Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
30. apr 2008

mouty, nie ti co si nasla je cena v poho...ale to co som ti poslala link ja tak tie sa mi zdali drahe...
inak bavila som sa s ocnou a povedala okuliare vylucne z optiky....

co viem aj podla seba ked mam dlho okuliare a dam ich dole oci si nevedia zvyknut. inak my sme tiez vela pri vode.... 😉

mounty
30. apr 2008

vies anielik, ja by som ani nedavala okuliare ale ked bola sestra malinka zarobila si nenosenim slnecnych okuliarov hrozny zapal ocnych spojiviek.........nechci vediet ako straaaaasne plakala, ja to mam ako jednu z nahhorsich spomienok z detstva 😢 nechcem aby sa to iste stalomojmu synovi.......len tolko, samozrejme ze okluare nikomu nenutim ale mojmu synovi budem 😉

veronikap
autor
30. apr 2008

no ja ak si nedám okuliare na oči hneď ako vyjdeme z domu, tak nič nevidím, lebo mám oči hneď zaslzené.. malej sme ich kúpili preto, že ideme na dovolenku o.i. aj do Turecka a pri mori mi to príde ako nevyhnutnosť...

mounty
30. apr 2008

veronikap, svadobna cesta? To znie ako dobra prilezitost na rozrastanie sa vasej rodinky 😉

veronika13
30. apr 2008

zápal oči mi ani nespomínaj, nemôžem si to akosi doliečiť, stále mám problémy, a tie prvotné bolesti sa rovnali pôrodným, tak sa mouty sestre nečudujem. no neviem či to spôsobuje nenosenie sl. okuliarov... no keď už zápal je, nosenie tých okuliarov je už nevyhnutnosť, lebo pohľad do svetla bolíííí 😖

veronikap
autor
30. apr 2008

mounty, nooooo už nás to tiež napadlo, tak uvidíme ako to nakoniec dopadne 😀 😵 😎

anielik
30. apr 2008

Mounty ja som mala zapal oka, aj my prepichovali ocny kanalik...teda oba...a bola to hruza talze si to viem predstavit.
Napriek tomu keby to boli okuliare z optiky nevaham ani sekundu...takto mu mozem kupit aj od cinana...su rovnako ucinne 😉

veronikap...no pekna svadobna cesta 🙂))) len si dajte pozor na bruska ☹

dobromila
30. apr 2008

ahojte aprilovky, dakujem velmi pekne za vsetky uzitocne informacie 😉 aspon mam nejaky prehlad, ked uz nic ine 😀

luminkasp
30. apr 2008

Ahojte,

ja neviem, ci su zbytocne okuliare, ci nie, asi zalezi od dietata a kde sa pohybuje.

My mame, ale zatial este nedavam, este neni leto 😀 , momentalne mame tak okolo 25, aj ked my sme furt von..

veronika13
30. apr 2008

my sme mali dneska 15 stupnov, mne bolo fajn no Riško mal studené ruky, tak neviem a pritom bol dosť oblečený

zuzkafuny
30. apr 2008

My tu dnes máme Horkýže Slíže a kôli nim ma nepustili zo psom cez park domov 😠 tak som musela obkľukov... Som bola normálne jemne vytočená 😖
Tu bolo tiež fajn... síce pod mrakom a trošku aj sprchlo, ale celkom teplo... 🙂

salajcatko
30. apr 2008

ahojky babenky
ja mám choré babule, Karinka má zapálené mandle a Simonka hrdielko, strášne veľa soplíkov, teplotu a zapálené obe ušká ☹ ☹ . obe majú ATB, snáď to rýchlo prejde, lebo hlavne Simonka je uplakaná, nervozna a nechce vôbec piť ☹

vy sa máte ako? idem čítať, čo ste popísali 🙂

veronika13
30. apr 2008

salaj, babuľkám prajeme skoré uzdravenie a nech sú už rýchlo zdravučké 😉

kvôli Slížiakom by to vytočilo aj mňa 😀

salajcatko
30. apr 2008

ozaj, nemáte skúsenosti s obj. tovaru cez web nasim detom, čo tu na koniku hore beží reklama? majú teraz zlavu na nutrilon...platí sa tam poštovné? lebo uvádzaju, že pri akciovom tovare sa platí len tá cena, dole je zasa poštovné uvádzané, tak teraz neviem....bo ak sa platí poštovné, sa to fakt neoplatí 😝

veronika13
30. apr 2008

tiež som sa o to zaujmala a to poštovné ma tiež odradilo, možno by nebolo odveci napísať na nejaký mail čo tam uvádzajú a spýtať sa konkrétne na to

zuzkafuny
30. apr 2008

Veronika... ja by som aj šla na Horkýže, ale dievka so mnou ísť nechcela.Má na to kamošky 😅 a mamu sa mi prehovoriť nepodarilo 😀

salajcatko
30. apr 2008

veronika, dkujem
a už som im písala, nech mi to vysvetlia, lebo ako poznám tieto chytáky, bude to zavádzajúce...
počkáme čo odpíšu, ak odpíšu, a budeme múdrejšie..dám ti potom vedieť, dobre?

som si vás dočítala akurát 😝
tie detské okuliare ma zaujali...majú nadsadené ceny 🙄 je to špinavosť, ako ryžujú na všetkom, čo je pre deti. Simka okulky zatial nemá, Karinke sme kupili, ked sme ju začali vyvážať v sedáčke na bicykli, takže najvyšší čas kúpiť aj malej 😵 ...
inak mám podobný názor,ako napr. Mel, ak dieťa neprotestuje a nosí ich v pohode, a sú stále čisté, sú fajn, ale ak ide o boj, a stále mu ich dookola nasadzovať, zachytať prstami, je to len na škodu 😉

veronika13
30. apr 2008

jasné, daj mi vedieť, lebo už ma vytáča ako tie ceny v tescu stále dvíhajú 😠 aj keď plánujem prejsť na kravské, zatiaľ ešte dávam Nutrilon

salajcatko
30. apr 2008

no veru veron, ked som začala s nutrilonom stál cca 370, teraz ho kupujem už po 440...zakaždým je o pár drobných drahšie..a v istých lekárnach stojí aj 48O 😅
mne mudr. vravela v poradni, že už mám prejsť na kravske 😒 ale zatial dávam nutrilon a ešte chceme vydržať

veronika13
30. apr 2008

ja som sa tiež na to pýtala, no povedala čo je vo všetkých knihách, upravované mlieko do troch rokov, ale aj s tým, že to hovorí teoria, ale rozhodnúť sa mám sama podľa toho ako bude reagovať na ten prechod. Dokedy chcete vydržať? Ja už čoskoro začnem dávať kravské a na noc Nutrilon, len neviem či to neni blbosť takáto kombinácia

miriamka12
30. apr 2008

Salaj u nas je lekaren a ta si cenu Nutrilonu drzi na 390,- 😉 My chceme byt na UM este aspom do 2 rokov.

salajcatko
30. apr 2008

Veron, mne povedala "čo ste, kludne už dávajte kravské, už je na to dosť velká" poviem ti pravdu, zaskočila ma, lebo ona je čo sa zdravia týka dosť taká detailistka..a zrazu toto 😵
ale poviem ti, že odkedy ju nekojím a je na nutrilone nebýva vôbec chorá, teraz je prvý krát, tak si tak vravím, že možno aj vdaka nutrilonu kedže ma Imunofortis zložky..ale bohvie ...
inak robí riadny prievan v penaženke...som to minule odsledovala, tak 2 tisícky mesačne 😅

ja by som asi nekombinovala, i ked popravde, ma to tiež napadlo, len neviem, či by to zbytočne nezaťažovalo bruško....treba sa popýtať u mudr. na to..i ked napriklad krupicu, puding a tak varím z kravského...ale nehcce mi nič takéto papať....a tiež praktikujeme papanie so všetkými možnými rekvizitami čo su v dosahu 😒

veronika13
30. apr 2008

to je super lekáreň, a od koho odberajú????lebo ja som sa lekárničky na to pýtala, že prečo majú také vysoké ceny, a ona len, že to záleží od dodávateľa...

zuzkafuny
30. apr 2008

Blbne mi mihók... 🙂 vložila som fotečky 🙂
My už sme na normálnom mlieku... a má ho rád. Budde mliekový po mne 🙂

salajcatko
30. apr 2008

miriamka a mohla by si mi dať info kde???? lebo mám známu, čo k nim do BA chodíme, jej manžel sem každý týžden chodí na služobky, ponukli sa že nám kúpia tam, len neviem kde majú, viem že v avione mali...

salajcatko
30. apr 2008

veron ja som sa tiež na to pýtala, prečo to tak rastie cenovo, tiež mi povedala, že ako im to dodajú 😒 a pýtala som sa aj na to balenie, že prečo už nie je v klasika krabiciach, ale už len v tých clikových nových...vraj už len také bude...a v BA v avione mali normálne ešte tie klasické krabice

miriamka12
30. apr 2008

Salaj u nas v Petrzalke, Zrkadlovy Haj 😉 A su to tie nove krabice 😉 Ja zatial aj do omacok davam stale UM 😝

veronika13
30. apr 2008

asi sa poriadne zásobili, keď vedeli, že bude zmena. Si ma povzbudila s tým kravským, od zajtra ideme do toho 🙂 a na noc miniem Nutrilon čo ešte máme jednu krabicu

veronika13
30. apr 2008

miriamka12, to si celá ty 😀 😀 😀 a všetko prihrievaš 😀 😀

miriamka12
30. apr 2008

Veronika, ako vies 😀 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre