Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
18. sep 2008

to naša Zina si v pohode víkenduje u svokry.. nema problema... niekedy je problém, aby sa so mnou vôbec rozlúčila... 😀 ja som sa snažila, aby od malička bola zvyknutá byť s inými ľuďmi a som rada, že sa nám to podarilo, lebo taký "oddych" je niekedy na nezaplatenie... a to nehovorím, keď budeme mať ešte druhé bábo 😀 😵

babka jej teraz číta rozprávku, sa musím smiať.. stále jej do toho kibicuje a komentuje to 😀

kat22
18. sep 2008

caute baby

asi pozerate ordinaciu, ja sa chystam zehlit ale nedari sa mi prehovorit svoj zadok aby sa zdvihol 😀

dnes som mala cestu do blavy, baby trvala mi 3 a pol hodiny ...hrozne nieco...nikde ani jedineho policajta co by maval palickou ani cestarov nebolo vidno 😠 😠 😠 😠

ako sa mate? co nove?

lilu18
18. sep 2008

som tu len ja 😀

tu BA dnes ti nezavidim,zapchu davali aj v TV,si to akurat tak zle vystihla

kat22
18. sep 2008

no otrasne
potrebovala som ist nad palisady , cize po vajnorskej atd..sli sme po racko od vyjazdu pri zlatych hodinu 20minut
som myslela ze sa zblaznim nielen ja ale ja deti 😠

melory
18. sep 2008

kat22 aj muz spominal, ze zastavili most a slo to ako v lete na saniach ☹

lilu18
18. sep 2008

☹ je to tak aj muz nadaval a riadne 😠 a to musi tu trasu prejst aj zajtra aj ostat. dni-si uzije kym to daju do periadku a my s nim 😒

zuzkafuny
18. sep 2008

To máte tak...!!! Všetci sa pchajú do Blavy a už sa tam pomaly niet kde vopchať 😀 😀 😀

lilu18
18. sep 2008

😀
bru noc

kat22
18. sep 2008

ja by som bola normalne odstavila auto na zlatych len som sla nakladat dake veci tak som musela ist autom
😒

melory
18. sep 2008

zuzi hlavne ked su tam dva mostyu a jeden zatvoria 🙂 v blave je brat i slava...no a nechod!!! 😀

melory
18. sep 2008

mna to uz vytaca do nepricetnosti, ze sa mi este nestalo. aby mi zavolal niekto z rodiny ci priatelia, daj nam stelku, oddychni si....asi si myslia, ze som na baterky....potom ked sa ich boji ...su reci...co ju ucis proti nam?>?? vytocena som...ca by som ucila, ved nevie pomaly kto je babka. 😔 🙄 😀 😀 😀 ach aka ulava!!! 😵

kat22
18. sep 2008

mel, dont stress
aj ja som sama na deti, muz robi od nevidim do nevidim, svokra je v trencine, svagrina s malou tiez, tak hadaj, kam chodia vsetci pomahat? 😉 ja som to ale neni

kat22
18. sep 2008

akoze ked jej zavolam a poprosim tak pride, ale sama od seba nepride 😢

melory
18. sep 2008

ved aj moja, ze prie ked treba...ale ja nepotrebujem este aj navstevu a policajta na komody a skrine...ja si potrebujem dat hlavne byt dokopy...takze logicky by som prijala, nech idu z domu na tri hodky preeeeec 😅

zuzkafuny
18. sep 2008

Mel 😀
Môj synko je len so mnou a nemá problémy s cudzími ľuďmi...
A Zuzanka bola tiež len so mnou... a to doslova a dopísmena a tiež nemala problémy s cudzími...
A mne sa to stalo že daj mi Miška pôjdeme na prechádzku a ja neviem ako im ho dať...!!! 😅 Si to predstavím, no a normálne mi je z toho zle... Ale padnú jeho 2 roky a už mi to vadiť nebude... 😀

melory
18. sep 2008

ako im ho dat? aj jogurt by som pribalila. 😀

kat22
18. sep 2008

mel, aj ja 😎 😀

zuzpidka
18. sep 2008

Mel, nielen jogurt by som pribalila. Ale veci a jedlo min. na 4-5 hodín. 😝 😀

zuzpidka
18. sep 2008

Na budúci týždeň by mi mala prísť mamka na návštevu na pár dní, tak sa teším. Chystáme sa robiť poriadok s kvetmi a kvetinovou záhradkou. To je najväčší relax pre ňu. Aj pre mňa. A Rastík sa veeeeeeeľmi rád hrabká v hline. 😀 😀 😀

zuzkafuny
18. sep 2008

sa majte 😀 idem do hajan... 🙂

zuzpidka
18. sep 2008

idem do hajan aj ja. prajem peknú dobrú noc. 🙄

kat22
18. sep 2008

dobru noc vam
ja este cakam na muzika 🙂

melory
18. sep 2008

idem na panelak 😵
ingrid chybas tu...nemam cerstve novinky.

maaja
18. sep 2008

o tej zapche dneska v BA mi ani nehovorte 😠
my sme sa rano vychystali do jaslicie, isli sme o siedmej z domu, o 7.25 sme dosli pred BA a tam nas zastavila na obchvate zapcha ... som si zanadavala a reku ze pri Avione zbocim dolu a pojdem cez mesto ... ten kusok do AVionu mi trval snad pol hodku, inak dve minuty !!!!!!!!! lenze mesto bolo detto plne 😝 kym som dosla do Stareho mesta, tak presla dalsia hodina ... uz jak som dosla k obchvatu som volala do jasliciek ze asi prideme neskor, lebo ze je nejaka kolona, to som teda este netusila jaka 😀 ale ked uz bolo nieco po deviatej a ja som furt trcala v kolone navyse v Starom meste, tak som volala do jasliciek ze dneska sa tam asi nedotaneme a ze teda nech nas necakaju ... tak som sa zvrtla a hajde dom ... taka som bola nasrata ! 😠
a chudiatko Marek, po hodine co sedel v aute mu zacalo byt dlho, a zacal plakat ... do toho moje nervy, stresy a tak, no dakujem pekne ... nakoniec nastastie chudacik zaspal a zobudil sa az doma 😅 o desiatej sme dosli !!!
tak mi ho bolo luto, lebo musel rano skoro vstavat, potom sediet skoro tri hodky v aute ... no des 😝

maaja
18. sep 2008

dojem chrumky a idem spat 😀
veronika13 asi dneska nepride 😖 ze by mala pokazeny net ??? alebo jej dosiel muz domov 😀

maaja
18. sep 2008

zajtra idem s Marekom k mojim rodicom a budeme tam spat 😀 este nikdy sme tam nespali, dokonca ani len ja ... lebo oni sa do domu nastahovali uz ked som s nimi nebyvala ... a to su tam uz od roku 2000 !!! pekna som ja dcera, ze ? 😀

zuzulik22
19. sep 2008

ahojte, ako? Uz ste sa ukludnili? Mel poznam to poznam velmi dobre, my chodime s malym na dom upratovat, tak si to vies predstavit ako to vyzera, ked nam tam maly asistuje. Minule roman robil svetla, vypol prud a kubko mu ho zapol, tak ho kopla elektrina. Ale ina moznost nie je, musime byt aj s malym. Ale taky vikend osamote - to by bolo 🙂

zuzkafuny
19. sep 2008

Ženy... ja som si dnes synka nechala s ocinkom 😅
Prišla som po 2hodinkách domov, a som myslela, že bytom prebehol tajfúúún...
Malý sa ako obyčajne vykakal do nočníka, jeho ocík si to nevšimol, tak si malý do šerbľa napchal nohy a hovno som dobre nemala až na lustri 😅 , vydrapil syfón zo steny 😅 ... to našťastie ocinko rýchlo porobil, lebo bych ho zadrhla 😀 ... malý sa stihol ešte udrieť pri očku na hrane... o tom, že som našla po zemi plno skla, ocík nič nevie...
Zuzulik
😀
hlavne že to rozchodil 😉 😀

lilu18
19. sep 2008

dobre ranko,dobry den-vyberte si co komu pristane lepsie 🙂

som vas docitala a len suhlasne kyvkam hlavou,skoda ze nevidite-by ste sa rehotali ze co mam mikavku 😀 to len suhlasim s tym ze ked dieta dlho nevidi z rod. niekoho potom jasne ze nechce k nemu. a rev veliky---mamaaaaaaa a samozrejme ze zle vychovavame. Doverne poznam. 😒

zuzulik22
19. sep 2008

jasne zla vychova, aj moja svagrina mi to stale hovori - ako ho vychovavam, ked ju nema rad a nechce byt s nou. Bodaj by chcel, ked ju vidi raz do roka 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre