Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

salajcatko
7. júl 2008

ahojky
tak ako sa máte?

miriamka, tam to fakt musí byť supiš, kuk som to na nete kedysi dávnejšie ešte..ale az MT je to dosť veru.. ☹

lilu18
7. júl 2008

jaaaj a este som sa chcela spytat.....malej treba vybavit pas? my lietame sem a tam na OP ale co mala,to akoby nik s nami nesiel... 😨

veronika13
7. júl 2008

myslím, že stačí zapísanie do pasu pre deti do 5 rokov

salajcatko
7. júl 2008

hej tak, ako veron píše - do 5 rokov stačí zapísať do jedneho pasu, nad 5 rokov musí mať dieťa už vlastný 😉

veronika13
7. júl 2008

sali, ak sa máš? Simonka v pohode spáva v postielke?

zuzkafuny
7. júl 2008

ahojte 😉
my sa ideme pochváliť 🙂 už tri dni sme celý deň bez plienočky, na prechádzku chodíme bez plienočky a cez deň búvame bez plienočky 😀 😀 😀
Len večer mi nechce dovoliť ho dať vycikať... vyskúšame pozdejšie 😉 tak spávame s plienočkou...
Prajem krásny večer... 🙂 🙂 🙂

veronika13
7. júl 2008

zuzka, tak to je super, ja som akurát dnes rozmýšľala, že kedy sa odučí ten náš, lebo šerbel 0 bodov, pýtať sa nepýta 😖

salajcatko
7. júl 2008

ZUZKA,a to ste ako zvládli?????????? 😲 😲 😲
teeeda MIšiačik je riadny frajer, ale isto aj tebe patri velké uznanie 🙂
normálne som v šoku, moja simča už šerbel ani vidieť, vonka ciká,ale to musim vystriehnúť, inak kd je holá dočura sa hocikedy a hocikde 😝

Veron - ahojky moja, áno, spí našťastie pekne a bezproblémov v postielke..a kočík teda odmieta už úplne 😖 až takto som to nečakala, lebo týmto pádom musím byť stále doma..ale neva, však čo nevidieť by sa tam aj tak nevtrepala tak je to jedno 😉
a ešte stále nechce papať 😨 iba také tie "somarinky" tie hej, tie by žula 😵 🤐

mounty
7. júl 2008

hm, tak to nas Niki je na tom so serblikom rovnako, ani vidiet ☹ ale je pravda ze ani nie som taka dosledna......ale je zlaty ked beha po vonku holy a ked cura tak kuka ako to striek, je pri tom taky udiveny 🙂

veronika13
7. júl 2008

Riško tiež kuká, keď čurá,ale žeby povedal dopredu cik... nie, ale hádam sa naučí 😀
salaj je na nočnej?
ja som môjho dnes ráno odprevadila na týžden do Blavy, išiel robiť. Taký nezvyk teraz sama 😎

salajcatko
7. júl 2008

nie nie salaj je doma, akurát sa sprchuje, chcela som sa natrepať k nemu, ale ste sa tu objavili konečne, tak som ostalu tu 😝 😀

jasné, naučia sa, majú ešte čas, Mišiačik je unikát 😀

veronika13
7. júl 2008

no, utešme sa, je unikát 🙂 🙂 Zuzik, musíš byť na neho zato hrdá 😉
veď aj my sme 🙂

salajcatko
7. júl 2008

inak ZUZI mohla by si dať lekcie ako na to 😉

veronika13
7. júl 2008

veru, priučime sa 😀
neviete, kedy sa má mel vrátiť z dovolenky? chýba mi tu...

ingrid78
7. júl 2008

Ahojteee, ako sa mavate? Obcas vas precitam ale nic nepopisem, leto je asi take.
Zuzi teda gratulujem, si to neviem este v tomto veku predstavit, zeby Kajka nemala lpienku. Ked ju obcas necham po byte bez plienky tak sa behom 10 min vycika aj 3x, tak si to neviem predstavit.
Teraz mame teploty vyssie, dufam, ze je to zo zubov, lebo nic ine jej nie je ☹ .
Salaj , tiez som sa ta chcela uz davno spytat, ako sa ti podarilo uspavanie podla knihy? Inak ani Kajka toho vela nenaje, na obed by jedla hlavne polievky, ale druhe ani za nic, tak to uz neriesim a dam jej viac polievky.

ingrid78
7. júl 2008

Ozaj kamoska mi pozicala knihu od E. Sipeky, velmi som tu zenu nemusela, ale poviem vam ze je to celkom dobre citanie, som hlavne pochopila, ze diety su fakt blbost, lebo akurat som sa chystala na tu 90dnovu, chudnutie je fakt v hlave. Ta kniha je celkom fajn, necakala som to od nej papeky jednej 🙂

ingrid78
7. júl 2008

Salaj tebe sa ako dari, tusim som ta zahliadla v tej chudnucej teme, aku taktiku si si zvolila, cica nezer? 😀

salajcatko
7. júl 2008

ingi, veru veru, diety su na nič 😀 😝 by som ti vedela rozprávať 🤐 😵
ja som šla podla tej knihy, ale nedarilo sa, tak som prestala, a po čase zasa začala, prvý den zaspala hned, druhý vymýšlala, a takto sa to kadejako vlieklo, tak sa to ani nedalo ísť podla tých časových intervalov ako tam radia, lebo som magor z toho, že ked jeden den zaspí hned, druhy eee, či isť zasa od znova alebo ako...tak som to robila inštiktívne, ked iba mrnčala nešla som,ak moc plakala, tak som šla, snažila som sa tak orientačne pridržiavať tých časov ale nie vždy - takže súhrn 😀 = ako si napísala pri diete - je to v hlave, a toto uspávanie je o vydrži nás maminiek...deti fakt skúšajú 😉

salajcatko
7. júl 2008

no dari nedarí, dietu 9O dnovu som zavrhla, pretože mám takmer na 9O%ovocia alergiu, a to sa teda nedá, začala som oddelenu stravu, to som sa cítila celkom lepšie čo sa burška týkalo, ibaže som s tým nebola vyrovnaná v hlave a začala som byť nervozna..a tak som zvolila taktiku jesť ako som zvyknutá, ale menej, zdravšie, pár krát som si bola zabehnúť, brušáky a tak...ale moc sa mi nedarí, schudla som asi kilo a pol...ibaže u mnaje problém aj to, že mám slabu výdrž 😔 ☹

ingrid78
7. júl 2008

Predstav si ze ja som z nicoho nic schudla, asi som prestala mysliet na to ze to chcem, neviem.. Ale kazdy kto ma stretne tak mi to hovori, tak som shudla celkom slusne asi 4-5 kg. Diety su fakt nahovno, nedrz ich, lebo by si to musela robit cely zivot, aj 90 dnova, co potom ked prestanes? Musis tak jest stale. A clovek je pri nich len nervny. Treba sa fakt rano poriadne najest a vecer to neprehanat a vele pit.

veronika13
7. júl 2008

salaj, ale schudla si, to nech ťa povzbudí 🙂

ingrid78
7. júl 2008

Napriklad ja mam rozdiel medzi vecernou a rannou vahou 1 az 1,5kg

maaja
7. júl 2008

caute baby, ked leje tak vas tu je 😀

veronika13
7. júl 2008

maji, ako vieš, že teraz u nás začalo? 😀

veronika13
7. júl 2008

asi si mi ušla 😨

maaja
7. júl 2008

neusla som, len pozeram ten familypark co dala miriamka - vyzera to fajn, som zvedava ci na to Roba ukecam 😀

veronika13
7. júl 2008

vy to nemáte až tak ďaleko, mohla by si ho zlomiť, keď dovču zatrhol

maaja
7. júl 2008

u vas len zacalo ? tu prsi od tretej snad v kuse ... ale nestazujem si, lebo v piatok nam polozili travnik a treba ho desat dni intenzivne zalievat 😀 no a takyto dazd je lepsie ako zavlahy, ne ?

maaja
7. júl 2008

veru zatrhol 😝 a defintivne - mali sme ist do Popradu Aquacity a nejdeme ... a ani mi nepovedal preco !!!!

veronika13
7. júl 2008

asi lepšie, i keď ani dážd už neni to čo bývalo... ale o tom potom, nech teda nad vaším trávnikom 10 dní prší 😉
ja by som na vysvetlení trvala, by som zo zožierala, kým by nepovedal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre