Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
9. máj 2008

zuzulik po jogurte keby mal alergiu na krv.mlieko , ste v nemocnici...aspon hugo mal tak silnu, ze stacila lyzicka.

veronika13
9. máj 2008

no veď práve, zuzu, nestresuj sa, to bude s tých očiek

melory
9. máj 2008

inak je taka chripka, kedy su ocka uuuplne zalepena a zahnisane. mava ju nasa kamoska lesanka 3 rocna.

zuzulik22
9. máj 2008

oki ste zlate, snad budeme rychlo ok

veronika13
9. máj 2008

teraz sú tie choroby také iné, ako pred nejakými 10 rokmi, vtedy len chrípka a nádcha, zápal oči spojený s chrípkou to akosi nebolo...

melory
9. máj 2008

mna vytaca ta crevna chripka. pamatam si, ze boli katare...ja som mala dost vazny, lebo som zjedla za dve hodiny 22 kopcekov juhoslovanskej zmrzliny v ziline. ale take crevne chripky neboli a ani vtacie.

veronika13
9. máj 2008

veď práve, že sa to akosi zmutovalo o pár rokov si s tými "najobyčajnejšími" chorobami nedáme rady

melory
9. máj 2008

ano, ano.
co kocky, ideme spat?

veronika13
9. máj 2008

no ja pôjdem, lebo ešte sprchovať sa mi treba

melory
9. máj 2008

o.k. koncime, papa, dobru noc

veronika13
9. máj 2008

dobru noc 😉

janamed
10. máj 2008

dobre ranko baby 🙂

zuzpidka
10. máj 2008

ahojte. dnes žiadne správy zatiaľ okrem Janki? vidno, že sa oteplilo a nie sme všetci doma. 😒 😀

salajcatko
10. máj 2008

dobrý večer
kde je kto???

salajcatko
10. máj 2008

zuzulik, Simonka bola na imunologických testoch ked mala tuším 5 mesiacov, robili jej testy na obranyschopnosť /imuno/ ale hned aj z krvi na alergie - konkrétne na pele, trávy, brezu, lipu, potom roztoče, prach, čokoládu, jahody, srsť zvierať (lebo ja som alergik na ovocie, travy, tak aj kvoli tomu sme to takto konkretizovali) a aj na mlieko kravské jej hned dala spraviť - vravela mi dr. že ked jej už idú rozoberať krvičku, tak spravia aj tieto špecifické testy - síce sme čakali na výsledok ca mesiac, ale vidíš, spravíť sa to dá -
A takto som spokojná a bolo to aj lahšie pri zavádzani prikrmov,lebo som vedela na čo alergiu má a na čo nie...a vlastne mala všetko negatívne, tak sme happy, bo ja mám alergie za celú našu rodinu 😝

veronika13
10. máj 2008

my sme sa boli dneska fotiť v prírode, bolo krásne, len fotky nemôžem zmenšiť na max. 700kB 😠 no túto do pasu mi zobralo

veronika13
11. máj 2008

halo halo, kde ste kto?

zuzpidka
11. máj 2008

ahoj Veronika. ja som teraz tu. 😀

veronikap
autor
11. máj 2008

ahojte, tak my sme už doma z kúpeľov.. ani nejdem hovoriť, ako sa tam zine páčilo.. hotel bol celý prispôsobený pre deti, všade samé hračky, bazény, šmýkačky a neviem čo všetko.. no proste paráda 😵
teraz už len rýchlo vyprať a začať sa baliť na ďalší výlet 😉

anielik
11. máj 2008

ahojte, tak aj my sme spat🙂 Boli sme pozret zoo v Bojniciach a uzili sme si babky a zahradky. Matko sa super vyvalal v trave aj babinych hriadkach co si nasadila
utekam vybalovat 😉

zuzpidka
11. máj 2008

my sme práve došli domov z Danielkinho vystúpenia ku dňu matiek. Rastík tam mal diskotéku a tlieskal o106.
ináč všetkým nám mamičkám všeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k dnešnému sviatku. 😀

salajcatko
11. máj 2008

ahojky
zuzka, veru, k našmi sviatku všetko Naaaaajjjjj
celé dni som matka na všetky obrátky a dnes na to akosi každý zabudol ☹

zuzpidka
11. máj 2008

u nás na to nezabudol nik. aj preto, že Danielka mala vystúpenie. 😉

salajcatko
11. máj 2008

tak to je fajn zuzka... u nás o tom tiež každý vedel,,,ale od slov neprešlo k žiadnym činom ☹

veronika13
11. máj 2008

ani u mňa, ale prežili sme spolu s mužíkom pekný deň, tak mi to nejak nevadí

zuzpidka
11. máj 2008

Veronika, aj tvoj mužíček príde na stretko? nejako som si to nezapamätala. 😀

melory
11. máj 2008

ahojte, tiez sme mali vylet ako sa patri...tulali sme sa po piestanoch.

melory
12. máj 2008

dobre ranka ja idem dnes s detmi k zubarovi, stelke idu zalozit zubnu kartu a popozerat ako cistime a hugo ide na zubnu hygienu a na cistenie.

zuzpidka
12. máj 2008

tak Mel, veľa šťastia a trpezlivosti. 😉

melory
12. máj 2008

jasne, on sa tesi, lebo nespi v skolke...a pozna ich tam vsetkych...robia mi tam dve svagrine

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre