Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
10. jún 2008

jeeeej, veroni, cau ...
tak idete na dofcu ? no super 😉

veronika13
11. jún 2008

hej, ideme a veľmi sa tešííím 🙂
dúfam, že počasie výjde...

zuzpidka
11. jún 2008

Ahojte.
Veronika13, tak si tú dovolenku užite. 😉 😀

veronikap
autor
11. jún 2008

"dneska to tu prostě žije" 😀 😀

zuzpidka
11. jún 2008

My sme dnes ráno utekali do Košíc na pasové oddelenie dať urobiť Rastíkovi pas. Pretože 28.06. sa ide z elektrárni na kúpalisko do Maďarska, tak chceme ísť. Aj mne, aj šéfkovi skončil pas platnosť. 😉 Celý týždeň bude s nami doma svokra, takže budem tu málo. Určite budeme niečo robiť, tak času na MK bude málo. ☹

veronikap
autor
11. jún 2008

my tiež máme nové pasy, v pondelok som ich bola vyzdvihnúť.. a aj zinka má už svoj.. teta bola šikovná, takú peknú fotku tam má 😎 😵

zuzkafuny
11. jún 2008

My máme novú hojdačku... Ocinko nám urobil...!!! aj fotku máme 😉 🙂
sa len chválim...

gulicka
11. jún 2008

zuzkafunny, paradna, sikovneho ocinka mate 😉

misiacik vyzera akoby sa uz slnil pri mori 🙂

zuzkafuny
12. jún 2008

hallooo...kde ste kto...??? Veď prší... šup sa na koníka 😕 😅 🙂

miriamka12
12. jún 2008

Ahojte 😎 Tak v Ba este neprsi, ale vela tomu nechyba 😝
Zuzkafuny, super hojdacka, aj my chceme neaku kupit ale taku ako vyrobil vas tatik asi nezozeneme ☹
Baby vy uz idete na dovolenky ako je vam fajn, my musime cakat do septembra ☹

veronika13
12. jún 2008

ahojte, u nás tiež neprší a teraz dokonca vyšlo slniečko, dneska idem k našim a pôjdem asik pozrieť nejaké kamarátky
Ratolesť mi zabúvala, mužík išiel pomáhať jednému známemu na stavbu, tak vegetím 😵

veronikap
autor
12. jún 2008

ahojte, mne tu ratolesť pobehuje s bábikou... zuzka fakt super hojdačka 😵 aj nám by sa taká páčila, keby máme dvor 😀
mňa dnes čaká zubár, za hodinku idem... ma takto pred dovolenkou začal pobolievať zub 😖 ale aspoň že teraz a nie až na dovolenke 😝

veronika13
12. jún 2008

jaaaaj, zubára mi ani nespomínaj, mala by som veru aj ja ísť, lebo odvaha mi akosi chýba, nič ma nebolí, no už som tam dlllllho nebola 😝

veronikap
autor
12. jún 2008

ja som bola naposledy ako tehotná a vtedy som mala všetko v poriadku, dokonca ani zubný kameň som nemala.. zubár bol "nešťastný", že mi nemá čo robiť 😀 už som k nemu aj bola objednaná na preventívnu prehliadku a odrazu ma začal bolieť zub,tak idem k nemu skôr....

zuzkafuny
12. jún 2008

Mne dnes malý nechce papať... 😖 a som si dala záležať... s ryžovým nákypom... 😉 🙂 Som ho dala ľahnúť... ale či zabúvka s takmer prázdnym žalúdkom...
ďakujeme 😉

zuzpidka
12. jún 2008

Ahojte.
Zuzkafuny, fakt kráááááááááásna hojdačka. My sme si museli kúpiť takú obyčajnú. 😒 😀
Rastík spinká, ja som upratala obývačku, chodbu a aj kúpeľňu a teraz svokra pratá kuchyňu. Kým je doma, tak varí ona. Dnes máme francúzske zemiaky aj s karfiolom a z novej našej zeleninky polievočka. Mňam, mňam. Ja som sa už nabaštila. A babi upiekla jahodovú bublaninu. 😉 Trošku provokujem. 😀 😀 😀

miriamka12
12. jún 2008

Kocky sak ja som sa vam ani nepochvalila, ze sa nam konecne podarilo predat byt a stahujeme sa hadam do 2 tyzdnov presne barak od Veronikap 😎 😝 Tak sa tesim, len keby uz bolo po tom stahovani a malovani a tak ☹

zuzpidka
12. jún 2008

Miriamka, tak gratulujeme. Držíme palce, aby ste to mali čím skôr za sebou. 😉 😀

miriamka12
12. jún 2008

Zuzka dakujem 🙂 A keby ste niekto vedeli o lacnom maliarovi, sem s nim 😀 😉

maaja
12. jún 2008

jeeeej, miri, sťahovačka ... ale teraz neviem ci zaviediet alebo ne 😀
ten proces stahovania asi nezavidim, ale novy bytik hej - ale v dobrom a hlavne doprajem 😵

inak miri, vies, ze do noveho domu patri novy prirastok 😀 😀 😀

salajcatko
12. jún 2008

čaute baby
ako sa máte? čo nového?
čítam, že veronika ide na dovču, tak prajem kráááásne zážitky 🙂
no a miriamke úspešné a rýchle presťahovanie
Mišiačikovi bezpádové hojdanie v perfišnej hojde
no a idem čítať, čo nové ešte tu je 🙂

salajcatko
12. jún 2008

Jani tak Martinke prajeme veeeela správnych krôčikov 😉
aj naša furt naháňa psa, najradšej s lopatkou čo ma do piesku a lomí ju jedna radosť 😀

dnes mala Karinka ofic rozlúčku v školke, s programom, kyticami, tortou,sviečkami...ked mala ďakovnú reč ich p. učitelka normálne sa rozplakala (=učitelka) deti len tak kukali že čo sa deje, no milé to bolo...
ešte pár dni a adios škôlka..a škola volá 😲 ...a simonka kradla z očiek olivy 😝 😵

salajcatko
12. jún 2008

nikoho tu niet, idem ešte spratať niečo z toho nekonečného bordelu a pojdem buvať
tak pá pa

miriamka12
12. jún 2008

Salaj tak to je uz ine ze skola vola 😉 😵

Maji prosim ta nestras 😕 😀 aky novy prirastok to ako Sarah sa uz nerata 😀 Moze byt prirastok aj pes? 😀
Sak ja mam uz nocne mory, sa mi sniva o plnych krabiciach, nekonecnom baleni a vybalovani 😝

veronikap
autor
13. jún 2008

dobré ránko 🙂 ja som sa dnes zobudila nejako skôr... ocino s malou ešte búvajú,tak mám aspoň čas chvíľu ťukať 😎
my na dovču odchádzaje dnes poobede.. musím ešte dobaliť, aj upiecť by som niečo chcela... no uvidím ako to stihnem.. ideme sem: http://liptov.sk/umaliara/
boli sme tam aj minulý rok, bolo tam super... teraz ideme aj s mojimi sestrami, zinkinou sesternicou.. no bude veselo 😀

ingrid78
13. jún 2008

Ahojte, no ja neviem co sa to s tym nasim certikom deje, ale vstava medzi 5.00 a 6.00 😠
Miriamka gratulujem, konecnee, snad ta cakaju uz len prijemne starosti 🙂
A Veronike prajeme krasnu dovolenku, vyzera to tam velmi pekne

veronika13
13. jún 2008

včera mi kamarátka povedala, že keď oni boli na dovolenke minulý rok, tak boli na Brele na výlete a že im sprievodkyna povedala, že tam chodia milionari na dovolenky, som sa zasmiala, že tam "zapadneme" 😀 😀

zuzkafuny
13. jún 2008

Mojemu malému idú zúbky, ale nejak čudne... Dole má štyri, po oboch stranách medzera a stoličky... hore sa deje to isté... 😕
A upratuje všetko čo vidí na zemi... vezme a šups s tým do smetného koša... keď niečo neviem nájsť, viem kde to hľadať 😀 😀 😀
malý vstal... pekný dník...ozaj... dnes idem akože do práce... idem robiť na discu do báááru 😉 namiešam niekomu niečo...??? Tak papa
Veronika... 😉 🙂

miriamka12
13. jún 2008

Veronika13 Chorvatsko je super, ja som tam bola na dovolenke kazdy rok, takze ho mam prechodene, tam kam idete vy sme nezabludili, ale urcite tam bude super 😵 Ja mam rada mentalitu Chorvatov, su nam podobni 😉
My sme sa rozhodli tento rok pre Bulharsko 😎 pisesocna plaz blizko aquapark, vsetko lacne 😎 😎 A let tam len 3 hodky 🙂

zuzkafuny
13. jún 2008

Miriamka... mne satiež Chorvátsko páči, na aké miesto v Bulharsku idete...??? Daj tip 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre