Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

ingrid78
24. jún 2008

Jeeej Katka, gratulujeme a sme stastne s tebou, zelame vsetko dobre 😵

ingrid78
24. jún 2008

Baby ja vam uprimne tavidim v tychto teplach tym co mate dom, alebo mate kam vypadnut , bazeniky detom no super. V a okolo bloku je to hrozne, rano idme na ihrisko, ale aj tak je to upek apoobede do lesika.
Inak s kajkou mam uz osobnostny problkem, totalne ma nerespektuje ked jej nieco zakazem aka je spurna, no neviem si s nou poradit. Musim sa obzriet po nejakej knihe o vychove, neviete o nejakej?
Az o 3 tyz mame ist na chalupu ale neviem ci to tu tak dlho vydrzim 😒
Ozaj Miriamka uz ste sa prestahovali?

salajcatko
24. jún 2008

Mounty, gratuluuuuuuuuuuuuuuuuuuujeeeeeeeeeeeeeeeem a prajeme veeeľa štastička a zdravíčka aj tebe aj brušku 🙂
a jasnačka, nikomu ani muk 😉

salajcatko
24. jún 2008

INGI, ja som bola včera s malou v poradni a veru tiež nechcela moc spolupracovať, srdila sa, no jednoducho sa predviedla tak, ako to my maminy neradi vidíme 😉 a mudr sa len smiala, že toto je typické správanie pre 15 mesačné deti, vraj to nemám riešiť, je to prvé uvedomovanie si seba, čo chcú,smú a samé sú z toho vykolajené..a verím tomu, lebo čo tu vás tak čítam a čo mám aj tu kámošky s deťmi, tak fakt je to takto..je to akási predpríprava na obodobie vzdoru v dvoch rokoch..to sa ešte len budeme chytať za hlavy 🙂

malalady
24. jún 2008

cafte 🙂 heh.. ja mam zajtra dostat menzes.. no nemam taký pocit, že ho dostanem heh 😝

salajcatko
24. jún 2008

malalady, žeby dalšia tehulka pribudla??? 😉

inak mi sme dnes bolik v aquaparku a poviem vám, že v bazéne najväčšia atrakcia naša simonka - čo tam ta dorábala, smiala sa, výskala, potápala, onaje totál potápnik, taká žubirenka, no dochodci z nej nechápali, rodičia malých detí na mňa čumeli či je malá fakt taká odvážna alebo ja taká šibnutá 😝 , no každý sa pristavil...a ked sme si ju pod vodou so salajom púšťali či ako to nazvať, no aj tak 3 metre, tak dobre že nevolali plavčika a neodpadávali od úžasu...a verte či nie, Simonka ked zbadala, že sa na nu pozerajú a usmievajú, tááák sa začala predvádzať, až som sa hanbila..a normálne som išla preč z bazéna..a to som nemala, zúrivy rev, že ona nejde, tak som sa radšej vrátila a bolo zasa smiechu 😝
žiabre sme hladali, ale nemá 😀

ingrid78
24. jún 2008

No toto ked je len predpriprava tak diky, ona sa hadze uz teraz o zem, som si aj povedala, ze musim odist do inej miestnosti vyzurit sa, lebo sa za to hanbim, ale uz aj ruka na ritku a rucky mi vyletela. Potom som mala vycitky, tak si hovorim, nechsa radsej inde vyzurim. Neviem kde sa uz teraz v nej taka arogancia berie. ☹

salajcatko
24. jún 2008

inak idem sa vam pochváliť - máte niektorá doma časopis Zdravie?
ak hej, tak mi tam uverejnili článok 🙂
a som aj cenu vyhrala hi 😀

ingrid78
24. jún 2008

Nam tu nejako tehuliek pribuda.... 🙂

ingrid78
24. jún 2008

No pozriem na nete. Idem ja spat, lebo som si dnes slubila, ze pjdem skor

malalady
24. jún 2008

šalajčatko neviem... heh.. bo som mala pred dvoma tyždnami taký hlupy pocit už 10dni.. a ako som čitala hentie diskusie.. a výpočet kde sa to počita tak to tak aj vychádza.. heh... však no čo uvidím

salajcatko
24. jún 2008

no malalady, čo výpočty...ak bolo ťuťu muťu s výsledným efektom že by aj bábo mohlo byť, tak ... 😀
a chcela by si? potešilo by?

malalady
24. jún 2008

asik nie...bo mi stači jedno🙂

salajcatko
24. jún 2008

a však uvidíš, aj keby bolo, isto bude krásne a ty budeš šťastná mamina a Tobino šťastý braček 🙂

idem ja , brúúú noc

maaja
24. jún 2008

fiiiiha, no teda ... a ja som si myslela, ze kto sa uz da na druhe babo tak skoro - a hľa holko 🙂

katka - mounty, drzime palceky nech vsetko dobre dopadne .... mimochodom, ty si tak planovala, vsak ? 😉

maaja
24. jún 2008

holko = kolko 😎

janamed
24. jún 2008

dobrý večer
ja som prave konečne dožehlila, cez den cez to horko to je ako za trest, ale teraz takto po nociach tiež 😝 som mala kopu z 6tich prani..

mounty gratulujem k mamičkovaniu č.2 🙂

salaj..Simonka musela byť zlatunka v tom bazene 🙂 moja sa vo väčšej vode akosi boji, sa ma drží ako kliešt, a to sme boli zatiaľ iba v bazene na dvore 😔

mirka4
25. jún 2008

Ahojte, salaj a kde ste boli v tepliciach? Ako tam je? Ako je to tam cenovo, tiez sme rozmyslali ale neviem.
mounty gratulujem, vela zddravia pre toho drobceka v brusku 🙂
Pekne sa nam to tu rozrasta. A co miminka este nic, neviete?

melory
25. jún 2008

mounty veeeelke blahozelanie k babatku, nech sa u teba dobre citi pocas tolkych dni a mesiacov...a dufam, ze mu budeme robit spolocnost aj my tu na koniku.
miminka mi pole sms ked uz bude dvojnasobna mamicka.
ja sa zehlenia bojim ako cert kriza 😕
dnes idem k doktorke si dat predpisat lieky na dovolenku 🙂 daky brufenik, antibiotika, usne kvapky, hylak a podobne....neham to na nu 😅

malalady
25. jún 2008

no čavte🙂 heh ja menzes este nič.. a pritom mam výtok.. stale chodim kukat bo ako keby som ich dostala a nist.. len vytok :(

mounty
25. jún 2008

ahojte, dakujeme za pekne priania, ja si len zelam aby babo vydrzalo v brusku ak ma a hlavne nech nemusim lezat 6 mesiacov ako s Nikinkom.bleeee............co sa tyka toho uvedomovania si deti samych seba, tak u nas to tiez zacalo pred tyzdnom na dovolenke...........dozaduje sa, je tvrdohlavy a jedine co zabera je odputanie pozornosti inou aktivitou, najlepsie ist von kde ma vela novych podnetov........ale tiez mam obcas nervy na krajicku, chce to vela trpezlivosti a hlavne nasho prekuknutia....ci to je iba vzdorovity rev alebo uz je naozaj zle....drzte sa vsetky a nenechajme si skakat prckami po hlavach 😉

Pekny den vsetkym, idem balit na zajtra.. 😉 a malalady neboj sa druheho, dva roky su idealny odstup, deti su potom skor pre seba partakmi 😉 verim ze nebudem sama v marcovkach 2009, len zatial tu temu tusim nik neotvoril 😒 zeby som sa na to dala? 😉

andreafa
25. jún 2008

po dlhom case sa hlasim aj ja 🙂

vsetkym novy tehulkam srdecne blahozelame 😵 aj ja by som este chcela 😅

moja kajka je uz 4 tyzdne chorucka a vyzera to, ze bude mat astmu 😢 tak sa teraz trapime, chodime po doktoroch a ja som uz na cucky 😝
co sa tyka vzdorovania, tak aj kajo sa hadze o zem, kope, bije ma, strasne, ale strasne vrieska, mava hystericke zachvaty a pod.... ked mi to urobi na ihrisku, tak sa hned dekujem aj s nou prec, lebo sa hanbim ako hovado, a hned ma zaleje pot a neviem co mam robit. niekedy ju mam chut vytrieskat, ale zatial sa drzim, lebo viem, ze to prejde... no, snad to fakt prejde a nebudem o rok sediva 😝

pekny horuci letny den vsetkym!

veronikap
autor
25. jún 2008

ahojte, nám včera nešiel net, tak som myslela, že ma porazí 😝
katka BLAHOŽELÁME!!! a držíme palce nech všetko ide tak ako má 😵 ja sa už tiež teším na druhé.. sme si robili srandu, že z Chorvátska sme si doniesli Zinku, tak možno z tohtoročnej dovolenky prídeme štyria,kto vie 😀 😀

malalady
25. jún 2008

už mám baby kupený aj test len sa bojíííííííím.. joj neviem, či mam pockat do zajtra abo to testnut hned ach 😨 😕 🤐 😝 😀

zuzpidka
25. jún 2008

ahojte.
Mounty, gratulujeme k brušku. Želáme hlavne aby všetko bolo ok a dobre dopadlo. 😉 😀
My sme dnes boli po pas a v sobotu ideme do Maďarska sa kúpať. Uvidíme ako to Rastík znesie a prežije. 😒 😉 😀

gulicka
25. jún 2008

ahojte,

mounty - gratulujem, hlavne nech vsetko dobre dopadne, aj keby si mala lezat....

ja si niekedy prajem, aby som mohla lezat, sice do TP by ma to nebavilo, ale taky tyzden by som si zasluzila.... uz zacinam nevladat - mala je strasne ziva, doma robi neskutocny bordel, nic len po nej pracem, ostatne stoji, a je z nej riadna nervacka, ked nejdeme dvakrat denne von, tak sme aj doobeda, aj poobede, ale to teplo nezvladam - unavuje ma a este aj davat na nu pozor, stale cosi vybarani, piesku sa najedla, kazdy den nova modrina ci odrenina, prania neurekom

tiez sme boli vo vodnom svete, v Zakopanom v Polsku, ja som sa len tak po kolena mocila a robila fotografku, malej sa ohromne pacilo, ale na zubrienku Simonku sa nehrabe, chyba jej plavecky vycvik... odisli sme stadial so strasnym vreskom, dvojhlasne s jej bratancom

veronika13, co za problemy mate s pozemkom, sudy??? nam sa to tiez riadne oneskorili, ale tento tyzden ideme kolikovat a zacnu nam stavat tu platnu, konecne

prajeme vsetkym, kt. sa niekde chystaju, nech sa maju dobre a ti co zostanu doma o nic horsie 😉

papa zatial

lenki13
25. jún 2008

ahojte babulky, sice k vam nepatrim ,ale kedze som este nejaky ten tyzden v pracovnom procese a zhodou okolnosti hladame do reklamneho tv spotu na detsku vyzivu babatko vo veku 9 - 18 mesiacov , tak posielam avizo aj cez konika, kedze mate babatka v tom veku. bohuzial je to dost narychlo, casting je uz zajtra poobede v bratislave. dalsie info rada poslem cez ip. dakujem. pekny vecer.

zuzkafuny
25. jún 2008

Čaute babule... my sme dnes boli na kupku... Júúú to bolo radosti 😀 😀 😀 malý ani bohovi von... Pôjdeme aj v piatok až bude pekne...
Lenki... škoda že až v Blave 😉
Jaj a aby som nezabla na nové tehulky 😉 😉 😉 Nech sa teda tým bábetkám vo vašich bruškách darí...!!!
Mel... ostrihala by som ho 😉
papa

melory
25. jún 2008

zuzka ja mu namiesto ostrihania pomukam fuul servis...davam mu balzam, cesem, zapletam...proste si ich pestujem ako svoje.

melory
25. jún 2008

kasting je ozaj narychlo...aspon pre nas. mne by sa hodila na reklamu miriamkina sarinka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre