Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
15. máj 2008

ved aj ja som dlllho nehrala, ale to mas ako s plavanim - to sa v zachrane o vyhru spomenie 😅
a este hladam do partie kocku do sauny 😀

melory
15. máj 2008

muzika som aj platila, nesmie sklamat!

ingrid78
15. máj 2008

Do sauny sa hlasim 🙂

melory
15. máj 2008

supeeeer. moj muz saunu nemusi a ja ju zboznujem. uz asi nenajdem prilezitost si takto zasaunovat. ingrid berem ta za slovo {pismenko}

ingrid78
15. máj 2008

Ja prave zacinam balit, nejako nestihame, a to sa este musim oholit 😀 ked bude ta sauna, aby si sa nezlakla mojich yetiovskych noh 😀 😀 😀

melory
15. máj 2008

u nas je este klidek, nic sa nepripravuje, zajtra vsetko pochystam.

ingrid78
15. máj 2008

si dobra vegetacka 🙂

zuzpidka
16. máj 2008

dobré ráno. u nás už cestovná horúčka. Rastík ešte spinká, šéfko pečie chlebík vo vajíčku, Dadka pozerá rozprávky a ja som tu. 😉

zuzulik22
16. máj 2008

ahojte, aj u nas cestovna horucka vrhcoli, idem este nalozit to masko.
tak zatial papa

veronika13
16. máj 2008

ahojte, ja som teraz začala baliť, ale len tak pomaličky, ešte musím variť mužovi, aby nezahynul 😀

melory
16. máj 2008

za prve som pripravila seba 🙂 a po obede sa pustam aj ja do balenia. my vela cestujeme k nasim, takze ja to uz za pol hodku zvladam.

veronika13
16. máj 2008

mne tiež pol hodka stačí, kočík aj postieľka sú už v aute 😀

zuzkafuny
18. máj 2008

Ahojte dievčence tak ako bolo...???

zuzpidka
18. máj 2008

Zuzka, pozri fotky zo stretka. Bolo dobre, ale na Donovaloch bolo lepšie. Môj a šéfkov názor. 😉

miriamka12
18. máj 2008

Ahojte kocky 😎 Na stretku bolo fantasticky, prostredie super, majitelia penzionu -100 bodov 😠 😒 Inac fotky hovoria za vsetko, tak si ich pozrite 😉

veronika13
18. máj 2008

som rozmýšľala nad tými majiteľmi, mrzí ma, že vám tak vadili, ale zas keby sme boli niekde v hoteli, tiež je personál stále na očiach... na konci nemali žiadne výhrady, pýtali sa ma či sme boli spokojní... tetuška bola veľmi milá

salajcatko
18. máj 2008

ahojky
nám sa teda ľúúúúbilo veľmi veľmi...už len to, že ostal aj salaj hovorí za všetko 😝 😀 bo sa dušoval že neostane ani za svet 🤐 😵
Majitelia sú proste takí, mne osobne to nevadilo..moj ocino je podobná povaha, to čo je jeho a ručne si to vybudoval, to si proste chárni, takže mi to tak neprišlo... 😉

bolo fakt super

Veronika 13 - velká vdaka za vybavenie,cenníme si to 😉

Veronikap - veľká vdaka za Flash fotoreporter plus Miriamka detto k tomu

Šefko - velká vdaka za dobrý gulášik 😉

Mel a janka vdaka za mäsko 🙂

a VŠETCI - vdaka za spoločnosť 😀

janamed
18. máj 2008

aj nám sa ľuubilo 🙂
a tiež dakujeme ostatným za spoločnost a kolačiky mnamky a polievočku pre drobcou zuzi 🙂

zuzulik22
18. máj 2008

Ahojte, aj nam sa pacilo, vsetkym velmi pekne dakujeme hlavne za pomoc 🙂

zuzkafuny
18. máj 2008

A kdesú fotky zo stretka...??? Chcem vidieť a závidieť...!!! 🙂

salajcatko
18. máj 2008

zuzi aprilovčatka2OO7,alebo chod na temu stretnutia čo tam máme a veronika tam hodila rovno link

miriamka12
18. máj 2008

Ja som uplne zabudla, naozaj obrovska vdaka Veronika13 za vsetky vybavovacky 😵 😵 😵 Sarah uz buva, ja tu kukam fotky, a normalne mi chybate ☹ Cakam kde sa zjavi sefko alebo salaj a naleju mi pivko 😉

zuzkafuny
18. máj 2008

Jeeeeej... Ja už som tam bola...!!! Sú prenádherné... je mi ľúto že som tam nebola aj ja... 😢 a detičky sú tiež božské 😵 😵 😵 aaah...!!!

maaja
18. máj 2008

vitajte naspet 🙂

Marek ma od piatka noci vkuse teplotu - neklesla mu pod 37, 5 .... dokonca teraz ma 38,7 !!!! v zivote este tolko nemal .... strasne ma slzave ocka .... dneska rano som mu nasla pravu dolnu stolicku, tak asi ta teplota je zo zubkov ... ale tri dni vkuse ?! 🙄 chudiatkoi moje malicke, zajtra zavolam Dr ze co dalej .... lebo ved v tom Panadol sirupe je pisane ze sa nema davat viac ako tri dni po sebe ... a myslim ze mu aj tak nezabera 😢

veronika13
18. máj 2008

nemáte za čo ďakovať, mňa organizovanie baví, len škoda, že nie všetci boli spokojní, ale to asi k tomu patrí

som strašne rada, že som spoznala nové členky apríloviek, bola som veľmi milo prekvapená 🙂

veronika13
18. máj 2008

ako nové členky som myslela, že tie čo som ešte predtým nestretla 🙂

ingrid78
18. máj 2008

Ahojte, nam sa strasne pacilo, ten majitel mi vobec nevadil, prevysilo to prostredie, myslim ze aj peziom bol dobre vybaveny, a hlavne vy, skolda len ze to nebolo nadlhsie.
Dakujeme este raz vsetkym za milu spolocnost 🙂

ingrid78
18. máj 2008

Akurat tu sedim s termoforom na krizoch, vecer jak sme sedeli, tak sa mi nechcelo ist pre vestu a som si ich nachladila, este som to asi nemala doliecene z minuleho vikendu

salajcatko
18. máj 2008

KOčky, zajtra chcem začat uspávat simonku podla tej knižky...budem potrebovat vašu psychicku podporu 😵 😝
lebo som si nie istá či to zvládnem...
ale je najvyšší čas začat ju učit spat cez den v postielke, lebo v tom kočiku už nemá priestor a začína byt teplo, bude sa jej zla spat
dak držte palce zajtra začíname
🙂

dúfam 😝

salajcatko
18. máj 2008

idem spat, ja som uplne K.O.
pa pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre