Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
17. júl 2008

keď sa ja s ním takto vážim, tak mi to na ňom robí -1kg, keď ho potom váži doktorka, ale možno máte lepšiu váhu, naši majú len takú obyč.

melory
17. júl 2008

digitalne je dobra, ma ju mama...ja vahu nemam, ale vazim sa v posilovni.
takze vzdy viem po vylete u nasich kolko ma. nasa dr.ju nevazi uz, lebo ta klasicka pre babatka je do 10 a neviem vlastne preco...vazim si sama...ona je tak, ze povie, naco, ved vidim, ze prospieva. etse je rodiel ako ma kto tazke kosti. mozno vam to pride smiesne, ale ja napriklad mam lahke, vazim malo a je ma dost!

mirka4
17. júl 2008

ahojte, ked tak citam vasi drobci su teda riadny, my sme mali pred dvoma tyzdnami desat a pol kila iba. Ale zato brucho ma statocne 🙂
Inak mel som sa chcela spytat, ked si davala malej voskovky, nedavala ti to do ust? Lebo tiez by som chcela nieco take malej kupit na kreslenie aj kriedu, ale bojim sa ze by to davala do ust, aby sa jej nieco nestalo. Co myslite baby?

veronika13
17. júl 2008

nie je mi to smiešne, lebo je to tak, Riško má asi tiež ťažké kosti, lebo teraz je samá kosť a je ťažký 😀
naša Dr. má váhu do 15kg, ale to váženie je také orientačné aj meranie, žeby za 4 mesiace nenarástol? Musim si ho odmerať sama 🙂

veronika13
17. júl 2008

môj zatiaľ perom kreslil,ale dáko ho to nebavilo
asi som ho prechválila, teraz už druhýkrát mrnkal

melory
18. júl 2008

mirka4 stelka sa zoznamila s farbickami uz skor, kedze hugo s nimi kreslil. naucila sa uz ich nejest....

mounty
18. júl 2008

Ahojte, navsteva u dr neuspesna, ma crevnu chripku 😒 ale nastastie v noci mi krvacanie ustalo, tak dnes budem pekne lezat a keby daco pojdem radsej na pohotovost....dakujem vsetkym ze ste na nas mysleli, hned je mi lepsie ked viem ze mam psychicku oporu od vas 🙂

Navstevu som poslala do ZOO, tak mam volno, Niki spi a ja si idem asi tiez vylozit nohy.......majte sa pekne, prajem vam krasny slnecny den.......pa

mirka4
18. júl 2008

Ahojte, no ja sa len toho bojim, aby to nezjedla a nebolo jej z toho zle alebo co. Bohaca, nie su nejake neskodlive?
Mounty drzkaj sa a oddychuj

mounty
18. júl 2008

mirka dik, krieda je neskodna 😉 ja som jej ako dieta zjedla na kila 😀

zuzkafuny
18. júl 2008

ahojte... môj malý sa tak vie hodiť o zem 😀 😀 😀 pomaličky veeeľmi pomaličky sa poskladá na zem a potom začne ziapať... kuk foto 😀 😀 😀

zuzpidka
18. júl 2008

ahojte.
Zuzkafuny, tak to je zlé keď sa hádže o zem. 😒 Rastík zatiaľ nie, a ani Danielka nemala takéto maniere. 😒 ☹

zuzkafuny
18. júl 2008

Mne Zuzka tiež takéto nerobila 🙂
ale je to milé 😀 😀 😀

veronika13
18. júl 2008

aj môj sa začal hádzať o zem, snažim sa ho nevšímať, len keď so sebou metá, tak sa aj tresne, vtedy dávam na neho pozor, ale keď ho ignorujem, tak ho to prejde a príde potom za mnou ukludnený. No nie je to nič príjemné 😖 Zuzpidka, tak možno vás to ešte čaká 😉

luminkasp
18. júl 2008

ahojte,

tak mi mame len 8900g a 77,5cm

veronika13
18. júl 2008

ak nie je z dlhého rodu, tak nemá byť po kom veľká 😉

veronika13
18. júl 2008

môjho som dneska merala, tak má asi okolo 85cm, no my s mužom máme 187cm 😲 😀

luminkasp
18. júl 2008

He, tak nasa je z kratkeho rodu, ja mam 172 a moj muzik menej, nebudem pisat, nech nema komplex 😎 😀

melory
18. júl 2008

z kriedy byvaju horucky...tak by som ju radsej nejedla 😉 viem to zo studentskych cias simulacie
mirka ked budes sediet pri nej a kreslit, tak das pozor....potom su farby prstove, tie su neskodne...huga velmi v tomto veku bavili.

juuuj, ja som malicka, muz je malicky...deti tiez 😀

lilu18
18. júl 2008

😀 😀 😀 ja som tiez krpec muz nie je o vela vyssi a mala je velka ako 2 rocna 😀

veronika13
18. júl 2008

lilu18, to nehovor pred mužom ani zo srandy, aby nezačal pochybovať 😉 😀
mel a nenarobil ti v byte s tými prstovými farbičkami pamiatky?

zuzpidka
18. júl 2008

Tak Rastík by tie farbičky všetky zjedol. Dadke vždy berie a šup do pusinky. 😉 😀

melory
18. júl 2008

veronika kreslila som len s hugom, ked mal rok....pamiatku sice mam, ale v krajsej podobe. na oooooobrovsky vykres {rolka z ikea} nafarbila som mu slapaje a chodila s nim po papiery....doplnili sme to rukami....bola to fuska, ale pri jednom dietati sa to da zvladnut.

stelku to uz preslo, jest farbicky, skor ju bavi menit farbicku kazdu sekundu 😅
skuste dat detom k farbickam nieco na zobkanie....snad im to "zapcha" usta

veronika13
18. júl 2008

dobrý nápads tými nožičkami a ručičkami, možno zrealizujem, ale asi radšej niekde vonku 😀

melory
19. júl 2008

dnes sme vsadili na opekacku, velmi sa tesim, klobasy, slaninka, parky na grilovanie zabalene./vyrazeme.

zuzpidka
19. júl 2008

ahojte. tak ja som dnes doma sama s Rastíkom, zvyšok rodiny sa šiel kúpať do Debrecenu. zatiaľ si to užívame. Rastík spinká a ja idem žehliť. zatiaľ nemám veľkú kopu. 😉 v utorok ideme na to očkovanie na 15.mesiacov. tak uvidíme ako to Rastík zvládne. 😒

veronika13
19. júl 2008

my sa ešte zviechame z virozy, večer chceme ísť na bylinky 😉

zuzpidka
19. júl 2008

Veronika13, tak sa rýchlo pozviechajte. Držíme vám palce. 😉 😀

veronika13
19. júl 2008

baby, poznáte probiotika Bio Gaia? Vraj sú najlepšie na trhu, stoja okolo 300,- Ja malému teraz dávam Nutrolin B, ale to je vraj slabí odvar...

zuzpidka
19. júl 2008

Bio Gaia mi nič nehovorí. Ja zvyknem dávať deťom ten Nutrolin B. V tom ti neviem poradiť, Veronika. 😒 ☹

veronika13
19. júl 2008

ja som len chcela vedieť, či s ním nemáš skúsenosť, vraj je veľmi účinný, tak ho nabudúce kúpim, teraz doberieme ten Nutrolin B, veď aj ten mu pomohol 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre