Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
14. júl 2008

fúúú... jamám teda nabitý program 😀 😀 😀

zuzulik22
14. júl 2008

ahojte, nas maly zaspal na koberci o 9.00, asi ho zlozilo to pocasie. A nam dnes mali robit okolie domu-zahradu a nebudu, ked prsi. Zase sa nam to posuva ☹

miriamka12
14. júl 2008

Ahojte 🙂 U nas vykuklo take zubate slniecko 😎 hadam dnes aj von vyrazime. Ja varim granatiersky pochod a perem 🙄 mala zabuvala tak pohoda 🙂

zuzulik22
14. júl 2008

miriamka moje najoblubenejsie jedlo 🙂
aj u nas uz svieti slnko, tak pojdeme von. Ja dnes robim na obed rybu, zehlim a idem umyvat dlazku kym maly spi.

zuzulik22
14. júl 2008

baby tie, ktore ste boli uz pri mori, aky opalovaci krem a aky faktor si natierali deckam?

zuzulik22
14. júl 2008

a este ake plienky na kupanie ste kupili, myslim znacku?

zuzkafuny
14. júl 2008

Zuzulik... ja si mysllím, že plienočky na kúpanie nie je treba detičkám... Ja mojemu dávam mini plavočky 😉 🙂

miriamka12
14. júl 2008

Zuzka my sme este neboli pri mori, ale nakupene plienky na plavanie mam klasika od DM babylove, su podla mna super, este nas ani na jednom kupku nesklamali 😉 A natieram malu DaylongKids 30+ a to beriem aj na dovolenku 😎

Lumi, kraaasne fotecky, aj my malu ucime plavat, ale zatial ma z toho skvor srandu aj ked v kolese uz vie ist aj sama 🙂

lilu18
14. júl 2008

ahojte,teda aj nam tu prsalo a mala si aj schrupla na pol hod. --to som nestihla ani kupelku 😀
my varime tekvicu-mala este nepapala tak uvidim ako sa bude tvarit 😎

a este sa pochvalime-konecne nam dorazili kuponiky k 1 narod. neskoro ale predsa 😀 sviecku si uz mozem dat tak do vitríny 😀 😀 😀

zuzulik a su tam plienky na kupanie haggies,ale ja si myslim ze tie plienky su blbost. precika aj tieto a nalož ti zadrzia aj normal. plavecky s gum futrom tak neviem,ale my nemame dobru skusenost ☹

antea
14. júl 2008

Ahojte, my sme tiez papali tekvicu, a vcera take currywurst s hranolkami. To bol este recept co sme boli v Nemecku daaavno. Tak to odtial mame akoze 🙂) obcasny zvyk na nezdravu stravu. Ale malemu nie. Len velky dospelaci. Tak to je super ze ste taky zdravy, my musime nieco zistit ohladne toho problemu co som pisala. Skoda, som dufala ze mi ktosi bude vediet poradit. Ale neva. Je lepsie ked Vas take somariny obchadzaju.. Pekny zvysok vecera, ja musim ist vecer na jedno skolenie. papa

mounty
14. júl 2008

Ahojte, len vas chcem vsetky rychlo pozdravit, dovarila som ribezlovy lekvar a cakam navstevu co mi sem pride z Vlkaca na tyzden....tak tu asi moc nebudem 😉 majte sa krasne, papapa

melory
14. júl 2008

ahojte vratili sme sa z kremnice a vylet sa fantasticky vydaril. boli sme autobusom 😅. kupalisko katarinka odporucam vsetkym mamickam. je tam bazenik, kde sa stale doplna cez taky "hribik" cista voda a zaroven odchadza. ta je tak po clenky, pre drobcov. no moja stela bola v malom bazene, kde do pol bazena dociahla nozickami a bezkala a plavala si v kolese ako velkacka 😵 bolo to rozkosne. dalej je tam bazen rekreacny, kde sme sa valali na schodikoch....tak 99%casu. plavecky je tiez no ten som pri dvoch detoch nemala sancu stihnut. pocasie bolo super najsuper.

zuzkafuny
14. júl 2008

pekné... 🙂 🙂 🙂

ingrid78
14. júl 2008

Ahojte, Antea v Mama a ja je clanok s urologom, o fimoze, tak skus, mozno ti pomoze, ja toho vela neviem, kedze mam babu 🙂 Ale kamoska to napr. synovi nestahuje, nechava to na prirodu, dalsej kamoske synovi to zas urolog pretiahol, a maly mal 3 cňdni teploty. Asi kazdy lekar ma na to iny nazor 🙂

ingrid78
14. júl 2008

Inak co sa tyka tych plaviek do vody, nam boli na kurze doporucovane babylove, ze vraj maju s nimi najlepsie skusenosti, a aj ja som s nimi spokojna. Na to este davam plavky, keby nieco.
A krem mame Biodermu 50 s fyzikalnymi filtrami, Kajka ma hrozne bielu pokozku, tak som dala radsej az 50

ingrid78
14. júl 2008

Veronika Risko este hnackuje?

melory
15. júl 2008

ahojte, dobre ranko. je tu pusto. stelke sa tlaci ocni zub. serblikujeme ako sa len da. trosku viac kaka sa mi zda. tiez sa pusta rozpravat, mele mele, nieco jej rozumiem - nieco nie.
hugovi sa zle hoji ta rana po krabovi {nakoniec sa zistilo, ze ho doskriabal krab} tak repikujeme. a pipiku mal malilinkeho kliesta 😕
mne sa nic nechce v tomto case. mam tu roboty ako na kostole, no pri dvoch detoch dorobim a mozem nanovo.
stelka mi spinka este, prvy krat tak dlho, preto si tu pijem kavu a pismenkujem.

zuzkafuny
15. júl 2008

Zapojím sa do debaty 😀 😀 😀
vypijem kávu, a ešte pokecám kým malý vstane 😉 🙂
hallóóóó... 🙂

zuzkafuny
15. júl 2008

fúúú...
ženy... no nič... ja musím ísť. Som si pokecala 😀 😀 😀
papa

veronika13
15. júl 2008

Ahojte, my sa ešte mordujeme, hnačky už trochu ustúpili, včera len raz kakal a už trochu hustejším, dnes tiež zatiaľ raz, no včera sa aj povrackal, no pije čajik, lenže tie probiotiká a Kulišek majú hnusnú chuť, tak mi čaj začína odmietať. Teplotu našťastie nemá, no je strašne mrzutý, stále si pýta mliečko, lebo ho zbožňuje a už je 3 dni bez. Papá dietnu stravu, len suché zemiaky, suchý chlebík, zeleninkovu polievku včera. Dnes mu idem ryžu variť a tiež zemiaky... Je mi nanič. Doktorka má dovolenku, muž išiel do Martina robiť, som napálená, že ako naschvál teraz... Baby poradte, mám to vydržať, je to normálne, že to má takýto priebeh? Nikdy sme hnačku nemali, len tak dvakrát pri zuboch, ale takúto nie. Teraz zaspinkal.

lilu18
15. júl 2008

veronika,ja by som sla k dr.-aby sa neodvodnil a velmi nevyslabol.No ja idem k dr. so vsetkym,az si pripadam ako hypochonder,ale nech radsej nech povie ze zbytocne sme prisli ako naopak.Mam prve babo a nikto mudry z neba nespadol,ze? 🙂

mel. teda si potrpite,este aj kliesta? ked sa to zacne s...ť ,tak sa to riadne serie 😠

malej idu stolicky a tusim som viac unavena ako ona 😀 pospi si cez den a mamina o tom moze len snivat
ach jaj

antea
15. júl 2008

Veronika ahoj, ja by som odporucila ak ma hnacku viac ako 3 dni chod k doktorke, predpise Ti Hylac. Ten sa dava asi 3 krat denne tusim 20 kvapiek. Je ucinny dost. Ale podla dietatka a vahy tusim to je, neviem isto. Kukni letak. Ak volnopredajny je. No a skus odbublinkovat pepsikolu a mu davaj po lyzicocke asi 10 lyz do hodiny az 15 lyziek malickych. Proti vrackaniu to je. nie je normalne takyto priebeh Neboli ste na kupku alebo niekde kde sa nalogal dacoho spinkaveho? Alebo hmm na pieskovisku? divne zeby len tak. Ale su virozy takze mozno to je viroza. Neboj prejde bude lepsie.Neviem ci male deti smu endiaron, aj ten je na take ked nezabere Smecta ani zivocko

maaja
15. júl 2008

strasneeee!!!! uz sme az na druhej strane !!!!

melory
15. júl 2008

ako v zime na saniach 🙂

melory
15. júl 2008

veronika drzim palce, stela to mala zo zubov, ale oslabila sa jej imunita a do toho dostala aj virus...ides k doktorke?

maaja travicka sa vam ujala, ze?

maaja
15. júl 2008

cau melory, daaavno som tu nebola 😔 nejak neni cas ...
veru, trava sa chytila 😀 vyzera to fakt super ... hlavne ked porovnam susedov s nami 😀 😀 😀
kedy pridete ?

melory
15. júl 2008

maaja ked sa otepli prideme, no vies, musim pozriet autobusy 😀

maaja
15. júl 2008

ahaaaa, no tak nejak to vymyslime 😵

melory
15. júl 2008

ved autobusy idu 😨
vies co je sila, ze kvoli tomu, ze neboli policajti dopravny pri toma nemam od toho ziadny doklad.....tak nam mozu dat len polovicu skody...co to znamena! ta suma bol nas dlh k svokrovy. teraz ked nam daju polovicu, tak budeme splacat este tu druhu.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre