Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
18. jún 2008

ahojte.
Veronika13, keď ty si divná, tak potom škorpión znamenie je čo? 😉 😀 to je veľmi divotvorné znamenie. 😀

melory
18. jún 2008

zuzpidka ani je to divotvorne znamenie, ale ja si so skorpionmy rozumiem...pre mna su to ludia s velkou tvorivou silou a hnacou pre inych.

u nas sa zacali prazdniny dnesym ranom, poviem vam...dobre mi je. stelka sa tesi, ze je huginko doma a huginko sa tesi, ze je doma.

dnes idem do kina....ano dobre citate ...do kina...na dost netypicky film pre mna a moju orientaciu, ale idem sa zasmiat a odreagovat...idem na sex v meste 😅

miriamka12
18. jún 2008

Ahojte 😎 Co sa tyka ockovania, som z toho vacsi jelen ako ked som o tom nic necitala 😖
No a znamenia, skorpion,strelec, vodnar absolutne mimo mna 😝 Teda mojho chapania 😉 blizke su mi rybky, raci, kozorozci,byci ale vynimky potvrdzuju pravidlo 😵
Mel tak to som necakala ze na sex v meste 🙂 Aj ked Sarah Jessica Parker je mi sympaticka 😉

melory
18. jún 2008

miriamka ani ja som to necakala sama od seba...ale nahavam sa samou sebou prekvapit 😀 😀
kedy sa uskutocnuje stahovka???
inak ja mam z vodnarmi velmi zvlastny vztah...tiez im moc nerozumiem, nechapem tu ich friiii slobodu, ale oni sa na mna lepia ako muchy.

miriamka12
18. jún 2008

Mel tento vikend musime vsetko prestahovat 😝 lebo buduci ideme na oslavu 80ky tak uz nebude cas. No bude to sranda vsetky veci najskvor ponosit k svokre a potom ked sa vymaluje a popreraba zase do noveho bytu 😝
Inac teraz sa flakam na modrej streche, lebo sa neviem rozhodnut akej farby dat spalnu ☹

maaja
18. jún 2008

xi xi, a urcite ides do kina alebo len na sex v meste 😀
melory, ja som skorpion 😵

zuzkafuny
18. jún 2008

jeee... ja som Lev, na horoskopy neverím, ani mi nepasuje 😠
hotovo 😉 🙂
Miriamka...my máme žlto zelenú 😕 😉

zuzulik22
18. jún 2008

aj moj roman aj ocino je skorpion a velmi dobre si s nimi rozumiem, ja som rak 🙂

melory
18. jún 2008

zuzka napisala si to ako pravy lev 😀 😀 😀 ja som lev...... 🤐 zlateeee 😉
miriamka u mna vyhrala zatial bledo orgovanova, ale dame ju az k novej manzelskej posteli 😎 😎 😎
zuzulik, ja mam 80% priatelov skorpionov 🙂 🙂
maaja ved sa musim vzchopit doma 🤐 😨 je to takto: idem sa inspirovat na sex v meste 😀

miriamka12
18. jún 2008

Nie vzdy pasuje znamenie na kazdeho vela zalezi aj od dna a hodiny v ktorej sa clovek narodil tak preto su velke rozidely aj v rovnakych znameniach 😉
Kocky ja rozmyslam nad hnedo zelenou ale takou tmavsiou zelenou 😝 ale nie som si ista. Mne sa pacia farby zeme 🙂

miminka
18. jún 2008

ahojte aj my sme boli na ockovani vcera to v 15.mesiacoch a musim vam povedat,ze to maly znasal uzasne ani mu to neopuchlo a ani horucky nemal.
ja som za to ockovanie a nech si hovoria co chcu dokonca 15.7.ideme na prvu vakcinu prevenaru a rozmyslam o tom,ze ho dam zaockovat aj proti kliestom.

zuzpidka
18. jún 2008

Kočky ja som Panna, šéfko Baran, Dadka Kozorožec a Rastík je Býk. Svokor je Ryby a svokra Škorpión. Tak to máme v domácnosti všetko. Ale ja škorpióna väčšinou rozoznám. Veľmi ich nemusím. 😒 😀

veronika13
18. jún 2008

ja znameniam nedávam až taký význam, keď niekoho spoznám ani ma nenapadne sa pýtať aké je znamenie, veľa vecí vplýva na povahu človeka.
Stavania sa ďalej komplikuje a komplikuje, možno budeme hľadať nový pozemok 😔

salajcatko
18. jún 2008

ahojky
tak ja som kozorožec, i ked v istých časakoch ma píšu aj ako vodnára, kedže som na prelome, ale skor sa pokladám za to prvé...ale som dobrák od kosti 😀 😀
salaj je panna..che che, ževraj 😉

mel ,moj brat ma taku orgovanovu a sa mi to neľúbi...viem si k tomu predstaviť len komplet biely nabýtok, nič iné....a oni maju drevo..no, pride mi to ako u rom..v 😝

salajcatko
18. jún 2008

veron a čo sa zasa skomplikovalo???

salajcatko
18. jún 2008

mel, takže ako v kine?????
zajtra kupim ten Otrivin, lebo soplikuje veselo dalej, celá je z toho polepená, fuj
no a malého Filipka by som prijala,,to m ivraví srdiečko...ale rozum presný opak, ale na 99 % už nebude tretie...a zdravotne už na tom nie som ani tak, aby som to riskla, salaj nehcce, dom malý, práca neistá... 😒

veronika13
18. jún 2008

zas sa odložil súd a ten žalobca je dosť cieľavedomí 😖

salajcatko
18. jún 2008

a niejaký iný pozemok sa črtá? či ani nie? a pustili by ste sa do toho?

maaja
18. jún 2008

ja tiez na horoskopy neverim 🙄 a ten moj na mna ani nesedi ... akurat tak mozno gynekologicke komplikacie 😝 a je mi jedno kto je v akom znameni, ked mi nesadne moze byt aj ja neviem co 😀

zuzulik22, jasne ze si rozumies so skorpionom, sak rak je taky skorpion bez chvosta 😀

aj my mame take "zemite" farby v spalni ... jedna stena je taka tmavo hneda, mozno hnedozelena ci jaka - taka srackova 😀 ale pekna ... no a ostatne su take piskove ... ja by som uz len take farby chcela ... volakedy sme mali modru, ale to uz neeee 😝

a ja som tiez ZA ockovania - budem sa musiet objednat na to 15mesacne a potom aj na ten prevenar ci jak sa to pise 🙂

salajcatko, ja by som tiez takeho Filipka brala 😎 snad o rok bude v brusku 😵

ste tu vooobec niekto ???

melory
18. jún 2008

sex v meste dopadol dobre...romanticke, zabavne, dojimave, trefne, snobske....no mam dobry pocit v hlave, ze som si oddychla.
mna horoskopy fascinovali, to bude tym mojim znamenim kozorozec 😵 tiez si myslim, ze horoskop nieje nalepka na celo, ale obdivujem ludi, ktory to "zostrojili" ja by som podla nich mala byt nespolocneska...pch, ale na druhej strane, mame riadnych baranov....co?
fascinuje ma, ze nie jedna kultura sa na to zamerala a nevedeli o sebe a hlavny bod si zobrali datum narodenia a konstalaciu hviezd....taky pekny detsky svet...ked mi muz ukazuje suhvezdia na neby....{vodnar v rakovi a podobne} citim z toho poriadok.

salajcatko my sme mali v obyvacke jednu stenu orgovanovu a bola to najkrajsia farba, aku sme mali. u nas drevo fici, ale blede...to by sa hodilo? s bielou mi to pride ako z americkej maringotky.

mne sa snivalo, ze som tehotna. v osmom mesiaci....

🙂 🙂

zuzpidka
19. jún 2008

ahojte.
Mel, ja už o ďalšom tehotenstve ani nechcem snívať. mne úplne stačia tie dve moje dietky. 😉
K horoskopom: ja som mala na strednej spolužiačku a tá ma dosť naučila, ako rozoznať ľudí, o znameniach atď. celkom ma to vtedy zaujalo a o mojej svokre som hneď vedela, že je škorpión. Svokra som typovala na raka alebo ryby a potvrdilo sa to druhé. Ona keby mala žiť s mojím otcom-strelcom a blbou povahou, tak by sa zožrali. Ináč sú už moji rodičia rozvedení. Už len podeliť si majetok a každý si ide svojou cestou. 😒

miriamka12
19. jún 2008

Ahojte 😎
Zuzpidka, tych rozvodov je v dnesnej dobe neako vela ☹ 😒 Aj moji svokrovci sa rozviedli po 27 rokoch ale s delenim majetku to vyzera v nedohladne. Je hrozne ked ludia spolu preziju cely zivot a nakoniec to skonci takto a este pri tych sudoch no "konec" horsi ako zvierata. Dufam ze pripad vasich to neni.
Druhe babo, no ja som taky strachoput, a hrozne sa bojim ze by druhe babo nebolo zdrave, to je moja nocna mora a neviem sa jej zbavit ☹

miriamka12
19. jún 2008

Inac mame vonku druhu stolicku, takze noc bola u nas zaujimava 😒

melory
19. jún 2008

miriamka...neblazni s tou myslienkou, ze babatku by nieco bolo...to nie, vypust to z hlavy von!!!

zuzpidka
19. jún 2008

Miriamka, takto je to lepšie. 😉 😀

miriamka12
19. jún 2008

Mel sak ja viem, ale nepomozem si, som si aj povedala ze nebudem stresovat, ale to nejde ☹ Ked vidim aj vonku tie deticky po mozgovej obrne ja rumazgam potom doma aj hodinu, pride mi to nespravodlive ☹ Este na skole sme chodili vypomahat do ustavov a odtial mi to asi ostalo v hlave ze zdrave dieta vobec ale vobec nie je samozrejmost 😔
Zuzpidka tak potom ok 😉

melory
19. jún 2008

miriamka mna by to ani nenapadlo, pri hugovi vobec a pri stelke okrajovo

veronika13
19. jún 2008

ahojte, by ja som zúfala, zajtra máme cestovať a dnes ráno sa malý nemohol vykakať, strašne tvrdú stolicu mal, potom akosi vytlačil s plačom a mal aj krv pri hovienku, som sa tak zľakla, chcela som bežať na pohotovosť, k doktorke, lenže tá dneska u nás neni, no potom ma napadlo, že to mal z toho tlačenia. Bola som v lekárni kúpiť niečo na zmäkčenie stolice, lekárnička mi tiež povedala, že to bude z toho aj moja mama. Teplotu nemal, po tom sirupčeku, čo je preháňadlo, už kakal riedšim, krv už nemal, no neskôr zas kakal riedšim, no zas mal trošku krvi. Ja som z nervami v riti, zajtra máme isť preč a ja neviem čo robiť, naši bez nás nepôjdu, muž sám nepôjde...

tento týždeň mu idú tie očné zuby, tak skoro nič nejedol, včera mu dala svokra čokoládu, z tej zjedol, tak ho asi z nej zapieklo, my sme mu dali predtým kúsok, ale kakal normálne aj včera, práveže predtým mal hnačky, tie mu prestali, potom už mal bobky a dnes ráno toto. Ak bude zajtra v pohode, budem kľudnejšia, no najradšej by som nikde nešla, už aj ľutujem, že sme sa kdesi vybrali.

teraz rozmýšľam, že skočím s nim rano k doktorke pre istotu, či nemá netrhnutú ritku alebo čo 😢 😢 😢 😢

zuzkafuny
20. jún 2008

Veronika 🙂 neboj...
Ja sa idem pochváliť... mne sa malý dnes furt pýta na nočník a potom sa tam aj vyciká 🙂 🙂 🙂

zuzpidka
20. jún 2008

Ahojte.
Veronika13, držíme palce, aby to nebolo nič vážne a aby sa Riško z toho skoro dostal. 😉
Rastík teraz spinká, ja vyváram cestovinu, povešala som von prádlo a chcela by som žehliť. Nás zasa trápi nejaký zúbok, lebo sme umrnčaný. Dnes je to lepšie ako včera, lebo to bol veľmi nervózny a málo spinkal. Vždy keď zaspal, tak sa po chvíli zobudil s veľkým plačom. 😒 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre