Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
15. júl 2008

hm, ja moc poistkam nerozumiem 😔

melory
15. júl 2008

ani ja, ale ma stve, ze nieje auto a budeme ho dalej splacat...no co uz, osud si s nami zahral. inak nechodim cvicit, dnes som si vyvetrala veci z cvicka...dala dokopy a snad sa donutim, este som po havarke nebola, stale by mi to pripomynalo...

maaja
15. júl 2008

aj moja sestra splacaju auto nasim rodicom a uz ho nemaju 😀 ale oni ho predali a kupili ine 😎
ja by som chcela zasa zacat cvicit od septembra ... nejaka sa citim strasne tlsta 😝 mam take nafucane brucho a vyzeram jak v piatom mesiaci 😝 😝 😝

melory
15. júl 2008

ja tiaz budem cvicit, este sice nevim co, ale v najhorsom pohoda to isti.
az v january sa ma prerabat ten priestor na cvicko. ja sa citim slabsia ako necvicim, proste mimo formy. o bruchu anio nehovorim...neverim, ze to bude lepsie, stale ho musim stahovat, tiez je nafuknute a to dost...ked mam este zenske no koniec sveta.

maaja
15. júl 2008

budu prerabat to fitko ??? 😒

melory
15. júl 2008

zvacsovat priestor...hihihi

maaja
15. júl 2008

no inak maju to dost male, nie ? 😕

melory
15. júl 2008

asi neratali s tytm kolko dobrovolnych samomuciteliek sa najde 😵

zuzpidka
16. júl 2008

ahojte. mne švagriná doniesla Pilates cvičenie na chrbticu, tak neviem kedy začnem. chrbát ma neskutočne bolí. 😒 ☹ Rastík ešte spinká a my s Dadkou kukáme telku. 😉 😀

mounty
16. júl 2008

Ahojte babeny, uz som vam spominala ze tu mam navstevu z Liptova na tyzden..............som v koncoch kam s nimi, lebo vlani sme uz vsetko v Ba aj v okoli videli a tento rok planovali kupat sa le dako je kosa na kupanie......keby vas osvietilo nieco , daky tip, dajte vediet...............len Rakusko zial nie, nemaju decka pasy ani mamina zapisanych ☹

Inak prajem pekny den vsetkym, majte sa, papapa

anielik
16. júl 2008

mounty skuste toto ? http://humanita.podlupou.sk/

andreafa
16. júl 2008

caute baby,

mne sa dnes brutalne nechce byt v robote 😖 pomoooooooooc 😝 🙄

mounty, ale do rakuska uz nepotrebujes pas. ja som bola minuly vikend na kupku v hainburgu a nikto po mne nechcel pas a ci tam mam malu zapisanu... a na "hraniciach" nebolo ani nohy 🙂 ozaj, congratulation k tehu 😵

mel, citala som diskusiu a menach, ktore sa nepacia... tak tebe sa nepaci karolinka 😠 😠 😠 😀 sa s tebou uz nebavim! 😀 😀

deticky posluchaju? moj kajusko je teraz u exsvokricky na "prazdninach" az v piatok ju uvidim 😢 dovtedy ma asi porazi 😝 😔

idem, musim akoze pracovat 😀
paaa

melory
16. júl 2008

melory • 14. júl 2008 o 12:03
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
telenovely nepozeram a vlastne nic, lebo nemam televiziu...
a preco sa mi nepaci tato tema? lebo z nej nic optimisticke nejde...nepaci, nedala,nehodi...vsetko take ne,ne,ne...a preto sa mi NEpaci
mne sa pacia optimisticke veci, a ako pise mracik, je tu kopa krasnych mien o ktorych som ani nevedela.
niektore mena aj mne udru do oci, ale ked meno par krat poviem, pozriem dieta v albume dako sa s tym stotoznim a nemozem povedat ze je skarede. tiez som sama prispela s nazorom, ze mne nesedia muzske mena pozenstele...dusana, vladimira a podobne...no casom zistujem ako som sa mylila.

andrejka mala si si precitat aj toto 😀 😀 ...ale ved tvoja je kajo! 😅

antea
16. júl 2008

Posledne dva dni nam ide net ako slimacik macik. Neviem co s nim. Ked sa prestahujeme budeme mat iny net. Vraj rychlejsi. Tak som zvedava. Zhaname auto co odvezie skrine a mozeme ist. Len nejako sa akoby prepadlo. Alebo starky nechcu nech ideme tak sa tvaria ze zhanaju. Neviem. Manzel musi cosi poriesit s privesom od niekoho zohnat a bude. Uz to natahujeme ako gumu v trencloch. Hmm. Optimisticky ze v aprili, a uau pomaly august bude. Ale stale lepsie nez dalsie vianoce byt tu. Pridam dake foto s bytika.

melory
16. júl 2008

antea myslela som, ze uz byvate v novom...tak prijemnu stahovku, nech ide vsetko ako po masle.

andreafa
16. júl 2008

na mna kukaju ako na vadnu, ked malu volam chlapcenskym menom. napr. karol, karci - lajci atd.

mel, kukla som vase fotky z chorvatska, ty si akaaa kocka! 🙂 kebyze som chlap, tak ta pozvem na rande, si moj typ 😀 😀

dnes som v praci nespravila absolutne, ale absolutne nic. a ani nemienim 😝 idem sa najest. tak papa zatial.

antea
16. júl 2008

Mel este niee, veru uz nech sme tam. Dakujeme!!! Ked budeme v novom dam vediet. Snad do augusta (hmm dufam ze skor ovela skor)... uz som cosi dala do albumika. Povodne a nase. Nove uplne zial este nemam, musim pofotit a dam na modru strechu

antea
16. júl 2008

teda mozno

veronikap
autor
16. júl 2008

ahojte babeny, aspoň vás pozdravím..dovolenka bola super! až na to, že som posledné tri dnimala teploty...a momentálne sa snažím zbaviť kašla...
a mám úplne kaput počítač, podarilo sa mi ho obliať... 🙄 teraz mám len taký provizóny (o polovicu menší ako klasický noebook), píše sa na ňom hrozne, ale aspoň vás môžem čítať 😉 dúfam, že deti robia len radosť a ocinovia poslúchajú 😀

melory
16. júl 2008

andrea, ze tvoj typ 😀 to bolo vtipne!!! 😉 som proste tvoja krvna skupina...mne sa tiez pacis.
ty volas aspon rovnakym meno...len v chlapcenskom, ale ja ked volam hugo??? nevedia, ci ma pes vybehnut ci dieta

antea, prezivam to s tebou, lebo ja som to pred rokom a pol absolvolala so stelkou v brusku.

veronikap....ja som si na dovcu brala aj antibiotika pre oboch, nastasie sme ich nepotrebolali. kde ste boli veronikap?

lilu18
16. júl 2008

ahojkyyyy 🙂
je tu este niekto? konecne som si sadla aj pokecala by som ,ale iste vsetci odpocivate-buvate s dietkami?! 🙂

mel. nemusia byt polisi,staci az mas vinnika

lilu18
16. júl 2008

hmmmm,takze buvate...no nic,pokec sa nekonal,tak nabuduce 🙂
aspon fotecky som si pozrela--naaadhernee,drobci,maminy,tatiny,narodky,dovolenky... 😀 nuz mame co dobiehat

melory
16. júl 2008

lilu18 vinnik som ja 😅

zuzpidka
16. júl 2008

veronikap , fakt škoda toho počítača , ale na budúce si požič od zinki podbradník ! určite ti ho rada požičia ! 😀 😀 😀 Š.

mounty
16. júl 2008

Ahojte, my sme nakoniec skoncili cely den na zlatych pieskoch, bolo super, Niki sa ucil topit 😉 a ja zachranovat, sa vrhol do vody a kracal kym mu nezaliala hlavu........uf, som rada ze som uz doma 😎

anielik dik za tip, urcite daco vysnorime, este mam v zalohe lanove centrum na Kolibe, ale to je len od piatka a len poobede, tak dumam dalej,..........co sa tyka tych pasov, ja by som sa na to vybodla, ale ak sa nieco stane, tak MUSIA mat decka doklad co su zac.........je protizakonne chodit bez dakeho dokumentu.......

melory
16. júl 2008

ahojte, dnes som bola po mesiaci a pol cvicit, konecne citim, ze zijem, ze som naplnena a spokojna sama so sebou.

inak nic moc, tiez vymyslame program, kde co a ako. hlavne AKO sa tam dostat v mojom pripade.

zuzpidka
16. júl 2008

idem ja hajať. dobrú noc. 😔

maaja
16. júl 2008

caute, my sme mali dneska taky fajn den - pospali sme si do deviatej, potom sme si umyli auto, urobili obed, potom si Marek pospinkal, ja som zatial co to poupratala a potom sme isli k Dr do Ba a ku mne do kancelarie a uz bol vecer 🙂 Marek pekne zaspinkal - uz zaspava uuuplne sam ... teda s macom ... musim mu povedat, ze maco ho uz vola "brum brum" a vtedy sa aj sam vypyta do postielky ... no ale este musi dat macovi cajik ... normalne chyti svoju cajikovu flasku, prilozi k macovi a hovori pri tom ze "mnam mnam" ... aj cez den takto krmi zvieratka ... strasne je pri tom zlaty ...

no a velemi rad cita knizky - kazdy den musime citat 😎 verili by ste ze pozna pismeno A ???? vsade kde to zbada napisane tak to hned krici 😀 ze by genius ??? 😀 😀 😀

a rozbehli sa mu zubky, ale to som uz pisala 😅

a v poslednej dobe stale za mnou place ...

a ked mu poviem ze mam niekde "bibi" akoze ma nieco boli .... tak pride, pofuka, da pusu a ide 😵

strasne je zlaty, ale to asi vsetky deticky 😵 😵 😵

maaja
16. júl 2008

a dneska som sa dozvedela ze ma tu na MK cita *Robov stryko !!!! kde na to ten chlap dosiel 😀
no asi si budem musiet davat pozor co pisem 😀

zuzkafuny
17. júl 2008

ja len narýchlo... ahojte 🙂 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre