Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
1. máj 2008

Ahojte...
Tu kde tu slnko vykukne 🙂 ale je dosť chladno...
Veronika... aj môj je taký. Nechce sa obliecť do pyžamky ani bohovi. ALe dám ho do postielky, stíchne a je pokoj 🙂
Pekný dníček všetkým 😉

veronika13
1. máj 2008

anielik vďaka 😉 uvidím koľko bude stáť v tom Hainburgu

melory
1. máj 2008

ahojte, nutrilon je inak dobre drahy ☹ stelka ho stale pije... 🙂

dnes sme boli zas na viletiku pri vahu, baby nadhera. pre mna je to uplny relax 😵

veronika13
1. máj 2008

mel, tak ste si užívali voľný deň, čo? ja som tiež chcela ísť niekde mimo, ale nevydalo, muž opravoval traktor a večer ma už prešla chuť 😝

melory
1. máj 2008

to ti verim po celom dni s malym

nasi sa vyjasili vonku dosyta

melory
1. máj 2008

nooo ale malemu sa na traktore paCILO, NIE? 😀

veronika13
1. máj 2008

presne si to vystihla, bola som unavená po celom dni s ním, nie ako príťaž, ale proste chcelo to zmenu, boli sme síce dvakrát vonku na dvore pozrieť zvieratká, ale za brány dvora sa mi žiadalo a samej s malým sa mi nechcelo. Škoda, že tu nablízku nie je žiadne také aspoň 5-ročné dieťa čo by sa spolu hrali

veronika13
1. máj 2008

jasné na traktore sa mu páčilo, aj na krave dneska sedel, minule sme išli spolu na koni, ale to som sa trochu bála. Pre vás je taký zverinec vzácny, čo?

melory
1. máj 2008

veronika to je velka skoda, mne sa hugo so stelkou vies jak super zahraju? ona za nim chodi ako za svatym a on sa uz zahra sam.

veronika13
1. máj 2008

no veď to, keď sme u našich, tak Riško až tak žiari, keď zbadá moju sestru alebo brata, no oni sú už väčší, ale aj tak, má strašne rád deti, no ako rovesníci sa ešte hrať nevedia, ale keď sa mu staršie dieťa venuje, tak je celý happy, už sa teším na jeho súrodenca 🙂

veronika13
1. máj 2008

a tiež som zvedavá ako budu drobci na seba reagovať na stretku

veronika13
1. máj 2008

a tú knihu "malý tyran" by som potrebovala čím prv prečítať, lebo Riško fakt začína zlobiť 😀

melory
1. máj 2008

veronika lasku a lasku a trpezlivost a trpezlivost

mounty
1. máj 2008

Ahojte, my sme dnes boli na pozemku pri Pezinku, smrdim ako z udiarne......Niki mi zaspal v aute, tak spi smradlavy 😝 a ja sa musim ist poludstit........muzika som tam nechala nocovat, sa tesim lebo sa konecne vyspim 😎 sa prehadzuje na posteli ako veleryba a ja sa budim na to 😖 Inak boli sme tam desat rodin s detmi, uzasne. Nikinko nevedel koho ma prv sledovat a nahanat 😉 alebo vlaky pozerat, sme hned pri trati...

Vysledky krvi este nie su a vraj to trva aj mesiac tak som riadne nervozna......ale snazim sa nemysliet na to.....

No, idem, som rada ked citam ze vsetky behame po vonku s detmi, to je pre ne to najlepsie.....my sme kazdy den 4hodiny na trave a este dalsie styri hodky spi vonku, takze furt na vzduchu.......... 🙂

mounty
1. máj 2008

veronika13 ja Ti tu knizku asi poslem postou ked tak suris.......napis adresu do IP 😉

melory
1. máj 2008

ahoj mounty tiez smrdime od dymu 😀 mounty ved stretko je za tri tyzdne.

mounty
1. máj 2008

hm, ale mne do stretka daco prichadza............budem sice vo Vlkaci lebo natierame strechu ale budem musiet na jeden vikend odbehnut, budeme nahravat asi jedno CD s byvalym zborom...........kedy mate stretko presne?

melory
1. máj 2008

16.17.18

mounty
1. máj 2008

dik, tak my mame stretko zo zboru 19., tak potom to stiham, uz sa velmi tesim na vas a veronika13, ine ako slnecne pocasie neobjednavaj 😉

veronika13
1. máj 2008

neboj, počko je už objednané, len aby dodržali termín 😀

melory
1. máj 2008

mounty ty spievas? mne sa veeeeelmi paci "gospel".

veronika13
1. máj 2008

tiež som kedysi spievala, no už nie

mounty
1. máj 2008

nie je to nic moc ale mame dake tri styri kazety este z cias davnych minulych.......spiritualy, klasiky, kadeco.....

melory
1. máj 2008

cernosky su suprove. ked do toho este luskaju som v oblakoch

veronika13
1. máj 2008

na SK asi taký zbor nie je, či?

melory
1. máj 2008

urcite nie - si myslim.

veronika13
1. máj 2008

originál isto nie, ale mne sa páčia aj mládežnicke omše, kde mladý hrajú na gitarách a ide z nich radosť 🙂

melory
1. máj 2008

mne sa paci gitara pri ohni tych mladeznikovsom este nepocula

veronika13
1. máj 2008

nie? tiež to je super, aj na sobášoch je to krásne, my sme síce nemali, ale som si aj od dojatia poplakala na kamoškiných svadbách

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre