Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

miminka
13. jún 2008

gulicka-takze chlapcek? gratulujem.mne najskor povedala,ze to bude dievca.potom zase ze chlapcek tak nevieme,ale ja mam taky vnutorny pocit,ze dievca uvidim ideme v utorok na poradnu,tak som zvedava.

no a Sebko ma asi na vajickach pruch 😢 😢 😢

maaja
13. jún 2008

mimi, co to pre boha znamena, ten pruh ???

in ak ja som myslela, ze toho chlapca mate isteho 😀
tak ale do mesiaca to zistis na sto percent 😵 taska pobalena ????

maaja
13. jún 2008

dneska idem na stretavku z gympla - tak sa tesiiiim ...

a mala by som sa ist chystat bo zasa budem meskat 😝 ako vzdy 🙄

miminka
13. jún 2008

hej taska je pobalena bo ja musim byt vzdy extra co sa tyka termin ani teraz ho nemam isty 😀 😀 😀

no ten pruh sa tvori niekedy malym detom bud ako su slabiny,v podbrusku a chlapcom aj na vajkach no a my ho mame asi na vajkach.najviac sa bojim toho aby nas neposlali na operaciu bo ono sa to operuje a to ja asi neprezijem.

tak sa zabav

veronikap
autor
13. jún 2008

súhlasim s vami, Chorvátsko je super, ja som najčastejšie chodievala dole na Makarskú... 😵

mimi, dúfam, že vás na tú operáciu nepošlú ☹ a ako sa dá dostať taký pruh? myslím u malého babatka...

maaja, tak sa dobre zabav, my sme mali len stretávku po 5 rokoch, potom to už akosi nikto nestihol zorganizovať 😝

tak my už sme konečne pobalení, normálne to bola fuška, máme tašiek a tašiek, som zvedavá, ako to ocino naprace do auta 😀 a naša opica zaspala len teraz o 2, čo inokedy už pred 12 odpadáva... asi má cestovnú horúčku 😀
tak sa tu pekne majte a po dovolenke sa ozveme 😵
papa

zuzpidka
13. jún 2008

Veronikap, príjemnú dovolenku želáme. 😉 😀

veronika13
13. jún 2008

Brela je asi 15km od makarskej
miminka a ako to vyzerá ten pruh?
Riško mal dneska teplotu, tiež hnačkuje, v noci nekľudne spinkal, tak neviem či zas zuby...

miminka
13. jún 2008

ahojte, no ten pruh je taka hrcka no ona sa objavuje a mizne ako sa jej chce.hovori sa ze to mavaju deti z placu,ale on az tak vela neplakal iba ked mu isli zuby inak je zlaty.

sebko nema teplotu,ale hnackuje ako sa patri.uz sa nam konecne rozbiehaju stolicky.najskor isli vrchne na kazdej strane jedna a teraz asi pojdu spodne bo ma spodne dasienka take navrete a biele az hroza.
veronika skus mu dat viburkol cipky su to homeopatika a Sebko po nich spinka kludnejsie a mali by aj tlmit horucku.je tam 12 cipok a stoja okolo 100sk.
skus uvidis

uz mam PC v izbe,tak tu budem hadam aj castejsie (ak mi maly dovoli 😀 )

veronika13
13. jún 2008

budem mu sledovať teplotu a ak nebude už stúpať, nebudem mu dávať nič na stlmenie, len mi nechce ukázať pusu, že čo sa tam deje 😝

salajcatko
13. jún 2008

ahojky kočky
MIMINKA no vitaj mamina, už sa ti to veru blíži, moc moc ti budem držať palce. A máte aj v prípade dievčenské meno v zálohe? My máme dvojdňovy prírastok v rodine, volá sa Julianna 🙂

Juj tiež by som šla na dovču, Chorvátsko som tiež absolvovala viac krát, ale moc mi k srdcu neprirástlo, ja radšej to miriamkine Bulharsko, tam bolo veru fajnovo, aj taliansko či grecko bolo supriš. Ale NAJ krajšia dovča bola na Foertewenture 😉 ach jaj, aj hneď 😵

veronika13
13. jún 2008

salaj, ten názov počujem prvýkrát, ani netuším kde to môže byť 😅

salajcatko
13. jún 2008

veron zle som to napísala sorry, fuerteventura, patrá to ku Kanárskym ostrvom a teda španielom, na mape je to nalavo vedla afriky 🙂 , je tam nádherne, krásny modrý oceán, delfíny, biely piesok, ach jaj...

melory
13. jún 2008

ahojte, mame sa dobre. stelka uz serblikuje, tak pol na pol.
huga som si dnes nehala doma, krasne sme sa spolu zahrali.
inak je krasny zapad slnka ako pozeram von oknom.

nam sa tiez dovolenka blizi...ani neviem ci sa mam tesit.. 😵 co ma drzi pri usmeve na tvari je, ze budeme mat stravu...neviem si to predstavit, ze nebudem rano na obed a vecer makat v kuchyni.

miminka
13. jún 2008

ahojte maminky.maly konecne zaspal o 22:15 tak som si rychlo zmyla vlasy a konecne obedujem.

salajcatko dakujem za povzbudenie.ak to bude dievca tak muz chce Vanesku a ja Nelku (on ju nechce bo nieje v nasom kalendary iba v ceskom u nas je Petronela)

miminka
13. jún 2008

je tu takto neskoro vobec niekto?

mounty
13. jún 2008

Ahojte a zaroven majte sa pekne, na dva tyzdne sa odmlcim........nie ze by som moc prispievala ale je sezona, tak davam prednost zahrade a pobytu vonku 😵
Zajtra letime za ujom do Bulharska, nas pozval, takze zadara 😉 sa uz neviem dockat, ja stara bulharka, uz som tam bola vyse 20x, dalej nepocitam 😀
Co sa tyka Chorvatska, tak mne ucarila Korcula, ostrov dolu na juhu........a Dubrovnik a Split ako mesta, pripadne aj Trogir, ale to je skor taka dedina...........no, idem, bru noc......

melory
14. jún 2008

mne sa v bulharsku tiez pacilo, hlavne ten horuci piesok. jedine co sa mi nepacilo, bola meduza co ma ustipla na nos 😅

v rakusku som super nakupila...to vam poviem. nakupna horucka pre deti.

veronika13
14. jún 2008

mne sa piesok nepáčil v tom, že keď boli trochu vlny, bola kalná voda a piesok som mala všade

miriamka12
14. jún 2008

Krasnu sobotu vsetkym 😎
Mne sa pacila dovolenka v Egypte, ale zase ludia no dovi dopo 😖 Vsade s nami chodili vojaci, ozbrojena eskorta, tak to pokazilo cely dojem 😝 Hotely super plaz uzasna koralove utesy ani nehovorim, ale zase jedlo no fuuuj vsetko chutilo ako 😖 Kamoska tam bola s malou ked mala necely rok, tak to som ju obdivovala, lebo ja som tam "pregrcala" 3 dni, takze s malou tam pojdeme hadam az ked bdue fakt vacsia.
My sme sa rozhodovali nad Greckom alebo Bulharskom, ale finacne,kedze sa stahujeme to vyslo na Bulharsko 🙂

veronika13
14. jún 2008

Bulharsko možno niekedy v budúcnosti, teraz sa ešte chcem nabažiť Chorvátska 😀

salajcatko
14. jún 2008

ahojky
my sa tento rok budeme bažiť Štúrovom ale sa teším ako malá 😀

salajcatko
14. jún 2008

Simonka si šteboce v postielke nie aby spala, opica malá...
som si pokúpila zasa nové kvietky do skalky, sa mi otec normálne smial, aká záhradkárska sa so mňa stáva 😝 pravde je, že ma to fakt chytilo, skalku mám krásnu, farebnú, vypletú.........a doma bordel ako v tanku 😵

tak pekný deň, idem dohovoriť Simonke nech spinká, aby sme mohli večer grilovať onka dlhšie 😉

veronika13
14. jún 2008

sali, aj mňa zahradkarčenie tento rok trochu viac chytilo, no také ukážkové ako ty to asi nemám
Egypt niektorí chvália, iní nie, mne by tí vojaci vadili, a vraj je tam kopec špiny všade, ale more je vraj pekné, ale čo sa čistoty týka to neviem. Ja exotiku nepotrebujem, ale palma v Chorvatsku poteší 😀
neviem či tu teraz na niekoho narazím, už dlho som nepokecala takto večer, mužíka mám na skúške kapely, tak bačujem pri Pc

veronika13
14. jún 2008

doteraz som kmitala, upratovala som, a bola som sa sprchovať, tak tu sedím voňavá s turbanom na hlave 😀 mala by som už písať zoznamy čo zobrať, ale akosi sa neviem dokopať, ale zajtra ideme k našim, tak sa dohodneme čo budeme variť...

veronika13
14. jún 2008

Riško aj dneska teplotuje, ale vôbec nevyzerá, hrá sa, vyvádza, len je taký mrzutejší, strašne kúše, som sama modrina 😝 a dnes aj menej papal, večer som mu dala Panadol, nech sa mu trochu uľaví 😒

manka
14. jún 2008

ahojte. pozdravujeme vas po dllllllllhom case. nemame proste cas ale casto na vas myslim. monzno si ma este niekto pamata 🙂

oliver je velmi zlaty. ma 16 zubov! ale s chodenim je to take vselijake. chodi sam, ale nedavno padol na hlavu, a otvtedy sa bojim a ho stale nasledujem. ani neviem, ako vasi, ale urcite uz cupitaju jak dabli.

takze zdravim, a ked ho naucim skor spavat a neskor stavat / momentalne spime tak 22-6.00/ a cez den pol hodinku, tak sa zase k vam pripojim. pa

veronika13
14. jún 2008

Manka, jasné že pamätáme, na stretku sme ťa aj spomínali aj kalu12, že ste dlho neboli, tak zavítaj častejšie 🙂

manka
14. jún 2008

oki budem sa snazit. pozdravujem, nech sa vam dari.

pa

salajcatko
15. jún 2008

Dobrý večer dámy,
tak aká bola nedela? Ja som si dnes s malou poobede veru aj pospala 2 hodinky 😵

miminka
15. jún 2008

ahoj salaj no nedela u mna ako kazdy iny den. muz bol v robote a my sme so Sebkom bojovali.
uz ma poraza a zacinaju mi slabe kontrakcie aj vcera a aj dnes tak dufam,ze aj teraz sa nepoponahlam s tym porodom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre