Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
14. dec 2008

suhlas 🙂

melory
14. dec 2008

anielik - nechcela som, aby ste vedeli, ze mam upratovaciu maniu, ale je to tak...... 😵

anielik
14. dec 2008

mel, sak to je jasne ked tu nie si 🙂)) a ja tiez upratujem, teda uz len kupelnu ostatne uz je 😉 aj kuchyna 🙂 🙂
uz len dorobit kalendar, pohlanice a nejake blbosti a idem piect

mel, aku skolku to ma tvoja kamoska v BA? dik

veronika13
14. dec 2008

suhlasim s anjelikom, že slobodné maminy nemôžeme chápať ako karieristky, andreafa, mrzí ma, že som sa ťa mojím názorom dotkla, a že si to chápala ako útok alebo narážku proti tebe, lebo tak to myslené nebolo, veď som tam napísala, že keď nie sú financie iná možnosť neni... a už vôbec som tým nemala v úmysle niekoho odsudzovať za to aká je tá ktorá matka.... naopak, máš môj obdiv ako to všetko zvládaš, nevedela som, že aj študuješ, fakt klobúk dolu 😎

melory
14. dec 2008

anielik ved ten marekov domcek...su to skor jaslicky

anielik
14. dec 2008

aky? posli pls link do IP

veronika13
14. dec 2008

také jasličky sú fajne, také rodinné vyzerajú byť

anielik
14. dec 2008

dik, vyzera zo super 🙂 n ved ja hladam nieco medzi jasami a skolkou, lebo teraz ti do statnej skolky nezoberu madsie dieta ako 3 roky ☹

melory
14. dec 2008

anielik a nechces sa prist pozriet k nam do tt na tie statne?

melory
14. dec 2008

moj sen je tam robit s detmi umelecke dielne

anielik
14. dec 2008

mel to je pre mna velmi od ruky :( ale vy asi budete mat pdobny problem. Stelku ti zoberuskor? nemaju plny stav?

melory
14. dec 2008

preco teraz?
neviem o nicom, mne stelku "teraz" od septembra nezoberu len preto, ze deti z velkej triedy su vlastne male a polka ma odklad, cize sa malo miest uvolni, vlastne ziadne, kedze strednaci sa posuvaju vysie. ale kebyze je bez plienok, tak roberu, dokonca tam vidim aj deti s cumlom pobehovat.
ale pre mna je vyhodnejsie pockat, kym hugo nepojde do skoly...potom naraz nastupia.....skola...skolka. lahsie sa mi po nich pojde...a robota? to je vec....mne nema kto chodit po deti...vyzera to zle.

anielik
14. dec 2008

mel teraz ho nezoberu lebo maju vela deti a na rok v marci sa k nim nemoze pridat, lebo je to cez rok. A ja budem musiet ist do rboboty.... takze zatial hhladam na rok sukromne jaslo/skolku a potom prihlasim aj do statnej a rozhodneme sa na co bude penazenka stacit ☹

andreafa
15. dec 2008

dobre ranko 🙂

veronika, ja som sa zle vyjdarila. myslela som tie "utoky" vseobecne, nie konkretne. v tvojom prispevku nebol utok na mna ani na nikoho konkretneho, ale musela som zareagovat...dost casto sa stretavam s roznymi pripomienkami na to, ze pracujem a decko mam v jaslach. Som nemilo prekvapena postojom tych ludi, ktori toto riesia ako zlyhanie matky, ved co zijeme v stredoveku??... ja som sa uz obrnila, ale este ma to sem-tam dokaze vytocit. vycitky mam kazdy den, stale si hovorim, ci mi ta robota za to stoji, hlavne, ked je mala chora a ja nemozem ostat doma, tak ju musim davat ku sestre, alebo tete... to je ozaj tazke. ale da sa to zvladnut.

inak sa mame super 🙂 karolinka je velmi sikovna, krasne rozprava. vie pouzivat minuly cas, sklonuje, spieva pesnicky.. je proste uzasna 😀 minule vychovavala macka, ze "nono, ete jaz a uvidis! nono bacat kavovinku!" 😀 😀 preklad: "nono, este raz a uvidis! nono bacat karolinku!" alebo, ze tiko! nono pakat! (to, ked babika place, tak, ze ticho, nono plakat!) 😀 ani telku nepozeram, kedze mala mi zabezpecuje zabavu kazdy vecer..

idem pracovat. prajem vam krasny den!

melory
15. dec 2008

mne huga zobrali od januara...skus sa nahlasi a ked sa uvolni miesto ti zatelefonuju...ako...mne....za pokus to stoji.

lilu18
15. dec 2008

ahojte
mel.-ides od jan.do prace? hm,to tu ostanem asi sama domaca??????? mozno este Lumi tu ostane so mnou 😎 ozaj kdeze je? dlho tu nebola.Lumiiiiiiiii.......

melory
15. dec 2008

nie, nie, lilu....zle si to pochopila...huga zobrali od januara do skolky. stelka pojde az ako 3,5rocna, lebo chcem, aby nastupili spolu do skolky a skoly.
aleee, chcela som od septembra....no v skolke nieje miesto, tak az 2010

melory
15. dec 2008

prosim vsetky "kostolacky".o pomoc.....mame doma dve pesnicky od neviem koho, ale spievaju to deti.....moje male svetielke...a potom moje male koniky lubi boh....strasne sa to stelke paci a chcela by som cele cd-cko....viete o nom?

melory
15. dec 2008

prve video treba hladat hore na stranke posuvnikom.....

monkap
15. dec 2008

ahojte,
mam rovnako stareho drobca ako vy a obcas sem nakuknem ...
mel je to CD od M. Podhradskej a R. Canakyho Detom 4 http://www.koncertypredeti.sk/index.php?id=disc ked kliknes na nazov pesnicky pusti sa ti kratka ukazka 😵

monkap
15. dec 2008

melory priamo na tej stranke je aj e-shop, kde sa da CD kupit

melory
15. dec 2008

si genialna...nasla som to 🙂
a prid castejsie...nie len poradit 😵

lilu18
15. dec 2008

mel,..to sa stava ked citam len na rychlo 🙂 az 2010 😕 tie skolky daju u nas zabrat-davate aj sponzorske? bud. rok malu nahlasim do poradovnika 🤐

monkap
15. dec 2008

mel: rada som pomohla 😉

veronika13
15. dec 2008

andreafa, som rada, že sa to vysvetlilo 😵
monkap, vitaj a príd častejšie, nová krv nám tu už dlho chýbala, kukám že aj tehulkuješ, tak blahoželám 🙂

u nás našťastie so škôlkou až také problémy nie sú, len horšie s robotou, keby som nejakú mala v dedine, to by bolo najsuper, ale keby v meste, tak problém, ako do škôlky, ako zo škôlky, na svokru to nechcem nechávať. Takže už len si nejako zabezpečiť prácičku tu

monkap
15. dec 2008

veronika: dakujem ... tento tyzden pojdem na "velke" sono, tak uz sa tesim, ze uvidim babatko 😵

melory
15. dec 2008

monkap ako sa vola syncek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre