Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

salajcatko
30. jún 2008

ahojky
Mirka, mi o pár dni ideme do Štúrová na týžden, už teraz sa velmi moc teším, volila som toto, lebo sa mi to s deťmi zdá ideálna voľba, tak hádam sa nesklamem 😉 a keby počko nevyšlo, tak je tam aj krytý bazén 😵

VERONIKA vitaj domka, tak super, že si si odychla, dovolenka je vždy super 🙂

dnes bola simonka ako čert, všetko hádzala o zem, zprila, plakala, ťahala sa na ruky..no blázninec, do toho sa Kajka nudila, už nechodí do školky, a kedže pršalo takmer celý den, tak mi pilila nervy 🤐

veronika13
30. jún 2008

no spával tam, len bolo dosť teplo, tak bol hrozne prepotený a v noci spával horšie ako doma, ale čakala som horšie

mirka4
1. júl 2008

salaj a kedy idete do toho sturova? A mate vybavene ubytko tam? Kolko vas to vyjde?

malalady
1. júl 2008

mirka avoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lilu18
1. júl 2008

ahojte,mala zaspala-priam odpadla tak vas idem pozdravit 🙂

do Sturova by sme aj my sli,ale neda sa.Nabuduce 😀

Zuzkafuny dik za recept tie maliny s bananom su super,este som pridala olupanu marhulku-mnam.Chutilo nam.
Horsie je ze mala dostala soplik a to mame ist zajtra na Prevenar ☹ tak neviem asi by som to mala odlozit.Ze??

veronika13
1. júl 2008

juj, to je super, že vám deti jedia ovocie, môj vôbec, ledva trochu presnidavky, musím ho to nejako naučiť

zuzpidka
1. júl 2008

Ahojte. Tak nám bolo v Tiszaujvároši supeeeeeeeeeeeeer. Rastík nechcel z vody vyjsť, tak bol zakaždým trošku plač. Ináč všetko bolo supeeeeeeeeeeeer. Zasa ideme 19. júla ale už do Debrecenu. Fotky som zatiaľ nepridala, lebo foťák si požičala sestra na promócie. Dnes by mal dôjsť, tak možno večer pridáme. Ináč aj ja som sa bála ako tam bude Rastík spinkať cez obed, ale zaspal v pohode. Pospal si aj v autobuse cestou tam, aj späť. Deti sa fakt lepšie prispôsobia ako si my myslíme. Odporúčam dovolenku pri vode s deťmi. 😉 😀 Idem žehliť a piť kávičku. Prajem príjemný teplý slnečný deň. 😀

veronikap
autor
1. júl 2008

ahojte, naša zina tiež vodu môže... sa teším ako zareaguje na more, v nedeľu letíííííííme, už sa neviem dočkať 😀 😎
a ak môžem odporučiť, tak v sobotu sme boli v Galante, je tam také nové "kúpalisko" www.galandia.sk, pre deti ako stvorené 😵

veronika13
1. júl 2008

dala som pár fotiek do albumu, môžete kuk 😉

salajcatko
1. júl 2008

Mirka do šturova ideme 12 jula, takže o chvílu, bývař budeme priamo v tom areály Vadaš v takých apartmáoch, č lepšie povedané niečo ako dvojizbový byt to je 😉

Ver pekne fotečky

mirka4
1. júl 2008

hej 13. mam narodky. A kolko to stoji? Tak my asi nakoniec pojdeme asi na Balaton 🙂

mirka4
1. júl 2008

salaj ako bolo v tulipe?

veronika13
1. júl 2008

mirka, na Balaton je tiež dosť štreka, tvoj milý nenamieta?

veronika13
1. júl 2008

sali, ďakujem 😉

mirka4
1. júl 2008

ale to neni tak daleko. Pred dvoma rokmi sme tam boli

veronika13
1. júl 2008

zajtra ideme na očkovanie aj poradňu po 4 mesiacoch, bude očkovať aj Prevenarom, dúfam, že to Riško zvládne, lebo aj očné mu stále idú 😝

lilu18
2. júl 2008

aj my sme dnes mali v plane Prevenar,len soplikujeme a tak radsej odlozime o tyz ☹
pekny slnecny dnik 🙂

veronika13
2. júl 2008

ahojte, tak my máme očkovanie za sebou, akurát sme sa vrátili, idem malého uložiť spinkať, lebo je unavený. Dúfam, že nebude mať teploty a iné trampoty, keď sme mali dve očkovania, ešte aj očné zuby... 😖

zuzpidka
2. júl 2008

Veronikap, tú Galantu ukážem šéfkovi. Dnes sa mi pokazilo auto, tak ho ráno šéfko dotlačil pred bránu. Teraz ho opravujú so svokrom. Uvidíme čo mu je. 😒 😠
Veronika13, fotočky sú supeeeeeeeeeeeeer. V dobrom závidíme pobyt pri mori. My pôjdeme nabudúci rok. 😉 😀

veronika13
2. júl 2008

je to super, neľutujem, že sme boli, ale ani dovolenka na Slovensku neni o nič horšia 🙂

mounty
2. júl 2008

suhlasim, my sme sa vratili dnes z Vlkaca, milujem nase slovenske horicky, boli sme aj v Rohacoch pobehat, super 🙂 len skoda ze v noci mi uz zacina byt zle, tak bdiem aj dve hodky s lavorom ☹ v naruci..........inak sa mame uzasne, Niki je velmi dobre dietatko, aj ked sa tiez vie riadne prejavovat..........chodit vie ale stale chce prst, tak ho nenutim chodit sameho...........uf, idem spat, majte sa.........

veronika13
2. júl 2008

mounty, normálne si nemôžem zvyknúť, že si tehu, že ti svieti vedľa 1d aj 6tt 😀

maaja
2. júl 2008

ahojte,
tak my ideme na ockovanie 31.7. - to je to "15mesacne" ... prevenar nam pichne az meiac potom ...

zajtra asi pojdeme do ZOO v Ba 😎 tak som zvedava co z toho bude ... a to je asi jedina "dovolenka" na toto leto ☹ moj robo nechce nikam ist a tie dovody co mi vravi, su podla mna uz len slaba vyhovorka 😝 ale slubuje ze buduci rok pojdeme k moru na ozaj poriadnu dofcu ... lenze ja mu neverim ☹

veronikap, fakt je ta galandia taka fajn ? tak tam asi skocim 😉 mam to kusok 😀

veronika13, som rada ze nakoniec dovolenka dopadla super 😉 teda aspon z fotiek tak vidno ... a este som rada, ze mozete stavat, ze vam ten sud teda vysiel 😵

maaja
2. júl 2008

a este sa chcem pochvalit, ze uz mame takmer hotovu zahradu 😵 v piatok pridu pokladat travnik a je to 😉 konecne to tu bude nejako vyzerat 😵

maaja
2. júl 2008

a este sa chcem postazovat - zasa sa mi robi "jacmen" na oku ... ja to nechapem, nikdy som to nemavala a teraz behom mesiaca 3x !!! 😝

maaja
2. júl 2008

a Marek vie povedat:

- vava ( káva )
- buva ( obuvak )
- pupo ( pupok )
- mama ( mama )

no a dalsie vselijake skomoleniny ... inak, nechapem, preco zrovna tieto slova vie povedat 😅
a vie pomenovat zvieratka, ale ne menom ale podla zvuku co vydavaju ...

kubanka
3. júl 2008

Ahojte 🙂

mirka4
3. júl 2008

maaja tak to ti teda zavidim, ze vie co hovori. Moja tiez hovori hatlaniny, ale vobec nie konkretne na nieco, akurat na mna, ale to tiez niekedy to povie len tak. Moja sleduje ked jej nieco hovorim, co sa ako povie, ale nechyta sa nieco hovorit take. Tak som zvedava kedy zacne

lilu18
3. júl 2008

ahojky 🙂

tiez blaboceme-naj eeeee a ukaze prstom co chce 😀 ale niekedy toho eeeeekania mam vyse hlavy 😀
inak povie mama ,tata,daj baba ,papa...potom uz len zvuky zvierat havhav,krrr,kloklo,mnav,najnovsie gaga 🙂

salajcatko
3. júl 2008

keby ste počuli guličkinu Paulínku ako kecá, no bohovská je, normálne povie AHOJ, NIE, no stáááášne zlatá je
moja simča len
hav a havo
hap to ako hapalo=spadlo
ham = papanie
au = to som ju naučila na kávu alebo niečo čo páli že bude mať au..to tak milo povie 🙂
tata = tato
no a mama alebo mami
Inak rozumie čo jej vravím, posielam ju zapnuť TV, alebo niečo vyhodíť to koša, alebo ju posilam pre servitky, babiku, a vlastne dá sa povedať že rozumie všetko čo od nej chce, samozrejme na činnosti, ktoré už pozná a prežila, ukazuje na očko, burško, ruku, nohu, vlásky, noštek,..rozoznáva osoby, ked jej poviem daj babke, ide k nej, k dedkovi a tak,vyzerá že bude šikula..zato riaaaadny čert, asi bude nezbednica a ešte nám bude "veselo" :
Miluje kúpanie v bazéne,čo tam dnes dorábala, bolo neskutočne..normálne skáče z nafukovačky do vody, potápa sa 😅 idem asi foto pridať 😉
nooo, som sa riadne pochválila čooooo? 😝 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre