Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
26. nov 2009

Inka, Kajke držíme palce, aby sa čoskoro vyzdravila. 😉

veronika13
26. nov 2009

zuzpi, veď my si dávame drobnosti na Vianoce stále 😅 práve preto, že to nie je o tom...
choručkým skoré uzdravenie 🙂

zuzpidka
26. nov 2009

Veronika13, my sme si zvykli kúpiť niečo väčšie ako drobnosti, ale financie nepustia. veď aj tak máme všetko čo potrebujeme a tak radšej dávame peniaze do stavebného materiálu, aby sme boli čím skôr sami. drobnosti hlavne kvôli deťom, aby nebolo, že nám Ježiško nič nepriniesol. aj keď Dadka to už chápe. 😒

veronika13
26. nov 2009

veď keby nám bola niečo väčšie treba, tiež by sme to takto riešili, no ťažko nám je teraz si niečo kupovať do domácnosti, keď tú svoju ešte nemáme 😝

veronikap
autor
26. nov 2009

Marek už dostal nový kolotoč do postieľky, mikinu, dve pyžamká.. spolu so Zinkou dostali taký ten vak na sedenie-ležanie (www.tuli.sk) no a pre Zinku máme ešte schodíky na wc, plastelíny, bábiku, ktorá vie liezť po 4, chodiť keď sa drží za ruky a nejaké knižky... a aj stačí.. 😝

čo sa toho upratovania týka, beriem to tak, že robím aj dobrý skutok.. študentka si privyrába, veď každá koruna dobrá.. 😎 😀 ale tiež mi do spálne nelezie, len klasika, wc, kúpeľňa, prach, povysávať, umyť podlahy a požehliť.. niekedy raz do týždňa, niekedy príde až po dvoch týždňoch, ako jej to vyjde v škole, takže to nie je, že by som ja vôbec nič nerobila.. len ma občas odbremení..
no a teraz by som chcela aby aj tie okná umyla..

inak, dnes sme boli na kožnom na Kramároch.. zinka má ekzém, marek vraj tiež.. dostali sme zase xy mastičiek a vraj aby mi to uľahčili, či si nechceme ísť k nim poležať.. HAHA.. to by bolo teda uľahčenie, byť týždeň zatvorená s obidvoma deťmi v jednej izbe, Zinka by mi stále pišťala, že chce ísť von.. a pod. a aj tak by nás tam len mastičkovali, to môžem aj ja doma.. pritom liečba typu kortikoidy..to jej išli natierať hneď v ambulancii.. a dokonca aj Mareka by som tým mala natierať! 😠 ďakujem, neprosím.. taká múdra viem byť aj ja..
o týždeň by sme mali ísť na kontrolu, ale kašlem ja na nich, radšej vyskúšam homeopatku, to čo mi ona hovorila dávalo aspoň hlavu a pätu a pozerala sa na to z iného konca.. nie že čo jej na to natierať aby to zmizlo, ale prečo sa to tam objavilo.. a keď sa odbúra tá prvotná príčina, zmizne aj ekzém.. takto sa jej to bude každý rok vracať..

zuzpidka
26. nov 2009

Veronikap, plne s tebou súhlasím. radšej homeopatka ako kortikoidy. 😒

janamed
26. nov 2009

ahojte maminy, hlásim sa k Vám po dlhej dobe, neviem či si na nás ešte pamätate 😒 ale skor sa nam nedalo sem chodiť...
nestihala som ani sledovať Vás, takže začnem až od dnešneho dna Vás sem tam čitať, aby som vedela čo máte nové, a vedela sa k Vám zapojiť či pridať.

Inak všetkým tehulkam novým gratulujem 😵

zuzpidka
26. nov 2009

Janamed, vitaj späť. kde ste sa tak dlho schovávali? 😉

janamed
26. nov 2009

🙂 som rada že si na nas nezabudla 🙂
nemala som internet...preto...

ingrid78
26. nov 2009

Jasne ze si pamatame, 3 zlatovlasky 🙂

janamed
26. nov 2009

🙂 no ked som pisavala malinka ešte vtedy nebola 🙂 až teraz sa začina zlatovlaskovať 🙂

luminkasp
26. nov 2009

janamed ahoj,ako sa mate? co mate nove? no kocky?

janamed
26. nov 2009

ahoj lumi 🙂
nemam sa čim chvaliť, kolobeh rovnaký. ale vy ste v očakavani 🙂 gratulujem 🙂

sme chorý vždy na striedačku, maťka v pondelok dobrala ATB a janka od minuleho piatku teploty a kašej, dr jej v pondelok nedal ATB iba sirup od kašla, tak dnes som bola zas u dr..lebo ešte včera teplotovala cez 38 a dr ledva dal aj dnes ATB.. ja som ich ako nepytala, ale zda sa mi divne že tak dlho teplotuje, a dusivo kašle už 5 dni že v noci nespime..

salajcatko
26. nov 2009

čaute čaute všetkým
dnes obvzlášť Janamed, vitaj 🙂
Ja sem síce už tiež chodím dosť málo, ale na teba si pamätám 😉
Idem si hned aj album kuk, či tam máš niečo nové 😉

luminkasp
26. nov 2009

janamed ja som taka rada, ze si tu medzi nas opat zavitala 😵

verim, ze kocky budu coskoro ok, kukla som album, su nadherne 😉

maaja
26. nov 2009

boooze, ja sa na okna chystam uz od leta ☹ a asi ich uz ani neumyjem - musim si vlastneho muza asi ukecat 😀

salajcatko
26. nov 2009

MAAJA tak to ti držím palce na to ukecávanie 😀
ale máš dobrý argument prečo nemôžeš no nie? 😵 😉

maaja
26. nov 2009

ved to - pohrozim ze inak ich umyjem ja !!! a s tym on suhlasit nebude 🙂

zuzpidka
27. nov 2009

dobré ránko.
Maja, tak len ukecaj mužíčka, lebo ja sa cítim hrozne po toľkom upratovaní. dnes ma čaká kúpeľňa a koniec. už len tak zbežne udržiavať poriadok a hotovo. 😉
zase sa mi nazbieralo žehlenie, tak ešte toto dnes a zase budem večer unavená. no čo už. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
27. nov 2009

zuzpi, ale budeš mať super pocit,že to už máš za sebou

janamed, jasne, že si pamätáme, často si na teba spomeniem, že nebývame tak ďaleko od seba, no človek je aj napriek materskej stále taký rozlietaný, že neni ani čas sa nejako stretnúť, ako sme si povedali na stretku

janamed
27. nov 2009

ahojte baby,
dakujem ešte raz za privitanie 🙂
my dnes mame zas alergologiu s maťkou, a potom sa chystam k rodičom...

veronika13, ked pojdeš niekedy do ZA napr.carrefour alebo max - daj vedieť možme sa tam stretnuť, dame kavičku 🙂 inak by nam bolo isto lepšie napriklad v lesoparku, ale neviem či by nam tam deti na šmykačkach nevymrzli 🙂

veronika13
27. nov 2009

budúci týždeň v stredu pôjdem do Za, ak by som nemala fofry ako vždy, tak by som sa ti ozvala, tvoje číslo mám, ak si si ho nezmenila končí 709?

janamed
27. nov 2009

ano tak konči 🙂
ale v stredu možem iba do 13tej, poobede mam anglinu....
ale budeme sa tešiť samozrejme 😵

zuzpidka
27. nov 2009

aha, tu sa črtá stretko vo dvojici. 😒 😉
tak si to kočky užite. 😉

veronika13
27. nov 2009

no neviem či nám výjde, lebo vtedy budem zrejme ešte u kozmetičky, idem na kompletné čistenie. Kamarátka mi umožnila, ona tam bola a dostala možnosť pozvať tri kamarátky zo zľavou 80%, no nevyuži to 😀 Inak to bude moja prvá návšteva kozmetičky v živote, tak sa teším aj bojím, že sa zhrozí 😅

anielik
28. nov 2009

ahojte dnes niK??

my sme doobeda poupratovali napapali sa "co dum dal" a poobede sme sa sli prejst do mesta...cely den sami. Nas tatik makal na domceku ☹

zuzpidka
28. nov 2009

ahojte.
my sme tiež upratovali, boli vonku, spinkali a potom išli kamarátke gratulovať k meninám, okúpali sa, napapali a o chvíľku sa ide hajať. tiež ocinko maká na domčeku. tak prajem pekný večer. 😉 🙂

mounty
29. nov 2009

ahojte, ostalo nam hodne ceciny z orezavania nasej jedlicky, tak ak niekto chce na ozdobovanie domu, tak si pre to pridte......papa, peknu nedelu vsetkym 😉

luminkasp
29. nov 2009

prajem vam krasny zaciatok adventu 😉

zuzpidka
29. nov 2009

Luminka, aj tebe krásny začiatok adventu. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre