Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
24. máj 2009

ingrid, vy sexujete v meste ???? 😕

maaja
24. máj 2009

( srandujem samozrejme )

maaja
24. máj 2009

zuzpidka, ja si viem zivo predstavit to vase stavenisko ... u nas je to momentalne o trosicka lepsie, konecne 😎

anielik
24. máj 2009

ahojte, tie plachty su aj na velku postel? som myslela ze len na tie male...my spime na takej nepremokavej podlozke...ale asi kupim tu plachtu

inak my sme cez vikend kosili na pozemku a dalsi utorok zaciname .)) baby ja sa tak tesim

A dneska matko vyvracal obed aj lovrant... ale potom ozil a vecer mu uz nic nebolo 😉

ingrid78
24. máj 2009

Maji hej sexujem 😀 , ale s compom 😀 ☹
Pozriet 6 serii, to je sex na kazdy vecer 😉

luminkasp
25. máj 2009

ta nasa plachta, no nie je taky igelit, ani sa na tom mala nepotila

zuzkafuny
25. máj 2009

Babulééé rýchlo sem sa...
Malého mi do pasu zapíšu za počkanie???
Mám možnosť ísť do Grécka za super cenu a bez malého necééém...

veronika13
25. máj 2009

áno, na počkanie 😉

zuzkafuny
25. máj 2009

ĎĎĎĎ

luminkasp
25. máj 2009

zuzkafuny, ano, myslim, ze je tam za to ale priplatok, nie?

anielik
25. máj 2009

nie zapis ti urobia hned🙂 len ked chce s novy pas 🙂)

luminkasp
25. máj 2009

aha, to som nevedel, nasa ma spanielsky pas 😎 mat vlastny pas pre dieta tiez nie je zle 😎

luminkasp
25. máj 2009

a ty sa mas ako anielik, uz som ta dlllllllllllllllho predllllllllllllho nevidela, ako bezi tehu?

anielik
25. máj 2009

ahoj Lumi,

mam sa hekticky 🙂 buduci tyzden zaciname stavat domcek a tak mame tatinka skoro stale doma a pracuje bud doprace alebo na stavbu 🙂 Takze furt daco varit.... A popritom som sa snazila si usit gate 🙂
Inak vsetko super 🙂 Ani neviem ze som tehu, som ja vobec 😀 ???
Ja vas kuknem ale nestiham pisat... som zhrozena ako sa mi to krati, ked mi lekar minule povedal ze sa porozpravame o porodde....uz????
A vy sa ako mavate?

mounty
25. máj 2009

zapis do pasu je na pockanie a treba mat na to 3eurovy kolok, tie sa teraz daju kupit IBA NA POSTE!!!!

mounty
25. máj 2009

A este treba rodny list dietata

zuzpidka
25. máj 2009

ahojte. ja si momentálne oddychujem tu pri PC s kávičkou, ešte kým Rastík spí. šéfko maká na stavbe. rekonštruovať popri deťoch, teda aspoň popri Rastíkovi je dosť o nervy. on pomáha o106 práve tam kde najmenej môže. potom je len zbytočný cirkus a plač, ale musím to nejako zvládnuť. 😒 😉 prajem pekný deň. 😉 🙂

melory
25. máj 2009

ahojte, kde ste vsetky? my sme mali oslavovaci vikend. av sobotu 4 roky lesanka a nedela 10 rokov matus. mnam, mnam, torty boli dobre, ja akurat idem robit orechovu tortu, prvy krat v mojom zivote 🙂.....zajtra ma dusan meniny, ze si do roboty nosia obcerstvenie a zvyknu torty....no pani.

veronika13
25. máj 2009

mel, tak sa nesmieš nechať zahanbiť 😉
zuzpi, tak to si viem predstaviť to pomáhanie, ja to mám tiež doma a to ešte nestaviame 😅 to bude "show" ...
ja som sa len teraz zastavila... a navyše Riško vymýšľa v poslednom čase večer so spaním 😝

anielik
25. máj 2009

ahojte...my sme takto makali cez vikend :D
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

melory
26. máj 2009

ahojte, nakoniec nemali korpusy, cas na vypekanie nebol, tak kupil tri kusy medovych platov a taaaaky medovy rez dlllho nemali, sa budu oblizovat, je to na styl marlenky.

mounty
26. máj 2009

moj synak dnes zaspal namiesto o 12h az teraz o 14h!!!!! To je uz vrchol jeho vymyslania 😠 a pritom vyzyvoval a bo total unaveny, dnes som mu dala teplu vodu do bazena a sa na zahradke clapkal..........som total vyzmykana po psychickej stranke, u nas nehrozi sex ani v meste ani doma 😝 lebo padam na usta.........nemam ani sekundu pre seba, uz nech toto obdobie prejde..............meloryyyyyyyyyyyy, porad!!

zuzpidka
26. máj 2009

ahojte. ja mám dnes veľký upratovací deň. vyzliekla som posteľné, vyprala ho, poutierala prach u nás v izbe, povysávala a ešte musím umyť podlahu a naša izba je o.k. tak sa potom môžem pustiť ďalej do ďalších izieb. okná nehrozia, keďže sa vonku maká a hrozne práši.
Mounty, to psychické vyčerpanie poznám. 😒
Mel, Dušanovi želáme všeeeeeeeeeeeetko najlepšie k dnešným meninám. 😉
prajem pekný slnečný deň. 😉 🙂

luminkasp
26. máj 2009

Mel ma manzu dusana? nie som v obraze 😎 , ak ano , vsetko naj

mounty, vydrz, uz bude len lepsie

melory
26. máj 2009

mounty kup si selen{vitaminovy doplnok} a udrzuj krb svojich myslienok cisty

zuzpidka dako jedina vie, ze je dusan, si to pamataju super....ano je dusan.

baby torta si ma pockala, lebo ostal krem, orechy a tak idem piect diskvit. 😵 drzte palce

luminkasp
26. máj 2009

mel, ja ani neviem, ze si to spominala, ale toto meno ja urcite nezabudnem 😎 😉

monkap
26. máj 2009

mounty, nie si sama ... mne zaspal az o 15,20 😠

veronika13
26. máj 2009

anielik, pri tých fotkách mi napadla pesníčka Až bude pokosená tráva.... 🙂 super, že už začínate stavať, budem sledovať ako napredujete a tešiť sa s vami 🙂
Mel, mužíkovi všetko najlepšie 😉
mounty, to prejde, neboj, teraz sa to možno na teba zosypalo... viem si predstaviť ako teraz asi Niki vystrája, vidím to na Riškovi, že každý deň niečo... no prejde to, drž sa 😵

luminkasp
27. máj 2009

bre rano 😎

lilu18
27. máj 2009

ahojte--kocky stale mam tie DM kuponiky k 2 r co sme dostali,vybrala som len Sunar.Az niektora potrebujete napiste mi IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre