• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
jeeeej, veroni, cau ...
tak idete na dofcu ? no super :wink:
10. jún 2008 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, ideme a veľmi sa tešííím :slight_smile:
dúfam, že počasie výjde...
11. jún 2008 o 10:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Veronika13, tak si tú dovolenku užite. :wink: :grinning:
11. jún 2008 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
"dneska to tu prostě žije" :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme dnes ráno utekali do Košíc na pasové oddelenie dať urobiť Rastíkovi pas. Pretože 28.06. sa ide z elektrárni na kúpalisko do Maďarska, tak chceme ísť. Aj mne, aj šéfkovi skončil pas platnosť. :wink: Celý týždeň bude s nami doma svokra, takže budem tu málo. Určite budeme niečo robiť, tak času na MK bude málo. :frowning2:
11. jún 2008 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
my tiež máme nové pasy, v pondelok som ich bola vyzdvihnúť.. a aj zinka má už svoj.. teta bola šikovná, takú peknú fotku tam má :sunglasses: :dizzy_face:
11. jún 2008 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My máme novú hojdačku... Ocinko nám urobil...!!! aj fotku máme :wink: :slight_smile:
sa len chválim...
11. jún 2008 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzkafunny, paradna, sikovneho ocinka mate :wink:

misiacik vyzera akoby sa uz slnil pri mori :slight_smile:
11. jún 2008 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hallooo...kde ste kto...??? Veď prší... šup sa na koníka :confused: :sweat_smile: :slight_smile:
12. jún 2008 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :sunglasses: Tak v Ba este neprsi, ale vela tomu nechyba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzkafuny, super hojdacka, aj my chceme neaku kupit ale taku ako vyrobil vas tatik asi nezozeneme :frowning2:
Baby vy uz idete na dovolenky ako je vam fajn, my musime cakat do septembra :frowning2:
12. jún 2008 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, u nás tiež neprší a teraz dokonca vyšlo slniečko, dneska idem k našim a pôjdem asik pozrieť nejaké kamarátky
Ratolesť mi zabúvala, mužík išiel pomáhať jednému známemu na stavbu, tak vegetím :dizzy_face:
12. jún 2008 o 10:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte, mne tu ratolesť pobehuje s bábikou... zuzka fakt super hojdačka :dizzy_face: aj nám by sa taká páčila, keby máme dvor :grinning:
mňa dnes čaká zubár, za hodinku idem... ma takto pred dovolenkou začal pobolievať zub :confounded: ale aspoň že teraz a nie až na dovolenke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2008 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaj, zubára mi ani nespomínaj, mala by som veru aj ja ísť, lebo odvaha mi akosi chýba, nič ma nebolí, no už som tam dlllllho nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2008 o 11:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja som bola naposledy ako tehotná a vtedy som mala všetko v poriadku, dokonca ani zubný kameň som nemala.. zubár bol "nešťastný", že mi nemá čo robiť :grinning: už som k nemu aj bola objednaná na preventívnu prehliadku a odrazu ma začal bolieť zub,tak idem k nemu skôr....
12. jún 2008 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne dnes malý nechce papať... :confounded: a som si dala záležať... s ryžovým nákypom... :wink: :slight_smile: Som ho dala ľahnúť... ale či zabúvka s takmer prázdnym žalúdkom...
ďakujeme :wink:
12. jún 2008 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Zuzkafuny, fakt kráááááááááásna hojdačka. My sme si museli kúpiť takú obyčajnú. :unamused: :grinning:
Rastík spinká, ja som upratala obývačku, chodbu a aj kúpeľňu a teraz svokra pratá kuchyňu. Kým je doma, tak varí ona. Dnes máme francúzske zemiaky aj s karfiolom a z novej našej zeleninky polievočka. Mňam, mňam. Ja som sa už nabaštila. A babi upiekla jahodovú bublaninu. :wink: Trošku provokujem. :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky sak ja som sa vam ani nepochvalila, ze sa nam konecne podarilo predat byt a stahujeme sa hadam do 2 tyzdnov presne barak od Veronikap :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sa tesim, len keby uz bolo po tom stahovani a malovani a tak :frowning2:
12. jún 2008 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Miriamka, tak gratulujeme. Držíme palce, aby ste to mali čím skôr za sebou. :wink: :grinning:
12. jún 2008 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzka dakujem :slight_smile: A keby ste niekto vedeli o lacnom maliarovi, sem s nim :grinning: :wink:
12. jún 2008 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeej, miri, sťahovačka ... ale teraz neviem ci zaviediet alebo ne :grinning:
ten proces stahovania asi nezavidim, ale novy bytik hej - ale v dobrom a hlavne doprajem :dizzy_face:

inak miri, vies, ze do noveho domu patri novy prirastok :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby
ako sa máte? čo nového?
čítam, že veronika ide na dovču, tak prajem kráááásne zážitky :slight_smile:
no a miriamke úspešné a rýchle presťahovanie
Mišiačikovi bezpádové hojdanie v perfišnej hojde
no a idem čítať, čo nové ešte tu je :slight_smile:
12. jún 2008 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jani tak Martinke prajeme veeeela správnych krôčikov :wink:
aj naša furt naháňa psa, najradšej s lopatkou čo ma do piesku a lomí ju jedna radosť :grinning:

dnes mala Karinka ofic rozlúčku v školke, s programom, kyticami, tortou,sviečkami...ked mala ďakovnú reč ich p. učitelka normálne sa rozplakala (=učitelka) deti len tak kukali že čo sa deje, no milé to bolo...
ešte pár dni a adios škôlka..a škola volá :astonished: ...a simonka kradla z očiek olivy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
12. jún 2008 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nikoho tu niet, idem ešte spratať niečo z toho nekonečného bordelu a pojdem buvať
tak pá pa
12. jún 2008 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Salaj tak to je uz ine ze skola vola :wink: :dizzy_face:

Maji prosim ta nestras :confused: :grinning: aky novy prirastok to ako Sarah sa uz nerata :grinning: Moze byt prirastok aj pes? :grinning:
Sak ja mam uz nocne mory, sa mi sniva o plnych krabiciach, nekonecnom baleni a vybalovani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2008 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile: ja som sa dnes zobudila nejako skôr... ocino s malou ešte búvajú,tak mám aspoň čas chvíľu ťukať :sunglasses:
my na dovču odchádzaje dnes poobede.. musím ešte dobaliť, aj upiecť by som niečo chcela... no uvidím ako to stihnem.. ideme sem: http://liptov.sk/umaliara/
boli sme tam aj minulý rok, bolo tam super... teraz ideme aj s mojimi sestrami, zinkinou sesternicou.. no bude veselo :grinning:
13. jún 2008 o 06:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, no ja neviem co sa to s tym nasim certikom deje, ale vstava medzi 5.00 a 6.00 :angry:
Miriamka gratulujem, konecnee, snad ta cakaju uz len prijemne starosti :slight_smile:
A Veronike prajeme krasnu dovolenku, vyzera to tam velmi pekne
13. jún 2008 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
včera mi kamarátka povedala, že keď oni boli na dovolenke minulý rok, tak boli na Brele na výlete a že im sprievodkyna povedala, že tam chodia milionari na dovolenky, som sa zasmiala, že tam "zapadneme" :grinning: :grinning:
13. jún 2008 o 10:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mojemu malému idú zúbky, ale nejak čudne... Dole má štyri, po oboch stranách medzera a stoličky... hore sa deje to isté... :confused:
A upratuje všetko čo vidí na zemi... vezme a šups s tým do smetného koša... keď niečo neviem nájsť, viem kde to hľadať :grinning: :grinning: :grinning:
malý vstal... pekný dník...ozaj... dnes idem akože do práce... idem robiť na discu do báááru :wink: namiešam niekomu niečo...??? Tak papa
Veronika... :wink: :slight_smile:
13. jún 2008 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Veronika13 Chorvatsko je super, ja som tam bola na dovolenke kazdy rok, takze ho mam prechodene, tam kam idete vy sme nezabludili, ale urcite tam bude super :dizzy_face: Ja mam rada mentalitu Chorvatov, su nam podobni :wink:
My sme sa rozhodli tento rok pre Bulharsko :sunglasses: pisesocna plaz blizko aquapark, vsetko lacne :sunglasses: :sunglasses: A let tam len 3 hodky :slight_smile:
13. jún 2008 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Miriamka... mne satiež Chorvátsko páči, na aké miesto v Bulharsku idete...??? Daj tip :wink: :slight_smile:
13. jún 2008 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok