Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
18. máj 2009

tiež idem do postele, paaaaa

melory
18. máj 2009

veronika si tu? citas nieco teraz? ja som dlho nie a teraz som zhltla za kazdy den jednu knihu - obe boli o mata hahi

melory
18. máj 2009

mata hari....

melory
18. máj 2009

tak ste ma opustili, ja cakam kino-mola...uz by mal byt na ceste domov.

zuzpidka
19. máj 2009

dobré ránko. práve som vás dočítala. ja mám za sebou hroznú noc. Rastík sa večer riadne najedol, tak sa prehadzoval, spal dosť nekľudne. k tomu ešte mi sesternica napísala dosť depresívne veci /mama sa jej opila a ona je hotová, má chuť zomrieť atď./, tak som na ňu myslela a modlila sa, aby to chúďa dievča neurobilo nejakú hlúposť. babi, ja mám pocit, že sa moja rodina úúúúúúúúúúplne rozpadá. nemyslím tú najbližšiu, ale širšiu. všade alkohol, rozvody a hádky. ☹ 😢 ešteže ja mám super rodinku a zdravé deti. dosť bolo depresie. prajem pekný slnečný deň. 😉 🙂

melory
19. máj 2009

ahojte, veronika tak ta burka predsa len k nam prisla v noci, hodinu som bola hore, co sa bliskalo a hrmelo, dufam, ze na lepsie casy.

luminkasp
19. máj 2009

ze by dnes sprchlo aj u nas?

zuzkafuny
19. máj 2009

u nás už spŕchlo 😀
a zas mám pokazený NOTEBOOK 😠 😠 😠 tak som narýchlo zasadla za mamin... tak papapapa

melory
19. máj 2009

davam si s vami obedik, no nikoho tu niet. dnes je ozaj cudny den, tlak o nicom, cakam navstevu z ameriky, ani jest mi nechuti.

veronikap
autor
19. máj 2009

ahojte, aj u nás v noci lialo, hrmelo a blýskalo sa .. zina spala výnimočne s nami, nevedela čo sa deje.. ale akonáhle si ľahla k nám, tak bola tvrdá ako drevo.. 😀
dnes hlásili búrky aj cez deň, ale u nás je slnečno a ani nie veľa oblakov... tak neviem... keď sa zobudíme, tak skočíme asi do zoo, snáď sa niečo nepriženie..

veronika13
19. máj 2009

my tu máme pod mrakom a búrka nad nami visí

mel, nie teraz nečítam nič, ale už dlhšie mám chuť na nejakú romantiku, no nič také nemám doma a v knižnici som tu ešte nebola

mounty
19. máj 2009

veronikap, tak Ty takto, betarka, sama do Zoo 😉 my uz ale ideme inam...........pridaj sa niekedy do Bibiany 😉

anielik
19. máj 2009

Ahojte babulky 🙂
trosku vas zanedbavam lebo si sijem gate. ale mam na vas prosbu, nemate nejaky tip na vikend aj s prespanim v okoli 🙂) no nemusi byt az take blizke okolie 🙂
Mame vyrocie a tato ma narodky...tak nejaky relax ..poradte pls 🙂

maaja
19. máj 2009

ahojte 😉

mam taky napad - respektive je to napad melory, ale idem ho realizovat ja ...

pozyvam Vas na GARDEN PARTY ku nam domov, na jedno poobedie - mam to na plane 5. juna okolo 16.00 hod - samozrejme cas mozeme prisposobit a v podstate aj datum, no pride mi to vcelku fajn, je to piatok 🙂

budem sa tesim kazdej ktora pridete, ale asi je to hlavne pre BA a okolie, kedze ja byvam Budmerice, okres Pezinok ...

takze sup sup, vyjadrujte sa k ministretku 😵

anielik
19. máj 2009

Maji super napad 🙂)))

mam v kalendari 🙂 predbezne ano, ale kedze ten tyzden zaciname stavat...tak budem vediet 5min pred 😉 Ale nie...budem sa snazit 😉

veronikap
autor
19. máj 2009

kati (mounty), to sme sa rozhodli dnes pred obedom.. resp. zinka do mňa stále, že nebol tam lev (naposledy keď sme boli), tak že či pôjdeme pozrieť leva.. ak by ste nič nemali, tak ja budem len rada...
keď najbližšie pôjdete do tej bibiany, tak sa radi pridáme, ešte sme neboli.. 😵

maji, 5-teho je pre nás super, aj hodina, budeme sa tešiť 😵

luminkasp
19. máj 2009

takze vy takto, stretko planujete 😎

veronika13
19. máj 2009

aj ja chcem iiiiiiiiiiiiisť

salajcatko
19. máj 2009

aj jaaaaaaaaaaaa 🙂
ale Budmerice na otočku, nooo...ked budem väčšia pani 😵 😵

pozrite do albumu Simonky, dala som fotku, ako som ju našla včera v noci spať - ona v mojej postely a jej milovaná motorka ktorú zbožňuje nadovšetko vedľa nej, v salajovej postely...no nie je zlatá? 😝 samoška, že behá s nou aj po dvore, tak si predstavte moje nadšenie, ked som ju tam našla...no a neodfoť to 😀

zuzpidka
19. máj 2009

tak na to stretko by som išla aj ja, ale nedá sa. ☹ tak si to užijte. 😉
Saly, tak to je zlatá fotočka. 😀 aj Rastík behá s podobnou, ale do postele si ju ešte nevzal. 😀

salajcatko
19. máj 2009

ahoj Zuzi,
no, moja malá je celá akási divná, niekedy sa mi nechce veriť, že je moja 😀 😀 😀 😀 😀
stráááášny súlromník, aby jej ju niekto nevzal, tak si ju radšej aj do postele vezme 😀 😝 😵

mounty
19. máj 2009

no teda salajka, ta Tvoja babulka vyzera aspon na trojrocnu 😉 a dost sa podobaju so sestrou 🙂

veronikap, my sme boli v botanickej dnes ale Nikiho bolo dost tazke drzat od ihriska, nechcela som ho pustit do toho mokreho piesku po vcerajsej burke 😝 a ten lapaj mi dnes pocmaral s ceruzkami stenu v obyvacke, bola to len sekunda co somisla na WC, no hroooooooooooooooza. No a taku farbu uz nemame ani odlozenu, tak ma ide flak trafit 😠

veronika13, to s tym zachranovanimprasiatka je super, ja by som nevedela co robit 😅 si sikulka, do koca aj do voza 😉

mounty
19. máj 2009

ze flak, slak ma ide trafit 😀

veronika13
19. máj 2009

mounty, ďakujem 😀 ale isto by si vedela aj ty čo robiť 😉
náš zatiaľ len na papier kreslí, našťastie 😎

veronika13
19. máj 2009

sali, super fotka s tou motorkou, expertka je Simonka 😀

luminkasp
20. máj 2009

sali, aka podarena je tvoja mala 😉

baby, mne dnes zomrel sused, ktoreho som mala velmi rada, tak som z toho dost smutna 😢

veronika13
20. máj 2009

a nejak náhle, či bol chorý?

inak u nás je dnes kráásny slnečný deň 🙂

luminkasp
20. máj 2009

babulky hodila som foto, ako sa dnes nasa nahodila na prechadzku 😎

verca, posledne dni sa nemohol uz ani poriadne hybat 😢 , ale zas uz mal cez 80 rokov, no ale vzdy to cloveka vezme 😢 😢

mounty
20. máj 2009

Ahojte, my sme dnes mali teda zazitok, sme boli na Drazdiackom ihrisku a vedla na trave lezal taky starsi ujo, vtakej divnej polohe. Kazdy okolo neho lenpresiel, nikto sa nezastavil, tak mi to nedalo, sla som k nemu aj s detmi a som sa mu prihovorila, ze ako sa vola , ci mu nieco je..............on len tak tazko dychal tak som sa prelakla a pytam sa na meno, velmi slabo mi posepky odpovedal ale sa ani nepohol.........tak som vyberala telefon ze idem volat zachranku, ked v tom sa dedko posadil a zacal sa smiat, ze on len skusal okoloiducich..................a zostal velmi prekvapeny ze maminka s dvoma detmi sa po desiatkach minut odhodlala..............osobne si myslim ze to bol dost sprosty vtip, ale faktom je ze nik iny sa netrapil ze slusne obleceny clovek tam len tak lezi................

luminkasp
20. máj 2009

teda, mounty, to bol teda vtip, fakt...

baby, my mame neuveritelnych 33 stupnov, sa ani von neda poriadne byt. Idem pekne gazpacho robit na obed, uf, este ze august budem na slovensku 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre