Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
16. sep 2009

nemusí byť ten Liptov, môžme nájsť aj niečo iné. 😉

luminkasp
16. sep 2009

tak ja nepridem, nieze by som nechcela, ale........... 😉

zuzpidka
16. sep 2009

Luminka, tak to je škoda. 😢 ale my to chápeme. 😉

veronikap
autor
16. sep 2009

ono ide v prvom rade o ten termín... tento rok ešte asi nie, ale niekedy na jar... napríklad 😉 😎

salajcatko
16. sep 2009

ahojky žienky
tak som si vás hladala na facebooku aj ja, a akosi som našla len zuzpidku 😨

ako sa máte?
my ideme zajtra so Simkou na očkovanie proti zápalu mozg. blán tak hádam to dopadne dobre,držte palce.

Idem si kuk vaše fotoalbumky 😉

manka
16. sep 2009

dakujem baby za tie info. uz sa nam to krati

stretko: minule sme neisli kvoli autu. teraz uz mame sluzobne. rada by som vas inac uz aj konecne videla. chodia aj oteckovia? a tiez by zalezalo od terminu

salajcatko
16. sep 2009

stretko?
aha..asi mi niečo ušlo 🤐 😵
idem čítať

manka
16. sep 2009

fejsbuuuk: ja som katarina ywansik ale nic tam zatial nenajdete...len vzdy potvrdim, ked mi niekto znamy ponukne priatelstvo, kuknem foto a dalej som sa zatial nedostala

ale ked netreba zmensovat foto, to je super

melory
16. sep 2009

salajcatko ja som ta nespoznala ani na jednej fotke... 😢
stretko treba ozivit

anielik
16. sep 2009

ahojte,

salaj ani ja som ta nespoznala, normalne som si musela kuk pas 😀

Baby neblaznite z FB...ja ho uuuuuuuplne neznasam... Ale mam skuste Katarina Klimekova

stretko? noja nebudem hovorit ani an ani nie...auto mam ale som na tom rovnako ako veronika. Sice cesta OK...ale dlhsie trate si neviem predstavit. A tiez to zalezi od momentalnej prace na domceku kedze tato stale potrebuje auto...

Inak sa mame OK...pridam dake fotos

luminkasp
17. sep 2009

salaj, teba uz mam

kati, ja mam fcb rada kvoli albumom 😉

luminkasp
17. sep 2009

anielik, je tam tych katarin klimekovych trochu viac, ty si ta bez foto?

manka
17. sep 2009

ahojte. akurat triedim hracky. uf pekna zbierka

manka
17. sep 2009

lumi. potvrdila som request na fcb.kuknem foto.

ozaj chodi uz od "nas" niekto aj do skolky?

mounty
17. sep 2009

manka, skolkarov je tu uz kopa, vlani to zacalo........myslim ze maajin Marek, miriamkina Sarah, Karolinke z Petrzky a este par..........ja dumam, mame tu taku sukromnu v Dubravke, ale mne je to vela na mesiac 80eur, je to len doobeda, co by mi vyhovovalo....zatial sa trapime sami doma, Niki je ten co udava rezim dna a chuda Johanka sa len prisposobuje. Problem je ale teraz ked uz vyse tyzdna mala sople a teplotu, cele noci preplakala a ja mam potom este chodit cez den von, som po tyzdni uuuuuuuuplne mrtva, spim tak 3-5hodin v noci, mala sa dusi a grcia hlieny. Veronikap, nech vam maly cim prv vyzdravie, nasa Johi to ma od Nikina, ju krasne okychal ked mal sople pred tyzdnom.

ja facebook zatial ignorujem 😝

zuzi, s tou postielkou to chapem, ja som myslela uz velkopostielkacov, ako nas Niki, .....

anielik
17. sep 2009

Lumi uz mam fotos 😉

veronikap
autor
17. sep 2009

ahojte 🙂 ja sa tiež radím k absolútnym ignorantom facebooku... mne stačí, že si s vami pokecám tu 😎 😉 inak za počítačom aj tak veľmi nevysedávam..

my sme zatiaľ v pohode, už sa mi darí ukecať Zinku aby sme išli aj niekam von... kým Marek ešte väčšinu času prespí, tak sa snažím venovať sa jej čo najviac, teraz nás baví kreslenie, ta stále maľujeme... uvidíme, aké to bude, keď už bude Marek väčší a bude si vyžadovať viac pozornosti...
s tou škôlkou na doobedie je super nápad.. ja nad niečím takým rozmýšľam, ale asi najskôr až po novom roku.. nech je v detskom kolektíve, lebo najnovšie sa nevie na ihrisku "brániť".. keď jej niekto niečo vezme, tak len na to dieťa pozerá a potom príde za mnou so slzami v očiach.. darmo jej môžem vysvetľovať... 😖 tak dúfam, že ju škôlka naučí byť viac asertívnou.. 😅

zuzpidka
17. sep 2009

Veronikap, Rastík bol na začiatku taký istý a teraz sa už vie brániť. to sa "naučí" od iných detí. u nás to tak bolo. 😒

anielik
17. sep 2009

pridte k nam 🙂)) my berieme vsetko co sa da..zaucime vas 🙂))

ale v poslednej dobe sa stretavame s takymi detmi od ktorych aj vyfasujeme 🙂)) tak sa tesim...tusim sa troska ukludnil a aj hracky uz tak casto nebrava 😉

manka
17. sep 2009

SKOLKARI ako je to so spanim?spavaju v skolke vsetci? z toho mam obavy, lebo Oliver je odmalicka nespavy. aj teraz to riesime. nechce spavat a ked sa nam to nahodou podari tak az okolo 16. mozno by ho pani ucitelka naucila 🙂

manka
17. sep 2009

Veronikap Oli tiez bol taky a aj este trochu je. chodili sme pravidelne do Materskeho centra. najviac ozil, ked uz vsetci odchadzali a mohol sa sam hrat. teraz uz aj "bojuje" ani neviem, ci je to treningom alebo vekom sa mi zda

melory
17. sep 2009

moj hugo nespava a to je velkac.
dnes sme mali ist na zahradku a zacalo prsat. ostali sme doma zavrety a este aj tatinko meska z pace.

zuzpidka
17. sep 2009

Dadka spávala a hocikedy aj teraz keď príde zo školy, trošku si podriemka a tak robíme úlohy.
u nás je zamračené, ja som dožehlila a rozmýšľam nad krupicou na večeru. 😒 mám chuť na niečo sladké. 😀

manka
17. sep 2009

zuzpidka a rastik ako spi?

ja rozmyslam, ze vyskusam mafiny z casopisu zdravie. zevraj pre hyperaktivne deti 🙂

zuzpidka
17. sep 2009

Rastík si vie pospať. napr. dnes spal od 13,00 do 15,50h.. aspoň doteraz tak bolo. on je väčší spachtoš ako Dadka. 😉

luminkasp
17. sep 2009

anielik, mate nadherne fotky

ingrid78
17. sep 2009

No ahojte, konecne sme sa po mesiaci a pol vratili domov, tak som vas prisla kuk. Na FB som aj ja, ale velmi ma nechatil, som rada ked obcas mrknem sem.
Uz zacinam mat pomaly stres, ze kajka pojde do skolky a ja do prace, az mam z toho krce v zaludku. Inakkajka strasne zle spava, vobec nechce spat vo svojej postielke, bud pride a vola ma spat k sebe alebo pride v noci za nami do postele, proste musi citit nasu pritomnost a drzat nas. Uz sme ce den bez plienky, ale trochu mame problem cez obedny sppanok sa pocikava, nemozem ju odnaucit, jednoduchsie by bolo dat jej plienku, leb koli tomu aj menej spi, po hodine sa zobudi pocikana a potom uz nezasoi a je nervozna. Ale nemozem to vzdat, ked v januari ideme do skolky, nejako to musime zvladnut.
A co sa tyka kolektivu, zak to je katastrofa, nic nechce pozicat, hadze po detoch veci ked jej beru hracky, no najvacsi skupan je, stale dokola jej to vysvetlujem ,ale velmi nezabera... ☹ Samozrejme vsetko neguje, takze cely den je len o tom ze ja nieco chcem a ona nie, no zabava. Ale inak je zlata a uzasna, ked povie nejaku hlasku tak to stoji za to 😀

ingrid78
17. sep 2009

Uz by som aj fotky chcela pridat, ale tak sa mi nechce zmensovat

veronikap
autor
18. sep 2009

ahojte 🙂
Katka, krásne fotky a ešte krajšie bábätko 😵 tak krásne spinká na tom brušku.. náš malý ani za svet.. keď ho na chvíľu na to bruško dám, tak celú dobu sa nervačí, hlavičku nepoloží ani za svet a nožičky dvíha hore... raz sa od jedu tak zaprel, že sa mi sám skoro pretočil na chrbátik 😝

my dnes buntošíme už od štvrtej, ako sa Marek zobudil na papanie, tak ho trápili soplíky, že sa stále budil.. teraz si mladý pán vyspáva, mne sa už zaspať nepodarilo.. dnes bude dlhý deň 😝 ešte že podvečer príde babka a zoberie deti vyvenčiť a cez víkend tu mám mojich rodičov, tak budem taká vyoddychovaná 😀

inak Zinka tiež spáva krásne.. bez plienky cez obed, na noc jej ju ešte dávam.. zobúdzala sa už síce suchá, ale ako sme sa vrátili z pôrodnice, tak sa vždy do rána pociká.. ale pokiaľ je to len v noci, tak to zatiaľ neriešim.. poobedňajší spánok si síce trochu posunula, skôr ako o pol 2 nezaspí, ale to ju musím najneskôr o 4 budiť.. to by potom vyspávala 🙂 no a večer, sa podržte!, kým si nepozrie "seliál" (rozumej Panelák), tak ani do postele nezalezie.. síce dej nesleduje, ale komentuje všetko.. sme skoro odpadli od smiechu, keď už začala aj jednotlivé postavy pomenovávať.. jej obľúbenec je teraz Kubko švehla 😀 😀 😀

mounty
18. sep 2009

ahojte, to mas uzasne ze si mozes oddychnut sama bez deti, to mne nehrozi, anieli okolo nasho domu nelietaju ☹ mamina je uz velmi znicena z tych chemosiek, tak nevladze.......ale aspon Johi ma uz cistejsie dychanie.

ingrid, k tym plienkam co si pisala ze odnaucas: nerob to!! Ked dieta nie je schopne este styri hodiny zadrzat moc, tak este nedozrela nervova sustava a nema vyznam odnaucat. Kludne jej daj plienku v skolkach sa tiez mozu davat take nohavicky, maju to aj DMku, Juniorky, dieta si to vie samo navliect a ucky sa netrapia. Moja sestra mala deti v skolke s plienkami az do velkej triedy, mali tam strasnu kosu a vzdy sa deti pocikavali pocas spania...........len tolko, drz sa a radsej zariadte surodenca Karolinke 😉 pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre