie 🙂 Inac chaoz 100 percentny 😀

melory
5. jún 2008

teraz necvicim, necitim sa po tej havarii o.k. som stale ubolena a dolamana.
miriamka, neboj aj ja chodim doma ako s nasolenou r.t.o....stela robi zlotu. zapina sporak, chodi do zachodu, zapina a vypina pocitac.....no hruza
najlepsie sa mi robi v strese...ked nikto zavola, ze za pol hodku je u mna....som vtedy najrychlejsia.
mohla by som aj teraz robit, ale stela sa na kazdy sum zobudi.

zuzpidka
5. jún 2008

Ale Miriamka, nie je to až také zlé. Aj ja som pri Danielke mala chaoz a teraz je to ináč. 😉 😀

melory
5. jún 2008

zuzpidka preste som to chcela napisat, teraz je to tak, ze huga poslem skontrolovat co robi, poda mi co chcem, stelke niekdy staci ked je pri nom on. je to ine....viac prania - menej dozerania. navyse hugo s radostou zaluje co stelka robi, cize som hned informovana.

zuzpidka
5. jún 2008

tak Dadka keď má niekedy strážiť Rastíka, tak to je samé "jooooooooooooooj, zase ja, vždy len ja " a to ju poprosím málokedy. s tým viac prania a žehlenia a vôbec pri dvoch aj viac upratovania máš pravdu Mel. a to že v strese sme rýchle, tak to sme JEDNOTKY. 😀 😀 😀

veronikap
autor
5. jún 2008

ahojte, tak ja sa dnes tiež nejdem pretrhnúť.. s malou sme boli radšej v materskom centre v Rusovciach, už sa vie tak pekne zahrať medzi deťmi, ma k tomu už ani nepotrebuje..
o pol 1 zalomila, tak dúfam, že potiahne aj tri hodinky 😝 ja som si urobila rybie prsty s varenými zemiakmi, tak si teraz dávam 😀 keď sa zina zobudí pôjdeme nakúpiť, o 6 idem na manikúru, tak sa bude venovať ocino a pekný deň za nami 😀

melory
5. jún 2008

niekedy som ale na vetvy co sa tyka balenia na vylety...u nas kazdy vykend...este ked to tak zoberem pobalit pre dve o.k. ale ked prideme unaveny tak behat okolo deti a vybalovat...brrrr.

veronikap
autor
5. jún 2008

jej a práve som zistila, že dnes máme dvojmesačné výročie od svadby, tak idem vymyslieť nejakú večeru.. 😀 niekedy mám pocit, že tá svadba bola pred rokom a nie len pred 8 týždňami 😎

melory
5. jún 2008

veronikap ja ratam svoj zivot uz len od svadby

veronikap
autor
5. jún 2008

ja ho rátam odkedy s michalom spolu žijeme, tak asi preto mi to tak nepríde 😎

melory
5. jún 2008

ano, akoby som behala po svete dovtedy nekompletna

melory
5. jún 2008

baby mna vzdy nadvyhne zo stolicky, ked nabehne tema aprilova babatka 😀 a pritom sme uz drobci 😵

miriamka12
5. jún 2008

Ja uz som si to 2x splietla 😀 😎

melory
5. jún 2008

baby stelka spi od pol jedenastej 😕

veronikap
autor
5. jún 2008

mel, nečuduj sa, ale sa teš 😀

zuzpidka
5. jún 2008

Rastík spí od 11.30h. a ešte zatiaľ spí. Ale žehlenie počká dozajtra. 😉 Teraz si trošku vegetím tu s vami. 😉

melory
5. jún 2008

stelka stale spi od pol jedenastej 😀 tesim sa, len kto pojde po huga?

miminka
5. jún 2008

ahojte babule ako sa mate?
no my celkom dobre vybehli nam konecne dake stolicky a maly ma opat to svoje stastne obdobie a je to opat moj maly anjelik aky bol predtym.
ja sa teda gulam a neviem sa dockat dna D,ale zaroven mam aj strach,ale co uz to potom prejde.
keby mne chcel takto spavat maly tak to by som inak skakala od radosti.to ked chcem zehlit,tak iba vecer ked zaspi bo to sa inak neda on mi chce tak velmi zo vsetkym pomahat.ako je to zlate,ale pri zehleni mi to fakt dost vadi,tak zehlit zehlime vecer inak vsetko ostatne bud ked spinka bo aj s nim.

veronika13
5. jún 2008

Ahojte, mel, zuzpidka, ste ma potešili, že sa to dá takto zvládnuť pri dvoch deťoch... lebo z okolia počúvam len samé strašáky... že uvidíš, keď budeš mať dve, tri... no povzbudí to človeka... ale už takéto reči beriem z rezervou, to mi hovorili aj keď som bola tehotná, že počkaj, keď sa narodí... akurát som zistila, že byť mamou je to najkrajšie povolanie na svete 🙂

miminka ahooooj, som rada, že sa držíte a už svieti 35tt, to už je super, len tak ďalej...

zuzpidka
5. jún 2008

Veronika, nie je to taký strašiak. Trošku viac sa nabeháš okolo dvoch ako okolo jedného, ale je to dobré. 😉 Never strašiakom. 😉 Aj mňa strašili, že až taký vekový rozdiel nie je dobré, že Dadka je rozmaznaná a pri druhom uvidíš bude ešte horšia. Ale nie je to tak. 😉 Ja to už beriem s rezervou, také reči ináč neznášam. 😉

veronika13
5. jún 2008

ja tiež nie, a tiež, keď niekto straší ohľadom pôrodu

melory
5. jún 2008

druhe dieta velmi pomoze prvemu aby nebolo rozmaznane....nieje totizto stredobod pozornosti 😵 musi sa s tym zmierit a myslim, ze velmi rad, lebo ma surodenca.

luminkasp
5. jún 2008

Ahojte, musim sa vam pochvalit, myy sme dnes boli cele poobedie bez plienky a nepocikali sme sa 😀

melory
5. jún 2008

luminka supeeer, ste to zobrali vazne.... 😵

melory
6. jún 2008

ahojte, mne uz na sporaku vonia cerstvy spenat zo zahradky 😵
stelka mava uz tak plne plienky kazdu chvilku, ze musime po dovolenke zacat serblikovat.

veronika13
6. jún 2008

ahojte, ja dnes robím bryndzáky, no nenáhlim sa, počkám na mužika kým sa vráti z mesta, tie sú najlepšie teplé a príprava netrvá dlho a Riško ich zbožňuje.

zuzpidka
6. jún 2008

ahojte. Rastík teraz zaspal a ja idem trošku upratať a variť sebe a deťom granadír. To je Danielkine obľúbené jedlo. A dnes jej príde spolužiačka, tak jej ho uvarím. A aj Rastík sa s ním vie najesť statočne. 😉 U nás sa dnes zamračilo a vyzerá to na dážď. ☹

gulicka
6. jún 2008

ahojte, Paulinka spi, ja idem utierat prach a popri tom citam, co ste tu za tri dni popisali, ani nie moc 😉

vcera sme mali uzasny nocnikovy zazitok 😝 , malu som dala na nocnik a isla som si umyt zuby, ked som sa vratila, Paulinka sedela vedla, tak pozeram, ci bola uspesna a tam male, fakt dost male kako... pozeram lepsie a vacsia cast kaka na Paulinkynzch rukach... sa pohrala s blatom 😨 , ale hovori sa, ze to bude krasna 😀 , este ze som v 5. mesiaci, inac by to moj zaludok nezvladol... tak neviem, ci to povazovat za uspech 😉

inac, aj vase dietky tak strasne moc a smiesne hovoria? vobec tomu jazyku jej kmena nerozumiem az na par slov, ktore vie uz dlho a toto znie miestami ako taliancina, same nio, mio, amio, kio, alebo ako cinstina alebo ako E.T. 😀

lucaska
6. jún 2008

ahojte, gulicka ale to leti ze v 5.mesiaci......tak to je super ze paulinka aspom sedi na serbliku lucasko nechce a to mame dva som myslela ze mu ten prvy nevyhovuje ale ani na tom druhom nechce sediet........ 😒

a ako znasas tehotenstvo v tychto horucavach...............?????

my sme zasa dnes boli u kadernicky dat strihat lucaska a ani neplakat uz si asi zvykol........... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre