Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

kat22
5. mar 2009

pekny vecer

monuty,mas nadhernu dcerku srdecne blahozelam , teda krasnu mas celu rodinu, johanka ma bonus v tom, ze je cerstve vonavucke babetko 🙂

skolka u nas asi tiez nehrozi, je strasne vela deti, mesto porusilo pred par rokmi skolky a teraz ich niet kam dat ☹ u nas zacal zapis 15.2. ale kedze sme boli chori, tak som prhlasku niesla minuly tyzden v piatok, dostali sme cislo 341, takze si domyslite, ci nas zoberu 😀 jasne , ze nie. tym padom je jasne, ze ani nema zmysel hladat robotu ☹ to je blbe,lebo ojraciky by potesili...

lumi..blahozelamk odstavovaniu, ja sa tiez chystam ked pominu chripky. sice sa kojime len v noci a ced den si len sem tam potiahne, ale je to skor take maznanie sa 🙂

tiez sme chori, ja druhy raz za 3 tyzdne. vsetky deti sa prestriedali, dnes som dostala aj ja antibiotika ☹ ale hadam je to uz na dobrej ceste.

kat22
5. mar 2009

mounty...som sa pobavila, lebo presne takto vyzera aj nasa natalka https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

s tym nebezpecnym jasom v ockach 😀

idem vam pridat nejake fotky do albumu

kat22
5. mar 2009

tak som dal apar fotiek do albumu, aby ste si nemysleli, ze sa schovavame...len nestiham 😎

veronika13
5. mar 2009

kat zlaté deťušky máš, a tie zalepené pusiny nemájú chybu 😀
a to už aj najmladšia lyžuje?

veronikap
autor
6. mar 2009

dobré ránko 🙂 ja dnes po dlllllhej dobe raňajkujem za počítačom... ostatní ešte vyspávajú, mňa zobudil ten dážď .. to dnes bude krásny deň 😖 ešte že príde na víkend segra s malou, tak bude doma veselo 😵
kat, krásne fotky a ešte krajšie deti na nich 😵 som ani nevedela, že existuje taká mini veľkosť lyžiarok.. my sa chystáme vyskúšať lyže budúcu zimu, nech nie je Zina také poleno ako mamina 😀 😎

veronikap
autor
6. mar 2009

čo nevidieť nám začne "sezóna" osláv 😵 už máte niečo naplánované.. ? dávate aj robiť nejakú tortu? ja sa neviem rozhodnúť akú... 😝 a aj s pozvánkami by som už mohla asi začať..
my sme si povedali, že narodeninové oslavy budeme robiť poctivo každý rok.. ono by to asi ani nebolo ono nemať fotku s tortou a sviečkami 😵

melory
6. mar 2009

veronika torta bude urcite, vcera sme o tom z muzom hovorili. neviem este motiv, ale to pride samo.
pozvanie prevadzkujem cez sms. mna vycerpava oslava, pretoze od rana varim pre 12 ludi, peciem, robim chutovky a obskakujem ako casnicka na placi....ale co neurobis pre svoje dieta. mne by sa pacil iny styl oslavy. zobrat dieta do hrackarne, nech si vyberie co chce, ist do cukrarne, na kolotoce...proste salenica. ale oni sa taaaak moc tesia z tych darcekov a to, ze sfukuju sviecky, ze prichadza navsteva.... 🙂 u nas byva dokopy 6deti a siedme je na ceste.
tento rok chcu zas nasi, aby sme k nim prisli, ze oslava bude u nich, ale neviem ako to zoberie zas rodinu tu. mam pocit, ze nik si ich poriadne nevsimne, ale na narodky su na roztrhanie.

anielik
6. mar 2009

Ahojte,

my uz tortu mame vymyslenu, horsie je to z darcekom, ale snav v Nitre kupime tu policu a bude to vybavene 🙂 samoska ze nieco k tomu 🙂)
Ja pozvanky nerobim, s babkami sme dohodnuti od vianoc...jedna babka robi na smeny tak podla nej a druha je na dochodku a svagrina a svagor uz tiez vedia kedy, aby si nenaplanovali nieco tam...
Veronikap nejdes dnes do Incheby? ked je tak "pekne " ☹

veronika13
6. mar 2009

ahojte, my budeme oslavovať až keď mužík príde zo zahraničia, nič extra, urobím tortu, nachystám nejaké studené misy, chlebíčky, upečiem nejaké koláčiky, posedíme... a pekný deň za nami 😀 darček ešte nemám vymyslený, ale najskôr ten stolík a nejakú hračku k tomu

luminkasp
6. mar 2009

ahojte, no u nas neni zvyk moc oslavovat, tak zas budem nepochopena zo strany mojej rodiny ☹ , este ze moj muz ma chape 😎

tortu spravim malej ja, no a chcem kupit smykacku a este k tomu nieco vymyslim 😉 od mojej maminy s tatinom darcek dostala, segry mi poslali eura, nech nieco vyberiem a spanielska rodina neviem, ci si spomenie...

luminkasp
6. mar 2009

este sa ma veronika pytala na modriny, testy mi dopadli dobre, dokonca trigliceridy som pod normou, tak infarkt mi nehrozi, ani keby som poriadne nas.... 😎

zrejme to vyvoli lieky, co som brala, ako som ich vysadila, modriny uz takmer nie su

luminkasp
6. mar 2009

zienky, co mate male zienky😀, maju vase male kociky pre babiky?

melory
6. mar 2009

stelka kocik ma uz rok, aj drevenu kolisku ci postielku, vak na babu, a aj babiky, zatial jedna bednicka plna.
bicykel bude po hugovi, je taky neutralny, odrazatko tiez po hugovi.....ja som stale za ten magnetofon s mikrofonom. ale co bude od babky a starkej....to neviem.

mounty
6. mar 2009

ahojte, dakujeme vsetkym za pochvaly Johanky, ja myslim ze fakt je kazde babo nadherne, take bezbranne a ako kat pisala vonavucke.........kym sa nepokadi 😀

My sme dnes behali uz od rana po doktoroch, mne sa roztrhlo sitie, tak ku gyndosovi a Johanka ma hnisave ocko asi z toho streptokoka co som mala a chytila to pocas rodenia, dostala ATB, chuda, a ma nepriechodny kanalik, tak jej to musim masirovat.......... ☹

veronika13, podla mna ma Risko daku alergiu ked tolko hnackuje, a nemyslim iba tu na mlieko....prajem vam nech ste uz z toho von a mozte byt vonku, my uz mame plnu zahradu snezienok a pritom pod jednym stromom este hrrrrrrrrrba snehu co sme tam odkladali..........

no, idem, dieta sa hlasi,papa

veronikap
autor
6. mar 2009

katka, tak tomu sa hovorí smola ☹ rýchlo sa dajte dokopy, nech ste obidve zdravé!

kati (anielik), do incheby sa nechystám, doobeda sme upratovali a boli na nákup, poobede príde sestra s malou, tak teraz ešte varím, nech nemusím zajtra.. babám som urobila slepačiu polievočku a pre nás hovädzí guláš, už sme dlho nemali.. ale robím ho len taký "decentný", lebo už to vidím ako sa obidve deti naň vrhnú... 😝 😀

večer idem pozrieť na jedno cvičenie pre tehotné, tak som zvedavá, aj keď som strašne unavená ... ale vydržím 😎

čo sa tej oslavy týka, tak my kupujeme Zine prilbu na bicykel a ako darček bude mať aj oslavu... len som ešte nenašla žiadnu reštiku.. 😒 teraz nemám nejako energiu na varenie a všetko okolo toho, ako píše mel, naviac to vždy musím robiť 2x, pre každú časť rodiny, tak sme sa rozhodli, že dáme obed niekde vonku, tortičku, kávičku a ja nebudem uštvaná.. ono totiž keď zrátam len súrodencov (jasné, že s partnermi) a rodičov, tak nás je spolu 16 a to ešte obidve švagriné nemajú frajerov 😀

idem si na chvíľu ľahnúť

ingrid78
6. mar 2009

Ahojte, my sme boli nakoniec v Ikea, lebo Kajka je uz 6 dni doma a uz sa to nedalo vydrzat.
Na narodky jej kupujeme take pekne odrazadlo, ruzovu motorku. Co sa tyka babik ma ich tiez milion, 3 kociky, kolisku a tasku oblecenia pre babiky, ale to som jej este nedala.
Mounty, masiruj poriadne kanalik, nech nemusis ist s maluo na prefuk, ta masaz aj nam najviac zaberala. Drzte sa.

kat22
6. mar 2009

ahojte

veronika...no lyzuje takym sposobom, ze muz ju vyvliekol hore na vleku a drzal ju medzi svojimi lyzami a spustali sa dole. co som bola prekvapena, tak pekne drzala stabilitu , neostala prevesena cez ruky ako niektore deti, ze ani nevedia kam im lyze idu. ozaj pekne na nich stala, ibaze prvy raz, tak sme len skusali 🙂

veroniukap..lyziarky som nasla doma , po Emmke, su to 25ky, ona ich mala ako 3 rocna, bojim sa, ze Naty budu dalsiu zimu male. ma 15cm nohu 😝 ona si ich doma obula a chodila v nich po byte uplne prirodzene, ako v papuciach.

oslava..my budeme robit party s grilom, uz sme ju robili dvarazy, zrejme sa z toho stane tradicia, mame chatu . pozvani su vzdy vsetci z oboch stran, okrem mojho otca, lebo nasi su rozvedeni, tak aby neboli ☹ ale respektuju to vsetci a som rada. s nim a jeho zenou oslavujeme separe. co sa tyka darceka tak netusim...kociky mame 3, babiky tiez ( je sice pravda, ze ziadna nie je original natalkina :-P ) , kuchynku, riadiky ( ale tych nikdy nie je dost 😀 ) hracky na piesok, aj ten magnetofon s mikkrofonom ( teda ten uz zarval chudak a magnetak vyzera ako frontovy vojak...) tak som asi v koncoch

kdo da nejaky napad, budem mu nekonecne vdacna 🙂

melory
6. mar 2009

stelke sa na vianoce pacil ten psik, co je na voditku a steka.

kat22
6. mar 2009

mel..mame psa bobiho, nema voditko, ale steka a este neviem co, dostala Emmka pod stromcek minule vianoce..ono tazko daco najst, ked pri 3 babach sa tu najde takmer vsetko 😎 hroza

mounty
6. mar 2009

kat, krasne fotky si dala, mas prenadherne baby, celkom sibalsky posobia 😉

andreafa
6. mar 2009

ahojte,

mounty aj my s karolinkou vam gratulujeme. johanka je nadherne dievcatko. vela zdravicka celej rodinke 🙂

boze, to tak strasne leti! ved o chvilu budeme mat dvojrocnych betarov... aj vas deticky s radostou biju, skriabu, stipu a sticuju? 😨 kajka je dost brutalna, ani neviem,ako mam reagovat. ale inak je zlatucka, krasne rozprava, sikovna je velmi a vsetci jej tipuju 3 roky.. 😕 🙂

videla som vas, tak sa zatial lucim. je tu nejak ticho 🙂

kat22
6. mar 2009

pozeram, ze je tu ticho 🙂
ja strasim, cakam kym budem davat detom antibiotika tak pisem aj vam ... a tu nikoho ..
zelam krasny vikend

melory
7. mar 2009

ahojte, u nas sa strasi od rana - od pol siedmej. dnes mam sluzbu ja k detom. uz mam v sebe kavu a druhu bezkofeinovu 🙂
stelka nema tieto prejavy andrejka, nesticuje, nestipe...ale nehovor hop....nechodi az tak do keolektivu.

melory
7. mar 2009

nie je mozne!!! davaju nieco v telke? alebo som uz vypadla?

maaja
7. mar 2009

kde dneska vsetky ? snad ne vonku, ved je to desne tam ...
my cakame povoden 😀 na konci pozemku nam tecie taky potocik, no teraz je to riadna rieka 😠 tak dufam ze ostane tam kde ma byt a nepojde k nam na navstevu 🙄

aj my oslavujeme obe rodiny spolu - sa mi nechce na dva krat ... a dokopy nas je tiez 15 😵
dneska sme boli objednat tortu ... uz sa na nu tesiiiim 😎

zuzulik22
7. mar 2009

ahojte, maaja si tu este?

maaja
7. mar 2009

hej hej, som tu este - zial 🙄 teda zial ze pri PC - musim nieco porobit a teraz som skoncila a klikla sem na vas ci nahodou neprudi plodna debata ... ale ne 😒
a predpokladam ze uz aj zuzulik isla haji 😵

lilu18
8. mar 2009

ahojte-dnes je 8.3---tak zienky k nasmu sviatku prajem vsetko naj 🙂

zuzkafuny
8. mar 2009

Uau! Lilu! Ešte že si tu... Mi to včera pripomínala kamoška aby som mamine aspoň čoko kúpila... a vošla som do obchodu a čoko v háji...Mi teraz zaplo čo som mala urobiť 😀
Musím aspoň SMS vyplodiť 😉 🙂
To tak... skleróza je supiš kamoš 😅 ešte že mám chodiace kalendáre, ktoré ma chápu 😀 😀 😀

melory
8. mar 2009

moj mi zazelal k MDZ vsetko dobre a smiali sme sa, ze komousou sa davali "klince" {kvety}
moja mama si nevie precitat sms. co je skoda.
dnes sme sa boli prevetrat vonku a riadne nas prefukalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre