Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
9. júl 2008

baby ja mam deti veeelmi rada, ale co je vela to je vela, mam tu dvoch chalanov navyse a pocitujem absolutnu unavu, ohucanost a maximalny flegmatizmus voci bytu.

antea
9. júl 2008

Ahojte, boze Mel, to muselo byt hrozne s tym stropom. Este ze sa Ti nic nestalo. Ale velke stastie ze nik na tom mieste z Vas nebol. Kde ste to boli. Na dovolenke? A dufam ze Vas nejako snazili aspon neviem odstresovat ked uz nie odskodnit. To su zazitky. Aj s rakom. Som netusila ze rak moze take cosi sposobit. 😢

veronika13
9. júl 2008

no veru, a ako sa k tomu postavili v hoteli k tomu stropu?

neviem mel, ja by som radšej k doktorke išla, aby tam nemal nejakú infekciu, predsalen ten živočich sa tým bráni, aby mu nevpustil nejaký jed... nechcem strašiť, ale tým morským potvoram nehodno veriť

antea
9. júl 2008

Netreba tetanusove ockovanie pri takom poraneni, ak do hlbky to bolo. Teraz mi to napadlo. Alebo to len ak klinec bodne do nohy ? bratovi ockovali dakedy tusim lebo klinec hrdzavy mu vrazil do nozky.
Pridala som dalsie fotecky. A este skusim dalsie asi zajtra. Snad sa podari cosi...

antea
9. júl 2008

Veronika13 nadherne fotecky. Musim pochvalit. Este som nestihla vsetkych omrknut co som tu tak davno nebola. Aj Mel, krasne fotos, zazitkov kopec. Ja tak akurat z prestavby bytu 🙂 to tiez zazitok nad zazitok. Ale uz to bude len lepsie si hovorim 😀

mounty
9. júl 2008

mel pripominas mi casy ked som robila v skolke, des mat deti v rovnakom veku...........akonahle sa ten vek rozmixoval, bolo to super.........tak teda zarezavas hned po dovolenke 😉

mounty
9. júl 2008

no ale take mate krasne dietky na tych dovolenkovych fotkach, zeby som aj ja popridavala?/?

veronika13
9. júl 2008

Antea, ďakujem, však keď je pekné prostredie aj fotky sú pekné 🙂 Veru sme ťa aj na stretku v máji spomínali, že si sa dlho neozvala... tak bytík už finišujete? to je super, nech sa vám všetko podarí podľa predstav 😉

melory
10. júl 2008

mounty sup sup s fotkami sem, nech sa aj mi kochame....

antea
10. júl 2008

Dobre ranko, vlastne uz pomaly aj obed bude....maly zaspal, ale taky je upistany poslednu dobu. By chcel zaspavat tak, ze sa doslova ulozi na mna na posteli a zaspi. Zakutre sa kdesi ku krku a drichmat by vedela aj 4 hodiny. Ale len na mne. Tak som ho dnes dala do postielky a protesty...
Veronika13 ja viem, niekedy aj pozadie pomoze, vlastne prostredie pekne, ale vzdy treba mat aj spravnu ruku fotografa. A bytik? este kuchynu doriesit treba, ale to uz asi za jazdy. Kupila som akurat vo vypredaji taku skrinku pod umyvadlo. Musim akurat nozicky dokupit aby bola vyssie. a potom stol spekulujeme. Co sme kupili v Ikey kedysi pod PC, taky obrovsky velkoplosny 🙂) (nie zase az taky), tak ho chcem spravit zeby bol do kuchyne len nozicky doriesime. To co sme vybrali v Baumaxe nozky, stoja 1ks 1300sk alebo ak drevene tak cca 500-600sk, a v inom obchode to iste vyjde bud 180 alebo 400sk (antikorovy styl, nie 1300sk) Dost velky rozdiel nie? Az na hlavu. Len mozno iny vyrobca ( i ked pochybujem!!!)

zuzkafuny
10. júl 2008

Sa vám chváli dovolenkami... ☹
Ľudia... môj malý keď začne ziapať, tak opica hovno proti nemu ☹
Včera na prechádzke na pešo chytil takú nervu, že aby sme postúpili o jeden meter, som ho musela vziať na ruky a vrešťal mi do ucha... Ja keď som došla domov som takú bolesť hlavy chytila, že tak ma už dávno nebolela... ledva som si Mišiaka opatrila a šup s ním spať... aj so mnou 😖
Mi ešte teraz v ušiach hučí...
Chce niekto vyskúšať??? 😉 🙂

lilu18
10. júl 2008

miesto bre ranko,zdravim bry obedík 😀

zuzkaf. neboj,ani my nejdeme na dovcu-toho roku len ku svokrov. na zahradu 🤐 Bud.mes.zateplujeme a menime okna-tam su nase aj 2 dovolenky 😀

a nasa je tiez riadny nervak-hovorim jej-po tatovi povahou a po mne dufam vyzorom 😅

dovolenkari-mate krasne fotecky my hodime az dakam pojdeme

mel. ako dnes vyzerate? uz ste boli u Dr.?podla mna by mal aspon jednym opkom na to kuk odbornik,ved neuskodi ked nepomoze! Opatrujte sa 🙂

salajcatko
10. júl 2008

ahojky dobrý dník vám
ja mám už navarené, šošovicu a vyšla mi, mňamky 😉 ja ľúbim takéto jedlá, a vy?

VERONIKA, plienky preto, bo máme už od narodenia na to dobrovoľnú sponzorku 😉 má strašne rada Simonku..kúpili sme ako Simka žije len asi 3-4 balenia ked bola ešte v brušku a nedávno jedno tesco balenie bo sponzor bol dlhšie mimo 😉 ..ale nám je čo?

MEL, viem si predstaviť,ako to muselo Hugina bolieť, panabeka..ale asi s tým chod k mudr. nie je to sranda..môjho ocina takto porezala Raja a mal na mále..nechcem strašiť, ale fakt,ako píše antea, aby niejaká infekcia sa nezaniesla, bohvie akí majú tie klepetá raky jedny 😒

Krásne fotečky ste všetky popridávali 🙂
O dva dni aj my cestujeme, len zatial mám akúsi depku z toho počasia 😠 😖

zuzkafuny
10. júl 2008

Salaj super...!!! Idete autom...??? Ja milujem cestovanie... 🙂 hlavne autom... pod podmienkou, že musím byť šoférom 😀 😀 😀
a ešte milujem vlaky 😵 😵 😵 od decka 😵 😵 😵

anielik
10. júl 2008

Ahojte,

aj my sme popridavali fotocky, ale nie z dovolenky 🙂) boli sm eu babiek a z jazera 🙂)))

Mel, veronika13, ako ste riesili papanie pre deti? Ja si to stale neviem predstavit 🙂) este ze ideme az v septembri, nazbieram od vas skusenosti 🙂)))

Krasne fotecky z dovoleniek, aj ja steeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

salajcatko
10. júl 2008

áno zuzi, ideme autom, ja tiež milujem šoférovanie, ale ked som sama, alebo deti, tie mi ešte do toho nefrflú..salajovi sa furt čosi nepozdáva 😝 , takže s im šoferujem len ked ideme domov z návštev..dva krát hádaj prečo 😀 😝
Vlaky nemusím, som sa ich nabažila,ked som cestovala každý deň na výšku do ZA..mala som ich plné zuby už 😖

salajcatko
10. júl 2008

áááá slečna sa zobudila, tak letím
pa

veronika13
10. júl 2008

zuzkafuny, ja sa tam vytešujem z tej dovolenky, bola to naša prvááá, tak to prosím neber ako chválenie 😉

antea, ceny nábytkou na Sk sú fakt premrštene, hlavne že polovica z nich je určite z Poľska, my budeme nábytok kupovať tam(raz, keď budeme zariadovať, ak vôbec to niekedy príde...), hlavne kvôli cene. Boli sem tam pozrieť a fakt majú kráásny výber, aj s čistého dreva, aj drevotrieska...

sali, tak to je super, že máte takého sponzora, no vidíš aj takto sa dá obdarovávať, staré mamy nasích detí by si mohli zobrať príklad 😀

papanie na dovolenke? normálne ako doma, keďže sme si varili sami, tak to je jasné, potraviny sme si viezli z domu, mali sme dva chladiace boxy, vydržalo to cestu v pohode. V aute to bolo tiež v pohode, keďže sme cestovali na noc, tak len som si prevarenú vodu nachystala do termosky a keď bolo treba, nasypala do fľašky Nutrilon a bolo. Cez deň presnidavku a obedík sme už mali na mieste. Ak sa cestuje cez deň, tak si treba niečo zobrať zo sebou, možno aj tie Hippky, ale môj to neje. Nejaké ovocko, pitie, pečivko...

čo sa šoférovania týka, tak mňa to tiež baví, na dovču som odšoferovala z domu až do Slovinska s jednou prestávkou, tam sme poblúdili, tak išiel mužík a ešte potom cez Chorvátsko asi 200km, to je môj dosavadní rekord 😀

antea
10. júl 2008

No bistu co sa mi nepritrafilo. Este aj nadchu som dostala. Ja z toho nemozem. Som sa dobre dlho vytiesala ze nic nic a sups ho. Tak dame nejaku rychlu kuru, nech to prejde.vikend ide, treba makat...tak nech mozem zase umyvat a inak reparovat v byte 🙂
My tohto roku tiez nic. Mali sme ist na chatu. Svokra pozyvala. Ze nech najdeme. Nasli sme, vysla by noc od 350-380sk vraj tu na okoli chceli. Ale sa im zdalo pridrahe. Tak nic. Ze nech najdeme tak za 200sk noc alebo 250sk maximalne. Take som nasla, len jedno kde vsetci pokope ako na hromadke...a to teda nescem. Co som komu urobila.

antea
10. júl 2008

Hovorite o starych mamach? No veru...nasi akoze dedko babka sa idu potrhat. Opreteky s vetrom. Maly zapisti a uz dumaju. posledne vyfasoval sovu z Baumaxu. Maly zbadal sovu. Kukol na babinu ze huuu huuu a babka no musim kupit...Zato svokrusa....poslala nam balicisko ako svet po manzelovom kamosovi. Ludia som normalne ostala vybita ako poistka ze co...a tam bambulka ako svina!!!!! Stara motorka ci co to bolo, zaspinene este a ked maleho sme posadili tak si zaspinil cele teplaky. Nieco na styl stareho odrazadla....fasa. a este? plienky a podlozky co sme tam zabudli. Vazne ma to vzalo. Ale zato slubovat vie fajne. Aj manzelovi cosi splietala ze by chcela nam sedaciu supravu kupit, tak max za 20 tisic. Ale ja som asi vazne svina narocna lebo to co chcem stohi 21 v akcii a zial bez kresla a bez taburetky. lebo moj ideal je na nozickach a sice aby sa dala zlozit na postel /az tak ja nemusim, ale ona musi) a ulozny ja nechcem ale ona chce...na stare perove periny od nej....ja neviem. AKO JEJ mam povedat ze nechcem mam alergiu ako cert na to a by ma tym zabila? Neviem, naznacujem jej to asi dva roky a furt to chce dotrepat. Tak ked, vyhodim to a potom zase budem ja ta hnusoba. Ale inak je to mila mama, len je hrozne zastarala alebo co, ja mam z nej nervozitu

veronika13
10. júl 2008

tu u nás je tiež taká možnosť myslím že za 250,- pekné prostredie, kone... ak by si chcela dám ti kontakt, mel sa tam chystá, lebo mužík si zamilovať tento kraj, keď tadialto išli na stretko 🙂

antea
10. júl 2008

Nejako bude, a ako vzdy ocakavam ze len budu slubovat. Vsak vies Salaj, ako aj s tou nasou hypotekou. Proste nieco slubit nestaci, pokial mi to uz neda na papier...aby sa nemala na co vyhovorit. A ked takto o nej pisem vyzera ze je to zla osoba. Ale nie je. Proste je len tak vychovana. Asi. Neviem. Maleho vidiet nejako asi nechce, sice vravia ze chcu. Ale ze nemaju kde prespat a potom ked som jej navrhla prespat u nas na byte...tak ze nie ze len na otocku. Ja im nerozumiem. Ved ked nechcu nech nechodia. Splnit obciansku povinnost si mozu aj tak, napisem im cislo uctu a maju po starostiach. Ale to by neurobili, radsej dotrepe nieco male od cinana, co mu ani neobleciem. Baby ja napr nemozem cinske ponozky. Strastne z toho puchnu nohy. Ja to neznasam. Myslite ze je to narocnost? Asi hej ze? Ale ked manzelovi ked sme este spolu nechodili, sa normalne nieco z toho spravilo na nohe, tak som mu kupila bavlnene a preslo to. ...
Ale co, to su take prkotiny, na nich svet nestoji. TAk co si kazit den.
To ta nadcha ma privadza na depkovske myslienky. Sorry

antea
10. júl 2008

Jej Veronika si zlata, no skus mi dat kontakta a uvidime, snad mamke bude vyhovovat. Kone malemu budu aj mne. DAKUJEM. Potom to uz bude len na nej. Ja uz svoj kredit minat nebudem je to ich pozvanie, ci nie? Vies ako som sa natrapila kym som jej nasla asi 60 druhov chat, chatiek a inych ubytiek. A vybrala podla ceny 175sk noclah, chajda ako nic a verim tomu ze potuchlina by ma dorazila, volali by zachranku lebo by som im tam opuchla a prestala dychat, to su moje alergicke reakcie na prach a pod...hroza. Chodim s epipenom ako dilino kdyby cosi. Zvlastne ze pri mori mam klud /zatial)

salajcatko
10. júl 2008

tak naše babky sú obe skvelé , dedkovia detto, tak som rada....a nemyslím, že ide o to, ktorí čo dajú, či nedajú, takto som to nikdy nebrala, skôr si vážim,cenim a všímam ich vzťah k deťom a k nám, a to ma robí šťastnou, že si môžem smelo povedať - mám super vzťah s rodičmi i so svokrovcami 😉
i keby nám v živote nikdy nič nedali 😉
a ak Antea niečo nehcceš, tak to povedz na rovinu, svokra si mlžno myslí, alebo teda asi isto si to myslí, že ti ako tým odrážadlom tak i perinami urobí radosť 😉

veronika13
10. júl 2008

antea, to aj moja svokra je taká, strašne chce každému pomáhať, mne to ide hrozne na nervy, tiež malému doniesla od niekoho taký starší bicyklík, ja som nechcela aby mu niečo také kupovala,ale ona si svoje.... a tiež k tomuto kupovaniu, ona tiež rada dáva "praktické veci" do domácnosti, si viem predstaviť aké bude ťažké odolávať, keď budeme zariadovať, ale jej jasne poviem, nech nám nič nekupuje, že my máme svoju predstavu.

salajcatko
10. júl 2008

bože baby sa mi tu šaleju a Simonka sa smeje ako divá až sa z toho dokakala a ten smrad 😝 😅
uuu tam bude šošovice 😵 😀
eee idem ju prebaliť bo sa dýchať nedá 😝

veronika13
10. júl 2008

salaj, veď ja to nemeram čo nám dajú, napr. Riško k svokre vôbec nechce a ruky,od mala, proste sa ani neteší, keď ju vidí, zato moju mamu ono a to je s ním o 90%menej ako svokra, síce bývame pod jednou strechou so svokr. ale ona sa s ním nepríde pohrať, povenovať sa mu, nikdy to nerobila, len keď potrebovala čosi z poschodia, tak prišla asi aby som nepovedala.... alebo keď niečo za mužom chcela, tak vtedy, Riško toto, Riško hento.... ale zato, keď príde návšteva, tak vtedy sa mu náramne venuje, a keď sa ma niečo o ňom pýtajú, tak odpovedá ona, normálne mi skočí do rečí...

veronika13
10. júl 2008

antea kukni:
http://www.penzionagroturistika.sk/galeria.html
tam nižšie si poklikaj na cenník atď.

veronika13
10. júl 2008

salaj, to je veľká vzácnosť, že aj so svokrovcami si rozumieš, možno keď už budeme bývať sami, že budem svokru brať inak

veronika13
10. júl 2008

som sa zasa posťažovala, môžem isť ďalej, ale tiež musím podotknúť, že svokra nie je zlá 🙂 proste je svojska a nesadli sme si
idem k malému, zobudil sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre