Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
3. aug 2009

Dakujem Veronika 🙂

no asi aj moje podvedomie to vedelo, len mi to nedalo jasne na javo. V sobotu doobeda som bola 2x v lekarni kupit vsetko co odtial treba. Len skoda ze nedalo na javo ze sa mam aj pobalit 😀

zuzpidka
4. aug 2009

ahojte.
Anielik-Katka, ešte raz želáme všetko najlepšie a hlavne aby ste boli zdravučkí. 😉
my sme dnes neskôr vstali, tak mi deň voľajako rýchlo beží. ešte som len málo urobila a už je poobedie. 😒 😉
prajem pekný deň. 😉 🙂

maaja
4. aug 2009

anielik, no teda z mi zimomriavky presli ked som to citala ... verim, ze si bola total v strese a hlavne strachu ... no nastastie vsetko je v poriadku !!!! a aj ti povedali, ze co bolo dovod, ze Miško sa narodil skor ??? da sa to vobec vediet ???
som ti chcela volat ale asi mas roboty s babom ...
ozaj, Maťko pomaha ????

gulicka
4. aug 2009

anielik, gratulujem a zelam Miskovi len to najlepsie, starsiemu bracekovi super partaka a celej rodinke vela radosti

ahojte aj ostatne babule 🙂
Pauli pozdravuje kamosky ( z cd, kt. sme jej spravili 😉 este zo stretka na Donovaloch )
mame sa vcelku fajn, ale stale sme chori - teda Fedo, som z toho nestastna, sme cely mesiac s kratkymi prestavkami doma, na zufanie. Ma slabu imunitu, asi, nie je to potvrdene, vyzera vsak ako zdrave silne dieta, tak neviem...
s Pauli uz zacinaju byt partaci, tak sa tesim, ze sa sily vyrovnavaju 😀 ...

stretko sa neplanuje?

zuzpidka
4. aug 2009

ahoj Gulicka. teba som sto rokov nevidela. 😉 😀

anielik
4. aug 2009

Ahojte,

inak foto su pridane 🙂

maji, nepocula som, sme asi papali 🙂

No bolo to strasne, este som sa lekarky pytala ci ma nepusti nazad domov....som vedela ze nie, ale velmi som to chcela zmenit 😒
Nevieme preco sa pytal skorej, ale myslim si ze som mu asi dala dost zabrat...uratovanie v domcku a tak...

Matko ako kedy...niekedy krasne a niekedy hlavne ked papame chce aj on 😀 co sa mi nedda vstat a ist do kuchyne 😀 😀

luminkasp
4. aug 2009

anielik, misko je nadherny 😵

zuzpidka
4. aug 2009

Anielik-Katka, Miško je nááááááááááádherný. 😉

zuzpidka
5. aug 2009

ahojte.
ja končím aj začínam. ostatní ešte spíte? u nás dnes je zamračené a sem-tam prší. tak budem upratovať. navarené máme, len zemiakovú kašu urobím a môžem makať.
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
5. aug 2009

anielik, Miško je krásnučký, taký drobčiačik... už ani nepamätám kedy som videla naposledy také malé bábo naživo. Kamoška mi dnes písala, že čakajú tretie bábo, má ich dosť po sebe, najstaršia bude mať v septembri tri roky, stredný mal nedávno rok a koncom februára čakájú tretie... škoda, že nebudeme tehulkovať spolu. Pri prvých sme pár mesiacov, ona má o pol roka staršiu od nášho

melory
5. aug 2009

misko je super, hugo sa mi narodil v 36tt a tiez mal do troch kil, je to ine babo, take brobne, mne sa to oproti stelke {valibuk} pacilo viac. katka vychutnaj si ho plnymi duskami.
dnes mam po stresovom obdobi klud, vychutnavam si kavu.

melory
5. aug 2009

pridala som dve aktualne fotky stelky a huginka

zuzpidka
5. aug 2009

Mel, bože, ako nám tie deti rastú. ☹

luminkasp
5. aug 2009

mel, obaja su skutocne nadherni

ako s mounty, chcete este niekto okrem verci prist do vlkaca, aby sme to dohodli?

malalady
6. aug 2009

ahojte babý tak ja som znova aprílovkaaaaaaaaa🙂))

zuzpidka
6. aug 2009

ahojte.
Malalady, tak gratulujem. želáme veeeeeeeeeeeľa zdravíííííííííííííčka. 😉 🙂

veronikap
autor
6. aug 2009

ahojte, malaldy blahozelaaaame!!
my si uzivame u mojich rodicov posledne dni volna 😝
v sobotu oslavujeme Adelkine druhe narodeniny a potom sme uz len doma a cakame na Mareka 😵

zuzpidka
6. aug 2009

Veronikap, tak len dávaj pozor na seba, aj na Mareka. Marek nech príde na svet vtedy keď má. 😉 🙂

malalady
7. aug 2009

🙂 dakujem baby 😀 v pondelok idem znova na sono 😉 uvidím malý zazračik xi 😀 😀 😀 no a dám spravit aj foto no 😀

malalady
7. aug 2009

baby sa vás opýtam kedy sa vlastne može íst na to 3D? 😉

zuzpidka
7. aug 2009

ahojte.
Malalady tak v tom ti ja neporadím. ja som na 3D nebola ani pri jednom. ☹ len sa drž a dávaj na seba pozor. 😉 🙂

maaja
7. aug 2009

malalady, to sa este nacakas ... odporucaju az okolo 25tt, kedy je najlepsie vidiet babetko ...

maaja
7. aug 2009

mimochodom, kde ste vsetky ????

zuzpidka
8. aug 2009

ahojte.
fakt to tu v poslednom čase nejako pustne. asi všetky dovolenkujete. tak si to užite. 😉 🙂

luminkasp
8. aug 2009

ahojte,my sme dnes boli na podrohacskych a bolo supeeeeeeeeeeeeer

zuzpidka
8. aug 2009

Luminka, tak si vychutnávaš dovolenku na Slovensku plnými dúškami. 😉 😀

luminkasp
8. aug 2009

joj, a ako 😎

zajtra pride moja babka s dedkom, teda tere prarodicia, bude foto 4 generacie 😀

zuzkafuny
9. aug 2009

Ahojte :o)))
Anielik Miško je krásny 😵 Blahoželám...
a aj novým tehulkám... sú tu nejaké??? 😉 🙂

zuzpidka
9. aug 2009

ahojte.
tak mne sa predáva auto. Dadka plače za našou "Máničkou". 😢 aj mne je veľmi ľúto, ale čo už. 😒
prajem pekný horúci deň. 😉 🙂

veronikap
autor
9. aug 2009

ahojte, tak my sme sa dnes vrátili od našich.. koniec výletom, keď nás chce ešte niekto vidieť, musí prísť 😀

ste tu tomu naozaj veľa nedali, prečítané som to mala hneď 😀
tak všetkým dovolenkujúcim želáme ešte pekné leto 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre