Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
26. apr 2009

my sme ešte nikdy, ale som si povedala, že kúpim aspoň taký mini gril, mávajú v akcii a budeme toto leto, lebo už ma to takto nebaví 😀

maaja
26. apr 2009

je to super ... ja som tiez bola proti, ze naco, sak ze my ani neviem grilovat a tak .... a teraz vidis, furt grilime 😎

maaja
26. apr 2009

ozaj, my sme mali v piatok 5. vyrocie svatby 😎

anielik
26. apr 2009

ahojte,

Marekovi vsetko naj k meninkam 🙂)) hlavne vela frajeriek 😉

My sme stale chori, zacalo to nevinne soplikom a v piatok uz bol zeleny soplisko, ale uz to opat vyzera take "nevinne" ale aj tak ideme zajtra k dokimu, pre istotu. Inak je zlatusik krasne si vysmrka nostek a dovysavame tie hnusne zvysky...a este aj to si zapoji do vysavaca 🙂
Dneska mi pomajal robit strudlu, strasne rad pomaha varit, vcera robil zemiaky v janskej mise a predtym pizzu :D

My spime uz dlho bez paplonu, ale ma teple pyzamo

anielik
26. apr 2009

Maji a gratulujeme k vyrociu...nas to caka v maji 🙂

veronika13
26. apr 2009

my máme o dva týždne tretie 😎

melory
26. apr 2009

ahojte, my sme sa vratili z kremnice. super oddychnuta a hlavne sme mali kupelnu. zajtra sa finisuje. potom uz len drobnosti....
mne sa vyhodil na spodnej pere herpes, ale v tekej miere, ze som ich naratala 8ks....nic mi nezaberalo a sudokrem to za pol dna vysusil. nikomu neprajem, velmi ma to bolelo, mala som to opuchnute a ubolene. dokonca ma bolelo ucho a oko. aaach....nemam rada choroby.
preto vam vsetkym zasielam veeela zdravia.
nasa stelka sa rozkecala, je to mile, konecne si to baby uzivam s vami.
od zajtra sme uz bez plienky, bezkompromisne. chcela som zaviest, ze odmena cukrik, ale vratila mi ho spat - je nepodplatitelna.
marekovi vsetko najlepsie k meninam.

anielik
26. apr 2009

my sme doma bez plienky, dokonca cikame na chlapca do zachoda...ale len s tatom 😠 ale kadime do plienky. Na co su mi dva nocniky????

anielik
26. apr 2009

teda kadime cez poobednajsi spanok 🙂 aby nikto nevedel :D

luminkasp
27. apr 2009

marekovi vsetko naj k meninam

maji vsetko naj k vyrociu svadby😀

anielikovi tiez, aby som nezabudla za mesiac😀

aj veronike, aby som nezabudla za dva tyzdne 😉

my sme dnes boli u dr ☹ , v piatok sa mi tereska cela vyhodila, teda brusko a chrbatik a straaaaaaaaasne ju to svrbelo, tak sme sli dnes hned rano. Dr mi povedal, ze sa nemam obavat, ze urcite to nie je alergia, ze ma len velmi suchu a citlivu plet. Dal nam sirup na 5 dni, aby sa jej dobre hydratovala pokozka a potom mam dobrym hydratacnym kremom kazdy den natierat. Sa mi tak ulavilo, ze to nie je nic vazne 😵

Nasa dostala zas kopec darcekov cez vikend a ja uz neviem, kde to mam vsetko odkladat 😖 Ale zasa sa tesim, lebo dostala taky nadherny hrad od chicca, aj s kralom, princeznou, troma princami/vojakmi na troch konoch, kone su na kolieska, tak normalne mozu cvalat 😀 No moja princezna tereska je z neho cela paf. Teraz mame obdobie jezibaba a princezna, tak si viete predstavit. HOdim potom foto aj do albumu, len musim vsetko pozmensovat, este aj z narodenin a mali sme toho vela tieto dva tyzdne 😎

verca, to vis, ze aj ja s tebou pocitam v lete😀

zuzpidka
27. apr 2009

ahojte. tak Rastík spinká, babi /moja mamka/ šla po Danielku, ja pijem kávičku a idem povešať vonku prádlo. vo štvrtok sa chystám s deťmi k mojej tete to Malcova, okr. Bardejov. idem sama, len vedľa mňa bude sedieť strýko ako skúsenejší šofér. tak mi držte palce. ešte som takto mimo Košíc sama autom nebola. šéfko mi požičia svoje auto, lebo na mojom mi vyteká olej. svokor to bude opravovať niekedy, keď na to vyjde čas. makáme na dome, lebo chceme byť čím skôr sami. tak vám želám príjemný deň. 😉

veronika13
27. apr 2009

zuzi, to je fajn, že si sa odhodlala sama, uvidíš potom si budeš za volantov viac veriť 😉
koľko máte ešte roboty na stavbe?

zuzpidka
27. apr 2009

Veronika13, veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi veľa. ja si na kratšie vzdialenosti už začínam veriť. cesta do Košíc a späť, tu po okolí nie je problém. ale viac ako 100 km šoférovať sama s dvoma deťmi si žiaľ ešte netrúfam. beriem cdčka s mojimi obľúbenými pesničkami a dúfam že to pôjde bez problémov.

veronikap
autor
27. apr 2009

ahojte 😵 aj my sa dodatočne pripájame ku gratuláciám 😵
no a mám novinku, dnes som bola na tom ultrazvuku a je to ten Marek 😀 😵 😵 😵 teda zatiaľ Marek, lebo sú tu ešte nejaké protesty v rodine, že prečo nie ten Matúš... ale už viem, čo mám robiť s vecami po Zinke 😀
idem niečo zjesť, som dnes nejako nestíhala... malá je s babkou vonku, tak hodím ešte prať...

mounty
27. apr 2009

jeeeeej, uzasne, tak vymenme si vecicky 😉 gratulujem, Marek je lepsie 🙂

veronika13
27. apr 2009

mounty, dnes má Johanka presne dva mesiace, čo? gratulujeme....
ako by to včera bolo, keď sme si tu výmesačia pripomínali a teraz už len narodeninujeme akosi často, čas letíííí

veronika13
27. apr 2009

veronikap, tak super, že vyšiel párik, myslím, že všetky čo ste tu a máte dve deti, tak máte párik 🙂 Salajcatko, miminka, vám to akosik nevyšlo 😀 ale to nie je dôležité, všakže 🙂

anielik
27. apr 2009

Ahojte,

aj my sme boli na 3D, ale nevieme co to bude, tato nechcel vediet. Ale podla tvaricky zevraj baba...no tak uvidime, u mna je to na 90%chlop fnuk...no co, aspon nebudem musiet dokupovat vela veci 😉
Inak sa mame k svetu, spinkalo si babo a nechcelo na nas ani kuk, za to teraz kope ako ...
My sa stale nevieme dohodnut na chlapcenskom mene :(

zuzi neboj rozjadzis sa dietky si zviknu a sefko pride o auto 🙂 aj nas tato tak dopadol, dnes som ho odviezla do hlohovca :D zabudol si vodicak doma 😲 😀 😀

maaja
27. apr 2009

jeeeej veronikap, no to je super, ze bude Marek ( teda mne sa to viac paci ako Matus, aj ked ani Matus neni skarede 😉 )

anielik, preco myslis ze bude chlop ???
a keby aj, no a ??? tak tretia potom bude dievka 😎

veronika13
27. apr 2009

mne sa tiež viac páči Marek, nenecháj sa prehovoriť, veronikap 😉

ingrid78
27. apr 2009

Ahojte babule, tolko sviatkov tu bolo, ze uz ani neviem komu mam gratulovat, tak zelam vsetkym vsetko najlepsie 😉
Veroni, nedj sa Marek je krasne meno.
Zui neboj, nervozne budu len prve kilometre, a je dobre, ze mas spolujazdca, je to taka psychicka podpora.
Inak ja som dnes smutna presmutna, nasi sa dnes odhodlali a odprevadili nasu Aysinku na poslednu cestu k veterinarovi. 😢 Tak ju tu oplakavam.
Dnes som mala navstevu a aj som zabula ze sme si mali ist pre vysledky do skolky, tak som zvedava, ci nas zoberu ,pojdem zajtra. Drzte alce.

anielik
27. apr 2009

maja do 3tice nehrozi...ale aj tak ich prehlasujem 🙂

veronikap
autor
27. apr 2009

no ja už ho volám Marek, aj Zinka trénuje, tak to bude Marek 😉 😵 aj k tomu nášmu priezvisku sa mi to oveľa viac hodí... 😝
kati, anielik, držím palce, aby to bola nakoniec tá baba.. 😵 aj keď ja by som nevydržala čakať až do pôrodu 😅
kati, mounty, teraz viem, že si musím čím skôr naplánovať brigádu a roztriediť veci.. určite budem aj na teba myslieť 😉
si predstavte, že ma môj drahý namotal na nový kočík... čo som vyhlasovala, že načo, veď ten čo máme je super (a naozaj je!).. ale jemu sa teraz strašne páčia tie bugaboo.. aj kamoška ho má a musím povedať, že je ešte lepší ako ten náš.. tak sme urobili kompromis, že ak sa mi ten náš podarí predať, tak kúpime nový, ak nie, tak si necháme ten čo máme .. už som hodila na mimibazár inzerát, ak by mal niekto záujem 😉 😀 😀 😀

veronikap
autor
27. apr 2009

zajtra by nám mala prísť tá nová chladnička, tak som zvedavá na ňu.. keďže sme si ju vyberali z netu, tak som ju ešte naživo ani nevidela 😝

maaja
27. apr 2009

kupili ste chladnicku ??? no super, vy sa mate ;)

a veru k vasmu priezvisku lepsie pasuje Marek ... a nejdem hovorit ake je to super meno 😀

hm, my sme kocar predali uz davno, lebo ze sak ked prvy mal novy kocar tak preco by aj druhy nemal novy 😎

maaja
27. apr 2009

ingrid, aj nasim umrel psik 15 rocny ... chudiatko Strelka ( ne Stelka 😀 ) ... zjedla otraveneho potkana, tak asi preto "poala" ... a vraj asi v bolestiach ... nasi mali k tomu psovi "vztah" sak uz za 15 rokov co by aj ne, ze ?

anielik
27. apr 2009

My stale pouzivame nas supis kociarik...nevzdam sa ho 🙂 asi ho budem puzivat do dochodku :D

veronika13
27. apr 2009

naši majú 12-ročného, a som s ním nedávno aj s mamou behala po veterinároch, lebo mu vypadali predné zuby, a zistili mu rakovinu ☹ bolesti nemá, tak ho nechajú dožiť

veronika13
27. apr 2009

no my máme kočík, ale ja by som veru brala nový, tento náš je už dosť vyheganý, no neviem či ukecám... teda najskôr by som musela tieto naše predať, a to neviem kto by ešte kúpil 😅

veronika13
27. apr 2009

teda nový pre druhé prípadné bábo som myslela, teraz už nie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre