Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

mounty
23. nov 2008

ahojte, co sa tyka rukavic, tak Niki si ich sam pyta, aj ciapku a satku.........a ked prideme spat domov sa skoro cely sam povyzlieka, v poslednej dobe je az super poriadkumilovny, hracky si spratava ked sa dohra, zameta, vysava, je fakt podareny na chlapca 😀

luminkasp
24. nov 2008

lilu vecerali sme celozrne cestoviny s tuniakom a paradajkou 😉

lilu18
24. nov 2008

mnam 🙂

inak ahojte som zabudla pozdravit

mounty,teda ozaj je sikulka,ked johanka pride na svet este ti bude aj s nou pomahat,chlapina je to.Nasa mala tiez zameta aj hracky sprace a vysava s detskym vysavacom,kt.vobec nevysava 😀 vyzliekat sa dokaze super aj vyzuvat,len obliekat nie.To je utrpenie,najradsej by behala naha 😀 aj v noci sa odkopava a ked ju zakryjem krici zo sna ze DOLUUU. tak neviem

luminkasp
24. nov 2008

nasa tiez nema rada periny, lilu

a keby ste ju videli ako si oblieka gate (nohavice), fakt si ich sama natahuje, taka je pri tom podarena

Tu nenormalne fuka, vyvesila som veci von, no snad ich tam aj najdem ked sa vratim, idem do lekarne

papa

zuzpidka
24. nov 2008

ahojte. tak my sme mali, teda Rastík mal laringitídu, tak sme sa liečili doma. Už je to lepšie, ale ešte kašleme. teraz spinká a vonku pod oknom hučia s bagrom, pretože susedom robia kanalizačnú prípojku. tak som zvedavá dokedy bude spinkať. 😒 Rastík za sebou niekedy hračky uprace, ale najradšej mi podáva mokré veci keď vešiam prádlo. to ho baví. vyzliekať sa nevyzlieka. u nás až dnes začalo snežiť. som zvedavá čo na to povie Rastík, ako zareaguje. 😉 prajem vám pekný zvyšok dňa. 😉 😀

luminkasp
24. nov 2008

zuzupidka, laringitidu, vazne? Ja som ako decko mala viackrat, som skoncila v nemocke, ma viezli napojenu na kyslik, dokonca som raz lezala intubovana ☹ , hrozna choroba, zelam vam skore uzdravenie, daj mu k posteli mokry uterak a snaz sa vyhnut suchemu vzduchu

lilu18
24. nov 2008

ja tiez prajem skore uzdravenie,susedov chlapcek to mal tento tyzden ,dnes bol po chorobe prvy krat vonku

lilu18
24. nov 2008

kde steeee?
prsi ☹ to zase budeme ako cunici 😀 dnes sme uspinili 2 oteplovaky a 1 overal-hroza,to je len okamih a mala sa smikne na tych zladovatelych barinach a je to,.....ako to riesite,ja som na nervy kym vyschne aj fuzy mi narastu
😒 rozmyslam ze kupim pracku so susickou,mate niekto skusenost?

zuzpidka
25. nov 2008

ahojte.
Všetkým našim Katkám želáme všetko najlepšie. Hlavne veľmi veľa zdravíčka, šťastíčka, pohody, lásky a veeeeeeeeeeeeeľmi veľa trpezlivosti. To želajú Zuzpidkovci. Detičky všetkým posielajú pusinky. 😉 😀
Dadka už išla do školy, Rastík spinká, telka nám dnes nejako nefunguje tak idem upratať kým som sama hore. 😉 U nás dnes kráááááááááááááásne nasnežilo, tak zababuším malého a hor sa do obchodu a na poštu. Prídeme ako dvaja snehuliaci. 😀 😀 😀

zuzpidka
25. nov 2008

Lilu, my máme vlhký dom, tak nám známi odporučili odsávač vlhkosti. Je to teraz v zime super vec. Stojí síce 7000 Sk, ale je to dobrá investícia. Aspoň nám sa to oplatilo. Kúpili sme to v Nay elektrodome, lebo inde to nemali. Dám prádlo na sušiak do chodby, zapnem hučadlo-odsávač a prádlo neschne tak dlho. Žerie to menej elektriny ako sušička. 😒

veronikap
autor
25. nov 2008

dobré ránko, aj my želáme katkám všetko len to naj naj naj.. 😵 u nás je Katarína na blate, včera večer riadne pršalo, tak dúfam, že tie Vianoce budú naozaj na ľade 😉 😀

lilu, ja čo mám kamarátky a majú aj sušičku, tak si ju strašne chvália .. teta ju má dokonca už 8 rokov.. keď to vyberieš hneď a pekne uložíš, tak máš vraj aj menej žehlenia 😉 a dokonca aj také detské pančušky sú oveľa mäkkšie, keď ich vyberieš zo sušičky... ja som sa už tiež rozhodla (a drahý schválil), že keď sa nám táto práčka pokazí, tak ďalšia bude určite so sušičkou 😎

zuzpidka
25. nov 2008

Veronikap, u nás je koooooooooooooooooooooooooopa snehu. Sused tu už odhŕňa zo svojej cesty. 😉

veronikap
autor
25. nov 2008

ale našťastie nemusíme zatiaľ toľko prezliekať.. keď sme vonku a Zina zbadá mláku, tak si ešte aj sama povie "okolo vody" a obide ju 😀 som zvedavá do kedy jej to vydrží 😀

zuzpidka
25. nov 2008

Veronikap, tak potom je Zinka veľká šikovnica. Rastík je v najväčšom snehu, v najväčšej mláke stále. Takže u nás sa stále perie. 😀

luminkasp
25. nov 2008

lilu, my mame susicku a skvela vec to je, niektore veci fakt ani zehlit netreba 😎

ingrid78
25. nov 2008

Ahojte, Katarinkam aj my blahozelame.
Dnes sme sa rano zobudili o 6.00 ☹ Ale asi to bolo koli kaku, ma hnacku a uz 4krat kakala.
Tu je tooolko snehu, v overale vyzerala Kajka ako maly kozmonaut, moc si ho ale neuzila, lebo bola mrzuta a ospala, tak zalomila o 11. Skusim jej uvarit ryzu s mrkvou, snad to nebude nic vazne.

luminkasp
25. nov 2008

ingrid a nejdu jej ocne? nasa presne tak pri druhom ocnom zube...

tak tu je opat slnecno a vcera neprsalo.

zuzulik22
25. nov 2008

ahojte,
vsetkym katkam vsetko naj naj naj 🙂

anad
25. nov 2008

Ingrid, my teraz tiez kakame odusu, ale tak ze ma uplne zapalenu ritku z toho, aj ked mu to okamzite prebalim, a vcera mi lekarka na to povedala ze to zo zubou... tak som zvedava. uz to ma treti den a dnes je to najhorsie. uz kakal 8x ☹

lilu18
25. nov 2008

ahojte,prave som dovyprazala karfiol tak si pochutnavam 🙂

katkam,vsetko naj a baby hodte kusok toho snehu aj sem 😀

ste ma vcelku prehovorili,ked budem kupovat novu pracku tak aj so susickou,ale to az v novom roku,teraz mame vydavkov az az

lilu18
25. nov 2008

ingrid-vy mate sneh??? 😕 to ako? ideme ku vam 😀

na tu hnacku skuste ryzovy odvar,zevraj pomaha

lilu18
25. nov 2008

asi tu zase nikto,tak sa vyrozpravam a idem off

este som chcela,az chodite do DM do konca nov.davaju adventnu knizku po predlozeni nazbieranych bodikov,je celkom fajn,su tam zlavy j50%

maaja
25. nov 2008

ingrid, aj my sa trapime s kakackami ☹
Marek od soboty hnackuje, tiez myslim ze zo zubov, teda z tych ocnych ... sa mi zda jak keby mali ist von, ale neviem ci sa mi to len nezda ... a tiez musim sikovno prebalovat aby sa mu ritula nezapalila 😔 dufam ze aj v jaslickach sa onho postaraju ... dneska bol jak máčalka ráno ... aj revat zabudol ked som ho nechavala v jasliach

maaja
25. nov 2008

nam vcera v noci teda este vecer, tak krasne snezilo, ze s muzom sme o desiatej isli snehuliaka stavat - nech sa Marek rano tesi ... dorana snehuliak spadol - taky odmek bol 😝 alebo ze by mu bolo tak teplo z toho salu co som mu dala ???? 😀

maaja
25. nov 2008

lilu, ja zbehnem dneska do DMky - mam uz vyplneny kupon, tak som zvedava co dostanem

maaja
25. nov 2008

Katarinky - vsetko naj !!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzpidka
25. nov 2008

tak u nás sa sneh už topí. možno že ešte si ho poobede užijeme. uvidím. keď bude veľká čľapkanica, tak budeme sedieť doma. 😒 ináč sneh sa Rastíkovi veľmi páčil, ale rukavice na rúčky vôbec nechcel. chytal sneh do holých rúk. nevadilo mu, že je to studené. 😒

luminkasp
25. nov 2008

Ja som si az teraz uvedomila, ze dnes je katariny, tak vsetkym katkam len to naj naj naj

veronikap
autor
25. nov 2008

my sme tiež dostali tú knižku v DM.. oplatí sa, hlavne ak chce Ježisko doniesť aj nejaké šampóny a pod. 😉

anielik
25. nov 2008

Ahojte,

dakujem velmi pekne, tooooooooooloko gratulacii 🙂))

Anad...aj my sme mali bolavu prdel, najlepsie nam zabral NIVea SOS, co je v takej bulatej krabicke a po kazdom kadose som umyvala a prestala som pouzivat na ten cas utierky. Umyvala som len vodou alebo plienku namocenu v repiku(ale to pozor zevraj niektore deti su na to velmi alergicke...my eee) No utekam ideme oslavovat

zatial paaaaaaaaaaaaa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre