Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
27. jún 2008

melory ,dik za privitanie 🙂
zajtra cestujeme ku svokrovcom na vikend.,zatial sa majte krasne

malalady
27. jún 2008

a inak Tobias sa inak sprava.. dakedy nebol maminka ale teraz? stale aby som bola pri nom.. je to možne aby to dieta citilo? 😒

mirka4
28. jún 2008

ahojte babenky,
malalady n o teda, tak rychlo druhe? Ja by som to este nezvladla. Obdivujem vas baby teda.
Malalady tak chod v pondelok na gyndu a uvidis, budes si viac ista.
vitaj lilu 😉

miriamka12
28. jún 2008

Ahojte kocky 😎 stare a aj nove 😉 Vsetkym tehu blahozelame 😵

Katka Mounty drzime palceky aby sa v brusku babetku co najviac pacilo a vsetko bolo v poriadku 😵

Vidim ze sa nasla aj stratena Mirka 😉 Miri inac aj ja vsetky obdivujem ze druhe babetka ja si to neviem ani len predstavit 😝 Ja sa tesim ked uz bude Sarah samostatnejsia a ja sa dospim dosyta 😝 🙂

Zuzpidka, dufam ze aj neake tie fotecky budu z Tiszaujvarosu. My sa ideme zajtra asi ovlazit do Dunajskej Stredy, ale este uvidime. Tak vsetkym prajeme super vikend 😉 😎

maaja
28. jún 2008

caute baby,

ja som vcera predala nas kocik - tak mi bolo z toho smutno ☹ tak ale nam uz bol na nic a ta baba co ho kupovala bola strasne zlata, tak dufam ze jej bude sluzit 🙂

Marek ma dalsi zubok - hore vlavo asi stolicka ako dobre pocitam ... tentokrat sa objavil bez priznakov - az na tie hnacky obcasne 😎

anielik
28. jún 2008

ahojte babulky,

tak sa hlasim po 100 rokoch. ☹ Vobec nic nestiham... mz sme boli neplanovane na tyzden v Prievidzi, lebo mi zomrela babicka a robili sme moralnu podporu a Matko sa tam pustil aj sam chodit, tak to vsetkych tesilo 🙂 potom sme prisli domov musela som vsetko poprat.... a teraz sme na vychode u babky druhej....maju tu festival a nas tato chcel velmi ist...
Co mate nove? nestiham vas vobec citat....

gratulujem novym tehulkam a vitam nove mamicky a deturence 🙂

malalady
28. jún 2008

moj Tobík ešte nechce sám chodit.. ked sa ho opýtam tak povie nie nie neeeeee 😝 😀

maaja
28. jún 2008

no anielik, vy si toho Senca asi moc neuzijete 😀

malalady, aj mojej sestry syn zacal chodit az ked mal 16 mesiacov ...

malalady
29. jún 2008

baby tak sa hlasim, že som dostala už konečne mrchu.. 😀 😀 😀 😀 len sa mi nejak nezda.. ako keby som končila... 😒 😒 😒 😠 😠 😠 😠

salajcatko
29. jún 2008

ahojky babenky moje

LILU vitaj medzi nami 🙂

MEL no nedala...bo do BA zakaždým chodiť je dosť daleko..a vtedy bola škodovečka ..tak aj dosť nereálne 🙂

počuli ste správy? Rasťo žitný mal nehodu a usmrtil 5 ročného chlapčeka na bicykli ☹ ☹ ☹

zuzkafuny
29. jún 2008

ahojte... Salaj ja som počula ☹ má postarané a kľudný spánok...
Smutné...

ingrid78
29. jún 2008

Ahojte, my sme dnes boli na Rosnicke, kupalisku, velmi sa mi nechcelo ist, ale Adrian vzdy tuzil ist s malou na kupko. Ja som skor zvyknuta na prirodne, najlepsie nuda, a sa mi to zdalo skoro pre malu, ale na moje prekvapenie bolo uzasne, malu dostat z bazena bol pruser, pekne si v chladku pod stromami posplala, mi sme zatial trochu lehnili, no super bolo 🙂
V piatok nam konecne prisla trojkkoloka, 3 mesiace sme na nu cakali, a tiez sme Kajku nemohli od nej odtrhnut 🙂
Ado mi hovoril, co sa stalo Zitnemu, bohvie co robil, chudak chlapcek ☹

maaja
29. jún 2008

jeeej, ja som to o Zitnom nepocula ... chudiatka rodicia toho chlapceka, ale chudak aj Zitny ... bohvie ako to cele bolo, urcite to nespravil naschval ... a teraz s tym bude musiet zit ... nic prijemne 😝 ja by som to nechcela zazit - ani z jednej strany ( rodicia / Zitny )

maaja
29. jún 2008

http://www.bleskovky.sk/cl/10/275781/Zitny-mal-...

no jasne, isiel rychlo 😔
inak ked si spomeniete, tak on nahradil ako moderator toho chlapa pred nim - uz neviem ako sa volal -ze by prekliaty post moderatora ??? 😕

maaja
29. jún 2008

jaaaj a Marek asi s tymi zubami pokracuje - ma navrete dasienko aj vlavo hore a ma sopliky a slzave ocka ☹

miriamka12
30. jún 2008

Ranko 🙂 U nas to vyzera na dazd 😒 S tym Zitnym to je naozaj smutne ☹ Neviem si ani predstavit ake to musi byt hrozne ci uz na jednej alebo druhej strane ☹
Maaja mas pravdu aj ten moderator co bol namiesto neho Rasto Zitny mal nehodu 😔

Nam ide 11 zub spodna 7cka, tak noci su kadeake a k tomu aj tie tepla 😖 Ma napadlo davate drobcom jest aj chlebik vo vajicku? Lebo mala sa ide zblaznit ked ho spravim, zatial som jej dala len ochutnat 😝

lilu18
30. jún 2008

ahojte,u svokrov.sme prezili 🙂 kooonecne doma

tiez sme poculi tie hrozne spravy o smrti ☹ strasnee,...

babenky, svokrovci mali plnu zahradu sezonneho ovocia..co ste uz skusali dat detickam? my zatial len marhulku ale mali aj rybezle,egrese,jahody slivky...davate uz? dik

a este sa chcem opytat,malej ide von stolicka,je to normalne ked este nema vsetky predne zubky 😅 ,a teda je riadne nervna 😀 😀 😀

malalady
30. jún 2008

lilu ahojko 🙂 no to aj moj Tobinko tak.. dostal aj horúčky a tiež sa mi zdá, že je to stolička a tiež nemá všetký zubky predne.. asik je to individualne ako čo rastie.. 😉

miriamka12
30. jún 2008

Lilu ja davam malej jest zo zahrady hadam vsetko, marhule, ribezle, ceresne, maliny, jahody som davala ale pomenej, inac papa aj rajciny co si odtrhne, jablcka, no vsetko 🙂

malalady
30. jún 2008

miriamka a u nás krasne sluniečko svíti 🙂 😎 😎 😎 😎

miriamka12
30. jún 2008

Malalady, vies ako v Ba leje 🙄 Ale super vzduch je 🙂

lilu18
30. jún 2008

dakujem za rady idem vyskudsat maliny a to slniecko aj u nas pekne svieti az z neho porastu huby 😀 nevadi aspon zahradkari nemusia polievat ale nemozme von

zuzkafuny
30. jún 2008

Lilu... maliny a jeden banán dotoho... malému to taktovéééľmi chutí a aj trošku zasýti....
Inak pekný deň vám tu a idem malého chovať 😉 🙂

veronika13
30. jún 2008

ahojte, tak hlásim príchod, dnes ráno sme sa vrátili z Chorvátska. Sme si dovču predlžili o dva dni, lebo našim sa odtiaľ nechcelo 😀 Vyšlo nám super počasie, bolo horúco, more bolo teplučké. Riško bol už potom ok, cestu zvládol fantasticky, tam sa mu vyhodili potničky z tepla, na ritke to má dosť škaredé, ale snáď to teraz zmizne. Neviete čím je to dobré natierať?
Či som si oddychla, ani neviem, mali sme 131 schodov do apartmánu, ale posledné dni sme po nich chodili ako kamzíky😀 blbla nám elektrika, tak klíma nám skoro vôbec nešla, tak noci boli husté. Ale psychicky som sa odreagovala určite.

veronika13
30. jún 2008

Mounty, gratulujem k tehotenstvu, to je super, že vám to vyšlo ako ste chceli. Verím, že nebudeš musieť ležať a toto tehu si vychutnáš lepšie. Veľmi by som to chcela, lebo viem aké je to skľučujúce, keď človek proste nemôže, ale si silná, bude to fajn 😉

veronika13
30. jún 2008

a aj ja pridám dobrú správu-môžeme stavať, súd dopadol v náš prospech. Tak dúfam, že nám už nič nebude stáť v ceste k domčeku 🙂

zuzkafuny
30. jún 2008

Veronika... super 🙂

mirka4
30. jún 2008

Ahojte, veronika super, ze si si oddychla. Aj ja by som taaaaaaaak velmi chcela ist na dovolenku k moru, ale drahy moc nechce ist s malou daleko. Tak uz vidim, ze skoncime maximalne v Sturove ☹
A super ze vam vysiel ten pozemk, tak vam zavidim, aj ja by som uz chcela. A co drahy uz jede chodit do zahranicia na zarobky, ci este hej?

veronika13
30. jún 2008

ahoj mirka, ide ešte do zahraničia, od septembra na pol roka s týždňovými prestávkami.
Veď aj v Šturove môže byť super, neber to zas tak tragicky, no ale more je more, neboj tiež pôjdete. Keď bude malá väčšia bude to lepšie, síce teraz to bolo tiež v pohode, ale museli sme na Riška dávať veľký pozor, lebo chodníky okolo mora neboli ohradené, nebolo tam zábradlie, ale celkovo dovolenku s dieťaťom odporúčam, oni sa prispôsobia podmienkam lepšie ako si my predstavujeme 🙂

mirka4
30. jún 2008

tiez si myslim, zeby mala sa tam vylaznila. No ale co uz.
Ale ked som kukla ubytovania v sturove, tak tyzden nas vyjde asi rovnakoako keby sme boli v zahranici, strasne drahe. No neviem, budeme musiet nieco vymysliet, lebo tu sa mi teda nechce stale byt. A spaval vam dobre tam?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre