Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
5. sep 2008

Už asi zaspinká 😅

luminkasp
5. sep 2008

He, no, som z toho jelen, otec za mlakou, dcera sa narodi na slovensku, no... Uz som ti chcela napisat, ze ako ti ide slovencina, este ze som nebola taka rychla 😉

lilu18
5. sep 2008

hura mama moze oddychovat 🙂

lilu18
5. sep 2008

a tebe ako ide spanielcina? mne sa zda hrozna

luminkasp
5. sep 2008

spanielcina, dobre, je to lahky jazyk, takze zvladam, ale chyba mi slovencina, aspon ze mala vravi aj aj

luminkasp
5. sep 2008

babulky, idem varit obed,dnes sa mi straaaaaaaaaaasne nechce

lilu18
5. sep 2008

maj sa aj ja by som mala dodrhnut ten pripaleny hrniec len neviem cim,vobec to nejde 😒

zuzkafuny
5. sep 2008

Lilu... pripálený hrniec neujde 😀 😀 😀

zuzkafuny
5. sep 2008

On sa normálne postavil a má na háku 😠 idem sa zlostiť 😠 a stále má na háku...
Lumi... až ja by som mala variť na obed aj na večeru, asi by som podala demisiu 😅

lilu18
5. sep 2008

to nie,ale mam z toho strasne zly pocit,ideeem

melory
5. sep 2008

zuzi a stoji ti to za tie plienky??? tie nevyspate noci???......ja spim rada 😀

zuzkafuny
5. sep 2008

Mel... ale on sa nechce vycikať do plienky... Ja nevstávam kôli tomu aby som ho dala cik, on sa sám zobudí a keď k nemu nejdem, tak ziape ako pavián... Mne by tie plienky veru nevadili... keby som sa vyspať mohla... 🙄
ja spím tiež rada... aaah... kedy to bude 😖

luminkasp
5. sep 2008

Zuzi, no ja mam chut podat demisiu 😎

salajcatko
5. sep 2008

ahojky
je tu niekto?
zajtra hlásia tropické teploty tak som zvedavá..žeby sme chytali rýchlo posledný bronz?

bola som so Simokou na kožnom, má jeden typ atopického ekzému...ale vraj sa z toho dostane 😒
vyzerá to ako strata pigmentu..takže ked sa jej prelieči zápal ktorý pod tým ma (nevidieť to) tak sa opáli a bude bez flakov

veronika13
5. sep 2008

sali, môžeš to bližšie opísať? Riško ma teraz na chrbatiku takú drsnejšiu kožu, na pohľad to nevidno, iba na dotyk a na líčkach tiež, ale to aj vidno, nič strašne, akoby také drobné žilky.

salajcatko
5. sep 2008

no veron, simka presne naopak
na dotyk nič nevidno, ona ma tie flaky také neohraničené rozne tvary, a hlavne sa jej velmi rozšírili - ale na dotyk necitiť vobec nič, len ich vidno ako keby tam nebola opálena, alebo blola už zlúpana - vysvetlila mi to tak, že pod tými flakmi prebieha istý zápal, ktorý nie je vidieť, len sa prejavuje tak, že tu kožu síce opáli ale je tam suchá a tak hned akoby stratila pigment...
dala ju aj do tmavej komory a svietila jej na to fialovym svetlom a vraj to nesvietilo (tie flaky) a to je vraj doležité...
dala nam masť, a tá vylieči ten zápal pod flakmi a potom ju opáli - tak som rada
a vraj má strašne suchu pokožku, čo sa mne teda nezdá, dala nám taký balzam do kupela a krem, a že mám rátať s tým, že to bude používať hooooodne dlho

mounty
5. sep 2008

Ahoj veronika13, Niki ma po tele tiez take suche fliaciky, iba na dotyk citit, doktorka ma sprdla ze ho nicim po kupani nenatieram a ze je to atop. ☹ ...........tak sme sa tej pliagy v lete nezbavili a teraz aby som kupovala drahe maste typu Eucerin lebo z inych sa hned vyhadze............urcite skoc ku koznej, nie k detskej vseobecnej ale ku KOZNEJ!!!
Ostatni vsetci, majte sa krasne, hasnem ako svieca, bruuuuuuuuu

veronika13
5. sep 2008

nám na to pomôže modra indulona, to naj aj detska povedala, že ňou natierať, niekedy mu to uplne zmizne alebo sa zmierni

maaja
5. sep 2008

... ja Mareka natieram odmalicka po kazdom kupani ... a seba tiez 😀
takze marek ma krasnu hladku pokozku ... s tesim 😉

maaja
5. sep 2008

dneska som bola u kadernicky - je v 4mesiaci 😵 takze si musim hladat inu 😖 skoda ...
tak ma ostrihala a ucesala, ze mi povedala ze chlapi budu po mne slipy hadzat 😀 ziadny nehodil 😠
ale mne samej sa nepacilo ako ma ocesala 😒 tak mi to vyfukala smerom von 😝 ja ked som nejak zvyknuta, tak ine neviem akceptovat 😅

maaja
5. sep 2008

a vcera sme boli na ockovanie prevenarom - prve ... v pohodke ...
a dostali sme "zelenu" do jasliciek - teda ze nam Dr potvrdila ze moze ist do kolektivu ... takze 17teho nastupuje 😀

ingrid78
5. sep 2008

Ahojte,ja by som sa tiez rada uz vyspala, Kajka stava v noci tak 1-3x. zavidim babam, co im deti spia celu noc.
maaji, Marek uz ide do jasli, vau?

ingrid78
5. sep 2008

Som to nejako nezaregistrovala, teraz sem chodim poredsie

maaja
5. sep 2008

ha, ze vyspat sa 😀 ja som s tym nemala nikdy problem ... napriklad teraz Marek chodi spat okolo deviatej a vstava tiez medzi osmou a deviatou !!!! to je sila, cooo ? budi sa o jednej na mlieko a potom o siedmej - aj to len vypije a drichme dalej ... a cez den spi tak dve tri hodky !!!!
som zvedava ja k ho naucim vstavt do jasli .... hej, ide, ale len na tri dni v tyzdni ... a ked to nebude fungovat, ze by bol chory, alebo by moc reval tak s nim znova ostanem doma a skusime neskor ...

ingrid78
5. sep 2008

Ja si to este nejako neviem predstavit, dat ju do jasli, ale hlavne sa mi nechce ist este do prace 😀

maaja
5. sep 2008

no predstavit si to moc neviem ani ja, teda predstava by mozno aj bola, ale som zvedava ako daleko je od realu 😀 a s tou robotou ... idem ked sa mi chce 😅

ingrid78
5. sep 2008

Ozaj aj Veronikap isla niekam na dovcu? Miriamka je v Bulharsku, ale Veroniku som tu dlho nezahliadla.

melory
5. sep 2008

ahojte...kocky

veronika13
5. sep 2008

no tu to žilo a ja som kukala iné stránky 😅

ingrid78
5. sep 2008

Ahojteee, dlho som vas nevidela 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre