Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
4. sep 2009

maji, ze zla matka, skor zodpovedna, nie?

anielik
4. sep 2009

dostal lebo neposluchal...a vecer som sa ho pytala ze ci pozicia odrazadlo tak povedal ze hej, a ked som sa ho pytala ci pozicia tomu chlapcovi co mu ho nechcel dat tak ze nie 🙂))

no maji ked si sama je to tazke, ale preto nie si zla. Ja sa smejem ze ked placu obaja tak zahlasim "čekejte ste v pořadi" a hasim koho viac treba.
okrem toho mas mareka v skolke...tak to mas o to jednduchsie

anielik
4. sep 2009

ajoj lumi...teba stale kukam na fotky...mame spraveny z monitora digitalny ramik a sem tam hodi aj vase fotky...nema ich kto zmazat 🙂

luminkasp
4. sep 2009

anielik, zla matka? som teraz docitala, ved ty si uplne super mamina, ved ho ucis spravne a ked dostal po ritke, tak asi zasluzene

luminkasp
4. sep 2009

hehe, aspon na mna nezabudnes 😀

luminkasp
4. sep 2009

si myslim, ze s tym tapnutim je to normalny pocit, aj ja som ho uz mala a to sa na mna ani nepozerali ine matky kamaratky 😉

luminkasp
4. sep 2009

no, kde ste sa obe podeli? ja som si myslela, ze dnes budeme mat normalne pokec 😎

luminkasp
4. sep 2009

ja som dnes nasej malej upiekla takych malych mackov s broskynami a aka bola zlata: ¨maminka, to je ale dobrotka, ake je to dobre¨ (povedane po slovensky 😎 )

anielik
4. sep 2009

som tu...si pisem aj s maminou 😉

anielik
4. sep 2009

to je krasne lumi 🙂))

nam matko dopoveda vety v knihe o vla. tomasovi..strasne sa z toho tesim... a potom sa mi dokadi do slipov 😠

maaja
4. sep 2009

ja na fejsbuku ;)

anielik
4. sep 2009

maji? nechapem...

nemate niekto dvd vlacika tomasa?

maaja
4. sep 2009

anielik, ze si pises s maminou ... ja si pisem na facebooku ;)

maaja
4. sep 2009

anielik, my asi mame to DVD

luminkasp
4. sep 2009

maja si na fcb?

anielik
4. sep 2009

jaj 🙂 ja neznasam FB :((( ja cez skypa

ano? a pozicali by ste nam ho?

maaja
4. sep 2009

lumi, ano som ...
teda ja sa z toho fcb tiez moc nevytesujem ... nejak mu nerozumiem ... ale obcas sa tam vykecavam ked nikto neni na MK

luminkasp
4. sep 2009

hehe, ja som hodila foto zo slovenska na fcb, ak by ste chceli kuk 😉

my nemame to dvd, ale mame vela inych, kravicka conie, napr to ma tere velmi rada

bru noc

luminkasp
4. sep 2009

hehe, maji to bude asi casto, tu nas uz len ubuda 😎

anielik
4. sep 2009

lumi kam si zdrhla...
my ho pozerame po anglicky...a potom matko tak zvlatle.. 😖 ale pekne povie "nu pagadi"..no pockaj 🙂 toho pozerame po rusky 😉

maaja
4. sep 2009

ved to ☹

anielik
4. sep 2009

lumi posli link

anielik
4. sep 2009

nebojte ostane zima a vsetci zalezu 😉

anielik
4. sep 2009

lumi uzasne fotecky...

maaja
4. sep 2009

jeeeej, aj my pozname "nu pagadi" 🙂

maaja
4. sep 2009

idem do postele ...
ozaj, zajtra idem na Anastaciu ;)

anielik
4. sep 2009

aj ja do sprchy...dobru a prijemnu zabavu 😉

zuzkafuny
5. sep 2009

Ahojte... nechce sa mi nejako prihlasovať a tak som tu mááálo...
Anielik... mne Mišiak keď nechce požičiať, tak na to v tej chvíli kašlem... je to jeho hračka!!! Ale doma sa rozprávame o tom, že je dobré si aj hračky požičať (a už to aj občas sám urobí 😵 😵 😵 ) teda rozprávame... ja rozprávam a on stále nííííč 🙄 občas sa mu podarí, ale to mám skôr dojem, že sa pomýlil 😀
Lumi krásne fotky a všetky fotky všetkých sú krásne...
Moje dieťa som prihlásila do škôlky od novembra... ešte že tu nie je taký problém so škôlkami ako vo väčších mestách... keď ho vraj budem chcieť dať skôr, alebo pozdejšie, stačí prísť povedať... komu chytím fleka 😉 🙂

salajcatko
5. sep 2009

ahojte babenky

anielik ty a zlá matka? prosím ťa, kde na tie blbosti chodíš??? kiežby každá bola taká dobručká a svedomitá ako ty. nemaj výčitky, ved maťko už dnes ani nevie, že dostal po zadočku 😉
a aj každý psycholog ti povie, že občas taká správne vetrom chladená nie je na škodu 😵 😉 😉

maaji, také dni blbec dobre poznám....posledné dni ich mávam často

Karin chorá, so salajom to vyzerá zle nedobre zdravotne, aspoň ž simka je ok..a ja mám depky z toho, že chcem ísť do práce a nemám kde... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre