Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
2. jún 2009

verca, neviem ci je na slovensku znacka pablosky, su to fakt dobre topky pre deti

ja by som nasej topanky u cinana nekupila, ani keby boli darovane

ja neviem co je marlenka 😕

monkap
2. jún 2009

ahojte,
ja kupujem topanky zatial iba v zdrav. potrebach 🙂 a ked ide patrik na stavbu, tak mame take co sme zdelili po sestreniciach, aby tam neznicil nove 😝

ingrid78
2. jún 2009

Ahojte, dobre ranko. Si ma Veronika predbehla, som sa chcela tiez opytat, kde kupujete sandalky. U Batu maju tento rok nejake divne. Velmi sa mi poacia cicabany, ale su otrasne drahe. JKa som tiez pocula, ze do rokov nemusia byt topkys klenbou, lebo deti tam maju tukovy vankusik a len ich to tlaci, ale ja kupujem len s klenbou. U mna je dolezite aby boli kozene a mali pevnu patu a asi kupim aj s plnou spickou, lebo kajka na trojkolke al. bycikli osuchava spicky, tak nechcem aby sio prsty osuchala, a asi je to aj pevnejsie

zuzpidka
2. jún 2009

ahojte. tak ja som Rastíkovi kúpila sandálky v Deichmane, sú s klenbou, s plnou pätou a aj špičkou. Dadka chodí na ortopédiu tak preto aj RAstíkovi také s klenbou kupujeme. od číňana má také len na stavbu na donosenie. dávam mu ich iba na chvíľku. ináč chodí v klenbových.
prajem pekný deň. 😉 🙂

melory
2. jún 2009

dnes som si aj ja kupila topanky na leto, kozene riekerky

salajcatko
2. jún 2009

ahojky
aj nám ortoped ešte pri karinke vravel, že to netreba prehánať s tými ortopedickými topánkami, a isto nie na dlhšie obudie, napriklad na čas do školky nám to nedoporučil, lebo to je dlho obuté a deti bolí nožička - ine je to vraj s topánočkami, kde sa stielka robí dieťaťu na mieru - ale tie kupované, vraj nie vždy dobre kpírujú nohu dieťaťa, čo je podla mňa logické.
povedal mi ešte, že dôležité je,aby podrážka nebola priliš tenká, a hlavne aby bola tvrdá päta. Ja som vtedy mala tam zo sebou dvojo sandál - ukazala som mu oboje, pochválil mi tie hnedé, vraj to je presne správna obuv = na vysvetlenie, tie hnedé boli kupene u turka, niekto činan to aj volá,stáli 119 sk, to som mu samozrejme povedala až potom 😉

a k zaspávania - nooo,tak ako pekne zaspávala, tak sa nám to v poslednom čase pokazilo, tak to nejdem radšej ani komentovať 😵

zuzpidka
3. jún 2009

ahojte.
Karolínkam želáme všetko najlepšie, hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a úsmevu na tváričke. deti posielajú pusinky. 😉 🙂
začalo svietiť slniečko, práčka perie, Rastík spí, Dadka išla do školy a ja som si urobila kávičku, tak si ju zatiaľ vychutnávam. prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
3. jún 2009

Aj my zelame karolinke vsetko naj 😵

veronikap
autor
3. jún 2009

aj my sa pripájame ku gratuláciám.. Kajkam všetko len to naj, hlavne nech ich rodičia poslúchajú 😉 😀

melory
3. jún 2009

karolinke vsetko najlepsie

veronika13
3. jún 2009

Kajkám všetko najlepšie 🙂

maaja
3. jún 2009

caute !

mam pocit ze nie vsetky ste zachytili, ze v pondelok 8 juna okolo 16.00 hod bude take mini stretko u mna doma 🙂 bude grilovacka a podavat sa bude aj marlenka ;)

takze kludne, kto ma cas a chut, nech pride !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mame velky dvor, vela sa nas pomesti ;)

zuzkafuny
3. jún 2009

Maaja... jasnééé 😵 😵 😵
ale ako 😖

lilu18
3. jún 2009

ahojte--zuzi,nove foto?wau aka kocka 🙂

maaji-- ☹ cez tyz.?skoda ze nie v so al.nedelu ☹

lilu18
3. jún 2009

som zabudla,karolinkam vsetko naj aj od nas 🙂

ingrid78
3. jún 2009

Dakujeme vsetkym za gratulacie 🙂

salajcatko
3. jún 2009

aj my sa pripájame a Karolinke posielame božteky 🙂

maaja...super..teším sa...ale za vás..ja neprídem 😀
ale dúfam, že porobíte foto a zavesíte na album!!!!! 😉

maaja
3. jún 2009

lilu, no mne sa zdalo ze by vam lepsie vyhoval tyzden

ale ved sa my mozeme dohodnut aj niekedy na vikend - no zial teraz mame obsadene az do konca juna 😒

zuzpidka
3. jún 2009

Zuzkafunny, my si musíme urobiť také východniarske stretko. ináč sa západniarky stretávajú častejšie. 😀 😀 😀

zuzpidka
3. jún 2009

Zuzi, ja zháňam mamičky z okolia.
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

melory
3. jún 2009

ingrid sa tesim, ze prides aj ty na opekacku k majke 😵
baby nevahajte, kto chce vidiet ingrid, melory, maajku, anielicku a veronicku v priamom prenose, nevahajte.

anielik
3. jún 2009

ahojte,

aj my sa pridavame...Kajkam vsetko len to naj a nech ich rodiciaposluchaju 😉 😀

veronika13
3. jún 2009

juj, baby tak rada by som tiež prišla, no je to ďalekooooo... Maj,i teba by som rada konečne spoznala 🙂

maaja
3. jún 2009

veronika, snad nam to raz vyjde - to nase nejake spoločne rande 😀

veronika13
3. jún 2009

hádam hej 😀

maaja
3. jún 2009

zajtra idem s Marekom pre istotu k Dr ... v noci zasa kaslal, no cely den nic ... aj ucitelky v sklolke sa divili, ze naco idem k Dr, ze ved mu nic nie je ... som zvedava co povie Dr 😒

veronika13
3. jún 2009

neviem či to učiteľky môžu objektívne súdiť, ty si matka a ty si s ním väčšinu času, ale ak kašľal len v noci a iné mu nič neni, tak je podľa mňa zbytočne ísť k Dr. Mohla mu zabehnúť slinka....

luminkasp
4. jún 2009

verca tuto temu vzdy vecer konci a ja rano zacinam? 😀

luminkasp
4. jún 2009

maja, ty si pisala, ze on mava laringitidy? Tak to len pekne chod. Dieta moze rano vyzerat ok a vecer ho vezu na kysliku do nemocnice. Urcite chod.To je strasna choroba, vlastna skusenost

maaja
4. jún 2009

veronika13, praveze ucitelky su s nim viac 😔 skolka 🙄

ale teda boli sme u Dr a Marek je uplne zdravy ... tak sa tesiiiim 😉 ze ti zrejme bude od suchej sliznice a to ho drazdi a teda kasle ... luminka, ved to, ked uz mal laringitidu, preto som sa rozhodla ist ... to bolo vtedy dost zle ...

takze ale je teda oki a v pondelok moze byt garden paaarty - este aby pocasie vyslo ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre