Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
31. mar 2009

fu, to som rada 😀

luminkasp
31. mar 2009

mne sa paci matej, simon a jakub,ale my by zas hladali nieco, co by znelo viac menej rovnako v oboch jazykoch, aby som sa nehanbila ist na slovensku po ulici a radsej by som volala synku 😅 , mne sa strasne nepaci, ked sa davaju cudzie mena.

ja som vzdy chcela mat teresku a nastastie sa aj muzikovi pacilo.

a dievcatko by bola paula 😎

luminkasp
31. mar 2009

dobru nocku vsetkym nocnym sovam, ja idem uspat malu a citat knihu 🙂 , som sa prihlasila, aby si verca nemyslela, ze chodim spavat so sliepkami 😀

veronika13
31. mar 2009

si zlatá lumi, ale však mohla si ešte zostať, zajtra budeš vyplakávať, že si tu zas nebola, keď prifrčia nejaké baby a popíšeme dve strany 😀

anielik
31. mar 2009

no myslim ze dievcenske by som nemala az taky problem, ale chlapa fuuuuuuuuuuuuu dajte tipy 🙂

zuzkafuny
31. mar 2009

anielik :o))) no Miško predsa...!!! 😀

veronika13
31. mar 2009

Tomáš, Lukáš, Juraj, Richard 😵

zuzkafuny
31. mar 2009

ešte aj Samko sa mi páči 😵 rozmýšľala som aj nad týmto menom pri Mišiakovi 😉 🙂

anielik
31. mar 2009

Ved miskoooo to chce aj tato pooooooooooooooooooommoooooooooooc :D Uz padol aj Jurko, Lukasa mame suseda..

Samko sa mi paci, ale to je straaaaaaaasne rozsirene meno teraz....

veronika13
31. mar 2009

čoraz viac sa mi páčia aj otrepané Pavol a Peter 😎

zuzkafuny
31. mar 2009

Anielik a prečo poooooooooooooooomoooooooooooooooooooc...!!! 😠 😠 😠
vrrr...

veronika13
31. mar 2009

tak potom už len tie nezvyčajné, alebo menej používané

anielik
31. mar 2009

lebo tato je Michal a nesmiem ho volat Misko....tak preto :D Inak sa mi to meno paci, ale nechcem mena po rodicoch 🙂 max Miska (baba)

veronika13
31. mar 2009

môj muž tiež nechcel meno po sebe, z praktických dôvodov, no ja by som malú Veroniku celkom zniesla, ale tiež radšej nie 😀

zuzkafuny
31. mar 2009

Ja som tiež nechcela po rodičoch, ale Zuzke to paslo... každí s menom súhlasil, a ja som nikoho neodvrávala, keďže dievčenské bolo jediné vymyslené Zuzanka 😀

veronika13
31. mar 2009

moja "kolegyňa" z pôrodnice mala tiež Zuzku a meno malo u doktorov veľký úspech, že konečne niečo slovenské, lebo sa rodili samé Sabiny, Chiary, Elli...

zuzkafuny
1. apr 2009

pekné ráno...
Malý už od šiestej buntatuje... nepociťujeme zmenu času... 😅

kubanka
1. apr 2009

ahoj ja len na skok, kym mala este spinka.......v piatok mala teplotu a cely vikend hnackovala...teraz berie kvapky Hylak a uz nekaka, ale velmi nexce jest......dr, nevidela zeby to boli zadne stolicky, ale muzikovi sa zda, ze nieco biele tam zazrel, tak neviem. V noci sa stazuje na bolenie bruska ☹ Uz nech je zdravucka, lebo ja s tym bruchom nevladzem okolo nej tolko obskakovat a furt sa pyta na ruky.

Oslavencom prajeme vseeetko najlepsie..... 🙂

maaja
1. apr 2009

fiii, aka debata o menach ...
anielik, ja som chcela druheho chlapca Martina 😎 mala by som Marek + Martin ... a ty Martin + Marek ... skoda ze ma Michal taky predsudok na to meno 🙄
inak mne sa volakedy meno Marek absolutne vobec nepacilo a nechapala som ako moze niekto tak svoje decko pomenovat 😀

inak Ella je pekne, fakt 😉

dokonca ja mam fakt poit, ze teraz e znova navrat k tym slovenskym menam ... teda aspon pred dvoma rokmi ...
ked sa Marek naordil, tak tam boli aj Maria, Alžbeta, Linda,
no a v školke maju napriklad Lidku a Matildu 😉

maju tam jedno dievcatko vola sa Mara ... mi to pride take strasne fajn - ona je rumunka, teda otec je rumun ...

maaja
1. apr 2009

HUGO, všetko najlepšie k meninkam 😵

veronika13
1. apr 2009

Mara je u nás ako keď chceš povedať škaredo Márii

Hogovi všetko najlepšie 🙂

luminkasp
1. apr 2009

Baby, ja sa vzdy zasmejem, lebo v spanielsku mozete povedat marii maru, tak si tak poviem niekedy na nejaku mariu, ty si taka mara, a tak mi dobre pride😀

hugovi vsetko naj, taky pekny chalanisko, skoda,ze tak daleko 😎

maaja
1. apr 2009

veronika13, ano to je ako ked povies skaredo Marii, ale pri tom dievcatku mi to pride ozaj mile ;)

luminkasp
1. apr 2009

ale mne sa mara celkom paci, u nas v dedine uz dlhsie zije jedna rumunka, vola sa mikaela a vsetci ju tu volaju micarmela😀 a mna zo zaciatku volali lumi (to je tiez jedno spanielske meno)

veronika13
1. apr 2009

a teraz ťa ako volajú?

luminkasp
1. apr 2009

teraz ma volaju lubi, ale ked maju napisat moje meno, tak luvi, tak dufam, ze uz coskoro to moje meno pochopia 😀 😎

veronika13
1. apr 2009

už by aj mohli po toľkých rokoch 😀

luminkasp
1. apr 2009

ale nejak ma to moc netrapi, sak nie som spanielka, tak maju pravo na omyl 😉

veronika13
1. apr 2009

no tak ja by som chcela, aby moje meno vedeli správne vysloviť, keď už s nimi žijem 🤐

lilu18
1. apr 2009

vsetko naj aj my s vivi prajeme oslavencom 🙂

lumi- 😀 pre mna budes stale lumi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre