Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
18. máj 2008

sali, budem ti držať veľmi palce, hlavne to vydrž, výsledok sa dostaví rýchlo, ja som sa toho dosť bála, len u nás to nebolo učenie na postieľku, ale odvykanie od mlieka, no netrvalo to dlho, cca 2 týždne, a Riško to celkom rýchlo pochopil a 6 nočných papaní sme skresali na jedno, dobre nie? tak vydrž 😉

luminkasp
19. máj 2008

baby, krasnych drobcov mate, sa mi zdaju byt vsetci uz taki velki 😀

a vy uz vsetci chodite? lebo my este stale nie, my asi zacneme posledny ako aj s tym stvornozkovanim 😀

tak krasny dnik

ingrid78
19. máj 2008

Lumi, ani my este nechodime, len stojime a par krokov popri nabytku urobime 🙂

melory
19. máj 2008

maaja mojej tiez sla stolicka, tiez tie ocka a sopliky, len z nich boli 40-tky a zapal stredneho ucha.

andreafa
20. máj 2008

ahojte april 2007 🙂
tak ako vsetci zijete? aky bol spolocny vikend? ja sem uz nechodim, lebo toho mame vela, okrem prace a malej aj studium a zistujem, ze ani nezijem.
dufam, ze vy ste OK a deticky vam robia radost.
inak, ani karolinka este sama nechodi, i ked.... myslim, ze to uz dlho nebude trvat a odvazi sa uz konecne 🙂
ozaj, karolika ide v pondelok na svoju prvu dovolenku k moru 🙂 jej tato ju berie, tak dufam, ze to v zdravi prezije 😖
pekny den vsetkym, idem ... papaaaa

ingrid78
20. máj 2008

Dobre ranko, vsade je taka hrozna tma, hnusne pocasie ble 😒

miriamka12
20. máj 2008

Ranko 🙂 Super pocasie na spanie, nic ine sa robit neda 😉 😝

mounty
20. máj 2008

miriamka12, este je dobre aj na navstevy 😉 co tak sa ukazat dakedy???!!! Jedna krabica mi tu uz tyzden zavadzia 😎

salajcatko, nas Niki spi v golfaci s popruhmi, nechcem Ta odradzat od postielky ale nam sa nepodarilo naucit na spanie v postielke cez den 😝 miluje spat vonku a kedze na tom nie je nic zle, tak spi dalej....ono nema vyznam za kazdu cenu dieta lamat....ja som spavala az do piatich rokov pod stromom na deke 😀 a myslim ze aj teraz by som keby sa dalo...........

luminka, ani u nas este nehrozi chodenie, aj ked sa pusta stale a aj minutu sa hra postojacky.....co uz..

vsetkym vyletnikom sa ospravedlnujeme ze sme neprisli pozriet ale plany sa trochu pomenili z organizacnych a rodinnych dovodov.........skoda..........

veronika13, IP 😎

veronika13
20. máj 2008

čakááám 🙂

miriamka12
20. máj 2008

Mounty ja som ti poslala IP 😕 Ze po stretku yb sme sa zastavili 😉 Ty si neodpisala tak som ymslela ze ste uz na Orave 😎

miriamka12
20. máj 2008

No pekny prispevok som dala 😀 Drzim na kolenach malu, tak tukam ako policajt 😝 😀

mounty
20. máj 2008

miriamka, IP 😉

veronika13
20. máj 2008

mne malý teraz zaspal, treba mi variť, ale neviem čo ani sa mi nič nechce, super kombinácia 😝

ingrid78
20. máj 2008

No a ja si idem asi lahnut k malej, v takom pocku, zbytocne by som tu len upratovala alebo v kuchyni sa motkala, idem si radsej schrupnut. 🙂

veronika13
20. máj 2008

ingrid, tiež by som chcela, no musim variiiiiť

mounty
20. máj 2008

ja si tiez teraz vystieram chrbat, vcera som bola oberat ceresne..tak som dolamana, tri kose velke, mam dost a to sme aj v sobotu oberali a este furt ich je tam polovica.........v tomto dazdi ale zial popukaju, skoda.....

ingrid78
20. máj 2008

Aj mam vycitky, ze by som mala nieco porobit, ale kaslem na to 🙂
Ja celkom nerozumiem tomu ockovaniu proti pneumokokom, mate s tym niektora skusenosti? V ockovacej scheme som nasla, ze ed sa ockuje vo veku 12-23 mes tak ma dieta dostat 2 davky s min. odstupom 2 mesiace. Znamena to ze obe budem mat zadara, alebo iba 1 a tu druhu budem platit 2 tisicky?

veronika13
20. máj 2008

nie za každú zaplatíš tých 85 sk, ak malá býva chorá, tak máš obe zadarmo 😉

ingrid78
20. máj 2008

A po 2. roku uz nemusim ockovat, ci ano?

miriamka12
20. máj 2008

Inka, nam dokina poradila prave po 2 roku ked pojde mala do skolky aby sme zaockovali, tak ti neviem poradit 😝

veronika13
20. máj 2008

no do druhého roku očkovanie preplácajú, potom už nie, ale podľa mňa to pôsobí aj po druhom roku, keď zaočkujeme teraz, nie?

veronikap
autor
20. máj 2008

ahojte, ja dnes robím ryžový nákyp. som dostala chuť a malá mi teraz iné ako "sladké" neje, tak sa ujde aj jej 😎
dnes sme vstávali o 7 a ešte stále nespala, tu skáče okolo mňa a ťahá ma za vlasy 😅

ingrid78
20. máj 2008

Idem ja, lebo tu zapadnem a ani si nelahnem, majte sa zatial, skoda ze nie ste blizsie, by sme sa mohli stretnut ked tak prsi a neda sa ist von

veronika13
20. máj 2008

idem tiež začať kuchtiť

zuzkafuny
20. máj 2008

Ahojte...!!! Mne malý už tri dni v noci nechce spať... a len vreští ako pavián...!!! Som sko polámaný les 😖
mmm ryžový nákyp som už dávno nemala... asi si zajtra vyrobím 😀
Ja som sa tiež pýtala na očkovanie... nie je ani za, ani proti. A pokiaľ je dieťa odolné... tak neviem. To sa uvidí až v škôlke, kde je veľa detí... hm... ja neviem... dať, alebo nedať očkovať...???

zuzkafuny
20. máj 2008

Vy dávate všetky očkovať...??? Od nového roka to má byť vraj povinné...?!

miriamka12
20. máj 2008

Ja uz mam navarene 😉

zuzulik22
20. máj 2008

ahojte, nam to stretko nejako pomohlo, maly zacal tam papat chlebik a vcera dokonca prvykrat v zivote spapal cele jablko a pol banana - postruhane. Som normalne nechapala. Tak sa tesim. My uz spávame len raz denne a to 3 hodiny, aj s tym som spokojna.
Salajčiatko - náš malý tiež spával cez den len v kočíku, ale v januári som si povedala dosť a postupovali sme podľa tej knihy. Bolo to týžden plaču, ale po týždni ako keby uťal a začal krásne spať aj cez den v postielke. Len ho dame do postielky a vie, že sa ide spinkať. Občas si tam ešte trošku poskáče, ale vždy pekne sám zaspi. Skús to, fakt to stojí za to. 🙂 Držíme palčeky a napíš ako pokračujete. Aj ked ten týžden plaču som mala nutkanie s tým seknúť, ale povedala som si, že vydržím.

zuzulik22
20. máj 2008

náš kubko je už zaočkovaný proti pneumokokom, 16.6. ideme po dvoch mesiacoch na preočkovanie druhýkrát

zuzkafuny
20. máj 2008

Môj krásne zaspáva v postielke od malého malička 😅 dokonca aj večer krásne sám zaspáva... A aj v noci už mesiac krásne spinkával s dvoma prebudeniami a teraz štrajkuje... 😠 !!! Krpec sa zobudil, doprala práčka, pes skuvíňa za dverami... letím 😖 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre