Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
22. nov 2008

hehe, ale sak on ich ma fakt az v marci, ale ja som dnes neodolala, a tak som to uz kupila 😎 , ale dakujeme

no, nasa bude isto s nami, ked to budeme kupovat, teda asi bude v aute sediet, kym kupime 😀, kym som ja dnes obkukla, boli pozriet topanky 🙂

ale idete jej toho odskusaneho kupit?

lilu18
22. nov 2008

noo,este neviem,zajtra nechame malu u babky a ideme pobehat ,pozeram prave alltoys novy katalog,ale dako pomaly nacitava,mozno maju a este zhanam ruksacik,mala je zblaznena do tej rozpravky o krtkovi takze ruksak krtka dostane 🙂

babenky,niekto pisal ze ide kupit pekarnicku ,tiez po nej pokukavam tak az kupite dajte vediet aka znacka 🙂

lilu18
22. nov 2008
luminkasp
22. nov 2008

baby a davaju v tv krtka, ci mate dvd?

nasa ma rada kravicka conie

docistila som zaluzie, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii a este musim dokoncit kupelnu.

My pojdeme pozriet toys r us (dobre som to napisala?), juguetilandia a este jedno, co si ani nepamatam ako sa vola😀 a snad nejaku vyberieme, nie? 😀

lilu18
22. nov 2008

tak,..krtka my mame na dvd a videla som ruksak v draciku,ale len na letaku
kravicku conie mame tiez,ale ta akosi nezaujala,mozno neskor

lumi-jugueletilanda--boze ani napisat ani vyslovit-to je co? daka postavicka z rozpravky? a teda ideees,pracujes,ja len kura peciem a tata si stavia bunker s malou

😀

luminkasp
22. nov 2008

nasa mala spala v obyvacke spolu s papim na gauci, normalne ze zaspala bez prsa, wow 😎

lilu, znamena to svet hraciek, strasne velke to je, rada tam chodim, lebo fakt clovek ma pocit, ze tam maju vsetko a kym to prejdes je pol dna za tebou 😀 , ja si chodim obmrknut male hracky v guadixe a potom vzdy vyrazime do tych velkych, vacsi vyber, vacsinou lacnejsie,ale mam vzdy uz aspon predstavu co chcem 😉

pocuvajte, baby, teraz su nejake modne tie pekarnicky, lilu, ty tu tiez o tom pises, co to prosim vas je? chcete ma niekto uviest na spravnu mieru, alebo aspon trosicku do obrazu?

nasa mala uz vie dialogy z kravicky, pozerame po slovensky, tak niekedy si aj do predu zacne 🙂

lilu18
22. nov 2008

ta pekarnicka upecie vonavy cerstvy chlebik aj kolaciky atd. ale radsej nech povie ten kto ju ma my len planujeme 🙂

lilu18
22. nov 2008

idem okupat malu, vecernicek, papat a hajaaaaat 😀

luminkasp
22. nov 2008

dobru noc lilu,

mam pochopit, ze rura v malom? taka ako byva pod sporakom?

anad
22. nov 2008

lilu, my mame, nejaku z metra, taka najlacnejsia co bola 🙂 staci. je to super. ale teraz uz ju tak nepouzivame ako na zaciatku. vrchol lenivosti ked kupime hotovu muku na chlebik, pridas uz len vodu a zapnes pecenie 😵 a je to vyborne. tu sme kupovali muky: http://www.peciemedoma.eu/ samozrejme da sa aj bez pekarnicky v obyc rure 😉

lilu18
22. nov 2008

http://www.obchodny-dom.sk/eta-0149-90000-siest...

nasla som len tak nahodne tuto
aj my sme pozerali v metre,ale sa mi zdala akasi neznama znacka tak som nekupila

dobru noc uz ozaj idem 😵

mounty
22. nov 2008

ahojte, ja som kupila drahemu k narodkam kedze ma tesne pred vianocami, pekaren, samozrejme ze uz uz skusame ale tvarime sa ze to je darcek zabaleny este..........moj muzik je do nej zblazneny, uz ani nekupujem chleba, iba pecie a pecie.......mame z Lidla, Bifinett, teflon ma kvalitny sa zda, tak za tu cenu 1500 sa podla mna oplati, zajtra v nej ideme vymiesat cesto na pizzu 😉

mounty
22. nov 2008

a ozaj, ked sa povie ze sa niekto tesi ako dieta a neviete si to predstavit, staci vidiet dieta ako prvy krat vidi sneh, nas Niki dnes bol prikladom. Dupkal po nom, skakal, robil gulky, hadzal ich o zem a opat dupkal po nich a stale sa smial.........krasa byt malym a tak uprimne sa tesit 🙂

luminkasp
23. nov 2008

ludia, ja teda fakt nechapem aky je medzitym a rurou rozdiel, ale...

mne dnes rano mamina pisala, ako na orave nasnezilo, verca, aj vy tak mate? 😀

U nas je slnecno a 15 stupnov, takze sanky, gulovacka, atd sa u nas nechysta, ani nehrozi 😢 , by som chcela, aby aj tere zazila, ale ta vie, co je sneh, len ked ho vidi v tv 😒

mounty
23. nov 2008

lumi, v zime sup hore na sierru!! nech je to oravacka ako sa patri!!

ingrid78
23. nov 2008

Ahojte,
ja uz rok tuzim po pekarni, ale nikdy nam na nu nevysli prachy, tak snad teraz na Vianoce si urobim radost, chceme si konecne kupit pressovar ako spolocny darcek. Pekaren na chlieb ma kamoska a strasne si ju chvali, kupuje hotove bio zmesi a chlebik je vynikajuci, vecer naprogramuje a rano je cerstvy

luminkasp
23. nov 2008

mounty, ked to je take o nicom, ked pojdeme jeden den na sierru, isto pojdeme, ale ... kopa deti, co nevedia co je to snezit a 5 krat sa smyknu z kopca a sup opat domov😀

ingrid, nasa mala vcera nemala prso za cely den ani raz 😲 , az vecer pri spani, akosi na mna pri papim zabudla, dokonca aj naobed zaspala s nim...

hm, tak ta pekaren je asi dobra vec, my mame svagrinu pekarku, tak... a normalne v tom peciete aj kolace, ci?

lilu18
23. nov 2008

ahojte

dnes sme obehli asi 5 dracikov a ruksak krtka nikde az sme vosli do tesca a bol tam 🙂 takze malu mam uplne vybavenu ..este som jej dokupila daky riadik do kuchynky,konika zajednala a muz ho len vyplati a vezme 🙂

este nam ostanu rodicia a nas papousek a vianoce moze prist

tu pekarnicku si kupime ako spolocny dar,kazdy chvali tak uvidim aj malej mozno zachuti teply chlebik 🙂

lilu18
23. nov 2008

zenicky ale je riadna zima a ten vietor by nemusel byt az za nechty zachadza..presne na obed svietili len 2 stupne-brrr a Vivi nechce rukavice 😠 iba ak jej ich prilepim

luminkasp
23. nov 2008

tak ja som dnes inak sikovna, som vobec necakala, ze sa az takto pretrhnem 😎 Babulky, musim dokoncit kupelnu a mam vianocne upratovanie za sebou, budeme mat pekny cistucky advent 😎 Ja som dnes este aj zavesy stihla poprat, proste uz mam vsetku uf robotu za sebou, uz len to udrzat 😀

lilu18
23. nov 2008

😀 mozes ku nam prist popratat 😀

luminkasp
23. nov 2008

hehehe, lilu, hehehhe

este musim prezliect periny a som dnes skoncila.

teda, musim ist este uvarit veceru, lilu, nemas tip?

lilu18
23. nov 2008

veru nie,mame este to pecene kura a zajtra vyprazam karfiol

luminkasp
23. nov 2008

hm, nemam karfiol, inak ja robievam vareny😀

lilu18
23. nov 2008

vareny?a dalej co...ved ked ho vyprazam tiez je najprv uvareny 😀 a este robim z vareneho aj nakyp

luminkasp
23. nov 2008

potom pridam k nemu majonezu do ktorej pretlacim cesnak, citronovu stavu a nameliem cierne korenie, mnam

ja tiez obas vyprazam karfiol

lilu18
23. nov 2008

zdrava vyziva,ze? tato ti to zbasti,u nas nehrozi 😵 i ked keby bolo podla mna ,urcite vyprazane nic 😀

tak urob omeletu,ked mas vajcia

lilu18
23. nov 2008

prave som kupila rukavicky malej,kozusinkove,lebo vonku sa riadne ochladilo.Vyzera,ze toho roku aj sneh bude-tuk tuk 🙂

lilu18
23. nov 2008

ideem,off
precitam zajtra co si vecerala papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre