Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzulik22
12. máj 2008

minuly rok, ked sa maly narodil sme zacali, svojpomocne a uz je hotovo, este brana zvonka a okolie, dlazba, zahrada a vo vnutri len strop zo sadrokartonu v kupelni a kuchynu. Teraz v stredu namm robili dvere.

veronika13
12. máj 2008

tak to je super 🙂 a aký veľký domček máte a koľko vás to stálo?

zuzulik22
12. máj 2008

ja davam dokopy pomaly papiere na kolaudaciu, ale uz mi z toho sibe a skoro za kazdy papier chcu 8-10000 sk

veronika13
12. máj 2008

to ešte aj tam sú také pálky??? 😲

zuzulik22
12. máj 2008

aj mna kazdy den poraza z toho
stale niečo nove a za všetko hrozné peniaze chcu ☹

veronika13
12. máj 2008

no veď však kto bude živiť tých úradníkov, my nie? 😠

zuzpidka
12. máj 2008

kočky ktoré sa mordujete s papierovačkami pri stavbách, tak vám držím palce a prajem veľa trpezlivosti. my len prerábame a staviame garáž vzadu a birokracia neskutočná. tak preto. 😒 😉 🙂

veronika13
12. máj 2008

tak už budete pomaly zariaďovať, že? už máš akú-takú predstavu?

zuzulik22
12. máj 2008
zuzulik22
12. máj 2008

vo vnutri mame kupelku zariadenu, mame urobene roll-dorky, dvere a cakame na kuchynu - ale to bude este 8 tyzdnov trvať kym ju dodaju

veronika13
12. máj 2008

mne sa bungalovy páčia, no mužíkovi nie
my tento:
http://www.prodom.sk/index.php?id=2&rd=89
budú tam ale nejaké zmeny, tak nie je na 100% taký

zuzpidka
12. máj 2008

Zuzulik, veľmi pekný. ani my so šéfkom nechceme schody. pretože teraz ešte my vládzeme, aj kvôli deťom a potom keď budeme starí, tak kto pôjde hore? máte ho od nás schválený. 😀

veronika13
12. máj 2008

na zariaďovanie sa veľmi teším, no závisí to od koruniek, či budeme bývať v provizoriu, alebo bude na komplet zariadenie

zuzulik22
12. máj 2008

aj my sme robili par zmien
ine zariadovanie moc neplanujeme, lebo nie je teraz uz za čo. Takze zoberieme si par veci odtialto a postupne pokupujeme.
Bolo mi tu fajn, ale musim bežkať kubko sa zobudil, ideme papať, snad niečo spapa po 4 dnoch.

zuzulik22
12. máj 2008

dakujeme zuzpidka, ja schody nemozem, lebo som na voziku, tak musel byť bungalow

zuzpidka
12. máj 2008

Veronika, aj váš domček je pekný, ale mne sa poschodové páčili predtým, než som mala deti. 😉 ale koľko ľudí, toľko chutí. nemôžme byť všetci rovnakí. 😀

veronika13
12. máj 2008

veď detičky nebudú do 18-tky padať 😀

zuzpidka
12. máj 2008

to áno, ale aj tak my so šéfkom schody veľmi neobľubujeme. 😉 😀

veronika13
12. máj 2008

v poho, bungalovi sa páčia aj mne, možno raz... 😀

zuzpidka
12. máj 2008

veru, možno raz. idem ja obedovať, kým Rasťulo spinká. 😉 🙂

zuzkafuny
12. máj 2008

Jeeej 🙂 vy ste sa o domčekoch bavili 🙂
My tiež bývame v domčeku, ale prerábali sme staručký a ešte stále ho prerábame a nie a nie ho dokončiť... hoci už bývame a trvá to už 4 roky... ☹
Ja som rozmýšľala zobrať nejaký úver nech už je to v suchu, ale môj že nie... veď sa nemáme kam ponáhľať 😠
Takže keď sú korunky... robí sa, keď nie sú... tak sa zlostím, že sa nerobí...
Ešte aj vnútri máme veľa roboty... ale hádam sa dočkám 🙂
Idem kvačkať prádlo 🙂

ingrid78
12. máj 2008

No ahojte baby, my sme sa vcera ledva vratili z chalupy z Horehronia. Ledva preto, lebo nas oboch aj s muzom seklo v krizoch. Sa vam to niekedy stalo , ze oboch, nemal kto poriadne ani odsoferovat, mne sa to trochu uvolnilo, tak som soferovala, a Adrian je prvykrat na PNke 😉 No zabava bola 🙂

melory
12. máj 2008

ingrid, tak to sa nam este nestalo, aj ked na striedacku dost casto.

salajcatko
12. máj 2008

ahojky
kráááásne domčeky máte babule....fakt pekné 🙂
ako sa máte??? čo nového???

ingrid78
12. máj 2008

Akurat som si precitala predoslu stranu, a my tiez sme teraz bojovali so zapareninami. Dostala ich z Pampersiek, som sa ulôakomila na akciu v Tescu, doteraz som ich nepouzivala, koli tej chemii co obsahuju. Ale stava sa nam to aj po liecbe ATB, berie teraz aj zelezo, tak ja uz fakt neviem z coho to moze byt. Vlhcene utierky nepouzivam, umyvam pri kazdom prebalovani, Sudocream je nas najlepsi kamarat, ale mam pocit, ze uz tiez nezabera. Vam ten Imazol pomaha, je na recept, uz som z tych zaparenin na nervy, nikdy sme s tym problem nemali.

veronika13
12. máj 2008

ingrid78, rybacia masť, nám pomohla najlepšie, pokiaľ to sú len zapareniny a nie nejaký iný kožný problém, a keď je prdel v poriadku niekedy natriem aj modrou indulonou 😉

salajcatko
13. máj 2008

Ingi, Imazol je veru fajn,ale ak ti môžem ešte niečo poradiť, kúp jej probiotiká - upravuju ph prostredie v čirevkach a teda aj to čo id ezo zadočku von 😀
a pri a po liečbe ATB to platí dvojnásobné - ja vždy deťom pri liekoch aj probiotiká dávam, bez nich sa im vždy zadoček vyštípe ☹

zuzpidka
13. máj 2008

ahojte. ja dávam ako probiotiká Nutrolin-B, je to sirupček a veľmi chutí. ináč to s tými probiotikami nám vravela naša dr., keď sme prvýkrát brali ATB. 😒 🙂

zuzulik22
13. máj 2008

ahojte, tak nas maly sa cely vyhadzal z tych atb a ma hnacky. Tak som zvedava, co nam dneska povie doktor. Mali by sme ist aj na kontrolu na usne, som zvedava. Maly celu noc preplakal.

zuzpidka
13. máj 2008

chudáčik Kubko. držíme palce, aby ste dobre pochodili. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre