Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
22. júl 2008

ja si myslim, ze by ste mali ten byt kupit ... kolko asi stoja take byty tam u vas ??? a uvidis, aj cakanie bude jednoduchsie ... no a ten byt je vlastne investicia - potom predate a budu korunky na dokoncenie domu !

veronika13
22. júl 2008

tu až tak veľa ponúk nie je, tento bol na prenájom, kamarátka idú do väčšieho, tak tento sa uvoľní, no muž nechce ísť, že bude blbé potom dochádzať na stavbu

maaja
22. júl 2008

co je to "dochadzanie" na stavbu ... ved t len cez vikendy, ne ? alebo obcas po veceroch, ked bude vobec doma ... a celu zimu aj tak nebudete na stavbe ... aspon ne ty s malym ... m i to pride taky blby argument 😔

veronika13
22. júl 2008

ak by robil to čo teraz, že stavbarčina a vo Švedsku, tak on musí byť pol roka doma, teda nerobiť vo Švedsku, a za ten čas sa bude robiť na stavbe, takže budeme tak každý možný deň. Ja nebudem stavať, ale variť pre robotníkov a aj niečo menšie pomáhať a pár tehál sa chystám položiť, symbolicky

maaja
22. júl 2008

preco musi pol roka byt doma ???
ze symbolicky par tehal ... som sa zasmiala 😀

veronika13
22. júl 2008

neviem to presne, robiť tam môže pol roka, potom pol roka nemôže, a potom zas môže a tak dokola

maaja
22. júl 2008

aha, asi nejaka legislativa.... no aspon neni v prdeli cely rok 😀

veronika13
22. júl 2008

hej, nejaký zákon 😀
teraz ale chodí do roboty, tak si od seba trochu oddýchneme

maaja
22. júl 2008

pocuvaj, mali by sme ist spat 😀
sak ja uz kolko nadcasujem 🙂 zajtra budem ledva zit 🙂

veronika13
22. júl 2008

aaale, však ty si stavaná chodiť spať neskôr 😀

zuzulik22
23. júl 2008

ahojte, dakujem Vam za blahozelanie, ved ja nie som smutna. Vlastne ved sa nic nezmenilo, iba mam perfektneho syna 🙂 .
U nas zase prsi a zimaaaa, tiez uz letne tricko ani nevieme co je. A to nam dnes mali prist robit zahradu, ale zase nic z toho ☹ . Uz nech je pekne.
Co dnes varite?

melory
23. júl 2008

baby skoda, ze sme sa vcera minuli...uz mi to chyba.
tu je tak dokopy 20 stupnov...dazd...no otrasneeee.
idem varit luskovicu, mam cerstve lusky, doniesla kamoska, ze ona nevie co s tym a ja vzdy nieco dobre vymyslim 😵

deti su zlate, po vcerajsku sa mi zda totalny klud. bolo u nas 6deti, psychyatria....matej co si na seba vylial polievku ma rozosmial, lebo mal vsade po tvary rezance...hihihi 😅

anielik
23. júl 2008

ahojte boze to je pocko :(((
my sme prave v bazniku a nahaname sa s gulickami. Navarene mame od vcera (sosovicova polievocka a zemiaciky s maskom v trube upecene)....horsie je ze poobede sme shceli ist gratulovat k byvalemu susedovi na 1 rocik a co sa prestahoval trosku inde a neviem ak pojdeme :/ bleeeeeeeeeeeeeeeeee

maaji krasny travnik, snad aj my raz taky budeme mat...prave saobzerame po po nejakom domceku/pozemku ale ten hypo co nam vypocitali 😠 😠 😠
veronika13 utekajte do svojho, aspon trosku budete mat pokoj od svokry...ak to nie je prilis daleko

melory
23. júl 2008

anielik a maaja vsimli ste si, ze od nasej dohody na stretko este nebolo na kupanie??? sme to zacarovali ci co!!!
v panelaku sa toho moc nevymysli. mna rodinny dom odradza len kvoli robote okolo domu 😉

anielik
23. júl 2008

hej hej vsimla Mel, uz sa radsej nedohadujme a prepadnime Maju 🙂 ani Senecke stretko dako nist :(

veronika13
23. júl 2008

mel, ale ta robota okolo domu by ťa isto bavila, keby si vedela, že je to vaše, a môžete mať okolo celého domu trávnik, ten pokosíš raz za týžden a hotovo 😀
no veď ako sme sa vrátili z dovolenky, tak je takto a to sme doma už skoro mesiac 😝

salajcatko
23. júl 2008

ZUZULIK aj ja ti prajem krásny životik, ten po 30tke je vraj najlepši 😉

veronika13
23. júl 2008

sali, ahooooj, počuj, ty robíš často z cukety, že? poraď niečo, prívarok alebo tak, mám jednu doma a teraz robím z druhej placky 😉

melory
23. júl 2008

veronika13 ja ti poradim super polievku, ktora sa da nazvat privarkom.
staci na to cuketa a zemiaky, obe veci porajas na rovnake kusy a das spolu varit. vody das len tolko, aby zakryla suroviny. korenie cele, rasca, sol. varis...ked su zemiaky uvarene, tak cukina bude pravdepodobne rozvarena. to vsetko zmixujes a pridas troska masla a smotamy. bude sa maly oblizovat. este som nestretla u nas doma cloveka, co by sa neoblizoval. ja na to davam volske oko a opecenu spekacku.

veronika13
23. júl 2008

mel díky, vyzerá to super, zajtra alebo v piatok vyskúšam 😉

zuzulik22
23. júl 2008

sali dakujem.
mel aj ja robievam taky privarok a niekedy tam dam aj kôpor 🙂 a nas maly sa ide zadrhnut tak to rychlo papa 🙂

salajcatko
23. júl 2008

ahojky
Veron, ja to robievam podobe ako mel, ale nedavam smotanu, ale mlieko, a ja tam davam aj kusky kuracieho mäsa, to najskor trochu posmažím na oleji

a potom ich kadejako plním a zapekám,alebo to zbožnujem normálne obalené v trojobale ako rezne a vypražené, to je tiež mňam,len ak toto budeš robiť, tak si ju skor narež a posoľ,aby pustila tu prebytočnú šťavu 😉

Simonka mi dnes už druhý krát spinká, je chorá,asi preto..
inak mel, neboli to zuby,ale "letná angína" ktorá je prenosná, je vraj aj v BA...deti maju teploty a pluzgieriky v hrdle 😉

veronika13
23. júl 2008

tie hnačky čo mal malý bola zas letná viroza, čo za choroby sú toto...

mounty
23. júl 2008

ahojte, len odpoved na vcerajsiu maajinu otazku, ano, stahujeme sa o poschodie vyssie........uz sme odkupili od mamy........este tam bude tento tyzden a buduci tyzden uz ideme malovat a Andrej robit balkon a tak......vcera sme kupili krasnu skrinku zlacnenu z 5000sk na 3200!! Chceme si zariadit z Ikey, Leksvik, moja srdcovka uz dlhe roky, tak sa tesim...........Veronika13, zial vlkolinsky nabytok ostava otcovi dole ale ved nevadi, raz bude aj ten byt nas 😀

melory
23. júl 2008

mounty nech sa dari v novom...

baby nestraste s tymi chorobami, my zatial klop, klop...

mounty
23. júl 2008

jeeej a zuzulik, co to citam?? Vsetko najlepsie a hlavne slniecka po ktorom tak tuzis 🙂

melory
23. júl 2008

este som zabudla : ako ma mala postielku v detskej izbe, poviem vam Konecne sa citim vyspata
chodila spat poobede k nam na manzelsku a dnes z nej utekala do detskej izby a ukazovala na svoju postielku, ako som ju tam dala zaspala sama s opicou v naruci

mounty
23. júl 2008

ahoj mel, uz davno som tu nebola dlhsie ako par sekund 😅

mounty
23. júl 2008

veru, aj my sa chystame od januara osamostatnit na spanie Nikinka, nech si zvykne kym sa babo narodi......ja by som aj skor ale mame v podnajme jedneho porodnika do Vianoc ☹

melory
23. júl 2008

v podnajme??? jaaaj, to nezavidim, nie je nad samotu..."kozorozec" sa oziva.

mounty ja som taky kocovnejsi typ a paci sa stahovanie veeelmi, bars aj o poschodie vysie.
detom som zas prerobila detsku izbu...skoro kazdy mesiac maju novu. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre