Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
5. apr 2009

mel, pekna fotka stelky 😉

veronikap
autor
5. apr 2009

ahojte 🙂 tak sa hlásime po víkende.. všetky návštevy už odišli, byt uprataný, tak som si už konečne sadla .. 😝 oslava bola super.. Zina bola trochu mimo, keď za ňou každý chodil a stískal ju.. ale páčilo sa jej, že jej každý niečo dal do ruky 😀 😀 s malou Adélkou vydržali v reštike až do ôsmej, za celý čas sa nezastavili... a dnes sme boli na kolotočoch.. tu u nás pri Lidli nejaké postavili.. tak sa baby povozili, ja som si po x rokoch dala cukrovú vatu a s ocinom sme si dali jednu jazdu na húsenkovej dráhe 😀 😀 mám straaaašne veľa fotiek, tak dúfam, že sa tento týždeň k nim dostanem a vyberiem nejaké..

jo a dnes máme prvé výročie.. som dostala víkend v Prahe v hoteli s bazénom na 20. poschodí a večer muzikál v divadle Broadway... ideme posledný májový víkend.. už sa teším 😅 😵

do tej Botanickej sa už tento rok aj my chystáme a aj na Zoo sa tešíme.. len my v poslednej dobe plánujeme tak, že sa ráno rozhodneme 😝 keď si naplánujeme niečo vopred, tak nám to nejako nevychádza, ale chceme sa polepšiť 😎

čo sa volieb týka ☹ som z toho trochu smutná.. hlavne ak volili babičky ako boli dnes v správach... "je to fešák chlap, tak nech tam ešte je"... ale čo už, aj taká je demokracia 😒

idem si nohy vyložiť, tak pekný večer ešte 😵

maaja
5. apr 2009

ahooojte ... ani neviem ze bol vikend a vraj je uz nedela noc 😝

Nikimu vsetko naj k dvom rockom ...
Zinke vsetko naj k dvom rockom ...

Riskovi vsetko naj k meninkam ... som nevedela ze bolo Richarda 😅

maaja
5. apr 2009

viete co ? to moje diiite nejak nechce papat ☹
strasne malo papa ... tak som z toho troska smutna ...

my sme mali "hrozny" vikend ... upratovaci 😒 ale aspon sme poupratali ... teda hlavne vonku, bo sme uz vsetky tie vonkajsie rarohy povytahovali a sme ich poumyvali a tak .. a stihli sme aj okna na spodnom poschodi ... cez tyzden by som chcela este horne poumyvat a je to 🙂 konecne cez ne vidno ... no ale namakali sme sa teda riadne ...

ale jedno poozitivimu predsa len bolo: mali sme dneska grilovacku 😎 bola tu kamoska aj s frajerom, tak sme grilovali a vegetili ...

maaja
5. apr 2009

viete aky rezim ma Marek v poslednej dobe ??? dufam ze nezakriknem !

vstava medzi 7-8 rano ... po obede okolo jednej ide haji a spinka tak do tretej ... potom vecer okolo osmej sa ide kupat a o pol deviatej do postele ... keby nam to takto vydrzalo ... tak by som sa tesilaaaaa 😀

no a medzitym je cely den vonku !!!!! asi preto nepapa, lebo nestiha 😖

veronika13
5. apr 2009

Zinke tiež želáme všetko najlepšie 🙂

Maji, Riško tiež veľmi málo je, už ani mlieko nechce piť, pôjdem k doktorke, že čo to, lebo ma to dosť štve, neviem či je to len tým, že nemá kedy... ale on zje 3 lyžičky a koniec 😝 sa bojím, že mu bude niečo chýbať, keď ani mlieko nepije, už ani sojové, ovocie neje, a teraz prestáva aj varene jesť, keď zje viac ako 5 lyžíc tak to je sviatok 😖
viem, že veronikap sa s tým pasuje odjakživa, no Riško síce tiež nepatril k nejakým jedákom, ale čosi zjedol, dnes takmer nič, a teraz sa mi v noci zobudil na hlad 😒

andreafa
6. apr 2009

ahojte po opat dlhej dobe 🙂

oslavencom vsetko naj naj naj!!! 🙂 🙂

k tomu jedeniu, kajka tiez drzi dietu a k tomu nic nepije!! 😠 za cely den asi pol deci vody, alebo sirupovej vody. uz som na nervy. a pritom tak krasne jedla a pila. takze to je asi taka moda u dvojrocnych... ovocie nula bodov, zelenina tiez, mlieko nutrilon tak 150 ml denne a 2 jogurty a jeden syr kiri. to je vsetko.

tak ja idem pracovat. pekny den vospolok.

melory
6. apr 2009

ahojte, nasa stelka je skor akcna v pohybe ako v reciach. zuzka mi mame miesto pit kaka a tak pozriem najprv do gati, az potom kukam po piti.
my sme konecne dali fotky na USB kluc a stelka ho ponorila do sirupovej vody - uz nejde a fotky su v kely.
stelka papka velmi rada a velmi vela. o piti ani nehovorim, je to tak dva litre len tekutim a mlieka ma dva to je pol litra.
boli sme cely vikend v prirode. tam sa tak dobre deti zahraju, ziadna robota s nimi, hraju sa vkuse...no parada.

zuzkafuny
6. apr 2009

Môj malý sa raz napapá a raz nechce... podľa toho čo je navarené... ale mlieka vypije aj liter 😕
a jeho najnovšia móda... vyzliecť sa a s tým miničudom sa hrá ako s autíčkom 😀 😀 😀 že brmbrmbrm 😀 😀 😀

veronika13
6. apr 2009

môj si to miničudo naťahuje, až ma mrazí, že si ho odtrhne

zuzkafuny
6. apr 2009

Veronika... ešte že sa majú s čím hrať 😀 😀 😀

veronika13
6. apr 2009

no veru, ako keby hračky nemali 😀

anielik
6. apr 2009

ahojte,

baby a to neviete "pipik najlepsia hracka" nas tato to furt hovri 😀

veronika13
6. apr 2009

anielik 😀 😀 ale on je už na také hračky veľký, nie?

inak asi som našla príčinu toho nejedenia, vyšli mu posledné štyri stoličky. Ešte pred pár dňami tam nemal nič a dnes sú tam

zuzpidka
6. apr 2009

ahojte.
všetkým oslávencom želáme všetko najlepšie, hlavne veľa veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky a úsmevu na tváričke. 😉
teraz je chorá Danielka. dnes sme boli u lekárki, tak Dadka má chytené dutiny a angínu a Rastík je už z toho von. takže sme doma. u lekárki sme sa načakali a pojedli všetko čo som zobrala so sebou. prišli sme domov okolo 14.00h. a to sme z domu padali okolo 09.00h. teraz Rastík so šéfkom spia a my babizne máme veget.
prajem všetkým pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

veronika13
6. apr 2009

zuzpi, super čakacia doba 😝
u nás je práve búrka a pršíííí

zuzpidka
6. apr 2009

z takých teplôt čo iné môže byť. to je už rovno leto. jar vynechaná. to pre prírodu a ľudí nie je vôbec dobré. takže môžme čakať tú búrku aj my tu na východe. ☹

zuzpidka
6. apr 2009

chcela som sa objednať, ale lekárka nemá sestričku tak neberie telefón vôbec. tak sme čakali. 😒

luminkasp
7. apr 2009

aj u nas dnes aka burka 😲

veronika13
7. apr 2009

lumi, to sme ti poslali, kúsok domova od nás 😀

veronikap
autor
7. apr 2009

my sa chystáme v sobotu grilovať u babky, dedko má narodeniny.. tak dúfam, že žiaden dážď tam nepošlete 😉 😀

luminkasp
7. apr 2009

hehe, verca, asi ano, az na to, ze mne zmoklo pradlo na balkone, ktore malo uschnut cez peknu vyhviezdickovanu noc 😖

mounty
7. apr 2009

ahojte..........rastu tu uz niektorym aprilovcatam aj patky mliecne? Nas ma stvorky uz daaaaaaaaaaaavno ale sa mi nezda to dasno za tym 😕

luminkasp
7. apr 2009

a kedy vlastne vybiehaju tie patky? uz sa tu na to niekto pytal, tak ja som uz stihla obkuknut, ale nic 😉

veronika13
7. apr 2009

náš ich už má, teraz vyliezli

melory
7. apr 2009

mounty stela ma komplet vsetky od jesene.
sestky idu v prvej triede a po nich vypadavaju jednotky.
inak chcu si dat cistit zuby? sama si ich cochre aj pol hodinku, ked jej voda tecie v umyvadle. ked jej ich vsak ja umyvam, tak len nasilu....a to kazdy den. uz je to o nieco lepsie, ale aj tak sa jej to nepaci. no musime.

boli sme od rana do teraz na zahrade. posadene je co treba a uz len blbosti ako su uhorky a dyne a kukurica. doniesli sme si uz aj prvy ulovok zo zeme = pazitku. hugo ju zjedol a straaasne mu chutila. a este narcisy, tak rozvoniavaju po byte. krasna jar.

veronika13
7. apr 2009

fíha, už od jesene, a ja že Riško bude priekopníkom 😀

maaja
7. apr 2009

zdraviiiim ;)

gulicka
7. apr 2009

Ahojte opat po nejakej dobe, vsetkym marcovy a aprilovym dietkam zelame dodatocne a aj dopredu (lebo neviem, kedy sa opat stavim) vsetko najlepsie a najkrajsie .
My sme oslavili super - aj Pauli aj Fedinko, obaja su narodeni 6. Pauli prave na svoje narodky nastupila do skolky tu na sidlisku, kedze sme predtym zacvicovali v inej skolke, tak teraz to bolo uplne bez problemov, urcite prispelo aj zname prostredie, lebo do skols. zahrady sme chodievali cele leto.

Veronikap, k tym menam - mne sa paci aj Zina aj Zara, ale Zina je uplne super, aj muzovi sa paci, keby sme mali druhe dievca, urcite by bola na zozname (odkukane od Tvojej Zinky, predtym som to meno nepoznala).

K jedlu - Pauli papa dobre, v skolke tiez potvrdili, mne prave vadi, ze by stale cosi zula, najradsej zuvacky odkedy jej ktosi "chytry" jednu ponukol, som ju presvedcila, ze aj besipky su zuvacky, neviem, ci je to mensie zlo... Kolko vazia a meraju vase deti? Pauli vazi stale presne tolko, kolko mala minuly rok pred letom - teda 14,5kg, stale je taka baculka, neviem kolko meria, ale nosi tak 98/104, kazdy jej hada tri roky, na dva vobec nevyzera...
vela rozprava, zacala tak odrazu, este v oktobri, ked som bola v porodnici a strasne rada spieva, vie vsetky pesnicky, ktore som jej spievala ja, ked bola mensia, Dievcata od Elanu, to ju uci muz, a niektore pesnicky z Bambulky... Bambulku zboznuje pozerat - vela slov. zasoby pochytila aj odtial, vsak ak si to pamatate su to celkom poucne pribehy, ale ten nas diablik si z nich aj tak vyberie to svoje, je to maly lotor, asi bude po otcovi 😀 ... najnovsie lozi na preliezky uplne hore, chytam z toho infarktove stavy, hlavne ked sa zasekne a musim ju stadial dostat, a to vacsinou mam este maleho v nosici, ten mi v kociku nechce byt len ked spi, no proste, vecer uz fungujem asi len na zotrvacnost.... ja by som aj isla na par hodin do roboty... si oddychnut....

ozaj, a s cim sa hravaju vase deti? dajte tip

veronikap
autor
8. apr 2009

ahojte, čo všetky okná umývate? 😉 😀

aj my želáme ďalším oslávencom aby im narodeninová torta chutila a aby ich rodičia poslúchali 😉 😀 😵
ja som si dnes bola pokúpiť nejaké tričká.. ešte že je teraz taká tá móda dlhších tričiek, vynosím ako tehu a aj potom 😎

guli, my sa hrávame s autíčkami, z kociek im staviame garáže, čítame, kreslíme, teraz beháva aj s bábikou v kočíku a snaží sa ju prebaľovať (asi trénuje 😀 ), jasné, že varíme a vonku ju to na ihrisku tiež baví, lebo už zistila, že na veľa preliezok tiež vylezie..

k nám dnes prídu Zinkini krstní a zajtra už odchádzame k našim.. dedko á narodeniny, tak ideme oslavovať a sviatkovať zároveň 😵
ak by som sa sem už náhodou nedostala, tak želáme krásne počasie, málo vody a veľa pohody 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre