Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
29. apr 2008

my sme boli na nožičkach 3x, všetko bolo v poriadku, ešte kázali prísť, ale už sme neboli. Švagrine kázali malého baliť naširoko do roka 😅

anielik
29. apr 2008

my sme boli teraz na ortopedii tak nas kukli ale kvoli tomu ze nam lava naozicka ide von...ale ze to robi 90% detusiek do 2 rokov

melory
29. apr 2008

ja som bola len raz na nozickach 🤐
stelke tiez utekala noha {vraj mala malo miesta v brusku} do vnutra a upravilo sa to cviceniami, resp.masazami. hned v porodnici prisla rehabilitacna sestra a ukazala mi co a ako.

ingrid78
29. apr 2008

Ahojte, Anielik ako sa dari s odstavovanim?

veronika13
29. apr 2008

dneska robím guláš a chcem dať aj Riškovi, tak uvidím, či spapá, to má ako zácvik na stretko 😀

melory
29. apr 2008

dobre robis veronika...ja mam polievku zo vcera a robim kuracie prsia, mnamky

inak ja som este nebola ani na kontrole po sestonedeli 🙂

veronika13
29. apr 2008

😀 😀 to si dobrá, kamoška tiež nebola, až keď bola znovu tehotná, po vyše roku 😀

melory
29. apr 2008

snad sa tam dokopem...

veronika13
29. apr 2008

ja sa idem v máji objednať na preventívku

lucaska
29. apr 2008

ahojte tak ani ja som este po sestonedeli nebola na kontrole..............

na nozickach sme boli dva krat a po roku to som ani nepocula , musim sa informovat..... 😉
babulky davat drobcom pod nohavice este pancusky?????????

melory
29. apr 2008

lucaska ja uz nie, ale ja som na zapade....

veronika13
29. apr 2008

ja ešte dávam, tu dosť fúka

mounty
29. apr 2008

ja davam pancusky a tensie gate navrch..............ked je horuco ich nedavam..

Dost sa bojim babulienky........cakam na vysledky z odberu krvi, doktor ma podozrenie na trombofiliu.preto som vraj krvacala v tehotenstve.snad o tyzden budem vediet na com som.......drzte palce....prosim

lucaska
29. apr 2008

mounty tak drzime palceky aby vsetko dobre dopadlo............... 😉

melory
29. apr 2008

drzime palce mounty

melory
29. apr 2008

vstala stelka letim papa zas niekedy

veronika13
29. apr 2008

mounty a čo je tá trombofília? som laik

veronika13
29. apr 2008

už som ťa nestihla, tak ti prajem, aby výsledky dopadli dobre

anielik
29. apr 2008

ingrid, odstavenie prebehlo nad ocakvanie super, ale nepapame ziadne mliecko...a teraz kd sme chori tak davam aj menej mliecnych...aby sme sa nezahlienovali :(((((

mounty drzim palceky....inak mam pre teba mliecko aj kuponiky...niekedy sa musime stretko...

ja este davam pancuchy ale tenucke a dokonca sme este vo fusaku...ale nemame nanoznik, tak vlastne len v nom sedime...ale v pondelok som ho veeeeeeeeeeeelmi ocenila, v Ba fukalo ako zadara ☹

mounty
29. apr 2008

ahojte.vdaka za psychicku podporu............sama este neviem poriadne co je to za ochorenie, ale sposobuje krvacanie a nasledne potrat, vo vacsine pripadov.......vraj sa niektore pripady daju injekciami riesit......

zuzkafuny
29. apr 2008

ahojte... 🙂
Mounty neboj bude oki 🙂
Ja už tiež punčošky nedávam...
A ženy to ako že ste ešte neboli nakontrole po šestonedelí...???!!! Ale okamžite tam šlapte...!!! 😠 😠 😠
pekný dník vám 😉 🙂

melory
29. apr 2008

je tu aj tema na konikovi o tom

zuzulik22
29. apr 2008

ahojte, ani ja som nebola na kontrole ☹
a mam dobru spravu, ze na stretko ideme na 99%

veronikap
autor
29. apr 2008

ahojte, mounty myslím na teba! dobre to dopadne, uvidíš 😵 😉

priznám sa, že ja som ešte ani nerozmýšľala, že by sme už nedávali pančušky.. doma sa vála stále po zemi, väčšinou na dlažbe, tak jej ich pod tepláky dávam automaticky a von takisto, radšej dám tenšie nohavice.. nánožník som dala dole v piatok..
dnes som chcela kúpiť Zine ešte nejaké body s dlhým rukávom a zistila som, že mám smolu 😒 všade už majú iba krátky rukáv 🙄

ja som síce na kontrole bola, ale v septembri som mala ísť ešte na cytológiu.. sa tam neviem nejako dostať, keďže tam musím ísť skoro ráno, tak nemá kto strážiť..

zuzulik22
29. apr 2008

mounty držíme silno silno palčeky a kubko posiela pusinku pre šťastie.
aj my nosime pančušky ešte, lebo ako veronikap hovori, aj my sme stale na zemi, bud v piesku, v trave alebo len tak

veronika13
29. apr 2008

dokonca, ešte sa tam aj povzbudzujú, že nechoďme na kontrolu nie??? 😅

mounty
29. apr 2008

Ahojte......uz sa nepamatam s kym sme sa bavili o okuliaroch pre deti s takou gumou okolo hlavy , aby si to dieta nedavalo dole, vyzeraju ako plavecke.......miriamka, s Tebou??? 😅 sa nepamatam, ale si mi tusim tvrdila ze vies kde to cez net objednat, hod mi prosim adresu.....alebo ak je tu niekto kto ma take oklulky, tak napiste kde ste ich zohnali lebo ja som uz pomaly zodrala boty a nic..........

veronika13
29. apr 2008

v nedeľu som stratla jednu mamičku, čo sme spolu ležali v nemocnici na rizikovom a jej drobec mal také okuliare, ale neboli originál, boli obyčajné detské a gumičku si tam dali sami.
Riško by to asi na hlave nezniesol, ale niečo budem musieť vymyslieť

veronikap
autor
29. apr 2008

mounty, my ich tiez mame, objednavali sme na narodeniny, maju akciu - klobucik k tomu 😉
www.babyportal.sk

anielik
29. apr 2008

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre